Page 9 of 21 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 201 to 225 of 521

Thread: Silom tata

  1. #201
    Join Date
    May 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    A nisam se ja nista pitao inace bih stavio bolji naziv ove teme al dobro ovo ti je kad ti namjeste... Pa ti vjeruj zenama eeeee

  2. #202
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ja ne znam ni sto muskarci tu alimentaciju shvataju tako tragicno..
    Ja da se razvedem sigurno ne bi gledao koliko je ta zakonska obaveza nego im nista ne bi falilo..
    I da se desi ovo iz vaskove price, isto tako, sto cu, mozda volim djecu samo

  3. #203
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Toj zeni ce bit lekcija dovoljno i samo po sebi bez tvog sudjelovanja.Jer mislis li stvarno da je ta zena srecna,da ce je zbilja ispunit to sto je uradila(ako vec pricamo o onima koje gaze da rode)?Pa ona nije svjesna kako je sebe nagrdila,sebe i to dijete.Hoce li ti trazit ljubav?Nece.Rodit ce,odbacivsi mogucnost zdrave porodice i ljubavi uopste izgubljena,nesvjesna i nesrecna.Shvatit ce dockan i da od tebe ne moze ni da ocekuje to sem tih 70e..
    Njet. Ne slazemo se nikako. Potpuno razlicito percipiramo svijet oko sebe, kazem ti. Ja to vidim kao situaciju u kojoj sam ja dobio sve ono sto nisam htio, dok je ona dobila upravo sve sto je zeljela. Imace dijete koje ce imati gene odgovarajuceg muskog primjerka, ona ce mu maltene biti i otac i majka (bas kako je zeljela), moci ce da radi sa njim sta hoce, da manipulise njime, da ga koristi kao orudje protiv mene.. I nevjerovatno mi je koliko puta odje vec slusam taj vas "argument" zvani "70 eura", da se zapitam bi li vi na nasem mjestu zaista tako povrsno gledali na stvari? To je mnogo ozbiljnija i skuplja stvar od jeebenih 70 eura. Reci mi koliko ce godina morati da prodje dok dijete dovoljno sazri da moze da skapira zasto njen tata nije htio sa njegovom majkom? Kreni od sebe, kako bi kao dijete mogla to da prihvatis? Bi li u tvojim oocima isti bili otac i majka? Ne, bogome.. majka bi, ako je iole odgovorna i dobra majka, bila svetica za tebe, dok bi otac bio uvijek misterija, ne bi mogla da ga objasnis, opravdas.. jer kakav je to otac sto nece sa tvojom majkom.. sa tobom?! E to je pozicija na koju je u samom startu osudjen taj mrcenik, a ona upravo igra na tu kartu, na vrijeme, godine.. dozivotno mrcvarenje i manipulisanje mnome i djetetom.. a takva patologija zasluzuje adekvatan odgovor.. osvetu...
    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Mogu da imam neko razumijevanje gorcine kad te lupi nepaznja i kasno je da se ista ispravi.. Opet dolazim do istog-za sve je potrebno dvoje.I za grijeh i za kaznu.I tu bi zivotne lekcije radile i jednoj i drugoj strani.S djecom i njihovim dusama se ne igra.
    Ma da, gresni su podjednako, iako se jedno raspada, a drugo cveta zbog novonastale situacije. Dobar ti rezon. A i ta principijelnost, odsustvo duplih arsina vam je isto za svaku pohvalu. Mislim na ovaj simpaticni detalj koji vazi ipak samo za ove koji su malo manje ravnopravni u toj relaciji musko-zensko, to da ga "lupi nepaznja i kasno je da se ista ispravi". Je li, bogoti, kasno je, a? Ako ona zatrudni sa nekim sa kim joj ne pada na pamet da ima dijete, itekako postoji "popravni", itekako nije kasno, itekako se moze nesto preduzeti... ali u obratnom scenariju vazi pravilo: "Bi mu ga rabota, jbg, kasno je da se ista ispravi.." Kako na odgovornost prema djetetu gledate kroz 70 eura, tako i o samoj njegovoj sudbini odlucujete iskljucivo kroz svoje licne ambicije i planove. Divota.. Zelje i planovi druge strane uopste nisu bitni, ali smo mi ravnopravni, znas.. da.. i onda mi kaze kako nikako ne razumije kad se adekvatno odgovori na takvu neciju sebicnost i zlobnost. Heh..
    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Sto se tice ovog djela oko tvojih ociju i moje fikcije ima stvari koje vidimo a mogu da nas prevare jer ispod povrsine je nesto sasvim drugo.Zato se ja oslanjam na duhovne oci jer grebu ispod povrsine svega onoga sto se vidi golim okom.
    Bila je ovdje svojevremeno jedna forumasica pod nickom Odli. Neodoljivo me ova tvoja pisanija podsjeca na nju.. Tako mi tih tvojih duhovnih ociju kojima grebes kano grabuljom, i pored primjera dje se poneki mocnici pate na licnom planu, svijet je uzasno nefer mjesto i uglavnom trijumfuje onaj drskiji, ne onaj posteniji. Ti naivno posmatras svijet (ubijedjena da zapravo zadires dublje, a ustvari od drveta sumu ne vidis) i normalnu pojavu da se svaki covjek na ovom svijetu (ma koliko mocan) bar malo sjekira oko necega tumacis kao neku karmu. Prenaivno. To nije adekvatna kazna. Kao ni u slucaju o kom drvimo eo 10 strana u kom si pokusala da nakitis njenu situaciju kao pretesku, tragicnu, kao vec vise nego dovoljnu kaznu za njenu tvrdoglavost. Cak i da se zaista tako desi, da joj se cijeli zlokoban plan okrene naglavacke i naknadnom pamecu skapira kakvu je medvedju uslugu ucinila sebi, meni, djetetu.. to nije adekvatna kazna! To je samo kamata! Ali kamata koju ne obracunavam ja, nego banka (citaj: sudbina, karma, Bog, Sv Arhandjel..).. a dug i dalje ostaje da se naplati....


  4. #204
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Ja ne znam ni sto muskarci tu alimentaciju shvataju tako tragicno..
    Ja da se razvedem sigurno ne bi gledao koliko je ta zakonska obaveza nego im nista ne bi falilo..
    I da se desi ovo iz vaskove price, isto tako, sto cu, mozda volim djecu samo
    Možda si čo'ek samo..s velikim M...
    Cmok.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  5. #205
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Ja ne znam ni sto muskarci tu alimentaciju shvataju tako tragicno..
    Ja da se razvedem sigurno ne bi gledao koliko je ta zakonska obaveza nego im nista ne bi falilo..
    I da se desi ovo iz vaskove price, isto tako, sto cu, mozda volim djecu samo
    Nije to bas tako jednostavno. Ti uplatis pare za alimentaciju, npr. mnogo vise nego sto je ud odredio, a bivsa ti nevjesta skoro sve udrobi za kozmeticke salone, garderobu,... i djeca opet trpe. Ti onda rijesis da djeci kupujes sve sto treba da ona ne bi trosila pare bez veze, a ona te tuzi da ne uplacujes koliko treba. Sve zavisi od razvoda. No, dje je ljudi tu je i dogovora. Ali danas svega ima, da se ne moze na tri foruma sipricat.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  6. #206
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,217
    Thanks Thanks Given 
    125
    Thanks Thanks Received 
    97
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Jeste sebicno kada zena(ili muskarac) ucini sve samo da bi ispunila taj jedan cilj koji je naumila ne osvrcuci se na posljedice. Ne vidjeti nista nego svoju zelju ne cuti i nezeljeti cuti drugoga je odvratno,ako ti je do djeteta nadjes istomisljenika i tacka. Sa druge strane , nismo djeca, znamo gdje vode odredjene stvari.. Zavesti nekoga a onda ocekivati da se povinuje nasim zeljama tj nezeljama i stavovima je podjednako odvratno. Pa i kada krene bezazleno obicno se neko veze . Ipak smo bica nagona i zelja. Stvarno nikada nisam imao problema jer su skoro sve dobre djevojke bile i zdrave u glavu. .Nikada nije bilo ni price o kontracepciji bilo kakve vrste ni sa moje ni njihove strane, niti je iko ikada koristio . Kao kada jedem, stanem kada je najsladje, da ne zaboli stomak kasnije. Ovaj dio djevojaka sto spada u skoro, pobjegnem odmah glavom bez obzira, poslusam dobru staru paranoju - koliko god slatko tegla sa dzemom izgledala.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  7. #207
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Nije to bas tako jednostavno. Ti uplatis pare za alimentaciju, npr. mnogo vise nego sto je ud odredio, a bivsa ti nevjesta skoro sve udrobi za kozmeticke salone, garderobu,... i djeca opet trpe. Ti onda rijesis da djeci kupujes sve sto treba da ona ne bi trosila pare bez veze, a ona te tuzi da ne uplacujes koliko treba. Sve zavisi od razvoda. No, dje je ljudi tu je i dogovora. Ali danas svega ima, da se ne moze na tri foruma sipricat.
    Znas kako ako si takav blavor da si ozenio takvu avetinju onda i trpi ko te j.ebe..
    Mislim da se to sa mojom gospodjom tesko moze desit, a i da se desi vala cu i manikir platit kad sam se tako zajebao

  8. #208
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,988
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    A što je sa 70e

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Edge x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  9. #209
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Znas kako ako si takav blavor da si ozenio takvu avetinju onda i trpi ko te j.ebe..
    Mislim da se to sa mojom gospodjom tesko moze desit, a i da se desi vala cu i manikir platit kad sam se tako zajebao
    E jbg nece svako tako,no od sopstvene vaznosti i velike ljubavi prema sebi ce da probjegava osvetama,kazni i lekcijama.To hrani.A reci ce ti da si avetinja i mlakonja jer ne radis kao oni,to je bre pravo i musko i treba kazat kucki posa' sto je njega njeznog zajebala.

    Ovizi,osim toga sto smo hvala Gospodu dvije galaksije,dosta si toga napisao (na svoj nacin)da ima veze samo s onim kako tebi odgovara pa mi je nesto iskreno dusa da nanovo nesto rezonujem.Procitaj eto samo opet malo unazad oko tih 70eura sto mislim.Ja sam inace Artemis,(ne)drago mi je,ne poznajem Odli niti poznajem licno sve hriscane pa i nehriscane koji bi rezonovali kao ja i koji se hvala Bogu ne sluze onim sto ti smatras ispravnim.Sjetio si se zamisli te djevojke,ne mozes eto bit ziv ni da se prozivkom ne posprdas a to je mogu ti rec prelijepo bas,dobrota neka iz tebe isijava.Rekoh...sto god tebe ili drugog slicnog tebi ispunjava slobodno,samo naprEd.Tebe eto ako te koja zajebe a nece imas mudre oci.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #210
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    O kakvom posprdavanju sa Odli pricas? Mislis nesto tipa "celavko" itd? Ne avetaj, da te zamolim..


  11. #211
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne pravi se blesav. Jedno je obicna sala,drugo ono sto ti pokusavas.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  12. #212
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Ja se ponosim svojom zgodnom celavicom a vjerujem da ni ti ne bi dozivjela kao sprdnju ovo poredjenje sa Odli da joj vidis tekstove. Ista prica u sustini, tako da ne vidim problem.. Mozda bih trebao ja kao ti da se salim, sta znam.. mada sam za malo bio banovan kad sam zadnji put se tako salio, receno mi da je strogo zabranjeno ista o privatnom zivotu forumasa da se iznosi, bilo kakva osobina, nadimak, analogija.. Al evo vidju da moze, pa.. mozda bi mogli da pocnemo?


  13. #213
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A nista ti si obicni smrtnik odje pa ti pripazi. ��

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by Artemis; 13-04-17 at 14:54. Reason: da ubacim ovaj smajli što neće sa telefona :D



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #214
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Znas kako ako si takav blavor da si ozenio takvu avetinju onda i trpi ko te j.ebe..
    Mislim da se to sa mojom gospodjom tesko moze desit, a i da se desi vala cu i manikir platit kad sam se tako zajebao
    Znas kako, kad neko tako razmislja, uglavnom navvise naHebe od ovih stvari Ljudi zive i po 20 godina u braku , pa se razvode i to razvod bude samo sto mrtvih nema. A to sto ti bivsa zena moze smislit da ti se osveti...mislim da ti ni u san ne moze doc. Zamisi da podjes za dijete u skolu, jer te dijete zvalo (i ako ej dodijeljeno majci) ti podjes, uzmes dijete a tebe hapsi policija po gradu jer si prijavljen za kidnapovanje? A Nesto mi se cini da si ti jos zelen.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. #215
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja mislim da si i ti siguran u svoju gospodju isto koliko i on u njegovu.Inace bi vas jurila milicija po gradu. Kakvi su ovo scenariji Boze oprosti,evo sad citam a mislih samo u filmove ima.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #216
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nzm. Ima svakakvih ljudi, ima i zena koje bi da "zadrze" muskarca pa mu kazu da uzima pilulu, a u stvari ne. Nisko, nisko, nisko. A ima muskaraca koji kazu kad nema kondoma, aj malo samo, izvadicu na vrijeme...nisko, nisko, nisko takodje. A i ona sto pristaje...pffuuu. ali jbg kad dodje beba (koja usput nista nije trazila) , mora se malo promijenit' stil zivota i ne mislit' vise na "samo"sebe.

    I tada, trebate da ukapirate da niste vi centar svijeta, da postoji sad neko(zbog vas) kome treba i zasluzuje svu paznju ovog svijeta...nebitan kontekst.
    Last edited by Phénix; 13-04-17 at 15:24.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  17. #217
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Kao da je muskarac ovca pa da ga zadrze, nema toga dusho kad se spakovao daj mu pare za taksi

  18. #218
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    DA LI BI RODILE DIJETE MOMKU SA KOJIM GA NE ŽELITE, A DOTIČNI GA ŽELI ?
    E i da.Dobro pitanje,bravo ti ga.
    Ne bi smo.Jer mu ne bi upalilo.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Pa o čemu je ostalo da se priča ?
    On tebe ne može prisiliti da budeš majka, pa neće moći ni da ti njega možeš prisiliti da bude otac(osim ako nije budala koja se može ucjenjivati tumorom u nečijoj utrobi). Tačka

    Ili možda muškarci u Evropi i Americi imaju prava žena u arapskim zemljama ?

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 13-04-17 at 17:11.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #219
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Pa o čemu je ostalo da se priča ?
    Ja nju ne mogu prisiliti da budeš majka, pa neće moći ni da ona mene prisili da budem otac. Tačka

    Ili možda muškarci u Evropi i Americi imaju prava žena u arapskim zemljama ?

    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja nju ne mogu prisiliti da bude majka" pa ni ona nece moci mene da prisili elvis prisly. Rakune, pisi normalno.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  20. #220
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  21. #221
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Citajuci vas, promijenio sam svoj stav.

    Moj stav sad glasi ovako:

    *Volio bi da vidim ta muuda da mi recu da nece da rodi; drugarice, majka i dijete su jedno, one dies, both dies*
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  22. #222
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Prvo da vam kažem da sam obrisala sve postove uključujući i one koji su podugački i za koje ste potrošili neko ozbiljno vrijeme, jer ne radi EDIT i ne mogu da brišem neadekvatne izraze koje koristite pa vas još jednom molim, da ne bi uzalud pisali a ja brisala, da lijepo koristite zvjezdice.....ne pišite neprikladne riječi, hvala!



    Quote Originally Posted by Vasko View Post
    A nisam se ja nista pitao inace bih stavio bolji naziv ove teme al dobro ovo ti je kad ti namjeste... Pa ti vjeruj zenama eeeee
    Ajde srce, pitaš se....koji ćeš naziv teme da staviš? Pošto si ti onaj koji je započeo, red je i da je krstiš
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #223
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    evo čitam deset strana i ne mogu se pofatat....prvi utisak, žene imaju sex samo zarad muških 7 sekundi uživanja...drugi utisak da su muškarci obespravljeni jer stvarno se ništa ne pitaju kad dođe do "situacije", žena odlčuje oće li mu reći, žena odlučuje oće li roditi tako da je njihov učinak vezan samo za onih 7 sekundi zbog kojih se kaju posle 18 godina, veli Rakun

    Potpuno sam saglasna da žena ima pravo odlučivanja, ali one kokoške koje odluče da sakriju trudnoću i rode pa posle da terete i tuže bih torpedovala, kao i gospodu koja se suoče sa saznanjem da negdje postoji njihovo dijete, ali njega nije briga jer on nije htio da ima diejte istim postupkom bih sredila...to što ti nijesi htio da budeš tata ne mijenja činjenicu da jesi...sud, test za utvrđivnje očinstva (jer skotu koji te je slagao na riječ vjerovati ne smiješ i ne trebaš) i to je to...i ne zavaravajte se da je skotu koji je spreman da na prevaru uhvati budućeg muža savjest problematična, pa ne može o spavat noću i nije srećna jer je napravila što ej napravila! Ada ona misli da je najpravija na svijet!
    Rakunova priča mi je bila inspirativna:


    Quote Originally Posted by Rakun View Post



    Ako zatrudniš možeš da kažeš neću dijete i nema toga ko će te prisiliti da ga dobiješ
    Ali po tebi i po 98% cura/žena ako zatrudniš i ja kažem neću dijete, ima da hoću kako mi se neće
    Rekoh ja Rakune da ste obespravljeni, međutim, realno je da je žena ta koja odlučuje o svemu....na stranu to što sam ja potpuno saglasna da žena treba ukoliko muž ima želju da imaju još jedno, to uradi njemu za ljubav
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #224
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Rekoh ja Rakune da ste obespravljeni, međutim, realno je da je žena ta koja odlučuje o svemu....
    E pa neće da može
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  25. #225
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Ne znam oce li da moze ili nece, ali to ti je tako moj Rakune. Mozemo odje da moralisemo i da se čojkamo koliko ocemo, ako zena rijesi da rodi, rodi ce, ako rijesi da ne rodi, nece. A ti crkni pukni. Prokleto musko....sto sve mora da trpi
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

Page 9 of 21 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. T-Com silom nameće usluge
    By acer in forum Internet
    Replies: 76
    Last Post: 01-11-10, 23:46
  2. Replies: 132
    Last Post: 31-08-07, 22:51
  3. N-i-k-O - TATA!!!!
    By InDiJaNkA in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 14
    Last Post: 09-12-04, 23:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •