Page 8 of 21 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast
Results 176 to 200 of 521

Thread: Silom tata

  1. #176
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Kad zena zavoli, ima oci djeteta...kad muskarac zavoli, ima oci teleta ...
    divna izreka
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #177
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Ne znam koliko je divna, ali da je istina, istina
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  3. #178
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Mada bih ja umjesto "teleta" stavio "jagnjeta"
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #179
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Pa kad su oci u pitanju, slozio bih se. Mada, kad je pamet u pitanju, dostana ima pamet teleta
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  5. #180
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Pa kad su oci u pitanju, slozio bih se. Mada, kad je pamet u pitanju, dostana ima pamet teleta
    Imam osjećaj da si pomiješao mladunčad

    Tele = mali bik
    Jagnje = mali ovan
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #181
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @Vasko mozes drugi put da otvoris zasebnu temu,slobodno.
    Ne mogu sve na quote ali cu reci nesto na osnovu nekih procitanih postova.

    Kada nisi spreman da budes otac ili majka,(sasvim nevazan pol) to se istakne partneru jasno i vodi se o tome racuna,medjutim i kada imas povjerenja i partner je ok,normalna osoba pa ti kaze da ne brines uvjek postoji taj jedan jedini procenat gdje se taj dio tebe pobuni,"ja ne mogu da rizikujem".Ali ako rizikujes taj jedan jedini posto,desilo se sto se nije zeljelo,to te svrstava u odgovornog.Mozes da se ljutis na drugu stranu ali ti si prepustanjem sam dozvolio da se desi.Govorim o oba pola jer takodje imamo i muskarce koji bi "zadrzali" zenu trudnocom i ista ta zena bi djelom bila odgovorna.Medjutim muskarci su ti koji su vlasnici sjemena pa se logicno na njih vise obrati paznja tj na njihovu pripravnost(u ovom slucaju kada zena po svaku cijenu zeli da mu rodi dijete pa ga onda vise krive).Momci ne vrijedjajte se,ne krivimo vas mi kao jedine krivce i znamo da ima zena kao i momaka koji su na sve spremni,ali tako je kako je.Pazite gdje i kako ejakulirate ako nesto ne zelite nikako!

    Drugo...@Ovizionizi,da se zena kazni jer je smutila muskarca?!Stvarno i najiskrenije sad mislim da si neko ko bi kaznio drugog kad samog sebe ne moze.U ovom slucaju ne bi mogao da prihvatis sta se desilo,da si se opustio gdje nisi trebao i gdje kao muskarac (sa sjemenom) snosis malo vise paznje.Mozemo mi za sebe da mislimo da smo najcistiji ali...Gnijev iznutra rastavlja u paramparcad kad se svetis i kaznjavas i time samo cinimo cistim one koji su nam napravili bilo sta lose-dokazujemo svoju prljavost.Nemoj ni da pomenes,da ne cuju il citaju ova djeca ovuda i misle da tako treba.

    Alimentacija za nezeljeno dijete je najmanji problem.Nekih 70tak eura.Kazem najmanji problem jer se ne radi o novcu vec o jednoj zivoj dusi koja ce da nosi na sebe grijehe i oca i majke.



    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #182
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    @Ovizionizi,da se zena kazni jer je smutila muskarca?!Stvarno i najiskrenije sad mislim da si neko ko bi kaznio drugog kad samog sebe ne moze.U ovom slucaju ne bi mogao da prihvatis sta se desilo,da si se opustio gdje nisi trebao i gdje kao muskarac (sa sjemenom) snosis malo vise paznje.Mozemo mi za sebe da mislimo da smo najcistiji ali...Gnijev iznutra rastavlja u paramparcad kad se svetis i kaznjavas i time samo cinimo cistim one koji su nam napravili bilo sta lose-dokazujemo svoju prljavost.
    Ne slazemo se, jbg, razliciti smo totalno.. A i nisi ti nista cudna po tom pitanju, jer se rijetko ko (makar deklarativno) slaze sa mnom. Ali ja sam takav i itekako mislim da osveta ispunjava covjeka i cini ga mirnim. Uglavnom te price o tome kako gnijev razjeda iznutra i sl pricaju ljudi koji se nikad nisu valjano osvetili nekom. Onda je istina to sto pricaju, jer se muce sa samim sobom, pisu danonocno statuse po fb kako je ravnodusnost najveca kazna, kako treba samo okrenuti glavu, kako treba.. a time samo pokazuju koliko su ustvari zarobljeni u svojim otrovima, umjesto da ih ispuste iz sebe i kanalisu kako treba, u pravom smjeru.. Osveta oslobadja i posle nje vise nema nespokoja, nema gnijeva, nema prezira.. nema nemira! Samo ti ta osoba od tada djeluje nekako.. jadno.... a to je prava satisfakcija


  8. #183
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Đe ode ova tema...
    Glupo je raspravljat ko prvi plodi i čije je sjeme i čija odgovornost. Prije svega jer nije predviđeno da se ova plodi a ona samo odradi do plođenja. Rascjep između osjećanja i djela je svojstvena samo čovjeku i zove se hipokrizija, licemjerstvo.
    Ovizi nije da nijesi u pravu, nego uvijek ima slađe od slađega, dok ne probaš ovo drugo ne možeš znat što je slatko.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  9. #184
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kako ste mi osvetnici i latentne ubice zena danas? A inace?

  10. #185
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    A kako arhitekticu gane svaki moj post, ni jedan ne preskoci da me posle njega ne prozove (in)direktno


  11. #186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arhitetka View Post
    A kako ste mi osvetnici i latentne ubice zena danas? A inace?
    Ne brkaj ove sa onim carevima koji žene ubijaju oqrca...
    Živjeli mi!
    Sell the Vatican, Feed the World!

  12. #187
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    e to, vidis, ne znam... do sad sam ih ubija samo motornom šegom :mrgreen:


  13. #188
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Više veze s temom ima moj izbrisani post nego ova priča kako su "muškarci vlasnici sjemena". To je biološki, filozofski i pravno neodrživa tvrdnja. A na stranu maratonski postovi, čitam, čitam pa se osvježim vodom poslije svake rečenice a poslije svakog pasusa ispljaskam se lednom vodom po glavi. I neka to, nego sam morao noge da podignem na tabure, da danem dušom, kad sam završio.
    @ovizionizi da sažmem @Artemis -ine misli i moje u jednu bizarnu poruku: pazi đe i kako ejakuliraš...osvetu. To što ti misliš da osvetu moraš ejakulirati da ti otrovima ne bi ispunila dušu, ne znači da su svi ljudi koji nisu ljubitelji/pristalice osvete iznutra crni od muke. Ima i takvih svakako. Ali prava stvar je biti unaprijed spreman na to da će neko da te zavrne i unaprijed odbačit osvetu (makar nasilnu, tj. koja uključuje upotrebu sile) kao odgovor. To da ljudi pate iznutra, da im se gomilaju nezadovoljstvo i nevroza iznutra dok ih sopstvena suština ne izije, to su priče psihologa ženskih magazina, iako Rambo tvrdi da je to čitao u "stručnoj literatuuuuri".


    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  14. #189
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eto, ajd čik ti majčin sine napiši da su žene dobre samo za q. Skočila bi ti desetina za vrat. Nepravda pa to ti je.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  15. #190
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    ...da su žene dobre samo za q.
    Malo li je?
    Šalim se naravno.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  16. #191
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Ne slazemo se, jbg, razliciti smo totalno.. A i nisi ti nista cudna po tom pitanju, jer se rijetko ko (makar deklarativno) slaze sa mnom. Ali ja sam takav i itekako mislim da osveta ispunjava covjeka i cini ga mirnim. Uglavnom te price o tome kako gnijev razjeda iznutra i sl pricaju ljudi koji se nikad nisu valjano osvetili nekom. Onda je istina to sto pricaju, jer se muce sa samim sobom, pisu danonocno statuse po fb kako je ravnodusnost najveca kazna, kako treba samo okrenuti glavu, kako treba.. a time samo pokazuju koliko su ustvari zarobljeni u svojim otrovima, umjesto da ih ispuste iz sebe i kanalisu kako treba, u pravom smjeru.. Osveta oslobadja i posle nje vise nema nespokoja, nema gnijeva, nema prezira.. nema nemira! Samo ti ta osoba od tada djeluje nekako.. jadno.... a to je prava satisfakcija
    Ja licno ne mogu ni tebi ni bilo kom drugom (da je napisao ovako nesto)da sudim.Svako se vodi svojim nacinom.Za ovih 36 godina,bilo je nepravdi i bjese mi dobro krivo mogu ti rec,al slagala bih kad bih rekla i da mi je to nesto dugo bilo krivo no zivot ode dalje,neke nove ljepse stvari zamijene sve to i prosto zaboravis.A onda prodje vrijeme,godine i dodje nekim cudnim sticajima okolnosti do tebe kako ti neki ljudi zive.Mozes zamislit kad ti ne bude jadno no iskreno zalis da kako su radili za zivota tako im je zivot i vratio.Imati oci za tako nesto ti daje potpuno pravo da nikad ni ne pomislis da ikom ucinis sto ne bi volio sebi.
    Osvete i kaznjavanja ako jesu slatke jednako su kratke koliko i to izjedanje po fb koje pominjes.Dugo je,predugo nesto drugo...Ne dala to sebi nikad,a ti kako hoces.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  17. #192
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    386
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da stavimo po strani sto je moderno zatrudnjet sa bilo kim ili namjestit nekome drugome dijete, to je vec neka druga konotacija i ulazi u svere neke druge teme. Molim da se drzite teme ovog modernog doba muvanja, udvaranja, prilaska dok stignemo do sexa polako imamo kad i tu temu pokrenut.
    Pridruzite se facebook grupi PRODAJEM, KUPUJEM, MIJENjAM CG.
    Grupa u kojoj svaki oglas ima cijenu.

  18. #193
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Pazite gdje i kako ejakulirate ako nesto ne zelite nikako!
    Vi kao da ne učesvujete u seksu !!
    Što se tiče toga "pazite gdje ejakulirate" si potpuno u pravu.
    Ali šta ako mu ona kaže "opusti se, na tabletama sam" ili "sjutra ću uzet "dan poslije" " i slaže, da se razumijemo da se ja pitam ti otrovi ne bi postojali
    Šta ako on vodi računa i nosi kondom, a on ne štiti u 2% slučajeva pa zatrudni sa malim Hudinijem ?
    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Mozemo mi za sebe da mislimo da smo najcistiji ali...Gnijev iznutra rastavlja u paramparcad kad se svetis i kaznjavas i time samo cinimo cistim one koji su nam napravili bilo sta lose-dokazujemo svoju prljavost.
    Nego kako nego treba da se sveti i kažnjava kako i koliko može osobu koja mu je upropastila mladost ?
    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Alimentacija za nezeljeno dijete je najmanji problem.Nekih 70tak eura.
    Nije stvar u cifri već u principu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #194
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @Rakun ucestvujemo ali ako mi hocemo dijete po svaku cijenu nama je dobrodoslo a vama ce se,kako kazes,upropastit mladost.Razumijes?
    Budite mudri,pa nece dolaziti do toga da je ona kucka pa vas je snasla i treba je razapet jer niste bili mudri.Sta vise otupljujete jos vise jer kazna nece uciniti da stvoreno i rodjeno nestane.Princip se stvara iz nadmenosti i misljenja da smo predobri i prepametni i da nam je ucinjena strasna nepravda odbacujuci i najmanju pomisao da smo je sami omogucili.Jedno je kad odbijas a sasvim drugo kad priznas sebi da si i ti pogrijesio i da kao covjek moras snositi odgovornost(u ovom slucaju najmanju od 70e).

    Bice tema prebacena,trenutno ja nisam u mogucnosti pa ce srediti Zvoncica.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  20. #195
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    A onda prodje vrijeme,godine i dodje nekim cudnim sticajima okolnosti do tebe kako ti neki ljudi zive.Mozes zamislit kad ti ne bude jadno no iskreno zalis da kako su radili za zivota tako im je zivot i vratio.Imati oci za tako nesto ti daje potpuno pravo da nikad ni ne pomislis da ikom ucinis sto ne bi volio sebi.
    Osvete i kaznjavanja ako jesu slatke jednako su kratke koliko i to izjedanje po fb koje pominjes.Dugo je,predugo nesto drugo...
    Dobro je to kad ti vidis kako je zivot, sudbina, Bog, kako hoces.. kaznio te sto su se ogrijesili o teme, ma ja vidim neku drugu stvarnost i "imam oci" za ono sto je oko mene, a ne samo za ono sto zelim da vidim. A istna je da se zlocin isplati. Ljudi ne prezaju od toga, grade svoju srecu na zgaristu tudje, otimaju od drugih i grade svoje imperije.. Bezbroj je primjera. Ovim grubo iskacem iz trivijalnih dogodovstina i "nepravdi" kojima smo svi mi okruzeni, vec govorim i o ozbiljnim zlocinima, za koje bi se robovalo do kraja zivota, a drustvo nagradjuje takve pojedince i kuje ih u zvijezde. Sistem vrijednosti je nakaradan, sve je naglavacke i ne mozes me ubjedjivati kako ipak tu postoji jedan savrseni sklad i red, sila koja drzi sve u savrsenom balansu, karma koja prije ili kasnije sve naplati.. To nije zivot i stvarnost, to je tvoja fikcija u kojoj si odabrala zivjeti. Slican je stav svih religioznih ljudi na ovom svijetu, nista cudno.. ali to nije za mene... Ne poznajemo se, ali si mogla skontati toliko o meni da nisam krvnik koji bi cerupao ljude zbog sitnice. Samo sam za proporcionalnu, srazmjernu upotrebu sile (citaj: nanijete stete). Nista lose u tome. Bez obzira sto rijec osveta mnogima zvuci surovo, uopste nije ako je prikladno dozirana. Vec lekcija! Vidis, mnogi ljudi uopste ne umiju ni da pojme ozbiljnost stete koju nanose nekom drugom bicu, sve dok slicno ne osjete i dozive na svojoj kozi. Jednostavno ne umiju, ne zele, nece.. ne rukovode se takvim principom, vec samo gledaju sta je njima u interesu, sta im je cilj, a sredstva nisu bitna. Ni najmanje. Kazu da se pametan uci na tudjim greskama, a budala na svojim. I sada da se prebacimo na primjer iz kojeg je sve ovo proisteklo.. Nije dovoljno sto sam ispao budala jer sam vjerovao zeni, vec treba da ostanem budala za cijeli zivot i da imam dijete sa osobom sa kojom to ne zelim? Nikakve molbe ne pomazu, nikakav razgovor, nista. Ona, kako ti rece, "zeli da ima dijete po svaku cijenu i tacka". Pa dobro, sunce, ali zasto bas MORAS da ga imas sa nekim ko to dijete ne zeli?? Je li ona luda? Je li toliko dobro zeli svom djetetu? Zaobilazim slucajeve u kojima zena inace ima problem da ostane trudna i da joj je to prakticno zadnja sansa, govorim o onim cescim, kad joj se svidjaju delijini geni i kraj price. Uzela sam ti sjeme, sad ces imat bebicu sa mnom, htio-ne htio, ima da mu ja budem majka.. a ja cu ga vaspitavati, a ti ces biti onaj los otac sto nije htio sa njegovom majkom.. itd, itd... I neko ce da mi tu kaze kako zloba nema udjela u takvoj bolesnoj konstrukciji? Ne, sreco, nema problema.. Ako vec ja ne mogu da doprem do tebe, jednostavno te nije briga sto mi se zivot rusi zbog takve tvoje odluke (jer nisam toliko sebican gad da ignorisem cinjenicu da cu postati otac), ako te ni malo ne grize savjest sto mi nameces tu ulogu do kraja zivota, sa zenom sa kojom to ne zelim... onda ces morati da vidis kakav je to osjecaj. Nikakav problem da se sloze kockice na nacin da trpis za cijeli zivot neciji hir, neciju namjeru u kojoj si ti samo sredstvo, prepreka preko koje treba zgaziti.. osjetices vec kako je divan osjecaj kad nekog apsoluuutno nije briga za tvoja osjecanja, potrebe, planove, kad ga boooli uvo za tvoje molbe, preklinjanja... E tako se postize ravnoteza u (svom) svemiru, moja Artemis. A ne na nacin sto ces samo biti tuljan cijelog zivota, da trpis svacije hirove i bubice, beskrupuloznost skakakvih oportunista i derikoza..

    A zar nije stoz zivotu razbit nos? Da osjeti on tvoj djon, tvoj djon, tvoj djon!


  21. #196
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    I ako me nikad niko nije natjerao da rodim dijete a da ga ja ne zelim s njim ili uopste,mogu da imam neko razumijevanje gorcine kad te lupi nepaznja i kasno je da se ista ispravi.Kazem mogu da razumijem to,ali ne mogu bas to dijeljenje lekcija.Toj zeni ce bit lekcija dovoljno i samo po sebi bez tvog sudjelovanja.Jer mislis li stvarno da je ta zena srecna,da ce je zbilja ispunit to sto je uradila(ako vec pricamo o onima koje gaze da rode)?Pa ona nije svjesna kako je sebe nagrdila,sebe i to dijete.Hoce li ti trazit ljubav?Nece.Rodit ce,odbacivsi mogucnost zdrave porodice i ljubavi uopste izgubljena,nesvjesna i nesrecna.Shvatit ce dockan i da od tebe ne moze ni da ocekuje to sem tih 70e (ako ga priznas) vec stvar je samo u tvom licnom osjecaju da ti se jezi koza na pomisao sto si se opustio i sto je rezultat toga da TVOJE dijete raste i odrasta negdje pa bunt i sopstvenu nepaznju svaljujes na zenu..Opet dolazim do istog-za sve je potrebno dvoje.I za grijeh i za kaznu.I tu bi zivotne lekcije radile i jednoj i drugoj strani.S djecom i njihovim dusama se ne igra.
    Sto se tice ovog djela oko tvojih ociju i moje fikcije ima stvari koje vidimo a mogu da nas prevare jer ispod povrsine je nesto sasvim drugo.Zato se ja oslanjam na duhovne oci jer grebu ispod povrsine svega onoga sto se vidi golim okom.Religiji ovdje bas i nije mjesto ali od kad je svijeta i vijeka Bog nikad nije kaznio covjeka no on sam sebe.Eto tako,moj celavko,Ovizionizi.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #197
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    I ako me nikad niko nije natjerao da rodim dijete a da ga ja ne zelim s njim ili uopste,mogu da imam neko razumijevanje gorcine kad te lupi nepaznja i kasno je da se ista ispravi.Kazem mogu da razumijem to,ali ne mogu bas to dijeljenje lekcija.Toj zeni ce bit lekcija dovoljno i samo po sebi bez tvog sudjelovanja.Jer mislis li stvarno da je ta zena srecna,da ce je zbilja ispunit to sto je uradila(ako vec pricamo o onima koje gaze da rode)?Pa ona nije svjesna kako je sebe nagrdila,sebe i to dijete.Hoce li ti trazit ljubav?Nece.Rodit ce,odbacivsi mogucnost zdrave porodice i ljubavi uopste izgubljena,nesvjesna i nesrecna.Shvatit ce dockan i da od tebe ne moze ni da ocekuje to sem tih 70e (ako ga priznas) vec stvar je samo u tvom licnom osjecaju da ti se jezi koza na pomisao sto si se opustio i sto je rezultat toga da TVOJE dijete raste i odrasta negdje pa bunt i sopstvenu nepaznju svaljujes na zenu..Opet dolazim do istog-za sve je potrebno dvoje.I za grijeh i za kaznu.I tu bi zivotne lekcije radile i jednoj i drugoj strani.S djecom i njihovim dusama se ne igra.
    Sto se tice ovog djela oko tvojih ociju i moje fikcije ima stvari koje vidimo a mogu da nas prevare jer ispod povrsine je nesto sasvim drugo.Zato se ja oslanjam na duhovne oci jer grebu ispod povrsine svega onoga sto se vidi golim okom.Religiji ovdje bas i nije mjesto ali od kad je svijeta i vijeka Bog nikad nije kaznio covjeka no on sam sebe.Eto tako,moj celavko,Ovizionizi.
    Kako "volim" postove koji su ispisani iz daha tako da ne možeš uhvatit misao ni za glavu ni za rep

    Kažeš "ni žena koja rodi bez očeve saglasnisti neće biti srećna". Misliš da tu budalu od momka treba da interesuje to što neko ko ga ucjenjuje neće biti srećan u životu ?

    Ponavljam pitanje za sve koje misle da je muškarac u obavezi ako žena tako odluči :

    DA LI BI RODILE DIJETE MOMKU SA KOJIM GA NE ŽELITE, A DOTIČNI GA ŽELI ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #198
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Evo se smijem i razmisljam da li da ti Rakito nesto odgovorim ili ne.
    Al ajde.
    Ovizionizi ne pise kineskim slovima a ni ja spanskim,i ako se ne slazemo u nekim segmentima.Nisi umio da procitas da pricamo o kazni i lekcijama,pa ja o tome kako je nepotrebno jer ce je lekcije pratiti svejedno.Dakle ako bi primjenjivao kazne i lekcije znaci da te boli uvo jer ces da joj,narodski receno,kazes posa.RazumEs?
    Rekli su mi inace neki da dobro pisem al lazu,cim tebi treba neki dzoint ili koja linija koke da bi povezao.Bitan si mi mnogo.

    E i da.Dobro pitanje,bravo ti ga.
    Ne bi smo.Jer mu ne bi upalilo.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by Artemis; 12-04-17 at 23:10.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  24. #199
    Join Date
    May 2006
    Posts
    167
    Thanks Thanks Given 
    33
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    17 Posts

    Default

    Ladno ja postadoh pokretac ove teme...

  25. #200
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Imas kutiju krem bananica kad je pokrenes gdje treba.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

Page 8 of 21 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. T-Com silom nameće usluge
    By acer in forum Internet
    Replies: 76
    Last Post: 01-11-10, 23:46
  2. Replies: 132
    Last Post: 31-08-07, 22:51
  3. N-i-k-O - TATA!!!!
    By InDiJaNkA in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 14
    Last Post: 09-12-04, 23:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •