Results 1 to 24 of 24

Thread: Povlacenje Krsta Pavicevica

  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Povlacenje Krsta Pavicevica

    Pavićević se povlači iz politike


    Podgorica, 17. septembra (Mina) – Predsjednik Građanske partije Krsto Pavićević najavio je danas da će se povući iz politike, ocjenjujući da živi u državi u kojoj građani ne žele promjene.
    „U situaciji u kojoj, Demokratska partija socijalista ubjedljivo pobjeđuje u nikšićkom Viru ili na Cetinju, koje su ostavili da lagano umire, ne vidim neki dobar razlog za dalje bavljenje politikom“, kazao je Pavićević. Prema njegovim riječima, poslednjih 17 godina u Crnoj Gori se kreirao nov profil građanina kome je svejedno da li se cigarete švercuju i prodaju na ulici umjesto na za to određenim mjestima.
    “U Crnoj Gori žive građani koji mnoge za Evropu nepojmljive stvari, doživljava normalnim i ne žele da ih mijenjaju“.
    „Zašto bi mi insistirali na donošenju Zakona o prijestonici braneći Cetinje od vlasti DPS-a, kada ta stranka dobija gotovo 14 puta više glasova nego mi, i osvaja do sada nezabilježeno veliku dvotrećinsku većinu. Što drugo reći osim Cetinjani i ostali neka vam je srećan DPS”,

    Moram da prokomentarisem jednu neukost crnogorskih politicara, koji dozivljavaju licne slomove oko OSNOVNIH POJMOVA i pitanja koja se uce u teoriji politike pitanjem:
    G.Pavicevicu,
    A sto ste vi mislili prije izbora o crnogorskom (ili bilo cijem) izbornom korpusu?
    Pa zar niste culi za esencijalnu basnu za shvatanje politike koju je ispricao Vuk Draskovic prije 20 godina, koja glasi da, kada mu je neki seljak prisao i poljubio mu ruku, odusevljeno klicuci njegovom govoru, Vuk ga je upitao:"Za koga ces glasati, cica"? Ovaj mu je odgovorio:"Za Slobu, naravno !" Kada ga je Vuk- zgranut- upitao kako to da ce glasati za Milosevica, a toliko mu se svodja sve sto je on, Vuk, govorio, seljak mu je odgovorio:"Aaa, pa ja cu za tebe da glasam onda kada ti dodjes na vlast!"

    Crna Gora glasa takodje pobjednike,one koji su dokazali da umiju da se nose sa SVIM problemima, a ne za one koji obecavaju vise postenja....JER POSTENJE NIJE NAJVAZNIJA OSOBINA U POLITICI!!!

    Politika je nastvak rata bez upotrebe oruzja, vjestina moguceg, ostvarivanje koristi za one koji te podrzavaju i sto veci broj onih koji ce podrzavati ubuduce kada budu imali oni koristi.
    Politika nepostuje one koji, uprkos SVIM ANKETAMA, IZ SUJETE, IZVRSE POLITICKO SAMOUBISTVO I IZADJU SAMOSTALNO NA IZBORE, IAKO SE SVE, BAS SVE ANKETE PROREKLE DA GRADJANSKA PARTIJA NEMOZE PRECI CENZUS!
    Ja sam bio simpatizer GP kao clana koalicije sa SDPS i bio sam u nevjerici kada ste odbili ponudu LP a niste nasli drugog koalicionog partnera...mada za vas nije ni bilo drugog osim Liberala, KOJIMA STE MORALI DA PRISTUPITE, BEZ OBZIRA NA CIJENU, da bi uopste stranka prezivjela i isla dalje u koalicije. Pisem ovoliki post zato sto mi je zao GP i vas licno, ali....

    A eve da vidimo sto ce ovaj pametni forum reci?
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  2. #2
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    EU
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    [FONT=Arial]Crna Gora glasa takodje pobjednike,one koji su dokazali da umiju da se nose sa SVIM problemima,
    sa kojim su to oni (DPS) problemima dokazali da umiju da se bore? da nisu povecali prosjecnu platu? standard? da nisu umanjili kriminal? kOrupciju?
    steta za ovog gospodina. ista stvar kao sa slavkom perovicem.

    ipak nije trebao tako lako da se predaje, a slaba mu je bila izborna kampanja.
    Rijeka će naših vala,
    Uskacući u dva mora,
    Glas nositi okeanu,
    Da je vjecna Crna Gora

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Uvijek cu se sjecati njegovog govora 18. maja na Trgu Republike.
    Kakav govor ono bijase...
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #4
    Join Date
    May 2006
    Posts
    330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prije Nego Sto Ode Treba To Malo Infrastukture U Partiji Da Uveze Sa Ostlim Liberalnim U Cg Pokusa Se Ostaviti Neki Jad Za Buducu Borbu.
    Doormitor, doormitor visoka planina...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Krsto Pavicevic nikad nije trebalo da ulazi u politiku. On je bio jedan vrsni matematicar (nemam pojma je li zavrsio matematiku ili sto drugo, nego pricam o njegovom "klikeru" da rijesi zadatak, da "osjeti" resenje i tako to) ciji je posao, najblize politici sto je smio sebi da dozvoli, mogao biti u statistickom zavodu.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  6. #6
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo sa nadom, da ce moje srce, da nastavi
    Da bije
    Do sledece DONACIJE,
    Molim Darka da zabiljezi sledece
    STUDENSKOM FORUMU 500, eura, na mejl shaljem imena i ovlashcenih predsjednika i blagajnika
    Sigurnoj zenskoj kuci 100 eura
    Biljani Bakic, tonskom uredniku radija anteneM 100 eura
    Za kupovinu knjiga, Nikole Petanovica 100 eura
    Koje ce antenaM dijeliti u jutarnjem programu, svojim slushaocima

    Hajdani Vuchinic i Gordonu Stojovicu, po 100 eura
    Tim ljudima mi iseljenici, zaboravljeni od REZIMA BIVSHEG I SADASHNJEG, NAS 50 000 hiljada opljachkanih od DZEMPERASHA, koji dok su troshili DEVIZNU SHTEDNJU NASHU, za sebe I svoje kumove I prijatelje podijelishe po 100-200 metara standbenog prostora, oni shto se na opanke ofujashe do tri varoshi u Cgi, iz svojih VUKOHEBINA, KOTOR, STAROJ I NOVOJ , koji ugasishe ZADUZBINE I FONDACIJE, Petra Cukovica I drugih DOBROTVORA, I za pare iz FONDACIJA, podigoshe VILE TITOVE I BLAZOVE, oni shto podigoshe odmaralishta za DBovce, koji umjesto da chuvaju NACIONALNO BLAGO, PODGORICHKU CHASHU IZ 4 VIJEKA I HILJADE MUZEJSKIH PREDMET SA CETINJA ; NACIJONALNOGA BLAGA, koje posijashe po JEVROPI, da ga ponovo otkupljujemo od KOLEKCIONARA, dok nashi NOVINARI lishe MONITORA, cute kao zaliveni, o nepravdi, prema ISELJENICIMA, DONATORIMA, DOBROTVORIMA, DEVIZNIM SHTEDISHAMA, i istinskim borcima za CRNU GORU

    NA REZIMSKOJ TELEVIZIJE
    KOD DRUGOG SHUKOVICA
    SE POJAVISHE HAJDANA VUCHINIC I GORDON STOJOVIC
    BORCI ZA ONE KOJI SU ZABORAVLJENI OD REZIMA STAROGA I NOVOGA, OD BOGA I NARODA KOJEM SU POSVETILI CIJELI SVOJ ZIVOT; KAO NIKOLE PETANOVICA, VELIKOGA BORCA ZA MALU CRNU GORU
    HVALA HAJDANI VUCHINIC I GORDONU STOJOVICU
    I SLAVA NIKOLI PETANOVICU
    Dok je svijeta i vijeka, dok je VJECHNE CRNE GORE
    [I dok je SHCERI I SINOVA OVIJEH BRDA TVRDIJEH
    KOJI ZNADOSHE DA DIJELE LJUDE
    NA LJUDE I NELJUDE, DA CHUVAJU DRUGE OD SEBE i DA CHUVAJU SEBE OD SEBE


    MOZDA JE OFFTOPIK,
    ali ovaj moj govor sa RADIO VEZE, radia ANTENE M,

    GOVORI PUNO O BIVSHIM; I SADASHNJIM POLITICHARIMA,
    i njihovom odnosu prema pravim LJUDSKIM VRIJEDNOSTIMA , DOBROTVORIMA; ZADUZBINAMA I FONDACIJAMA BIVSHIH LJUDJERINA; CUKOVICA; VUKOVICA IRUGIH.
    i NACIJONALNOM BLAGU,
    KOJE SU POKRALI I RASPRODALI IZ CETINSKOG MUZEJA]
    Last edited by milovan; 18-09-06 at 11:18.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,091
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Old Bone View Post
    ...G.Pavicevicu,
    A sto ste vi mislili prije izbora o crnogorskom (ili bilo cijem) izbornom korpusu?
    Pa zar niste culi za esencijalnu basnu za shvatanje politike koju je ispricao Vuk Draskovic prije 20 godina, koja glasi da, kada mu je neki seljak prisao i poljubio mu ruku, odusevljeno klicuci njegovom govoru, Vuk ga je upitao:"Za koga ces glasati, cica"? Ovaj mu je odgovorio:"Za Slobu, naravno !" Kada ga je Vuk- zgranut- upitao kako to da ce glasati za Milosevica, a toliko mu se svodja sve sto je on, Vuk, govorio, seljak mu je odgovorio:"Aaa, pa ja cu za tebe da glasam onda kada ti dodjes na vlast!"

    Crna Gora glasa takodje pobjednike,one koji su dokazali da umiju da se nose sa SVIM problemima, a ne za one koji obecavaju vise postenja....JER POSTENJE NIJE NAJVAZNIJA OSOBINA U POLITICI!!!

    Politika je nastvak rata bez upotrebe oruzja, vjestina moguceg, ostvarivanje koristi za one koji te podrzavaju i sto veci broj onih koji ce podrzavati ubuduce kada budu imali oni koristi.
    Politika nepostuje one koji, uprkos SVIM ANKETAMA, IZ SUJETE, IZVRSE POLITICKO SAMOUBISTVO I IZADJU SAMOSTALNO NA IZBORE, IAKO SE SVE, BAS SVE ANKETE PROREKLE DA GRADJANSKA PARTIJA NEMOZE PRECI CENZUS!
    Ja sam bio simpatizer GP kao clana koalicije sa SDPS i bio sam u nevjerici kada ste odbili ponudu LP a niste nasli drugog koalicionog partnera...mada za vas nije ni bilo drugog osim Liberala, KOJIMA STE MORALI DA PRISTUPITE, BEZ OBZIRA NA CIJENU, da bi uopste stranka prezivjela i isla dalje u koalicije. Pisem ovoliki post zato sto mi je zao GP i vas licno, ali....

    A eve da vidimo sto ce ovaj pametni forum reci?
    Ovo su kljucne stvari za poimanje politike i izbora u CG!

    Dakle, ovdje ne treba da se bavi politikom onaj ko misli da radi striktno po evropskim standardima i da se nada da ce kod birackog tijela preovladati oni interesi koji preovladavaju u demokratskom svijetu. Ova anegdota sa Vukom Draskovicem je sjajan primjer za to. Vlast u startu ima bar 20% biraca na osnovu toga sto su na vlasti! Dalje, cesto je od gole cinjenice d li se bolje zivi ili ne vazniji osjecaj pripadnosti odredjenoj grupi, rodbini, prijateljskoj liniji. CG je mala drzava, vecina ljudi se zna ili licno ili posredno preko nekoga. Tako da promjena stranke za koju cete glasati povlaci ne samo osjecaj da ce nam pruziti bolji zivot, vec i da smo spremni da podnesemo svu turbulenciju medjusobnih odnosa u poorodici, rodbini, medju prijateljima, kumovima, tazbini, ... A posto se u CG uvijek dobro zna za koga ko glasa, to i nijesu tajni izbori...
    Zasad je za svu kompleksnost tih faktora najbolji osjecaj imala stranka na vlasti, ali je, priznajem imala i jednu krupnu prednost: Uvijek su bili na vlasti!

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aj to sto se povlaci, to moze svako, ali oce li da se i GP ugasi, ne zbog toga sto on nece vise da se bavi politikom, vec zato sto vanparlamentarne stranke tesko mogu da opstanu?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  9. #9
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mileta aj skini ti tu tvoju pauchinu sa donacijama... neshto vidim da Te Mugi preteche u tome, a sve nesto protiv njega imash. Voli se i on pohvalit svojim djelima.

    Nedavno je završena i rekonstrukcija mosta na rijeci Nožici na putu Nožica - Brskut, koji je, takođe, svečano otvoren prvih dana septembra. Most dužine 21,8 metara je sa tri metra proširen na 5,5 metara. Vrijednost ugovorenih radova, koje su finansirali Opština Podgorica i Agencija za izgradnju i razvoj, iznosi 75.260,36 eura. Radove je izvelo preduzeće "Gradnja promet" iz Danilovgrada.
    Nesto tvojim dichnim BrskuTcanima ne ide loshe od DPS/a, josh im shire put da shto u vecem broju 'sljegnu' na glasanje...a koliko chujem onim mojim Crnogorcima niti puta niti vode...no ajd, CG je CG...nema cijene, nema 'dezertera'.



    Last edited by LadyDaytona; 18-09-06 at 13:23.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A vala i nije on toliki faktor na politickoj sceni bio da bi njegovo povlacenje moglo da ima neke znacajne posljedice. Ne vjerujem da ce njegovo politicko ime zapamtit bilo ko sem statisticari....

    Kako se onomad naljuti kad LS rece da je drustvo nespremno za promjene, a sad nadje on da se ljutne na Cetinjane... jado moj... najezih se vas.

    Uostalom - ima covjek onu nagradu za mali biznis sto mu, poslije odlaska iz LSCG ,uruci sadasnji premijer, pa ne brinem da ce se fino snaci.

    Srecno mu bilo.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  11. #11
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    98
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne bilo vece stete

  12. #12
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nihil View Post
    Aj to sto se povlaci, to moze svako, ali oce li da se i GP ugasi, ne zbog toga sto on nece vise da se bavi politikom, vec zato sto vanparlamentarne stranke tesko mogu da opstanu?

    A tebi dodje da places cijelu noc ako se GP ugasi?

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by G R A D View Post
    A tebi dodje da places cijelu noc ako se GP ugasi?
    Ne, bas suprotno, i Pavicevic i citava ta strancica predstavljali su negativnu pojavu na politickoj sceni CG jer su doprinijeli slabljenju LSCG i jacanju rezima. Nista dobro i pametno ta ekipa nije napravila i posto su odradili ono sto je trebalo za DPS sada mogu da nestanu. E sada, da li ti places ili likujes ili DPSujes?
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  14. #14
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Duklja - Zeta - Crna Gora
    Posts
    1,464
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je zao sto Krsto Pavicevic odlazi sa politicke scene.

  15. #15
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    [quote=LadyDaytona;458941]Mileta aj skini ti tu tvoju pauchinu sa donacijama... neshto vidim da Te Mugi preteche u tome, a sve nesto protiv njega imash. Voli se i on pohvalit svojim djelima.



    Nesto tvojim dichnim BrskuTcanima ne ide loshe od DPS/a, josh im shire put da shto u vecem broju 'sljegnu' na glasanje...a koliko chujem onim mojim Crnogorcima niti puta niti vode...no ajd, CG je CG...nema cijene, nema 'dezertera'.



    [/quote

    Moramo Ja i Mugi,
    odvojit neshto za MRTVO-DUBOKO,
    ne mozemo ostavit taj perspektivni kraj u ZAPECAK.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  16. #16
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    Evo sa nadom, da ce moje srce, da nastavi
    Da bije
    Do sledece DONACIJE,
    Molim Darka da zabiljezi sledece
    STUDENSKOM FORUMU 500, eura, na mejl shaljem imena i ovlashcenih predsjednika i blagajnika
    Sigurnoj zenskoj kuci 100 eura
    Biljani Bakic, tonskom uredniku radija anteneM 100 eura
    Za kupovinu knjiga, Nikole Petanovica 100 eura
    Koje ce antenaM dijeliti u jutarnjem programu, svojim slushaocima

    Hajdani Vuchinic i Gordonu Stojovicu, po 100 eura
    Tim ljudima mi iseljenici, zaboravljeni od REZIMA BIVSHEG I SADASHNJEG, NAS 50 000 hiljada opljachkanih od DZEMPERASHA, koji dok su troshili DEVIZNU SHTEDNJU NASHU, za sebe I svoje kumove I prijatelje podijelishe po 100-200 metara standbenog prostora, oni shto se na opanke ofujashe do tri varoshi u Cgi, iz svojih VUKOHEBINA, KOTOR, STAROJ I NOVOJ , koji ugasishe ZADUZBINE I FONDACIJE, Petra Cukovica I drugih DOBROTVORA, I za pare iz FONDACIJA, podigoshe VILE TITOVE I BLAZOVE, oni shto podigoshe odmaralishta za DBovce, koji umjesto da chuvaju NACIONALNO BLAGO, PODGORICHKU CHASHU IZ 4 VIJEKA I HILJADE MUZEJSKIH PREDMET SA CETINJA ; NACIJONALNOGA BLAGA, koje posijashe po JEVROPI, da ga ponovo otkupljujemo od KOLEKCIONARA, dok nashi NOVINARI lishe MONITORA, cute kao zaliveni, o nepravdi, prema ISELJENICIMA, DONATORIMA, DOBROTVORIMA, DEVIZNIM SHTEDISHAMA, i istinskim borcima za CRNU GORU

    NA REZIMSKOJ TELEVIZIJE
    KOD DRUGOG SHUKOVICA
    SE POJAVISHE HAJDANA VUCHINIC I GORDON STOJOVIC
    BORCI ZA ONE KOJI SU ZABORAVLJENI OD REZIMA STAROGA I NOVOGA, OD BOGA I NARODA KOJEM SU POSVETILI CIJELI SVOJ ZIVOT; KAO NIKOLE PETANOVICA, VELIKOGA BORCA ZA MALU CRNU GORU
    HVALA HAJDANI VUCHINIC I GORDONU STOJOVICU
    I SLAVA NIKOLI PETANOVICU
    Dok je svijeta i vijeka, dok je VJECHNE CRNE GORE
    [I dok je SHCERI I SINOVA OVIJEH BRDA TVRDIJEH
    KOJI ZNADOSHE DA DIJELE LJUDE
    NA LJUDE I NELJUDE, DA CHUVAJU DRUGE OD SEBE i DA CHUVAJU SEBE OD SEBE


    MOZDA JE OFFTOPIK,
    ali ovaj moj govor sa RADIO VEZE, radia ANTENE M,

    GOVORI PUNO O BIVSHIM; I SADASHNJIM POLITICHARIMA,
    i njihovom odnosu prema pravim LJUDSKIM VRIJEDNOSTIMA , DOBROTVORIMA; ZADUZBINAMA I FONDACIJAMA BIVSHIH LJUDJERINA; CUKOVICA; VUKOVICA IRUGIH.
    i NACIJONALNOM BLAGU,
    KOJE SU POKRALI I RASPRODALI IZ CETINSKOG MUZEJA]
    Svaka tebi cast..i Bog ti vratio!


    I drugi imaju, ma slabo daju AKO NE PROFITIRAJU OD TOGA!


    Pozdrav, dobri prijatelju , sa kojim se ponosim,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  17. #17
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet na pogreshnu stranu Deda Mileta

  18. #18
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LadyDaytona View Post
    Opet na pogreshnu stranu Deda Mileta
    Ma ti si svjetlost ili SUNCHICA,
    koja sija sa svih strana, chak i iz MRTVOG -DUBOKOG,
    koja me shkolova i opismeni pod stare dane,
    a znash i da me nasmijesh do suza, ne smeta mi humor na moj konto, samo kad ubodesh u sred sride.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  19. #19
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mogli bi nas par forumasa (lise Milovana!) da se udruzimo i da stipendiramo studije neke *pametnice*...jer JEDINO KONKRETNO VALJA!!!Bone je tu!

    Pozdrav,
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,088
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    880
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    dobio je i krsto svoje ;-).ko s djaolom spava bez glasova se budi :-)).bio je i on u toj sad mu "omrznutoj" koaliciji i tad su mu bili dobri a sad neka pizdi.
    da niste gledali anketu na tv kroz pg.pitaju ljude glasaju li za program ili za ime.niko ama bas niko za program svi za ime.gradjanske kulture odje nema ni poimanja osnovnog o egzistenciji i buducnosti.jedni zive od price sa tv-a a ostali da udaraju kontru prvima.
    ostace legendarna "nema crnoj gori mira dok je mila i momira".ka sto ste vidjeli i brkica se aktivira ponovo.
    sto bi rekla jedna penzionerka iz komsiluka kad je vidjela mila s evropskim zvanicnicima nekim:"o ljepote,vidjite ga ljepsi je i visi no svi zajedno ama i pametniji,a da cush crna gora je jaca od citave evropske unije ne znam sto ce ni da se s njima druzimo,vi kakvi su mrchovi" :-)) . 120 e penzije jbg

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Thomas_O_Malley View Post
    A vala i nije on toliki faktor na politickoj sceni bio da bi njegovo povlacenje moglo da ima neke znacajne posljedice. Ne vjerujem da ce njegovo politicko ime zapamtit bilo ko sem statisticari....

    Kako se onomad naljuti kad LS rece da je drustvo nespremno za promjene, a sad nadje on da se ljutne na Cetinjane... jado moj... najezih se vas.

    Uostalom - ima covjek onu nagradu za mali biznis sto mu, poslije odlaska iz LSCG ,uruci sadasnji premijer, pa ne brinem da ce se fino snaci.

    Srecno mu bilo.
    Prejako...cush ona LJUCKOVINA se povukla...KA DA JE ZADUZIO CRNU GORU ZA 100 GODINA...

    neka ljudi...

  22. #22
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ma ako se koji izgubi,
    iz one DRZAVNE PRICHAONICE,
    ja cu lichno lutat po svijetu,
    da ga nadjem i VRNEM DOMA U DPS,
    pa da necu ,
    nishta jes, shto jes , jes,
    kao se oni zrtvovashe za NAS GRADJANE,
    MNOGI GA NE ZASPIJEVAJU,
    SVE OD SHJEKIRANCIJE; za nash STANDARD,
    to su STRASHNI HUMANISTI,
    VISOKIH MORALNIH I ETICHKIH KRITERIJA,

    ZALUDU NAMA ZBORE JEDNU ISTINU DANAS DRUGU SHJUTRA,
    MI NJIH SMATRAMO I LAZOVIMA A BOGUMI POJEDINCE I LOPUZAMA:
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  23. #23
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Odlican izbor. Bravo za Krsta.
    Previse je emotivan da bi se bavio politikom. Crnoj Gori su vise potrebni matematicari koji se bave nekom privrednom granom nego politicari koji su zavrsili matematiku. Politiku moze da upraznjava po 15-minuta dnevno na ovom forumu.
    Zato, Krle, knjigu u ruke pa na obnavljanje gradiva, jer si sigurno dosta toga zaboravio. Ako budes i upola strucnjak kakav si bio student na velikom ste dobitku i ti i Crna Gora.
    Pozrav za tebe ako ovo citas (a siguran sam da citas)
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  24. #24
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    1,288
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel to nachi da mu ne ostavljate shansu da predje u drugu partiju...nekad - ubuduce?
    U Cg se sve tumachi kao definitivno? Ziv covjek, vrijeme je pred njim, a vi ono kraj, konec, fine, the end... booo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. LJETOPIS BUDVE 1650 GODINE OD KRSTA IVANOVICA
    By G R A D in forum Primorski
    Replies: 13
    Last Post: 02-05-11, 13:51
  2. LJETOPIS BUDVE 1650 GODINE OD KRSTA IVANOVICA
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 4
    Last Post: 12-09-10, 21:49
  3. Sjaj carskog dvorca zamijenio za ratnu bolnicu
    By G R A D in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 13-12-07, 18:19
  4. Replies: 1
    Last Post: 28-06-05, 08:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •