Page 14 of 20 FirstFirst ... 4101112131415161718 ... LastLast
Results 326 to 350 of 489

Thread: Moderno doba

  1. #326
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ovo zaboravih...maniri su on...nema tu odvajanja, neko se rodi sa manirima neko ih nema i gotovo, voliš ono što ti se prezentuje...lično ne bih mogla da volim grubijana i nekoga ko nije dobar, čak iako je sposoban da se odbrani mora biti dobar
    "Ljubav je partija karata dje svi varaju, muskarci da bi dobili, zene da ne bi izgubile" Jedan od glavnih aduta su maniri, koji se uce vremenom. I cesto ono sto ti se prezentuje bude od onoga sto u stvari jeste.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  2. #327
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,207
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,315
    Thanked in
    2,018 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    znaš kako, đe počinje ta linija "sponzorstva" je vrlo diskutabilno...Evo uzećemo ženu, đevojku Novaka Đokovića....ona je sa njim od vremena kad nije bio milioner, ali je svakako imao vrlo izgledne mogućnosti da to postane....vidiš, ja ne smatram da je sponzoruša, recimo, a znam da je jako puno ljudi koji je smatraju klasičnom sponzorušom
    Ne može se nipošto reći da je klasična, više je investitor. Cura uspješno bere plodove promoćurnog ulaganja u projekat, dok on biva sve nesretniji, mršaviji i psihički nezdraviji, a što se sad reflektuje i na karijeru koja mu iz dana u dan klizi u neželjenom pravcu.
    The more things change, the more they stay the same.

  3. #328
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Svaka zena bi trebala biti "investitor" svom momku/vjereniku/muzu.
    Poticati ga da daje sve od sebe, da uspije, da zaradi,..., u bilo kojoj sferi, a posebno u sportu.
    I obratno, da jedno drugom daju vjetar u ledja, pa i kritike.
    Kad cujem pricu "zena ga unisti..."

    Sto se Djokovica tice, zar nije njega otac vise psihicki unistavao, a ne zena...?
    Trebao je on sutnut Jelenu i ozenit Natasu Bekvalac.
    E njeni muzevi su se bas usrecili i postali uspjesni(ji).

    Ili je Kezmanova bivsa zena prava nesponzorusa?
    Last edited by Kliker17; 16-03-17 at 06:29.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  4. #329
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad je teško tu je uvijek Marijana Mateus

    "Ponekad uhvatim sebe da sam toliko umorna da mi je teško da počnem da razmišljam i pre nego što počnem."
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  5. #330
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kliker17 View Post
    Svaka zena bi trebala biti "investitor" svom momku/vjereniku/muzu.
    Poticati ga da daje sve od sebe, da uspije, da zaradi,..., u bilo kojoj sferi, a posebno u sportu.
    I obratno, da jedno drugom daju vjetar u ledja, pa i kritike.
    Kad cujem pricu "zena ga unisti..."

    Sto se Djokovica tice, zar nije njega otac vise psihicki unistavao, a ne zena...?
    Trebao je on sutnut Jelenu i ozenit Natasu Bekvalac.
    E njeni muzevi su se bas usrecili i postali uspjesni(ji).

    Ili je Kezmanova bivsa zena prava nesponzorusa?
    Je l ti ovo iz iskustva, gdje je investicija u taj projekat urodila plodom, on zahvalan, ostao s tobom, cijeni i poštuje sve što radiš za njega, ili misliš da tako treba, tj.da je tako ispravno, ali nijesi imala prilike da gu$enicu pretvoriš u leptira?
    Sell the Vatican, Feed the World!

  6. #331
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    i ja sam se zaljubljivao u svakakve baksuze, za malera nijedna me nije sponzorisala
    Hoćeš reć nijedna nije pokušala, mada sumnjam i da bi uspjela. Bit će prije nije "uložila" kao podržala što Kliker reče.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #332
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,217
    Thanks Thanks Given 
    125
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Koliko dajemo toliko nam se vraca ne nuzno u apoenima koje ocekujemo.. Ovo sto @Kliker17 kaze je zdravo razmisljanje koje spontano proizilazi iz osjecaja(valjda) . Pa kako god zavrsi, i da ne budemo zajedno - placeno je, dobra investicija jer investiramo u nasu sirokogrudost, cojstvo.. Ako neko ne cijeni i ne postuje sve to, znaci ne cijeni i ne postuje osobu, ne voli ,moze biti u startu da je greska ili se kasnije zajebalo..nama ostaje nase..Kako god okrenes dobro je. Zamisli da se promijenimo radi toga, skvrcimo, pojadimo.. Znaci to smo a ne ono sto mislimo da jesmo.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  8. #333
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ne mogu da tvrdim da bih baš to uzela kao neki reper, ali realno, lijepo obučen, uredan, namirisan, sređen momak, kojeg srijećem u nekom kafiću restoranu sa društvom, koji radi ili studira i radi bi imao prednost nad momkom koji je bez posla, neuredan, vječito sjedi u haustoru u istom duksu i farmerkama, sa 25 ili 30 u **kno bez posla i sa 50 centi od majke za cigare....ne vidim tu da je nešto nenormalno...niti mislim da je ta djevojka sponzoruša....da se razumijemo, govorim o prvom vizuelnom kontaktu...
    Isto kao što vi momci kad uđete u kafić prvo bacite pogled na zgodnice u sali, i ako bi trznule na vas, ne biste ni u ludilu one neugledne cure iz ćoškova pogledali...prosto kao pasulj....sa tim u vezi, može se desiti da se u nekoga ko i nije prelijep zaljubiš zbog manira i dobrote karaktera, ili u nekoga ko je generalno loš momak i ko ti je u svakom smislu i karakterno i moralno i kako oćeš zabranjeno voće i nije čak tvoja interesna sfera, ali je u tebe ludo zajubljen i svojom ljubavlju, pažnjom, opčinjenošću te vremenom kupi i dovede do toga da se zaljubiš u njega do koštane srži i da počne da te savršeno boli briga što si čula da se bavi nekim opasnim poslovima i mafijanjem.....eto
    zvončice, problem je što su ovi koji se odiru, rade po dva posla izgledaju neuglednije, od ovih koji ništa ne rade, ulubljuju i oblikuju dvosjede i trosjede, a tip top su sređeni i dovijeka vise po mob.telefonima ...Isti vi se čudite okle narodu para da izgledaju ka' s modnih pista, čekaju u redovima za najnovije telefone, a rade za platu od 250,300e...odnosno dostina njih NE RADE, a sve ovo imaju...
    Quote Originally Posted by zvoncica
    Evo uzećemo ženu, đevojku Novaka Đokovića....ona je sa njim od vremena kad nije bio milioner, ali je svakako imao vrlo izgledne mogućnosti da to postane....vidiš, ja ne smatram da je sponzoruša, recimo, a znam da je jako puno ljudi koji je smatraju klasičnom sponzorušom...što znam, ja vjerujem u ljubav, odvajam klasične sponzoruše, tipa soraja, tamara, ajfonka i sl
    Zvončice, nema klasičnih ili pametnih sponzoruša.
    Lopov je onaj koji je ukrao euro ili milijardu istih.
    Soraja i Stanija su starlete, gladne pažnje, dostina njih tvdi profesionalne prostitutke, marginalke, a neko ko je postao popularan zato što je napunio Bravo Nole je uzor mladima i primjer idealne gospođe.
    Nemojte meni to..Iste su mi...Sve tri...školovane (Soraja psiholog, Stanija dipl.ekonomista i Jecka isto nekavi biznis), manje više lijepe i vole pare...tj.baš puno para ...
    Kadveć poređuju Natu i Jelenu (Kliker, čini mi se), mogu da se ne slažem s Natom, njenim udajama i razvodima, aferama svako malo, ali činjenica je da ona posljednjih godina SAMA stvara svoj dinar - nećemo ulazit' u polemiku koji dio tijela exploatiše - šireći noge, ili samo pjevajući, ali više cijenim nju (a nekako se zalomilo da je bila u braku sa muškarcima koji su finansijski slabije stojali od nje), no neku gđu, koja aplaudira po turnirima i priča o djelotvornosti smutija, koji smo mi obični smrtnici zvali splačine, i narod naziva agresivnim, jer jedemo dosta mesa i ostale mudrosti...
    Last edited by KRKNA; 16-03-17 at 09:10.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. #334
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Je l ti ovo iz iskustva, gdje je investicija u taj projekat urodila plodom, on zahvalan, ostao s tobom, cijeni i poštuje sve što radiš za njega, ili misliš da tako treba, tj.da je tako ispravno, ali nijesi imala prilike da gu$enicu pretvoriš u leptira?
    Hahahahaha, jos uvijek ulazemo, tek smo poceli
    Od kako smo zajedno, bar se meni cini, oboje smo napredovali u odnosu na pocetak.
    E, sad, ja se nadam da ce on postati milioner jednog dana, ili da cu ja dobiti stan na ovu nagradnu igru u Aromi
    Tako da sam ipak sponzorusa u dusi
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  10. #335
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,545
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default Moderno doba

    Kako sebe ne vidim da lezim po cijeli dan, ispijam kafe po gradu, idem na pedikure, manikure i ostale drkalice, tako se i ne vidim kao nekog ko bi mogao da ima pored sebe nekoga koga mora vjecito da "gura" kroz zivot, ili "vuce", svejedno. Ili nekoga na koga se ne moze osloniti. Nisam bebisiterka, a ni ne treba mi jedna.
    Sad, ne bih znala ko drka novaka i koliko nata ima para. A i ne zanima me.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #336
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    Koliko dajemo toliko nam se vraca ne nuzno u apoenima koje ocekujemo.. Ovo sto @Kliker17 kaze je zdravo razmisljanje koje spontano proizilazi iz osjecaja(valjda) . Pa kako god zavrsi, i da ne budemo zajedno - placeno je, dobra investicija jer investiramo u nasu sirokogrudost, cojstvo.. Ako neko ne cijeni i ne postuje sve to, znaci ne cijeni i ne postuje osobu, ne voli ,moze biti u startu da je greska ili se kasnije zajebalo..nama ostaje nase..Kako god okrenes dobro je. Zamisli da se promijenimo radi toga, skvrcimo, pojadimo.. Znaci to smo a ne ono sto mislimo da jesmo.
    zdravo razmišljanje jeste, ali kad primijeniš na osobu koja je ne baš zdravih razmišljanja i nezrela u tom smislu odgovornosti, onda shvatiš da nije baš pametno da se prihvataš uloge koja od tebe iziskuje da konstantno budeš gurač letargičnih i neshvaćenih. Ne želim da ulažem u nešto besmisleno da bih bila velika u svojim očima, a u njegovim ovca .
    Mogu da guram auto kojeg zeza akumulator, ali ne pada mi na 'm da guram auto koji nema kapi benzina...ili bez točkova...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  12. #337
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne bih nikako voljela da sam u kozi osobe koja voli problematicnu osobu tj koja u tajnosti radi sve sto ste naveli.Emocije i razum nikad nisu htjeli da saradjuju pa zasto bi i mene to zaobislo,jos ako uzmemo u obzir i da su recimo profesionalne ubice za svoje zene i djecu u jednoj neocekivanoj kontri bile druge osobe...pazljive,njezne i predane(ne znam zasto svi misle da svi krimosi tuku zene doma).Ne vjerujem bas u tu pricu kako zene udajom za taj tip "ne smiju",vise vjerujem da su se dobrovoljno zalagale da im budu vrsta zastite nadajuci se da ce se izvuci iz svega toga jednog dana sto je svakako donosilo strah i stres dobrih razmjera.Jer to radi emocijama pomucen um.S tacke zrele osobe koja nije dovedena u situaciju da otkine za tim tipom muskarca reci cu nesto razumno ali bi bilo nesto potpuno drugo u slucaju da sam uvucena.S obzirom da na prvi pogled i susret mogu da otkinem i osjetim nesto jako izmedju mene i nekog,zaklet se ne bih mogla da bih ga iz prve sutnula kad bih saznala cime se bavi iz prostog razloga sto taj moj emotivni dobri i cisti dio mene ne bi vjerovao da je on los covjek.Medjutim,sasvim je izvjesno da bih se borila svim snagama da se izvucem iz te situacije jer bi me i dusevno i psihicki dokusurila.

    Necu nista reci o tim zenama dok postoji zlatna mudrost:ne sudi da ti se ne sudi.


    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #338
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Učiteljica u Posušju ispituje djecu u što žele biti kada odrastu.
    Dođe red na Peru:
    - Želim bit milijarder, otić u najskuplje disko i tamo pokupit najbolju ribu, poklonit joj milijun maraka vrijedan BMW. Želim apartman na Havajima, dvorac u Parizu, putovat po svijetu, i sa pičkom vodit ljubav 3 puta dnevno.
    Učiteljica šokirana odgovorom, zgrožena djetetovim ponašanjem odluči ignorirati odgovor i pita sljedećeg učenika:
    - A ti Marice?
    - Želim biti Perina riba!
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  14. #339
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,217
    Thanks Thanks Given 
    125
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    zdravo razmišljanje jeste, ali kad primijeniš na osobu koja je ne baš zdravih razmišljanja i nezrela u tom smislu odgovornosti, onda shvatiš da nije baš pametno da se prihvataš uloge koja od tebe iziskuje da konstantno budeš gurač letargičnih i neshvaćenih. Ne želim da ulažem u nešto besmisleno da bih bila velika u svojim očima, a u njegovim ovca .
    Mogu da guram auto kojeg zeza akumulator, ali ne pada mi na 'm da guram auto koji nema kapi benzina...ili bez točkova...
    Ma daleko bilo da treba biti glup i vucati nekoga samo ne dozvoliti da nas nagore promijeni neko razocarenje ili neispunjavanje ocekivanja. Nekada smo i mi slijepi pa zelimo i ocekujemo od nekoga nesto sto ne moze, ne zeli ili je nezainteresovan da pruzi.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  15. #340
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Mexico...ti se,vidim,opuci od viceva.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #341
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Vidim prozivate Natashu Bekvalac.


    Zamolio bih da smirite malo, jer je ona najljepsa zena na planeti...


    Poyy

    #SamoJako
    One Ring to Rule them all...

  17. #342
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Nole, Jelena, Natasa Bekvalac... Dokle vise? Gdje covjek da se sakrije, a da ne cuje, procita njihova imena?
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  18. #343
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    2,241
    Thanks Thanks Received 
    3,411
    Thanked in
    1,504 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Mexico...ti se,vidim,opuci od viceva.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Samo imam malo drugaciji pristup temi
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  19. #344
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,043
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,545
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Nole, Jelena, Natasa Bekvalac... Dokle vise? Gdje covjek da se sakrije, a da ne cuje, procita njihova imena?
    nema te rupe, moja lady...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #345
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    Ma daleko bilo da treba biti glup i vucati nekoga samo ne dozvoliti da nas nagore promijeni neko razocarenje ili neispunjavanje ocekivanja. Nekada smo i mi slijepi pa zelimo i ocekujemo od nekoga nesto sto ne moze, ne zeli ili je nezainteresovan da pruzi.
    E to. Po meni treba "prije udadbe" zivjet sa nekim 2-3 god od prilike. Tek posle se vidi prava faca. Mada ima onih sto se uzmu odmah i sve ok. Nzm sto bas reci na ovu temu. Ja sam zlo, niko samnom nemoze duze od 1 god, a kontam da sam ja ta problematicna. Nervira me sto sam takva. Voljela bi (u snovima) da sa kao svako, upoznas nekog rano, imas djecu, sve curi kao na podmazano, kupite kucu i kucka. Ali nece mi se, a znam da je problem do mene, ne krivim nikoga. Nisam sponzorusa. Nzm sta sam u stvari. Nesto sam rekla za djecu prije nekoliko postova. Ali ne mislim to sto sam napisala. Mislim da sam dovoljna samoj sebi. A ne volim sto sam takva al jbg.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  21. #346
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    E to. Po meni treba "prije udadbe" zivjet sa nekim 2-3 god od prilike. Tek posle se vidi prava faca. Mada ima onih sto se uzmu odmah i sve ok. Nzm sto bas reci na ovu temu. Ja sam zlo, niko samnom nemoze duze od 1 god, a kontam da sam ja ta problematicna. Nervira me sto sam takva. Voljela bi (u snovima) da sa kao svako, upoznas nekog rano, imas djecu, sve curi kao na podmazano, kupite kucu i kucka. Ali nece mi se, a znam da je problem do mene, ne krivim nikoga. Nisam sponzorusa. Nzm sta sam u stvari. Nesto sam rekla za djecu prije nekoliko postova. Ali ne mislim to sto sam napisala. Mislim da sam dovoljna samoj sebi. A ne volim sto sam takva al jbg.
    Duze od godinu...dobro je to ))

  22. #347
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lol.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  23. #348
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da krece sve iz djetinstva, kakvu ste vezu imali sa roditeljima, kakvu su oni vezu imali, neko sto ima razvedene roditelje pomislice dva puta prije nego sto se angazuje u neku ozbiljniju vezu. Ima puno faktora tu, nismo svi isti.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  24. #349
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,964
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    162
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Dobra si ti kakija ima. Ono makar priznas sama sebi i drugima a ne ko ove sponzoruse odvratne po instangramu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #350
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne mislim da su te cure odvratne ili sponzoruse. Mlade su i lijepe, pa vide raznih cura ŕ la kardashian style i eto. Moda babo xD
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

Page 14 of 20 FirstFirst ... 4101112131415161718 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Živimo u doba usamljenosti
    By septembar in forum Religija i filozofija
    Replies: 12
    Last Post: 23-11-14, 17:30
  2. Najam Garsonjera 28m2 Zabjelo kod Hemomonta, moderno opremljena
    By pettar in forum Nekretnine
    Replies: 7
    Last Post: 11-06-13, 21:10
  3. u koje doba?
    By TiJaNaaaA in forum Sex i erotika
    Replies: 31
    Last Post: 24-09-06, 01:31
  4. Meditacija za novo doba
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 20-03-04, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •