Results 1 to 16 of 16

Thread: rafting

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Wink rafting

    E ovako poshto se ovdje mozhe postaviti owaj topic ...Za sve one koji su zainteresovani za rafting rijekom Tarom neka pogleda sajt.Za sva pitanja,nedoumice,rezervacije mozhete kontaktirati na btojeve telefona koji se nalaze u sklopu sajta....Puno poz. pa se vidimo na raftingu ...

    www.k2-rafting.com
    www.k2-rafting.com

  2. #2
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    /root/tmp
    Posts
    685
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Executor
    E ovako poshto se ovdje mozhe postaviti owaj topic ...Za sve one koji su zainteresovani za rafting rijekom Tarom neka pogleda sajt.Za sva pitanja,nedoumice,rezervacije mozhete kontaktirati na btojeve telefona koji se nalaze u sklopu sajta....Puno poz. pa se vidimo na raftingu ...

    www.k2-rafting.com
    www.k2-rafting.com
    E ja sam mislio da idem na rafting tamo negdje sredinom septembra.INteresuje me kolike su cijene za jednodnivni aranzman posto ih nisam mogao naci na sajtu? TNx!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    cijena jenodnevnoga arazhmana je 35 e sa uracunatim prevozom(od Scepan polja do Brstanovice),ruchak,taksa i samo splavarenje.Postoji mogucnos da se ne rucha i stim je cijena manja,nisam siguran ali od 5-10 e mislim da je manja.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    i zaboravio sam da dodam da je i 1 pice za dz

  5. #5
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    /root/tmp
    Posts
    685
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve je to ok,interesuje me oce li biti kakvih programa u septembru posto sam ja trenutno izvan Crne Gore?

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kolko kosta dvodnevni aranzman/trodnevni aranzman?
    radi li ko Nevidio?
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandman
    sve je to ok,interesuje me oce li biti kakvih programa u septembru posto sam ja trenutno izvan Crne Gore?
    pa ranijih godina je bilo..zashto ne i owe to swe zawisi od turista

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    kolko kosta dvodnevni aranzman/trodnevni aranzman?
    radi li ko Nevidio?

    3-dnewni arazhman koshta 230 e
    2-dnewni arazhman koshta 190 e

    a kanjon nevidio 150 e

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pa prilicno su fine te cijene. Drustvo planira iduce godine nevidio, mozda ove godine taru. Kazi mi koliko planinarskoga/ronilackoga iskustva treba za ovaj potonji, jer mi rekose da nije bas zajebancija
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    527
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa s obzirom da sam prosle godine vodio i par zena kroz kanjon to za prosjecnog muskarca koji zna da pliva nebi trebalo da bude veliki problem

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e milo mi je to makar da cujem. Jere mi neki ovamo napunise glavu kako je to samo sto se ne izgine.
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    e milo mi je to makar da cujem. Jere mi neki ovamo napunise glavu kako je to samo sto se ne izgine.

    ....nije swe tako crnoooooo ...... )))

  13. #13
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam, po n-ti put, bio prosle subote na raftingu. U avgustu, zbog nizeg vodostaja, sve se uglavnom svodi na razgledanje okoline. U septembru bi trebalo da je jos mirnije. "Adrenalinske" ture pocinju jos od aprila, a cuo sam da ni u junu nije lose (ko to voli, naravno).

    Najbitnije je da nadjes ozbiljnu organizaciju preko koje raftujes. Ja stalno idem sa TaraTourom i zadovoljan sam. Za 35€ imali smo i dorucak. Dobijes kacige, pojaseve i po potrebi (i zelji, kome je hladno) neoprensku obucu i odijela.

    Zasto je bitno sa kim se ide? Osim sigurnosti, imali smo priliku da vidimo splavare iz Foce koji su bili pijani i drogirani. Prvo, dobacivali su svakakve baljezgarije, da bismo poslije bili svjedoci maltretiranja svojih (!) gostiju i tuce veslima (sa svojim gostima, naravno)!!! Zamisli tu ekipu u maju, recimo! Tada, kada idu po dva skipera (splavara) po camcu, oni zbog ustede posalju po jednog (i to takve "strucnjake"), pa poslije drugi hvataju ljude koji ispadnu nakon prevrtanja (jednu moju poznanicu je Tara nosila 8km dok nije uspjela da izadje)!

    Neke slike sa pomenutog raftinga mogu se pogledati na asdresi http://www.jwork.net/foto/rafting2006/.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Shto se raftinga tiche, po meni, najbolje je ici u maju i junu mjesecu kad je wodostaj najweci.Istina da je rizik malo weci ali je adrenalin na wrhuncu ...sada jeste wodostaj manji i samim ti adrenalin je manji.Ljudi koji prwi put idu na raftingu, a u sebi imaju neku dozu straha, treme, uzbudjenja, trebalo bi da idu sada pa ako im se swidi, bozhe zdrawlja, pa iduce god u maju i junu.

    Shto se tiche opreme za rafting ona zawisi od tursta.Kako? Pa jednostawno.Ukoliko zhelite mozhete da dobite full opremu(kacigu,odijela,chizmice...) jedino je obavezan pojas ostalo je na wama.Mada swi koji se bawe raftingom imaju swu opremu i swi predlazhu da se nosi neoprenska oprema(odijela i chizmice) zbog hladnoce wode.Kaciga je obawezna kad je wodostaj wisok, mada mozhe i sada da se nose ali nema potrebe.

    Shto se incidenata tiche za njih ne treba kriviti skipere (vozache chamaca)..nije swe do njih ima nesto i u turistima...Nisu skiperi krivi ako turisti dodju pjani i nece da weslaju kad im se kazhe...Mislim, trebalo bi malo i o tome racuna woditi da se ne woze turisti pod dejstwom alkohola i unoshenja alkohola na chamac.
    Za incidente (tucha wesala,gostiju i td.) ja nisam chuo iako sam swaki dan na Tari...Mada swe je moguce.

    Ewo i owdje mozhete pogledati par zanimljivih slika http://www.k2-rafting.com/galerija.html
    Last edited by Executor; 04-08-06 at 14:35.

  15. #15
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    72
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Executor
    Shto se incidenata tiche za njih ne treba kriviti skipere (vozache chamaca)..nije swe do njih ima nesto i u turistima...Nisu skiperi krivi ako turisti dodju pjani i nece da weslaju kad im se kazhe...
    Apsolutno je skiper kriv ako pusti takvog gosta u camac. Tuca sa gostima je krajnje neprofesionalna i time se ne bi smio baviti ni pod razno.

    Quote Originally Posted by Executor
    Za incidente (tucha wesala,gostiju i td.) ja nisam chuo iako sam swaki dan na Tari...Mada swe je moguce.
    Ja (i posade jedno pet-sest camaca) smo to gledali 29. jula ove godine. Pijan nije bio gost, nego skiper, koji se uzasno ponasao prema svakom ko bi ga pretekao camcem. On je citavo vrijeme skakao na gosta, koji je stojao miran. Kada njegovi pajtosi nijesu uspjeli da ga sprijece yaletio se na gosta i pocela je tuca veslima. Jos da si ga vidio kako je to tele izgledalo! Ne bih mu dao ni dvije narctane ovce da pricuva...

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Niksic
    Posts
    5,467
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ako je tako bilo kao shto kazhesh ... onda stwarno ne znam shta bih ti odgoworio, ostao sam bez texta ..no comment

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ostli sportovi !!!
    By Shole in forum Ostali sportovi
    Replies: 7
    Last Post: 18-07-05, 14:08

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •