Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 193

Thread: varajte nekog i neka neko voli vas

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,588
    Thanks Thanks Given 
    695
    Thanks Thanks Received 
    448
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Mh, Isus se bavio najstarijim zanatom na svijetu, a ne Marija Magdalena.
    Mhhh, to je vec veoma diskutabilno jer, prije nego sto je postao stolar, Isus se prvo morao roditi, a dobro je poznato da ga Josif nije napravio...

  2. #27
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,816
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,332
    Thanked in
    2,180 Posts

    Default

    Moguće da ga nije pravio, vazda je bio zauzet. Onoliki crtani se nisu mogli sami sinhronizovat.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,588
    Thanks Thanks Given 
    695
    Thanks Thanks Received 
    448
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arhitetka View Post
    Vjerovanje da prevara nije prevara ako muskarac/zena malo puste kocnice van granica Crne Gore. To je paralelni univerzum i to se ne racuna.
    Da znas da jeste tako. Pogotovo ako uzmemo u razmatranje, donekle, metafizicke principe, a ujedno i empirijske cinjenice: napustanjem Crne Gore, zaista, odlazimo u paralelni univerzum...

  4. #29
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kupujes ili prodajes ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  5. #30
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,816
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,332
    Thanked in
    2,180 Posts

    Default

    Uživa.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  6. #31
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,213
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vasko View Post
    Prosto i jednostavno, zasto ljudi varaju svoje partnere, dal ste ikad prevarili nekog?
    Dal udate zene/ozenjeni muskarci vise varaju od onih u vezi? Sta se sve podrazumijeva i spada pod prevarom?
    Da li bi bili sa udatom zenom/ozenjenim muskarcem?

    Kaze Mujo Fati: "Sta je to u tvojim venama, sto me tjera drugim zenama"?
    Ona odgovara "Isto sto i u tvojim moodima, sto me tjera drugim ljudima"

    Sta mislite o ovoj temi i dal je to uzelo maha pa se ukrivaju ljudi ili je ovo iskorijenjeno kod nas u CG?
    Gledao sam velike karaktere i moraliste i bukace kako padaju tako da.. pod odredjenim okolnostima skoro svako bi pokleknuo. I to je ok. Ruzno je kada neko trazi konstantno prevaru, tj ruzno prema onome skim smo.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  7. #32
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,953
    Thanks Thanks Given 
    3,223
    Thanks Thanks Received 
    5,631
    Thanked in
    2,281 Posts

    Default

    Do sad nisam, a bilo je nekoliko prilika. Ocu li nekad? Ko zna, mozda se moze desit. Ali mislim da bih nakon tog cina odma raskinuo vezu/brak, ne bi koga bit s tom osobom jer onda tu vise nema popravke.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  8. #33
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Preturio sam iza sebe pofino decenija... Imao sam godine kada sam bio lud za nekim i tada sam fakat bio tako zaljubljen(a trajalo je dosta godina to stanje) da je mogla ne znam kakva žena da se lomi oko mene, ja jednostavno ne bih mogao da prevarim onu koju sam volio. Nekako, ljubav je za mene ranije bila jedino i jedino stanje kojem sam težio. Žene su jelte, bile i ostale stvorenja sa kojima se to vrhunsko stanje duha, zvano ljubav, jedino moglo postići... Jednom sam dok sam bio mladji sjedio sa jednim mojim tadašnjim prijateljem koji je imao svoje "ljubavne jade" i djevojku koja mu je okrenula ledja. Tada mu je jedan stariji lik sa smijehom rekao "kako budeš stario to će žene sve manje da igraju ulogu u tvojoj sreći ili nesreći"... Kako sam se sada ostvario kao roditelj, imam djecu, ženu, živim normalnim životom, sjetim se ne baš tako rijetko riječi tog čovjeka. Ranije, fakat sam zbog žena trovao sebe ili išao do najvećih visina ali nekako sa godinama, to talasanje se transformiše u druge, zrelije oblike. Doživljaj ljubavi se fakat sa godinama stvarno mijenja i to je normalno ALI činjenica ostaje ista da ko ne živi ljubav, taj je ipak ranjiviji na svaki oblik prevare. Takođe, ko ne gradi ljubav i ko nema bogat sexualni život u ljubavi, onda isto tako je skloniji prevarama... stvari su u suštini vrlo proste samo je potrebno sagledati sebe(ne u nadobudnom "niko ka ja stilu")....

  9. #34
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,953
    Thanks Thanks Given 
    3,223
    Thanks Thanks Received 
    5,631
    Thanked in
    2,281 Posts

    Default

    Kod obicnih smrtnika prevara se u desi vecinom zbog nezadovoljstva u trenutnoj vezi, rijetko dje sto je nekome zelja da vara iako mu je dobro trenutno.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  10. #35
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Znaš kako, nema čovjeka da ja znam ko je bio 100% zadovoljan u vezi. To ne postoji, to je iluzija i pogrešno stanovište. Svi mi koji smo nesavršeni, puni mana, nesposobnosti da se suočimo sa sagledavanjem nas samih, naših mana i slabosti koje poturamo pod tepih i kao takvi imamo očekivanja da naš partner bude savršen. Čovjek treba da prihvata stvari onakvima kakve jesu, da se suočava i rve sa svojim manama, da nikada ne prestaje da ih koriguje, zbog sebe i drugih sa kojima provodi vrijeme. Isto važi i za ljubav i svaki odnos. Na tome se treba raditi uvijek. Nema toga kome nije pucao film i ko nije želio da otjera u pm onoga koga voli... e sad , ako već realno je bolje otjerati nekog u pm ili mu dati šansu(ako je zaslužuje) to je već drugo pitanje.

  11. #36
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,559
    Thanks Thanks Given 
    1,958
    Thanks Thanks Received 
    2,561
    Thanked in
    1,101 Posts

    Default

    Sto veli popaj, ja pored studentskog doma, ona gleda, vidim oce

    Nikad lakse nijesi mogao upasti u probleme, ne pomaze ni ako se zna da si ozenjen, zauzet, ne dajes povoda, ona oce... bas treba da si karaker jak i odlucan da ne zajebes stvar.

    ali skoro sa nekoliko kolega sjedim, svi ozenjeni, neko duze neko krace, samo ja nosim burmu. I pricam sa zenom jel to toliko postalo normalno varati, vracati se u zoru, ili smo mi nesto mimo narod.
    Ja licno ne bi volio da dodjem u situaciju da mi nesto fali doma, ne znam poznajem li sebe dovoljno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  12. #37
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja gledam svoga posla. Lično mi je tužno kada vidim uveče slučajno kako udatu komšinicu na drugom parkingu ostavlja ljubavnik koji je pritom grdan ono boli a pozadi tragovi zamagljenih stakala od šeganja na ćemovskom... Nekako ne razumijem čemu sve to. Nemaš djecu, brak loš, pa majku mu, opština je blizu, zahtjev za razvodom je tako laka stvar za učinjet. No, neki muževi imaju novca a od tog novca idu na destinacije na koje opale selfi za face i instagram a za takvo što izgleda valja trpjet, tu je ljubavnik, ono jes grdan ali je uticajan i može je pogurat na poslu... Oću reći, jako su se poremetile i zatrovale glave danas. Prvo se dobro sagledaju aspekti statusne moći i finansijske pa tek onda ostalo... ne mere to tako

  13. #38
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Preturio sam iza sebe pofino decenija... Imao sam godine kada sam bio lud za nekim i tada sam fakat bio tako zaljubljen(a trajalo je dosta godina to stanje) da je mogla ne znam kakva žena da se lomi oko mene, ja jednostavno ne bih mogao da prevarim onu koju sam volio. Nekako, ljubav je za mene ranije bila jedino i jedino stanje kojem sam težio. Žene su jelte, bile i ostale stvorenja sa kojima se to vrhunsko stanje duha, zvano ljubav, jedino moglo postići... Jednom sam dok sam bio mladji sjedio sa jednim mojim tadašnjim prijateljem koji je imao svoje "ljubavne jade" i djevojku koja mu je okrenula ledja. Tada mu je jedan stariji lik sa smijehom rekao "kako budeš stario to će žene sve manje da igraju ulogu u tvojoj sreći ili nesreći"... Kako sam se sada ostvario kao roditelj, imam djecu, ženu, živim normalnim životom, sjetim se ne baš tako rijetko riječi tog čovjeka. Ranije, fakat sam zbog žena trovao sebe ili išao do najvećih visina ali nekako sa godinama, to talasanje se transformiše u druge, zrelije oblike. Doživljaj ljubavi se fakat sa godinama stvarno mijenja i to je normalno ALI činjenica ostaje ista da ko ne živi ljubav, taj je ipak ranjiviji na svaki oblik prevare. Takođe, ko ne gradi ljubav i ko nema bogat sexualni život u ljubavi, onda isto tako je skloniji prevarama... stvari su u suštini vrlo proste samo je potrebno sagledati sebe(ne u nadobudnom "niko ka ja stilu")....
    Napisala sam prije tebe post pa pobrisala,rekoh ajde necu,ljudi ga nece najbolje razumjeti.Taj post je uglavnom sadrzao ovu sustinu sto si ti napisao sad i drago mi je da nailazim na istomisljenika.
    Mislim da je duhovna povezanost izmedju dvoje vrlo jaka kada postoji ali je isto tako vrlo rijetka.To nam svjedoci svakodnevnica i papagajsko ponavljanje "nista strasno,svi to rade".Mogu se navesti mnogi razliciti razlozi kako je doslo do prevare ali koliko god otrcano zvucalo jedini razlog je nedostatak ili jednostavno prekid ljubavi,duhovne veze izmedju dvoje njihovom(najcesce neprimjetnom) zaslugom.I vjerovatno je to jedno od najtezih stvari koje covjek sam sebi priznaje jer se radije laze i tako i izgovara tvrdeci da "voli ali mora malo da promijeni-jedan je zivot".Kad dodjes u izvjesne godine tj steknes zrelost i svjesnost ti sagledas stvari iz drugog ugla od onog mladalackog u kojem se trazis i ako ljubav vec postoji zahvalan si sto je imas i njegujes je.Ako ne....trazit ces se i dalje,nemirnog duha neces osjecati kocnicu kada naidjes na nekog ko ce te necim privuci.Zaista mislim da ne postoji sila koja moze da te obori moralno kada imas sve sto te ispunjava i cini zadovoljnim.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #39
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,953
    Thanks Thanks Given 
    3,223
    Thanks Thanks Received 
    5,631
    Thanked in
    2,281 Posts

    Default

    Treba mnogo mudrosti i dobrih odluka donositi da bi veza dvoje ljudi bila kvalitetna6 i iz godine u godinu ostala takva i na predovati. Nadajmo se da imamo tu mudrost u sebi

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  15. #40
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Napisala sam prije tebe post pa pobrisala,rekoh ajde necu,ljudi ga nece najbolje razumjeti.Taj post je uglavnom sadrzao ovu sustinu sto si ti napisao sad i drago mi je da nailazim na istomisljenika.
    Mislim da je duhovna povezanost izmedju dvoje vrlo jaka kada postoji ali je isto tako vrlo rijetka.To nam svjedoci svakodnevnica i papagajsko ponavljanje "nista strasno,svi to rade".Mogu se navesti mnogi razliciti razlozi kako je doslo do prevare ali koliko god otrcano zvucalo jedini razlog je nedostatak ili jednostavno prekid ljubavi,duhovne veze izmedju dvoje njihovom(najcesce neprimjetnom) zaslugom.I vjerovatno je to jedno od najtezih stvari koje covjek sam sebi priznaje jer se radije laze i tako i izgovara tvrdeci da "voli ali mora malo da promijeni-jedan je zivot".Kad dodjes u izvjesne godine tj steknes zrelost i svjesnost ti sagledas stvari iz drugog ugla od onog mladalackog u kojem se trazis i ako ljubav vec postoji zahvalan si sto je imas i njegujes je.Ako ne....trazit ces se i dalje,nemirnog duha neces osjecati kocnicu kada naidjes na nekog ko ce te necim privuci.Zaista mislim da ne postoji sila koja moze da te obori moralno kada imas sve sto te ispunjava i cini zadovoljnim.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Kada si u braku i imaš nove ljubavi(djecu) nemaš vremena da misliš da li ti je žena uputila osmjeh ili sijeva obrvama nervozno
    Uostalom, slagao bih ako bi rekao da nemam situacije u kojima se zagledam u neku lijepu djevojku ili ženu i prokomentarišem u sebi onako prosto "kako bi je prešegao" iako znam da to ne bi uradio...jednostavno iskren sam uvijek koliko god to zvučalo glupo i pravilo problem. Važno mi je da mirno zaspim, da sam iskren, da uglavnom dajem sve što imam i mogu drugome i da ne talasam sa strrane da me ne bi grizla savjest a to što oko mene sijevaju guzice i sise a ja se jedem za usne, to izbačim već nekako iz sebe

  16. #41
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @Mojsije dobro si primijetio.
    Posto je @Direktor napisao da nema 100% zadovoljnog covjeka,dodala bih na svoj post da se podrazumijeva biti toga svjestan,tipa ne traziti neke krajnje nemoguce ciljeve vec biti zadovoljan dovoljno,taman onoliko koliko je potrebno.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  17. #42
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    @Mojsije dobro si primijetio.
    Posto je @Direktor napisao da nema 100% zadovoljnog covjeka,dodala bih na svoj post da se podrazumijeva biti toga svjestan,tipa ne traziti neke krajnje nemoguce ciljeve vec biti zadovoljan dovoljno,taman onoliko koliko je potrebno.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Tačno tako

  18. #43
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,953
    Thanks Thanks Given 
    3,223
    Thanks Thanks Received 
    5,631
    Thanked in
    2,281 Posts

    Default

    Naravno da nema 100% zadovoljne osobe. Pricam o ljudima koji su u nekim visegodisnjim vezama/braku. Ali i to malo nezadovoljstvo(mozda trenutno), moze dovesti covjeka/zenu u iskusenje da poklekne i prevari. Ne osudjujem nikoga, ljudi smo, mislim da se svakom moze desiti ako se niz nekih okolnosti poklopi. Sto veli Direktor, oko nas sijevaju zenski atributi, i naidju nam misli, ali se naravno odupremo tome. Cak ni te misli ne znace da treba da se upali crvena lampica. Ali sto kazem, treba kroz godine veze dosta mudrosti i dobrih odluka donijeti da bi se veza izvodila konstantno na dobar put, a ne pod zivotnim okolnostima i izazovima pocela propadati. Imamo li tu mudrist u sebi, naredne decenije ce pokazati

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  19. #44
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,213
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    @Artemis ,da, sve se valjda tice te unutrasnje veze , energije koju dvoje dijele.. Slazem se da dok to postoji uprkos ljudskoj slabosti covjek nema potrebu da prevari.. Kada to prestane a ostane samo spoljasnja veza-nost, navika sta li, dolazi do problema i covjek trazi zadovoljenje negdje drugo. Ne razumijem zasto ljudi lazu sebe i druge i trude se da odrze takvu zajednicu. Jednostavno je, niko nikog ne moze da posjeduje, zadrzi , ogranici..Nedostatak ljubavi se ne moze falsifikovati, pa ni lijepim praznim rijecima- osjeti se. Ako postoji dobar odnos izmedju dvoje mora postojati sva sloboda bez straha, a upravo radi tog poklona slobode neko nece prevariti .
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  20. #45
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @Director za ovaj post o tome da kad vidis zgodnu pa se okrenes...pa za to nije covjek nikad star i to je vec umjetnicka strana gledista. Broji ti se jer zatreses glavom i ponovis svoje ime.






    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  21. #46
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nisam ja star ali takav mi je "horoskop" , da sam najsrećniji čovjek na svijetu i da živim sa ženom kojoj mane nema ja bi se okrenuo za dobrom guzom
    E sad i to je jedan oblik "poremećaja" ili možda nije... pitanje je sad

  22. #47
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    "Everything in the world is about sex, except sex. Sex is about power."
    E sad kako ko vidi sebe u ovom životu, i đe je tu mjesto ljubavi to je već individualno.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,260
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    varaju jer imaju priliku da prevare...
    za 20e na ćošak svako ima priliku da prevari
    She is only here to annoy herself!

  24. #49
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni lično je tesko izac i sa jednim na kraj, a đe sa dvojicom, neka hvala,a nekako,ipak,razumijem žene koje su sklone tome i obično mi ih je žao jer traže ljubav tamo gdje je nema,ili bježe od onoga što imaju, kad jednom pređu crtu,nezadovoljne,zapostavljene... stalno zapadaju,isto kao i muškarci, ...sve do razvoda(ili dok ih smrt ne rastavi) a i muškarce mi je žao jer nemaju hrabrosti da se suoče sa sobom pa da prestanu da žive u lažima, a nije lako izać na golo polje istine, pa biti sam sa sobom (bar ne ovim nenaviknutima).Malo je AA.Karenjina, a prodju isto, s osudom.sve je stvar izbora... e sad tu ne pričam o ovima što im je to umjesto fitnesa.

  25. #50
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I moram da primijetim da su zene sklone varanju fatalne po muskarce, zaljube se 1/1

Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem ili može li neko da mi naruči sa nekog sajta
    By marko_nk89 in forum Ostali oglasi
    Replies: 12
    Last Post: 16-06-15, 12:14
  2. I: zna li neko br nekog ko otkupljuje garniture
    By Femaman in forum Sve i svašta
    Replies: 8
    Last Post: 24-10-14, 16:01
  3. Info Ima li neko br nekog majstora sto privatno popravlja tel
    By asso in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 3
    Last Post: 24-07-14, 11:54
  4. Replies: 1
    Last Post: 10-04-11, 13:23
  5. Ko voli neka ne propusti
    By Thalasoma in forum Primorski
    Replies: 10
    Last Post: 23-12-04, 15:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •