Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 36

Thread: Uspesan start reprezentacija Srbije

  1. #1
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    175
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Uspesan start reprezentacija Srbije

    Juniori su pobedili reprezentaciju Ceske 1-0 a seniori 3-1 u gostima.

    Ceska reprezentacija je jedna od najjacih evropskih i svetskih fudbalskih reprezentacija i mogu vam reci da ni ja sam nisam ocekivao ovako dobar rezultat protiv Ceske . Pogotovo ne jer smo na pocetku stvaranja jednog novog tima.

    Kosarkasi u jako mladom i neiskusnom sastavu pobedjuju na pripremnim utakmicama, vaterpolisti vec haraju i ne moze im niko nista, mladi rukometasi su pobedili jednu od najjacih svetskih rukometnih selekcija - selekciju Hrvatske, drugim recima Srbija hara u svim ekipnim sportovima jednako dobro ili jos bolje nego pre.

    Sto znaci da je pred nama lepa buducnost.

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,270
    Thanks Thanks Given 
    2,770
    Thanks Thanks Received 
    3,920
    Thanked in
    1,900 Posts

    Default

    E svaka vi cast. Samo ovo je CG forum pa mislim da si pogrijesio.
    Ne mislim, definitivno si promasio.

    P.S. U onaj rukomet ste bas harali, posto ste skartirali CG momke
    Last edited by hercules; 17-08-06 at 01:48.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  3. #3
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    2,063
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Fino je bilo gledati, nisam ni ja nešto verovao u pobedu. Doduše, bio je prijateljski meč, ali s druge strane oproštajni meč Nedveda i to pred domaćom publikom, tako da ne verujem da im je baš bilo svejedno. Ne znam, ovi novi dresovi nešto mi ne leže ali navići ćemo se valjda. Samo neka momci guraju dalje Klementeu svaka čast za premijeru
    Jesu li oni trazili RUSE ILI GUSLE ?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uvjek sam podrzavao regionaln kooperativnost i jako mi je bilo simpaticno da vidim da se dobri ljudi raduju sportskim uspjesima susjednih drzava.

    U tom kontekstu, uz vec pomenutu pobjedu nasih sjevernih susjeda, pozdravljam odlicno izdanje reprezentacije Hrvatske u duelu sa Italijom. Pobjeda od 2:0 (cak iako je italijanska reprezentacije igrala u oslabljenom sastavu) dobro ce doci momcima iz Hrvatske u pripremi kvalifikacionih utakmica.

    Bosna i Hercegovina se dobro drzala protiv objektivno jace Francuske i izgubila minimalnim razlikom.

    E jedino ne znam kako su igrali Makedonci i Albanci (ako su igrali) pa da ovaj topik o balkanskim fudbalskim desavanjima bude kompletan.

    p.s. Grcka je izgubila od Engleske 4:0
    Caesar`s wife must be above suspicion

  5. #5
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,107
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E,bash mi je milo...
    Nisam mogla spavat`,jer sam non-stoP razmishljala kako ce igrati reprezentacije Srbije.
    Sad mi je srce puno,stvarno.
    Joj,shto sam srecna...
    :lolblue:
    Od smijeha pravim saksofon,
    od sunca pravim put,
    a ti si moj šofer.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svi u napad sve do gola
    Pesma novih sampion
    Plavi plamen iz baklje gori
    Samo napred sve se ori
    Lavovi lavovi
    Samo napred majstori
    Daj go Daj go Daj go
    SRBIJO!

  7. #7
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules
    E svaka vi cast. Samo ovo je CG forum pa mislim da si pogrijesio.
    Ne mislim, definitivno si promasio.

    P.S. U onaj rukomet ste bas harali, posto ste skartirali CG momke
    ne,ovo je sportski forum...

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,399
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    svaka cast ,dobro je krenulo
    FIZIIIIIIII !!!

    Isto su me pitale STOTINE i ponavljam STOTINE hiljada studenata! ETO!

  9. #9
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Cestitam Srbiji na odlicnom startu.
    U sustini. poslije razdvajanja, Srbija ce imati bolju selekciju jer Crna Gora nije previse doprinosila tome (osim vaterpola i rukometa).
    Napokon ce srbi igrati pod svojom zastavom i nece morati da navijaju :Srbija: a da se ekipa zove SCG ili SRJ.
    Meni kao Crnogorcu to mnogo vise odgovara a posebno mi odgovara da nase sjeverne komsije imaju dobre igrace te da se osvrcu na CG-kadar koji je privrzen Srbiji i zeli da igra za nju.
    Ova selekcija moze da se plasira na svako veliko takmicenje i tamo napravi iznenadjenje. Vrhunske rezultate od njih nemozete ocekivati jer ne posjeduju kvalitet.
    Sto se nas (CG) tice, mi cemo igrati kvalifikacije i nadam se da ce svaka utakmica biti poseban dozivljaj. Mislim da sa dobrim selektorom i uz postojece igrace mozemo biti bolji od Slovenije, Bosne i Makedonije, sto znaci vjecita borba za plasman. Srbija i Hrvatska ce uvijek biti jace ali to ne znaci da ih necemo dobit pod Goricom, sto bi bilo sladje od bilo kakvog plasmana.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  10. #10
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    531
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BaRo
    ne,ovo je sportski forum...


    mesidz tu sort

  11. #11
    lulo Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BaRo
    ne,ovo je sportski forum...
    ne, ovo je politicka provokacija na sportskom forumu.. jer ne pamtim da je neko otvorio nekad topic "uspjesan start reprezentacije Njemacke, Spanije, Obale slonovace..." ??

  12. #12
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Manaus
    Posts
    261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lulo
    ne, ovo je politicka provokacija na sportskom forumu.. jer ne pamtim da je neko otvorio nekad topic "uspjesan start reprezentacije Njemacke, Spanije, Obale slonovace..." ??
    Sto bi to bila politicka provokacija? Necu da pominjem politiku, ali nema sanse da cu da zaboravim na sve sto je postigla reprezentacija Jugoslavije, pa SCG i samim tim me raduje sto je Srbija dobro startovala.
    A oko ovoga ce da bude masu price, vidim, tako da cu da kazem samo ono sto mi je najvise bzv. Juce na TV IN ide nesto kao : Samo kod nas, ekskluzivno, prenos meca Norveska - Brazil... Nesto bas ne znam sta je bilo atraktivnije, plus oprostaj Nedveda. Ali kad malo razmislim, nebitno skroz...
    I ona sad, jos zbunjena od shoka svoga, rece tad : You`re unbeliveable!

  13. #13
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mister No
    Juce na TV IN ide nesto kao : Samo kod nas, ekskluzivno, prenos meca Norveska - Brazil... Nesto bas ne znam sta je bilo atraktivnije, plus oprostaj Nedveda. Ali kad malo razmislim, nebitno skroz...
    Hoces da kazes da je TVIN trebala da prenosi Ceska-Srbija iako je to vec uradio PinkM.
    Onda bi stvarno prevazisli i samu Srbiju u pracenju tog istorijskog dogadjaja.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  14. #14
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajmo svi u Pluzhine u neku kafanu da prichamo o politici....

    ne znam igra sam 2ku sa kvotom 4.00 jer sam bio ubijedjen da ce bit namjeshtena utakmica odnosno da ce ih Cheshka pushtit...ne znam jesu li ih pushtili...nisam gleda utakmicu...

    pozdrav ljudi....mozak vam vazda bio zdrav
    Last edited by BaRo; 17-08-06 at 14:05.

  15. #15
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E shta je ovo...Ovo znachi treba momentalno banovati..
    Shta mene interesuje uspjesan start reprezentacije srbije shto veli lulo to je taman kao da je neko postavio topic "uspjesan start reprezentacije Njemacke, Spanije, Obale slonovace..." ?? a to se nikada nije desilo na ovom forumu...
    Politichke provokacije srba...
    Iskreno kad bi od susjeda gledao najprije bix za hrvate navijao
    pozz

  16. #16
    lulo Guest

    Default

    hrvati i igraju najljepsi fudbal na ovim prostorima. svaka cast za reprezentaciju srbije, ali mislim da toj prijateljskoj utakmici ne treba posvetiti topic

  17. #17
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Boban156
    Juniori su pobedili reprezentaciju Ceske 1-0 a seniori 3-1 u gostima.

    Ceska reprezentacija je jedna od najjacih evropskih i svetskih fudbalskih reprezentacija i mogu vam reci da ni ja sam nisam ocekivao ovako dobar rezultat protiv Ceske . Pogotovo ne jer smo na pocetku stvaranja jednog novog tima.

    Kosarkasi u jako mladom i neiskusnom sastavu pobedjuju na pripremnim utakmicama, vaterpolisti vec haraju i ne moze im niko nista, mladi rukometasi su pobedili jednu od najjacih svetskih rukometnih selekcija - selekciju Hrvatske, drugim recima Srbija hara u svim ekipnim sportovima jednako dobro ili jos bolje nego pre.

    Sto znaci da je pred nama lepa buducnost.
    Evo zasto je politicka provokacija..
    Naglasavam: ovo je Cafe Del Montenegro Forum

  18. #18
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lulo
    svaka cast za reprezentaciju srbije, ali mislim da toj prijateljskoj utakmici ne treba posvetiti topic
    istina istina....

    al kad je vec postavljen...mozhe li ikako da se ne odgovara ili ako je ko odgleda utakmicu da bachi neki komentar ili neshto u vezi sa fudbalom...
    Hrvatska ntacija je loshe odigrala Svetsko,nisu imali napad ljudi nikakav....Klasnic i Prsho...a sad je ovaj Da Silva usha u prvi tim i dobar je igrach,Luka Modric takodje....imaju buducnost!
    ovaj choek shto je postavio topic se malo zanio jebiga....to je osobina ljudi sa ovih prostora...Dobije se prijateljska i odma najbolji smo...ja sam ubijedjen da su ih pushtili..a i Cheshka se pokazala na Svetsko...ovo "jedna od najboljih svetskih reprezentacija" je smijeshno...

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeste ovo je CDm forum! Dakle forum Crne Gore.... a Crna Gora se ***** da je zemlja u kojoj je medjuetnicka ljubav na vrhuncu! Svi se vole! Sve ribe daju svim nacionalnostima da ih karaju u bulju! Svi se lizu! Eto i dio od nas 200 hiljada Srba dolazi i smatram sebe dijelom ovog foruma i eto oce da proslavi dobar start reprezentacije svoje zemlje!

    Daj go Srbijo!

  20. #20
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dio od vas 200.000 srba..?
    xaxaaxaxax
    mislim shta reci
    I srbija je zemlja u kojoj je medjuetnicka ljubav na vrhuncu
    ...prema ...hrvatima, bosancima, crnogorcima, albancima...
    Last edited by PubertetBoy*Bigo; 17-08-06 at 14:41.

  21. #21
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    405
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    Jeste ovo je CDm forum! Dakle forum Crne Gore.... a Crna Gora se ***** da je zemlja u kojoj je medjuetnicka ljubav na vrhuncu! Svi se vole! Sve ribe daju svim nacionalnostima da ih karaju u bulju! Svi se lizu! Eto i dio od nas 200 hiljada Srba dolazi i smatram sebe dijelom ovog foruma i eto oce da proslavi dobar start reprezentacije svoje zemlje!

    Daj go Srbijo!
    uzmi bolovanje...pod hitno

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PubertetBoy*Bigo
    dio od vas 200.000 srba..?
    xaxaaxaxax
    mislim shta reci
    I srbija je zemlja u kojoj je medjuetnicka ljubav na vrhuncu pogotovo prema ...hrvatima, bosancima, crnogorcima, albancima...
    DA! Dio od onih koji imaju internet... i sta sad! Jel vise u CG ne smijem da kazem ni da sam Srbin!? Oces da mi zabranis to? Bolesni debili... odakle vam tolika mrznja prema svemu sto je srpsko? Ako ti se ne svidja topic jednostavno ga zaobidji i ostavi nama kojima se svidja da prokomentarisemo tekmu! Ne moras na svaki pomen Srbije da optuzujes i izazivas politicke konflikte! Odvojio si se, imas svoju drzavu, uzivaj, pusti nas da pricamo o svojoj!!! Jer kako rekoh, ovaj CDM je mjesto na koje dolazim vec mnogo godina, mnogo mnogo prije nego sto si ti i znao kako izgleda PC i zelim da njemu pricati o cemu god zelim pa tamn i o reprezentaciji Svazilenda(ali to ne bi bio problem - problem je sto je to Srbija...zalosno je to)!

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BaRo
    uzmi bolovanje...pod hitno
    Na odmoru sam, produzici ga sa bolovanjem! Slavio sam sinoc prvu pobjedu Srbije, ima da bolujem 15 dana! :devil:

  24. #24
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    389
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gile_sampion
    1.DA! Dio od onih koji imaju internet... i sta sad! Jel vise u CG ne smijem da kazem ni da sam Srbin!? Oces da mi zabranis to? 2.Bolesni debili... odakle vam tolika mrznja prema svemu sto je srpsko? Ako ti se ne svidja topic jednostavno ga zaobidji i ostavi nama kojima se svidja da prokomentarisemo tekmu! Ne moras na svaki pomen Srbije da optuzujes i izazivas politicke konflikte! Odvojio si se, imas svoju drzavu, uzivaj, pusti nas da pricamo o svojoj!!! Jer kako rekoh, ovaj CDM je mjesto na koje dolazim vec mnogo godina, 3.mnogo mnogo prije nego sto si ti i znao kako izgleda PC i zelim da njemu pricati o cemu god zelim pa tamn i o reprezentaciji Svazilenda(ali to ne bi bio problem - problem je sto je to Srbija...zalosno je to)!
    1.No comment xaxaxaxa
    2.Lakse malo da ovo ne bi selili sa foruma nedje drugo...
    3.Xaxaxaxaxaxa sta sam ja za 15 god prosao i sta imam ti necesh nikad
    4....nije problem u tome sto ti pominjes srbiju. Niko ovdje nema nista protiv srba nismo bolesni od tog (tako nazvati) "nacionalizma" kao pojedini... ajde da je ovaj sto postavi topic bio iskren nego je stvar u tome da je namjerno postavio topic da provocira ljude.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    cestitke za prvu pobjedu reprezentaciji Srbije i ovi politicari neka idu na forum politike i nek ne prdnjave odje o tome

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Trikovi!
    By Djetic in forum Internet
    Replies: 53
    Last Post: 10-04-07, 18:07
  2. Katastrofa od podizanja sistema zvanog XP
    By hercules in forum Software
    Replies: 43
    Last Post: 11-04-05, 16:31
  3. Precicom do nezavisnosti
    By Beranac in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 59
    Last Post: 23-02-05, 15:35
  4. Ustavna Povelja
    By SteVuk in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 26-12-04, 03:24
  5. 14 mart 2002 dan rodjenja Srbogore
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 2
    Last Post: 16-02-04, 19:34

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •