Page 40 of 42 FirstFirst ... 3036373839404142 LastLast
Results 976 to 1,000 of 1044

Thread: Potraga za filmom...

  1. #976
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Trazim jedan film, radi se o jednom mrsavom liku sa bradom koji se zaljubljuje u jednu mladu prostitutku koju ubija jedan poremeceni metalac koji ima svoju bend grupu, i onda ovaj krece u lov na njih... lik je inace bolestan jer je bio u Irak da ratuje...

    Anyone?

  2. #977
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arion View Post
    francuski film. Ona je zena oficira i konstantno ga vara, a on joj prasta
    http://www.imdb.com/title/tt0114790/...nm_flmg_act_40

  3. #978
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Crtani film. Nekom stvorenju se stalno sprdaju jer ima velika stopala i na kraju kad požar zadesi šumu on je svojim nogama gasio vatru i postao heroj

  4. #979
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    Crtani film. Nekom stvorenju se stalno sprdaju jer ima velika stopala i na kraju kad požar zadesi šumu on je svojim nogama gasio vatru i postao heroj
    Tom i Dzeri- "Nogati"


  5. #980
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Nogati se vratio!

  6. #981
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Treba mi pomoć u vezi sa jednim filmom koji sam gledao krajem osamdesetih godina (ne samo jednom jer su ga u to vrijeme prikazivali više puta, obično nedjeljom popodne na prvom kanalu). Pretpostavljam da je film i napravljen osamdesetih godina, ali jedino što sa sigurnošću mogu tvrditi je da jeste da je film na francuskom jeziku (vjerujem da je film francuski, ali tu bih ostavio malu mogućnost da je iz Kanade ili Belgije).

    Što se radnje tiče, sjećam se da se radi o dječaku koji boluje od neke neizlječive bolesti (mislim da se bolest dijagnostifikuje u samom filmu) i da ga đed (najvjerovatnije) u posljednjim danima života vodi da vidi vukove (čini mi se u zoološkom vrtu, ali oni nekako dođu u dodir s tim vukovima) pa onda idu na drugo mjesto da vide konje i pokušaju da ih pomaze, ali zbog mirisa vukova koji je na njima ostao, konji počnu da se ritaju. Sve čega se sjećam je to, ali vjerujem da je dovoljno za onoga ko je gledao film.

    Šteta što ranije nijesam napisao post jer su forumaši moje generacije bili aktivniji prije nekoliko godina, ali, eto, da probam. Nikakvu želju nemam da ga pogledam ponovo, već je čista radoznalost u pitanju.
    Dick Laurent is dead!

  7. #982
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Treba mi pomoć u vezi sa jednim filmom koji sam gledao krajem osamdesetih godina (ne samo jednom jer su ga u to vrijeme prikazivali više puta, obično nedjeljom popodne na prvom kanalu). Pretpostavljam da je film i napravljen osamdesetih godina, ali jedino što sa sigurnošću mogu tvrditi je da jeste da je film na francuskom jeziku (vjerujem da je film francuski, ali tu bih ostavio malu mogućnost da je iz Kanade ili Belgije).

    Što se radnje tiče, sjećam se da se radi o dječaku koji boluje od neke neizlječive bolesti (mislim da se bolest dijagnostifikuje u samom filmu) i da ga đed (najvjerovatnije) u posljednjim danima života vodi da vidi vukove (čini mi se u zoološkom vrtu, ali oni nekako dođu u dodir s tim vukovima) pa onda idu na drugo mjesto da vide konje i pokušaju da ih pomaze, ali zbog mirisa vukova koji je na njima ostao, konji počnu da se ritaju. Sve čega se sjećam je to, ali vjerujem da je dovoljno za onoga ko je gledao film.

    Šteta što ranije nijesam napisao post jer su forumaši moje generacije bili aktivniji prije nekoliko godina, ali, eto, da probam. Nikakvu želju nemam da ga pogledam ponovo, već je čista radoznalost u pitanju.
    I ja često mislim na ovaj film. Izvol`te http://www.imdb.com/title/tt0064037/

  8. #983
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by biljaneta View Post
    I ja često mislim na ovaj film. Izvol`te http://www.imdb.com/title/tt0064037/
    Promašio sam pola podataka, ali i ovo je bilo je dovoljno da mi neko pomogne. Veoma tužan film, a sada mi je, razumljivo, još tužniji.

    Hvala najljepša!
    Dick Laurent is dead!

  9. #984
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ovaj sam film gledao prije nekih 15ak godina...
    Grupa ljudi se izgubi u nekakvu pustinju, dozive neku nesrecu sto li vec...
    I lutaju oni tako, smanjio im se broj, kad naidju na lava... i jedan od ovih se zrtvuje radi grupe i njegove devojke koja je bila sa njima...
    Izjede njega lav, ovi produze dalje i tako to...
    I kako su se izgubili, vrceli se u krug i kasnije naidju na kosti ovoga sto ga je lav izio...
    Na kraj, prezive samo ta djevojka ciji se momak zrtvovao i jos neki momak, i taj momak koji je prezivio pohebe djevojku toga momka koji se zrtvovao da ga lav izjede da bi mu djevojka prezivjela...
    Bio sam dijete kad sam gledao taj film ali sam tada shvatio da su zene kuurve...zamisli, momak je pustio da ga lav izjede da bi mu djevojka prezivjela i ona se odmah poslije toga kresne sa tim likom... ono, malo malo place pa se kresne i tako u krug...

  10. #985
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    501
    Thanks Thanks Given 
    824
    Thanks Thanks Received 
    190
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    ''Bio sam dijete kad sam gledao taj film ali sam tada shvatio da su zene kuurve...zamisli, momak je pustio da ga lav izjede da bi mu djevojka prezivjela i ona se odmah poslije toga kresne sa tim likom... ono, malo malo place pa se kresne i tako u krug...''

    hahahhahaha a sto je ovo jutros oplakah

  11. #986
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sjecam se i ja tog filma. Mislim da tu grupu ljudi prati i neki domorodac. Sjecam se scene kad trazi vodu u drvetu pa mu izadje vode ka iz kabla. Dobra fora.

  12. #987
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Da, simpatičan film, ako mislimo na isti. Domorodac je Masai ili Zulu ratnik, u jednoj sceni gađa kombi turista kopljem.
    Šta se desilo na tom safariju, šta je pošlo po zlu, ne sjećam se. Uglavnom, momak i djevojka prežive, lutaju pustinjom,
    bježeći od zmija,lavova i zaljubljenog Masaija, jer je opčinjen ovom plavušom. Čini mi se da nije engleski film.

  13. #988
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Treba mi pomoć u vezi sa jednim filmom koji sam gledao krajem osamdesetih godina (ne samo jednom jer su ga u to vrijeme prikazivali više puta, obično nedjeljom popodne na prvom kanalu). Pretpostavljam da je film i napravljen osamdesetih godina, ali jedino što sa sigurnošću mogu tvrditi je da jeste da je film na francuskom jeziku (vjerujem da je film francuski, ali tu bih ostavio malu mogućnost da je iz Kanade ili Belgije).

    Što se radnje tiče, sjećam se da se radi o dječaku koji boluje od neke neizlječive bolesti (mislim da se bolest dijagnostifikuje u samom filmu) i da ga đed (najvjerovatnije) u posljednjim danima života vodi da vidi vukove (čini mi se u zoološkom vrtu, ali oni nekako dođu u dodir s tim vukovima) pa onda idu na drugo mjesto da vide konje i pokušaju da ih pomaze, ali zbog mirisa vukova koji je na njima ostao, konji počnu da se ritaju. Sve čega se sjećam je to, ali vjerujem da je dovoljno za onoga ko je gledao film.

    Šteta što ranije nijesam napisao post jer su forumaši moje generacije bili aktivniji prije nekoliko godina, ali, eto, da probam. Nikakvu želju nemam da ga pogledam ponovo, već je čista radoznalost u pitanju.
    Tuzan film. A 80-ih je cesto prikazivan. Malo si me vratio u djetinstvo...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  14. #989
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ajde pomozite, ima film zakleo bih se da je glumio Josh Hartnett... Sve cega se sjecam je da on pamti brojeve tablica na autima, svaki broj mu ima neko znacenje i sabira/oduzima (obuzet je brojevima to mu je sve), ima djevojku, sve funkcionise super ali u jednom trenutku on zavrsava na uluci (zivi na ulici pod nekim, cini mi se "zutim satorom" ) :troll: ali nije ozb... To je sve cega se sjecam, ima li iko da prati Josh Hartnett-a da me prosvijetli koji je ovo film?

    edit:
    Mislio sam da je onaj film vezan sa djevojkom za ples i balet ali nije to taj!!!

  15. #990
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
    Ajde pomozite, ima film zakleo bih se da je glumio Josh Hartnett... Sve cega se sjecam je da on pamti brojeve tablica na autima, svaki broj mu ima neko znacenje i sabira/oduzima (obuzet je brojevima to mu je sve), ima djevojku, sve funkcionise super ali u jednom trenutku on zavrsava na uluci (zivi na ulici pod nekim, cini mi se "zutim satorom" ) :troll: ali nije ozb... To je sve cega se sjecam, ima li iko da prati Josh Hartnett-a da me prosvijetli koji je ovo film?

    edit:
    Mislio sam da je onaj film vezan sa djevojkom za ples i balet ali nije to taj!!!
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #991
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Bravo!! To je taj, imas rep+ za ovo!

  17. #992
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Oj..

    Kira je Najtli neka selebriti u filmu kojeg ne mogu da prepoznam. Možda da je glumica. Depresivna, dimi cigare, moguće i još koji porok da ima. Dio radnje se dešava negdje "na selu", gdje je ona pošla da izduši. Stalno su oko nje paparaci, pa i tu na salašu. Postoji i neki radnik kojeg su (ona i još neko, može bit familija, može bit kakav čojk joj) unajmili da oporavi imanje, tipa - krovovi prokišnjavaju, vamo, tamo... tek on je "dečko za sve opravke", koji se može bit (ali ne mora da znači) zaljubljuje u Kiru (a možda ga ćera kakva druga znatiželja). Uglavnom, to je sve čega se onako, kroz maglu, mogu sjetiti, a ni u ovo se ne mogu opkladiti.

    Da li znate ili ne znate koji je naziv filma?

  18. #993
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    London Boulevard
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. #994
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Jeste. Fala

  20. #995
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Trazim film sa ovim glumcem (Martin Kove) :


    Sniman je mozda 80-tih godina.
    Sjecam se samo par stvari iz filma, meni kao tada djetetu je to bio horor, neki je djavo bio u filmu, koji moze da imitira (kopira) izglede ljudi, i mislim da ga je metkom tesko ubiti.
    Na kraju djavo gine u nekom plamenu (da li nekim eksplozivom ili ga gurne u neku vatru, ne sjecam se).
    U filmu se pojavljuje i neka casna sestra i sjecam se da je taj djavo cak i nju uspio iskopirati.

    Ima li ko pojma koji bi ovo film mogao biti?

  21. #996
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,031
    Thanks Thanks Given 
    3,961
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #997
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Nije. Izgleda da glumi u vise filmova sa casnim sestrama...

  23. #998
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Jesi provjerio ili ti po nazivu ne zvuci?

    Pitam posto je film poznat po vise razlicitih naziva a sve ukazuje da je to taj.

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #999
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,123
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Jesi provjerio ili ti po nazivu ne zvuci?

    Pitam posto je film poznat po vise razlicitih naziva a sve ukazuje da je to taj.

    Nije taj, pogledao sam na YT.

  25. #1000
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    'vako....Mozda postoji neka mogucnost da neko zna koji je film u pitanju.Radi se o nekoj knjizevnici koja upozna covjeka s kim se savrseno razumije,(desava se da pricaju o nekoj knjizevnoj tematici pa se nadopunjuju) zaljube se al nesto se desi,neka glupost,posvadjaju se i razdvoje...dugo vremena posle sretnu se,on je ozenjen,ima djecu a ona razvedena ili joj se tom muzu nesto desilo ne znam,ima sina iz tog braka...shvate da su svo vrijeme dok su bili daleko mislili jedno na drugo i da je ljubav izmedju njih jaka...i onda nastavljaju da se vidjaju kao ljubavnici,idu na nekoliko dana na neku egzoticnu destinaciju,pa kad se vrate ona ga uglavnom ceka kod nje,dok joj vec odrasli sin sazna za tu ljubav al je ne osudjuje;vodi neki svoj zivot cesto putuje iz grada u grad i ona je vecinom sama...Uglavnom,oni su se vidjali i voljeli se sve dok se jednom od njih nije desilo nesto,mislim da joj je on saopstio da je bolestan i da nece dugo pa kad umre ona ode na grob i njegova zena joj pridje i tu pricaju na nekoj litici,daje joj ova zena neko pismo...Nesto mi je sve ovo kroz maglu...Stariji je malo film,ne bih znala ko su glumci,davao se na tv.Ako se ko sjeti filma bila bih mu zahvalna...
    Možda je ovaj https://www.imdb.com/title/tt0105306/?ref_=ttmi_tt Pa oni su bili u vezi onda, vidjelo se to i u filmu.
    Last edited by biljaneta; 09-09-18 at 21:59.

Page 40 of 42 FirstFirst ... 3036373839404142 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 2
    Last Post: 13-02-10, 21:39
  2. Potraga za poreklom (radovici)
    By lupus in forum Sve i svašta
    Replies: 12
    Last Post: 29-11-04, 13:24
  3. Zanimljivo: Potraga za jahtom kralja Nikole i Zila Verna
    By takulin in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 20-06-04, 00:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •