Page 6 of 9 FirstFirst ... 23456789 LastLast
Results 126 to 150 of 224

Thread: Ljubiša Preletačević - Beli

  1. #126
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ma otkačili bi ga oni odma ali vide to bi se desilo jer građani Srbije, za razliku od građana Crne Gore, kad krenu krenu. Diskvalifikacija Beloga bi bila inicijalna kapisla za haos, zalud bi sendviče dijelili.
    Bi muricu moju.
    Bili bi neki protesti kao i par puta do sada i za njih ne bi ni čuo jer ih ne bi billo ni na jednoj TV stanici osim moooda na N1
    "Ja i dalje čekam da mi dokae da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #127
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Mnogo bi vise voleo da je u centru paznje neko ko sme da saspe Vucicu u facu zasto ljudi treba da glasaju za bilo koga sem njega.
    Radulović
    "Ja i dalje čekam da mi dokae da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #128
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default



    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app

  4. #129
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Sad malo ozbiljno. Trifunović je Kralj od mača



    Evo šta je mrak. Predstavljanje kandidata ide bez uplitanja voditelja, a pogledajte predstavljanje kandidata kad je kandidat ozbiljna prijetnja
    Last edited by Rakun; 26-03-17 at 20:28.
    "Ja i dalje čekam da mi dokae da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #130
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

  6. #131
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Sad kad je sve blizi dan izbora da se rezimira Beli: Poceo na lokalnom nivou, na parlamentarnim izborima, najverovatnije iz ciste sprdnje. Ostvario i vise nego neocekivan uspeh. Sve do ovih izbora uglavnom bio neprimetan, onda opet iskocio svojom pojavom koja se prosto ne moze ignorisati. Opozicija ga uglavnom hvali, i Radulovic mu je pomogao ali posto Vucic svakako pobedjuje i njegove glasove ne moze nikako da skine, na kraju moze samo da ih uzima svojim kolegama iz opozicije. I da se za njega eventualno opredele oni koji su do tada ponistavali listice ali ni to na kraju ne moze da odnese neku prevagu. Za ocekivati da za njega najvise glasa stanovnistvo do nekih 30 godina, narocito oni najmladji sa pravom glasa koji najvise kapiraju njegov fazon. Skoro celu kampanju vodio u svom prepoznatljivom neozbiljnom tonu ali u onih nekoliko ozbiljnih momenata se predstavlja kandidatom "zaboravljene" mlade generacije kojoj je muka da se isti likovi smenjuju 20-30 godina. Da li moze postici neki ozbiljniji uspeh, bar kao kandidat opozicije? MOZDA. Mediji i istrazivanja koja treba uzeti sa ozbiljnom rezervom mu rejting procenjuju na nekih 7%, mada je za ocekivati da ce u stvarnosti za njega glasati mozda i duplo manji procenat od toga. Jednostavno, oni najmladji glasaci su po pravilu najmanje zainteresovani, stariji za njega i posle svega nisu culi, obrazovani sloj nece hteti da glasa za sprdnjavu... Da li je Beli pozitivna pojava? JESTE. Bez obzira na sve, i ko stoji iza njega a sigurno ne stoje samo njegovi ortaci sa izmisljenim imenima. Cak i da je on stvarno neki zapadni Sorosov izum (a ne SoroŠev), svejedno je takva pojava korisna, iako od toliko ozbiljne stvari pravi zajebanciju, ali i to treba da bude jedan ugao posmatranja. Nije bas ni da je Toma Grobar neka preozbiljna licnost. Da li je Beli resenje? NIJE. On je tu samo da skrene paznju na neke stvari ali ako Luka Maksimovic stvarno misli da se bavi politikom onda ce morati da se uozbilji i da shvati da mora da nadje nacin da se obrati sirem sloju ljudi, i da shvati da mora da iznese neke svoje stavove i da kaze nesto sto ce ljudi hteti da cuju, a ne samo posalice koje u stvarnosti mogu da zabave samo jako mali broj ljudi. Sto se tice samih izbora, tesko mi je da zamislim da ce preci 5% glasova, istrazivanja o rejtingu su narocito sto se tice njega jako varljiva. Zna se da presudan broj glasaca cine oni kojima je televizija osnovni izvor informisanja. Beli moze samo da pobedi ostale opozicionare a cak da kojim cudom i bude najjaci opozicionar (uz Vucicevu pobedu u prvom krugu koja se skoro pa podrazumeva), samo ce njih izvrgnutu ruglu, i njihovu nesposobnost. Bar ce tako biti shvaceno. Ostaje jos da se vidi sta ce se dalje desavati posle izbora, kada se bude i definitivno znalo koliki procenat gradjana glasaca ga STVARNO podrzava.
    Last edited by Severnjak; 28-03-17 at 19:51.

  7. #132
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default



    Haselhof i Kung Fury...

    Dobra obrada

  8. #133
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Sad kad je sve blizi dan izbora da se rezimira Beli: Poceo na lokalnom nivou, na parlamentarnim izborima, najverovatnije iz ciste sprdnje. Ostvario i vise nego neocekivan uspeh. Sve do ovih izbora uglavnom bio neprimetan, onda opet iskocio svojom pojavom koja se prosto ne moze ignorisati. Opozicija ga uglavnom hvali, i Radulovic mu je pomogao ali posto Vucic svakako pobedjuje i njegove glasove ne moze nikako da skine, na kraju moze samo da ih uzima svojim kolegama iz opozicije. I da se za njega eventualno opredele oni koji su do tada ponistavali listice ali ni to na kraju ne moze da odnese neku prevagu. Za ocekivati da za njega najvise glasa stanovnistvo do nekih 30 godina, narocito oni najmladji sa pravom glasa koji najvise kapiraju njegov fazon. Skoro celu kampanju vodio u svom prepoznatljivom neozbiljnom tonu ali u onih nekoliko ozbiljnih momenata se predstavlja kandidatom "zaboravljene" mlade generacije kojoj je muka da se isti likovi smenjuju 20-30 godina. Da li moze postici neki ozbiljniji uspeh, bar kao kandidat opozicije? MOZDA. Mediji i istrazivanja koja treba uzeti sa ozbiljnom rezervom mu rejting procenjuju na nekih 7%, mada je za ocekivati da ce u stvarnosti za njega glasati mozda i duplo manji procenat od toga. Jednostavno, oni najmladji glasaci su po pravilu najmanje zainteresovani, stariji za njega i posle svega nisu culi, obrazovani sloj nece hteti da glasa za sprdnjavu... Da li je Beli pozitivna pojava? JESTE. Bez obzira na sve, i ko stoji iza njega a sigurno ne stoje samo njegovi ortaci sa izmisljenim imenima. Cak i da je on stvarno neki zapadni Sorosov izum (a ne SoroŠev), svejedno je takva pojava korisna, iako od toliko ozbiljne stvari pravi zajebanciju, ali i to treba da bude jedan ugao posmatranja. Nije bas ni da je Toma Grobar neka preozbiljna licnost. Da li je Beli resenje? NIJE. On je tu samo da skrene paznju na neke stvari ali ako Luka Maksimovic stvarno misli da se bavi politikom onda ce morati da se uozbilji i da shvati da mora da nadje nacin da se obrati sirem sloju ljudi, i da shvati da mora da iznese neke svoje stavove i da kaze nesto sto ce ljudi hteti da cuju, a ne samo posalice koje u stvarnosti mogu da zabave samo jako mali broj ljudi. Sto se tice samih izbora, tesko mi je da zamislim da ce preci 5% glasova, istrazivanja o rejtingu su narocito sto se tice njega jako varljiva. Zna se da presudan broj glasaca cine oni kojima je televizija osnovni izvor informisanja. Beli moze samo da pobedi ostale opozicionare a cak da kojim cudom i bude najjaci opozicionar (uz Vucicevu pobedu u prvom krugu koja se skoro pa podrazumeva), samo ce njih izvrgnutu ruglu, i njihovu nesposobnost. Bar ce tako biti shvaceno. Ostaje jos da se vidi sta ce se dalje desavati posle izbora, kada se bude i definitivno znalo koliki procenat gradjana glasaca ga STVARNO podrzava.
    Mislim da će zahvaljujući Belom biti drugog kruga, kao što je Radulović i rekao. Lik ni u kom slučaju ne uzima glasove ozbiljnim kandidatima pošto onaj ko je imao namjeru da izlazi na glasanje glasa za nekog normalnog. Jedino je pitanje da li će biti Vuk Jeremić ili Saša Janković. Meni lično je draži Janković i mislim da bi bio bolji predsjednik u okvirima onog što je ingerencija predsjednika, ali isto mislim da je Jeremić bolji izbor jer je ipak napravio neko ime u međunarodnim krugovima takođe je nacionalista u pravoj mjeri
    "Ja i dalje čekam da mi dokae da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  9. #134
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Beli a ako ne Beli definitivno Jankovic. Nema nekih preceranih obecanj reklo bi se dobar lik za tu funkciju a i dosta "krstenih" ljudi ga podrzava.
    Vuk mi je poslije Natasine drame i ovog njenog vodjenja kampanje pregadan.

  10. #135
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Vuk mi je poslije Natasine drame i ovog njenog vodjenja kampanje pregadan.
    I meni je lik uvjek bio nenormalno gadan ali mislim da bi za Srbe bio dobar izbor

    Janković bi radio ono šta mu ustav nalaže i ne bi se uplitao u rad vlade pa samim tim ne bi poljuljao Vučićevu stolicu, dok Vuk ima zube i nacionalista je do neke zdrave mjere

    Meni bi bilo draže da pobjedi Janković, ali za Srbe bi Vuk bio bolji
    "Ja i dalje čekam da mi dokae da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #136
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default



    Vidim I forumasi su ga podrzali.
    Zvoncica, Gando, Dzoni Bravo, Chak Noris, Del boy......



    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app

  12. #137
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    U pekari:
    -koji će te hleb ?
    - beli, samo jako

  13. #138
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Vuk ima zube


    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    nacionalista je do neke zdrave mjere
    Ovo je oksimoron.

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Meni bi bilo draže da pobjedi Janković, ali za Srbe bi Vuk bio bolji
    Jeremiću ne bih dao da vodi trafiku a ne državu. Mada je sve ovo u domenu teorije pošto ne vidim neku značajnu podršku za njega uopšte.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  14. #139
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post

    Jeremiću ne bih dao da vodi trafiku a ne državu. Mada je sve ovo u domenu teorije pošto ne vidim neku značajnu podršku za njega uopšte.
    to stoji ali lik ima mnogo zaebane veze u međunarodnim diplomatskim i ne samo diplomatskim krugovima, ovaj tekst je 99% izlobirala njegova ekipa

    http://www.huffingtonpost.com/entry/...ushpmg00000003
    She is only here to annoy herself!

  15. #140
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Huffington Post je smeće koje objavljuje svata za pet eura, nemaju neki uticaj tamo, posebno u zadnje vrijeme.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  16. #141
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Mislim da će zahvaljujući Belom biti drugog kruga, kao što je Radulović i rekao. Lik ni u kom slučaju ne uzima glasove ozbiljnim kandidatima pošto onaj ko je imao namjeru da izlazi na glasanje glasa za nekog normalnog. Jedino je pitanje da li će biti Vuk Jeremić ili Saša Janković. Meni lično je draži Janković i mislim da bi bio bolji predsjednik u okvirima onog što je ingerencija predsjednika, ali isto mislim da je Jeremić bolji izbor jer je ipak napravio neko ime u međunarodnim krugovima takođe je nacionalista u pravoj mjeri
    Postarace se naprednjaci da ne dodje do drugog kruga. Stvarno je nemoguce zamisliti da Vucic nece dobiti ove izbore. Belog licno ocekujem na 2-3%, najvise 5. Internet i narodna popularnost su dva mnogo razlicita pojma, neke ankete idu dotle da ga proglasavaju za opozicionara sa najvecim rejtingom, sto je tezak idiotizam. Jankovica i Jeremica ne bi prognozirao, svakako da bi izmedju njih dvojice Jeremic bio bolji na mestu predsednika. Ima medjunarodno iskustvo, poznat je u tim krugovima za razliku od Grobara za kojeg su se pitali kako uopste izgleda a i sigurno da bi bio otresitiji od ovog kilavka koji se povija do zemlje iz smrtnog straha da ga ne smene nekim poslusnijim. Svejedno, Vucic nema pravog konkurenta a i cini se da je on dugorocan projekat, njemu su prosto izmenili nacin razmisljanja, kao da su ga programirali. A sto se tice opozicije, sve dok se ne dogovore da formiraju nekakav zajednicki blok, nece moci da mu ni prodrmaju poziciju a ne sta drugo. Jedino sto se ne napadaju izmedju sebe, sa izuzetkom Seselja ali zna se da je on u dogovoru sa AV.

  17. #142
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    [QUOTE=Roy Fokker;4647980]


    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    nacionalista je do neke zdrave mjere
    Ovo je oksimoron.
    Naravno da "nacionalista do zdrave mjere" nije oksimoron
    Da li je Mađarima bolje ili gore pošto je Orban zabranio migrantima ulazak u zemlju ?
    Da li bi Srbima bilo bolje ili gore da momcima i curicama iz Crne Gore počnu da naplaćuju školovanje i skinu ih sa srpske sise
    Da parafraziram Vukovu priču što se tiče Vučićevog uzimanja kredita za "autoput ka Albaniji" (naravno da bi se potrošio na nešto drugo):
    "šta će nam autoput do Tirane ? Albanci već kupuju stanove i zemlju na jugu Srbije, hoćemo li za koju godiu novo Kosovo"

    Nezdravi nacionalisti su divljaci koji veličaju četničke i ustaške zločine tipa Šešelja i njegovih derivata u Srbiji i Kolinde i njenih derivata u Hrvatskoj, a Vuk Jeremić je nacionalista u smislu "MRŠ OD SRBIJE"


    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Jeremiću ne bih dao da vodi trafiku a ne državu.
    Što se tiče vođenja države lik ima veze i vezice koje bi činile značajnu razliku,
    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Mada je sve ovo u domenu teorije pošto ne vidim neku značajnu podršku za njega uopšte.
    Imao bi podršku u drugom krugu kad svi koji su glasali Radulovića, Jankovića, Belog, Obradovića i ostalu boraniju glasaju za njega
    "Ja i dalje čekam da mi dokae da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #143
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Postarace se naprednjaci da ne dodje do drugog kruga.
    S'obzirom da Naprednjaci kradu na zastareli način (preskočili su par časova kod Mila) sasvim vjerovatno
    "Ja i dalje čekam da mi dokae da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #144
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Teko ćemo se sloiti, desničarske ideje su i dovele do ovog sranja, čitav svijet ide dođavola zbog iste priče.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  20. #145
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default



    Ovo uopste ne zvuci lose.

    Sto se tice diskusije na temu ko je bolji Jeremic ili Jankovic, neuporedivo mi je bliza prica Sase Jankovica od Jeremiceve. Pa I Kesic se sprdao sa Jeremicevim govorom u smislu "poslusajte Seseljev govor na predizbornom skupu", I posle govora je bilo "ups pardon nije Seselj nego Jeremic".

    Problem je sto Jankovic ne bi imao nikakve sanse u drugom krugu, jer ga nacionalisti koji glasaju za Obradovica I ostale slicne kandidate ne bi podrzali.

    Jedino iz tog razloga je Jeremic bolja opcija, jer ima nesto vece sanse u drugom krugu.

    Problem Srbije je sto nakon Djindjica svi osluskuju javno mnjenje I upravljaju svoje ponasanje kroz podilazenje sirim narodnim masama, odnosno podilaze nacionalizmu. Djindjic je bio u stanju da kreira javno mnjenje I vodi drzavu u pravom smjeru.

    One energije sa protesta gradjanske opozicije sa natpisima Beograd je svet I zastavama zapadnih drzava jednostavno vise nema. Medijski mrak I tabloidi cine svoje.

    Rezime, Beli za PreCednika



    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by kimmi; 29-03-17 at 19:31.

  21. #146
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Problem Srbije je sto nakon Djindjica svi osluskuju javno mnjenje I upravljaju svoje ponasanje kroz podilazenje sirim narodnim masama, odnosno podilaze nacionalizmu.
    Da ne uzimam ostale nebitne kandidate koji nemaju nikakve sanse: sto se konkretno Vucica tice, kroz njegove govore se lako uoci da on zapravo jako slabo potencira tu pricu oko EU i evrofanatizam, iako je dovlacio i onog madjarskog ministra, i Schrder-a koji svi kao treba da nam garantuju da samo sto nismo usli u EU. On dobro zna da narod vise nije toliko zaludjen tim i da mu je dosta te price jos od doba DS-a i Borisa Tadica kojima su bila puna i prepuna usta EU, kao da je to jedina politika kojom neka drzava treba da se vodi. U medjuvremenu je kod raznih stranih mentora dobro izucio kako da drzi govore i u tom smislu je postao prilicno prefinjen u odnosu na svoje radikalske dane. Sada je on neko ko je fasciniran protestanskom etikom rada, obozava Maxa Webera, pominje Pico della Mirandolu za kojeg 99.99% Srbije nikad culo, citira americke predsednike... Postao je neprepoznatljiv, oblikovan po zapadnom modelu, cak su mu i oni debilni spotovi u tom stilu. Dobro se zna kako izgleda prava balkanska politicka kampanja, odes na selo, pomazis goveda, malo se provozas traktorom... Mada su se i ostali kandidati modernizovali u tom pogledu. Uposlio je strane agencije da mu vode kampanju, svestan je vaznosti interneta pa mu tako svuda iskacu njegove reklame. O plakatima i bilbordima tek da ne govorim. Nego, da se vratim na njegove govore. On u njima akcenat najvise stavlja na dve stvari: rad i uticaj Srbije (kako regionalni, tako i globalni). Kada ga covek slusa pomislio bi da je nezaposlenost u Srbiji 0% a ne da na jednog radnika dolazi jedan penzioner. Da se svaki dan otvaraju nove fabrike, pominje strane investitore koji zapravo samo traze najjeftiniju radnu snagu u regionu. Pominjao se ne tako davno slucaj one neke korejske fabrike na jugu Srbije gde su radnici BUKVALNO klecali i pozdravljali svoje azijatske gazde. A sto se tice uticaja, iznova se ponavljaju iste reci, Srbiju niko vise nece ponizavati, uticaj Srbije nikada nije bio veci a doveo je i odredjene strance da mu to isto ponove a onda premudro otrcao kod Putina koji ima svojevrsan kult licnosti u Srbiji. Svestan je itekako koliko je bitno da ne skrece ni u jednu krajnost, kada se previse prica o privrzenosti Srbije evropskom putu onda je tu obicno Dacic da ponovo okrene na nacionalisticku pricu. Ono sto AV preko svojih podguznih muva hoce da nas ubedi je da EU zapravo hoce Srbiju koja drzi svojih nacionalih interesa, a ne jos samo jednog bezlicnog piona koji nema snage da se pobuni i koji mora da slusa sta mu je naredjeno. Zapadu je Vucic odlican poslusnik, traziti podobnijeg naslednika je u ovom trenutku prekomplikovano i nije prioritet, Rusi ga gledaju kao moguceg trojanskog konja, i dok njima mora da se saginje i povija, u Srbiji slobodno moze da leci komplekse. Ali nije on jedini problem, nece svakako doveka vladati, problem su stvari koje se ne menjaju vec decenijama i vekovima. Lako je napadati Vucica, ali kako se npr. izboriti sa korupcijom, koja je duboko ukorenjena u srpskom drustvu i drzavi, i o kojoj je jos Archibald Reiss pisao pre 100 godina? A to je samo jedan od primera.

  22. #147
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Koliko naroda
    "Ja i dalje čekam da mi dokae da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #148
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    AV je najobičnija gumena lutka, poslušnik, ali ljudi su mahom uz njega jer su svjesni beneficija koje to donosi.
    Meni je najogavnija njegova retorika, baš kako se kampanja zahuktava. Makar ovo što se može vidjet iz medija.
    Npr ovo:
    Predsednički kandidat Aleksandar Vučić obećao je ženama da će ako pobedi na izborima one biti jednako tretirane kao muškarci.


    Ako ovo nije silovanje u mozak onda ne znam šta je.
    I to koga je našao da predstavlja žene. Cecu, srpsku majku. E ako se pevaljka računa u slavne i uticajne i predstavnike roda, maltene intelektualac, onda je jasno dokle je došao sistem vrjednovanja.


    http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1244708


    Lično, da ovakva persona stane uz mene ja bih se zabrinuo. No što je govorio onaj čiča kod nas kad su ga pitali kako ti uz svaku vlast: "Nijesam se ja mijenjao nego oni."

    Nije lako, ali je jako rođaci.

  24. #149
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Ovo je teška patologija...
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  25. #150
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    kad vidim ove naslovne strane, imam osjecaj kao da neko laje
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Huawei P8 lite (beli dual sim)
    By corrado in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 07-08-16, 21:34
  2. T: prevoz ljubi kombijem
    By kontejner in forum Ostali oglasi
    Replies: 10
    Last Post: 03-08-11, 08:53
  3. Mjesanac BELI trazi dom!!!
    By goran020 in forum Kućni ljubimci
    Replies: 1
    Last Post: 10-06-11, 18:33
  4. P: Iphone 16gb,beli
    By Beli123 in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 29-12-08, 00:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •