Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 83

Thread: najveci blam...

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stinger
    Quote Originally Posted by hanica
    Pa bilo je to pre neku noc na nekoj zurci gde su morali da me nose jer nisam mogla da stojim i svasta sam lupala qq
    /me vise ne pije :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
    A vidji joj blam ...


    E moja djevojko . Ja bi po tome treba metak medju oci da zavalim od scena kakvih sam imao u zivotu ...


    Samo opusteno , dobar je alkohol za opustanje :dring: ... :wink:
    nije nju blam sto je popila, nego sto se desavalo onda no necu da pricam o tome ....
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    candahar
    Posts
    125
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kume pusti djevojku..mozda se ne sjeca sto je cinjela,a mozda je tako i bolje..

    moj blam..qq
    kupio sam cipele coce strasne,i ja prvi dan ocu da ih profuram kroz grad..
    i u jedan lokal stari u pg..izadjemo ja i drug sa dvije drugarice..sve super pije se tekila..3-4 ta,koja vec vata,i naspram mene jedan mali posro gadni koji mi se pomalo smije,i ja kontam..vidji malog sto cu mu nabit one cipele nove u supak no mi zao..
    al ajde..isprazni se lokal..ostasmo medju zadnjima..u neka zla doba dolazi Boro konobar kod mene i puca od smijeha i veli mi:"Coa brate jesu li ti to nove cipele?"..ja ono..keeeeez..reko "brate jesu,dobre a?"
    .."a dobre su veli no si moga te cijene skinut s njih".........qq :oops: :oops: :oops:
    ja pogledaj,a ono cijene i u eure i u marke tadasnje brate..vrh od blama..al sto cu,od tada cijene skidam odma u butik..
    ..sta da ti kazem..:)

  3. #28
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svi su plakali od smijeha a mi posle toga odemo na balerinu a dobijemo nagradnu voznju zbog "najboljeg dupeta" (morala sam i ovo zadnje rec) :wink:


    A da si morala nisi al ne mozes sad nista.
    HVALA TI,HVALA TI,CRNO-BELA LJUBAVI,
    PEVAJU TI GROBARI,TVOJI VERNI SINOVI,
    HVALA TI,HVALA TI,CRNO-BELA LJUBAVI
    NAJBOLJI SI NAJBOLJI,PARTIZANE JEDINI !

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    bgd/bd
    Posts
    2,860
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    alo ne diraj mi buducu djewojq.. :x

  5. #30
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    112
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ... posle tusiranja zaveza onaj peskir oko glave te sam izgleda ka sheik iz kuvajata pjevam ja tamo neke pjesme u donje gace sa peskirom na vr glave. glupiram se ja i ulazim u sobu moju pjevajuci da se presvuchem kad ni 5 ni 6 no mi brat jebe jednu djevojku,prosuli se oni na krevet je*u se a ja ono zabezeknut stojim na po metra od njih! ona djevojka se zacrveni poche da vrishti a ja bjezim iz sobe i u toliko mi peskir sa glave pada na neki sok tamo te slomih cashe neke... imam jos nekih blamova ali mi ih je muka prichat sad
    ...evo nista a ti?

  6. #31
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    ahahahahahahaha :lolblue: e, smoto :!: :P
    A nishta bez shto sam se prosipala koliko sam duga i shiroka po shahtama nashe drage Podgorice(dodushe do prednjeg trapa, jer on nije moga' nikako kroz rupu)..Chitav kvart, preko Morache, je lijega od smijeha, a ja ka' ga nijesam upadala..Digoh se slomljene shtikle, ne znam dje sam, sva rashcupana, flekava, prvo se dofatih za ogledalo da vidim da mi se shminka nije razmazala...A zube u shaku pljujem..E, qq...Onda sma se razvalila, ka' shvajcarska krava, na sred prodavnice (yebem ti 'fila' papuche, (pro)kliza(va)la sam ka' da sam hokejash)..10 minuta mi je trebalo da se dignem...nevolja je, mislili su se oce li zvat elevator.. 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  7. #32
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    [Kotor]
    Posts
    638
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Blamove sam poredjao po gradaciji...
    Blam vol. 1:
    Jednog dana sam se vracao sa treninga i idem ja tako pu kuce, kad odjedanput ugledam jednu moju komsinicu koja je zivjela blizu mene, a iz Italije je, i danas tamo zivi... i tako joj pridjem da joj se javim... iznenadi se ona, iznenadim se ja sto sam je vidio i ja je krenem poljubiti... i tako poljubim ja nju jedanput pa krenem drugi put, a ona iznenadjena i gleda me zasto drugi put... i tako se nesto defekto poljubimo drugi put, i ja debil krenem da je poljubim treci put.. i ona se nesto izmakne i pogleda me.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Kako je to glupo kad ne znaju da se mi ovdje ljubimo 3 puta.... :oops: :oops: :oops:
    Blam vol. 2:
    Posto mi je matematika isla lose u drugom razredu jezicke gymnzije, isao sam na casove kod jednog profesora... I tako pocne cas, objasnjava meni on neke zadatke a ja samo klimam glavom, a nista mi nije jasno. Odjedanput mi poce "curiti" nos... Ja smrcem, ali nikako da sline zadrzm u nosu, ahahahaahah!!! I to me iznervira i ja se naljutih i sve sline obrisah rukom...Sve su mi sline bile po rukama, bljaaaak Prof to vidje i kaze mi evo ti maramica slinavko.. -ja da izgorim! :cry: :oops: :?
    Blam vol. 3:
    Bilo je vece, a ja sa jednom drugaricom (i vise) sjedim ispred njene zgrade i pricamo, 'vatamo se, ljubimo i sl... I tako se mi zanijeli, kad odjedanput ispred nas se stvori njen tata sa koferima, upravo dosao sa aerodroma! I on tako.. samo sto nije prosao pored nas, prvo mu nije bilo jasno o cemu je rijec! Kad je shvatio o cemu se radi, da je to njegova cerka tu... ja se nesto scucurio da mi ne vidi facu, ahahah kako sam se bio prepao... ali nije smio nista da mi uradi jer jednom prilikom kad sam mu popravljao lap-top, nas'o sam mu kondom unutra, i samo sam mu ga pokazao... inace ozenjen je! 8) :twisted:

  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    La Fossa
    Posts
    6,668
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa mozhda ne zheli vishe djece 8)
    Io ci credo!

    Welcome



  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Za sad fala bogu nisam imao vecih blamova bar ja da znam, daj boze da se tako i nastavi, cim se desi odma cu to i publikovati ovdje 8)

  10. #35
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Freddy_Kruger
    Kad sam bio kod sestre u minhen isli smo na bazen. Super provod zezanje sa nekim njenim drugaricama i meni se pripisalo. Ja neznam sta cu i olaksam se u bazen. Kad momentalno oko mene sve ljubicasta boja. Prilazi neki momak sto radi tu tjera me vanka svi bleje u mene sestru blam dje me povede drugarice vriste od smjeha :oops:
    Hahaha, upišah se od smijeha :lolblue:

    Ja odnedavno promijenih mjesto objedovanja (umjesto u "Voda u kršu" jedem u "Krunu") i prije neki dan pođem ja do "Krune" da uzmem naručena pileća prsa. I...pored pečenjare (pod istom tendom) nalazi se i staklorezačka radnja i ja, kako ono sunce bijaše upeklo, a ja na brzinu izadjoh i ne uzeh očajle, promašim vrata i uđem u tu staklorezačku radnju koja, k'o za inat, bješe puna momčadi.
    Oni se odmah svi sjatiše oko mene i jedan kaže "Izvoli", a ja kao iz topa pitam "Imate li pileća prsa?" Nakon opšteg smijeha, jedan mi je nudio svoja prsa tvrdeći da su mlada i svježa.

  11. #36
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    871
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Večeras mi se desio još jedan blam...

    Sjedim ja sa momkom na klupi u parku,ovo-ono i sad...kako mi bješe nešto neudobno ja oću da opkoračim klupu, da sjednem tako da mi je jedna noga na prednjoj, a druga na zadnoj strani klupe (raskorak) i u momentu kad porebacih jednu nogu (raščepih se) u tišini se ču "krrrrrrk"...pukoše mi pantalone po sred dupeta, riknule po šavu... :oops:
    Umirali smo od smijeha uru, ali je obećao da neće nikome reć...

  12. #37
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Stojimo nas 30-ak u kaficu na ekskurziji.I ono 3-4 profesora i direktor.I svi se neshto raspricali,onako bash vesela atmosfera bila.i sad poceli se pricat vicevi.I meni padne na pamet jedan,sjetio se ja .
    i ajde,dobro ja pocnem,i u tom trenutnku dolazi konobar,i ja zaboravim vic i krenem da ga pricam,i ono zbusnim se,a prefesori i ostala ekipa,ono u sebi,ajmo s enasmijat...Kao ovo je bilo humanitarno....

    ubi bozhe...


  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Grofica
    Večeras mi se desio još jedan blam...

    Sjedim ja sa momkom na klupi u parku,ovo-ono i sad...kako mi bješe nešto neudobno ja oću da opkoračim klupu, da sjednem tako da mi je jedna noga na prednjoj, a druga na zadnoj strani klupe (raskorak) i u momentu kad porebacih jednu nogu (raščepih se) u tišini se ču "krrrrrrk"...pukoše mi pantalone po sred dupeta, riknule po šavu... :oops:
    Umirali smo od smijeha uru, ali je obećao da neće nikome reć...
    On nece ali ti rece svima :wink:

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lord_V
    Quote Originally Posted by KRKNA
    ahahahahahahaha :lolblue: e, smoto :!: :P
    A nishta bez shto sam se prosipala koliko sam duga i shiroka po shahtama nashe drage Podgorice(dodushe do prednjeg trapa, jer on nije moga' nikako kroz rupu)..Chitav kvart, preko Morache, je lijega od smijeha, a ja ka' ga nijesam upadala..Digoh se slomljene shtikle, ne znam dje sam, sva rashcupana, flekava, prvo se dofatih za ogledalo da vidim da mi se shminka nije razmazala...A zube u shaku pljujem..E, qq...Onda sma se razvalila, ka' shvajcarska krava, na sred prodavnice (yebem ti 'fila' papuche, (pro)kliza(va)la sam ka' da sam hokejash)..10 minuta mi je trebalo da se dignem...nevolja je, mislili su se oce li zvat elevator.. 8)


    zezash li se to?
    ja bi voljela da sam se zaybevala, no nijesam 8)
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #40
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    CUCE
    Posts
    105
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ona je stalno ozbiljna... tako i treba krkna
    :::::::DEVELOPER WORLD the fast track from mind to market.......

    a.k.a the <<<Tarantino>>>

  16. #41
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Elem, nedjelja ujutro, dan svadbe, ja obukoh ochevo odijelo. Tek nije interesantno dok ne znamo da sam ja ima 95kg tada a on 70kg...
    I bas mi je lijepo stojalo. Dolje ka helanke, gore ne mogah sako zapuchit bez na jedno dugme a rukavi se zavrsavaju malo ispod lakata. Pa pijte vi za momacko vece
    A ove fotografije nikako da izblijede majku mu... 8)
    virtuality is under construction.

  17. #42
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NAGUAL
    Elem, nedjelja ujutro, dan svadbe, ja obukoh ochevo odijelo. Tek nije interesantno dok ne znamo da sam ja ima 95kg tada a on 70kg...
    I bas mi je lijepo stojalo. Dolje ka helanke, gore ne mogah sako zapuchit bez na jedno dugme a rukavi se zavrsavaju malo ispod lakata. Pa pijte vi za momacko vece
    A ove fotografije nikako da izblijede majku mu... 8)
    Je li to bilo za tvoju svadbu, ili neciju drugu :devil:

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    681
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moju da bruka veca bude A i nijesi mora da pitas ako cemo pravo :wink:
    virtuality is under construction.

  19. #44
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    A dobro forum blam, a i nije to neki blam, teska su vremena bila. Ja se sad sjetih na moje matursko vece bilo je tako sparno i vruce 35 C i ja znam da mi je od igranja i provoda cijela kosulja od nebo plave dosla do tamno lave boje. Poslije su me pitali jesam li skakao u ribnicu. Jojj jadan ja, a da jos bude gore, kamerman je jedan snima smao moje odjeljenje. A sto cu kad se prirodno znojim.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Toshin Bunar
    Posts
    1,027
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koncert Partibrejkersa u Studenjaku. Cane izlazi, histerija... i Ja pochinjem da urlam: CUUUUUUUUU-NEEEEEEEE, CUUUUUUUUUUU-NEEEEEEE...
    Avaj, kasno sam shvatio. 8)
    "Dobro veče." - Milka Canić, supervizor "Muzičke slagalice"

  21. #46
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,424
    Thanks Thanks Given 
    5,562
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    u toku price sa drugaricama rekoh nesto u stoilu 'vidi kakve brkove ima ona cura'..
    Veli ova jedna 'Jel ona cura'
    'Jes' rekoh
    'E, to mi je sestra'.

    Dobro, gore od ovoga ne moze.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #47
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor
    Posts
    3,523
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    CONDOR AAAAA!!!

    Nego,u osnovnoj školi ja četvrti razred i jednu nastavnicu (koja mi je stvarno jako jako jaaaaako mila,i danas se vidimo i sjednemo na kafu) umjesto nastavnice,zovnem mama(ne znam šta mi bi čoeče!) A ona onako,poče da plače od sreće i od iznenađenja... A ja od blama... :cry: :cry:

    hahaha

    QQ meni...
    Last edited by Koma[MFHN]; 11-06-07 at 19:15.

  23. #48
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    Moj najveci blam:
    Ujutro krenuo ja u skolu i naidje jedan poznanik i pita ocu li to u skolu i ocu li s njim do grada, i ja uskocim u kola.
    Ja sjeo na zadnje sjediste i ono standardna prica, kako je u skolu , ima li sto novo itd. i posle 2min zatishje, i lik odjednom veli kako je, ja ono zacudjen kazem: dobro; pa veli sto mislis sto bi mogli jes jutros, burek ili hamburger; ja velim moze burek; on burek jel, a s mesom ili sirom; ja reko moze s mesom ; i nastavlja lik aj kad kad kupim zvacu te; i ja ono u sebi wtf. , kad lik vadi telefon i prekida vezu, a ono mu bila bluetooth slusalica u uvo i prica lik s zenom, a ja ovamo propadam u zemlju jedva sam ceka da izadjem iz kola a blam me :oops: :oops: :oops:
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  24. #49
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    806
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Moj najveci blam:
    Ujutro krenuo ja u skolu i naidje jedan poznanik i pita ocu li to u skolu i ocu li s njim do grada, i ja uskocim u kola.
    Ja sjeo na zadnje sjediste i ono standardna prica, kako je u skolu , ima li sto novo itd. i posle 2min zatishje, i lik odjednom veli kako je, ja ono zacudjen kazem: dobro; pa veli sto mislis sto bi mogli jes jutros, burek ili hamburger; ja velim moze burek; on burek jel, a s mesom ili sirom; ja reko moze s mesom ; i nastavlja lik aj kad kad kupim zvacu te; i ja ono u sebi wtf. , kad lik vadi telefon i prekida vezu, a ono mu bila bluetooth slusalica u uvo i prica lik s zenom, a ja ovamo propadam u zemlju jedva sam ceka da izadjem iz kola a blam me :oops: :oops: :oops:
    Vrh
    Hahahaha

  25. #50
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    Moj najveci blam:
    Ujutro krenuo ja u skolu i naidje jedan poznanik i pita ocu li to u skolu i ocu li s njim do grada, i ja uskocim u kola.
    Ja sjeo na zadnje sjediste i ono standardna prica, kako je u skolu , ima li sto novo itd. i posle 2min zatishje, i lik odjednom veli kako je, ja ono zacudjen kazem: dobro; pa veli sto mislis sto bi mogli jes jutros, burek ili hamburger; ja velim moze burek; on burek jel, a s mesom ili sirom; ja reko moze s mesom ; i nastavlja lik aj kad kad kupim zvacu te; i ja ono u sebi wtf. , kad lik vadi telefon i prekida vezu, a ono mu bila bluetooth slusalica u uvo i prica lik s zenom, a ja ovamo propadam u zemlju jedva sam ceka da izadjem iz kola a blam me :oops: :oops: :oops:
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :yipiiii: :yipiiii:
    ista stvar se i mene desila

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •