Page 5 of 20 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 101 to 125 of 489

Thread: Moderno doba

  1. #101
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    386
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I dodjosmo do zakljucka da treba glumit geja da bi ziogu malo a?
    Pridruzite se facebook grupi PRODAJEM, KUPUJEM, MIJENjAM CG.
    Grupa u kojoj svaki oglas ima cijenu.

  2. #102
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Haha, upravu si nazalost, ja ne kapiram ljude koji imaju hrabrosti da sa velikim samopouzdanjem zastupaju takva misljenja da treba dijete teke sto se rodi da samo bira sto ce da bude. Nazalost dosta ljudi koji imaju 20+ godina pa nisu sposobni da sami donose odluke koje ce biti dobre za njihovu buducnost, a ne dijete koje nista ne zna. Koliko smo samo stvari radili dok smo bili djeca koje sad kad posmstras su smijesne i nenormalne, sto znaci da covjek tokom vremena sazrijeva i da u tom dobu vrlo tesko sam moze donijet dobru odluku. Zbog toga su tu roditelji ds pozitivno savjetuju i uticu na dijete i da ga na neki nacin ogranice na ono za sto se zna da je dobro za njega, a ne da mu daje toliku slobodu da ono bira seksualno opredeljenje, pol, i ostale stvari. Stvarno tim ljudima fale neke zice u glavu. I to bas one neke debele zice sa vise onih parica..

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  3. #103
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Sto da lje implicira da je gej ok.
    Što još malo dalje implicira, možda ok, ali samo u svome dvorištu.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  4. #104
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Sve je ovo nasa kuca i nase dvoriste
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  5. #105
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Sve je ovo nasa kuca i nase dvoriste

    Taman što i sloboda izbora, đe "ćemo" kakvu perverziju gledat, ili je činjet... na sred ulice, ili na glavama slobodnih prolaznika, što garantuje veći broj boleština U glavama mladih i zelenih.

    Buđave agende, lobisti, homosi, homo"fobi"... igrice za odrasle, a đeca stradaju! Čast onima malobrojnima koji od pojave prve svijesti znaju da su u pogrešnom tijelu. Muka je što se broj onik priučenih i umišljenih rapidno povećao...

    Ah te slobode... ROBIJA!

    Al razumijem ja - moda je moda.
    Last edited by Xerxes; 07-03-17 at 09:18.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  6. #106
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ostrige tokom svojeg života nekoliko puta promijene pol. Tako da je to sve normalno. Za školjke.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #107
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,875
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Stvarno jes neko moderno doba kad momčići od 18 god dijele savjete starim forumskim boemima A i ostaralo se bogami
    look right through me

  8. #108
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djeye View Post
    Stvarno jes neko moderno doba kad momčići od 18 god dijele savjete starim forumskim boemima A i ostaralo se bogami
    A sto ces, ova danasnja djetetina misli da zna sve. Vele slusaj starijega, ne idi za njim, no oni ne cuju
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  9. #109
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    386
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajde kad si tako iskusan pukni par savjeta da i mi poilici naucimo nesto pametno...
    Pridruzite se facebook grupi PRODAJEM, KUPUJEM, MIJENjAM CG.
    Grupa u kojoj svaki oglas ima cijenu.

  10. #110
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jemancipovati sve šemskoga roda!
    Muškinje, onako opake, oštrolike i ošišane na fešn reklame turiti.

    I milina, primaćemo mi jevropu, ne obrnuto.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  11. #111
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Noćas prilazim jednoj i veli mi ladno, izvini ali ja imam sina tvojih godina. A po izgledu ne bi reka čoek da ima preko 27-28 godina.

  12. #112
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Aooooo Imam ja jednu poznanicu, koaj unuce ima, ali..moj brate, kao milion dolara izgleda
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    WWW/SG
    Posts
    2,588
    Thanks Thanks Given 
    695
    Thanks Thanks Received 
    448
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Aooooo Imam ja jednu poznanicu, koaj unuce ima, ali..moj brate, kao milion dolara izgleda
    Milion dolara je GOMILA novcanica od 100 dolara... 😁

    Sent by CDM app
    /end

  14. #114
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by assassinate View Post
    Milion dolara je GOMILA novcanica od 100 dolara... 

    Sent by CDM app
    /end
    Koju je lijepo vidjet Pogotovo ako je tvoja
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. #115
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Aooooo Imam ja jednu poznanicu, koaj unuce ima, ali..moj brate, kao milion dolara izgleda
    sexy gilf waits for you in podgorica only 2 km away click here
    She is only here to annoy herself!

  16. #116
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Vremena definitivno nisu ista, a samim tim ni ljudi, tj. zene.. ali nije katastrofa kako neki predstavljaju.
    Cinjenica je da se nekad (mislim na vrijeme komunizma) vise gledalo na one istinske ljudske kvalitete (postenje, odgovornost, inteligencija, duhovitost, šarm..) a manje na materijalnu-finansijsku stranu kandidata/udvarača. Ali to nije bilo zato sto su zene jednostavno bile nekako bolje tada, nego zato sto nije bilo ovakve klasne razlike kao danas. Zene, sa svim svojim vrlinama i manama, su uvijek kroz istoriju na isti nacin donosile odluku o tome kome ce se dati, za koga ce se udati, a bogatstvo/siromastvo je uvijek bilo vrlo snazan faktor u tim racunicama. Ali u komunizmu im je bio malo skucen prostor za takve manerve i kalkulacije, jer smo svi bili manje vise isti. Uvijek je bilo onih bogatijih i onih siromasnijih, ali je tada ta granica bila zamucena, nijanse su cinile razliku u vecini slucajeva, jer je skoro citav narod cinio radnicku klasu. A i ako si intelektualac/inzinjer/direktor, opet nisi nesto puno bio bogatiji od obicnih radnika, tako da ti ta titula nece biti dovoljna da osvojis neki fin komad, vec ces morati da se potrudis i na onim drugim poljima, koja zaista i trebaju biti primarna. E sad, sve se to promijenilo sa ovim kapitalizmom, a da stvar bude gora, uglavnom su isplivali oni koji su umjeli da se "snadju", a s njima i njihova djeca, momčići koji uopste nisu krivi za to sto imaju para, ali zato jeste tragicno gledati koliko zgodnih zena odlazi za nakaradne bumbare i njihove sinove. Jbg, zivimo latino serije, ne mozes protiv vetrenjaca..
    Ali, ako je za utjehu, postoje i danas normalne zene, koje imaju normalne kriterijume, ali kao sto je vec neko dobro napisao, treba znati dje se takve traze.
    A sto se tice provoda, zabave, drustvenih igara i aktivnosti.. ne bih se ja nesto mijenjao za ono vrijeme, pa neka romanticari ukrasavaju ono vrijeme kolko im volja, meni je mnogo ljepse danas. Neko rece "ne igraju se karte danas, ljudi gledaju u telefone, vajberi, fejsbuci, interneti.." E ja se sjecam tog pakla prije mobilnih telefona, sto je dostini na ovom forumu nepoznanica, a mnogo me zivaca kostalo. Treba da zoves curu, ali ne smijes, jer je fiksni telefon, javice se otac, a ona krije od roditelja za vezu, jer je "mlada za to".. pa ona moze samo tebe da zove, a ti dzonjas i strazaris pored telefona u zakazano vrijeme.. pa ostanes tako sat-dva, jer ona moze samo da ugrabi vremena kad joj stari ode u wc, tih minut-dva, a on ka' za inat nece u wc, no stalno pred televizorom, odakle mu je telefon na puskomet.... Pa ako je cura iz drugog grada ili si u vojsci, onda su i ti pozivi preskupi, a i premalo je to, zelis vise.. pa se salju pisma.. Neko ce odmah o sentimentalnoj strani takve muke, ali hvala na priganice. Lijepo je dobiti pismo, pa gledas rukopis, njušiš papir, karmin od poljupca.. ali brateee, mi se ne cujemo danima, nekad i nedeljama, hocemo da poludimo nacisto, a truli fixni telefon i komad hartije poslat postom su jedini nacini da komuniciramo. Uzas!!! Zlatili se mobilni, vajberi i fejsbuci, zlatili se lajkovi, smajlici, ljubici.. zlatilo se ovo kad mozes u podne/ponoc dobiti onog koga zelis da cujes/vidis, pa makar ta ljubav bila i zabranjena, kuurac ce joj neko zabranit da sa svog telefona salje sta hoce, kome hoce i kad hoce. Ljepota, brate...
    A i ovo za karte, asocijalnu omladinu i druzenje.. sta fali video igricama npr? Ja sam igrao i monopol i karte i svasta nesto, ali danas kad se skupi musko/zensko drustvo, pa opalimo koju partiju crvića, to je vriska od smijeha, mnogo kvalitetno utroseno vrijeme predvidjeno za zabavu. I takvih resenja danas koliko hoces, u protivnom bi ljudi igrali i danas sah, domine i karte.


  17. #117
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,213
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    U pravu si druze ali pisma mi ne diraj ... Imalo je to svoju car, kada ga iscitivas iznova i iznova cekajuci sledece... Ljubav velika, neizvjesnost velika, radost iscekivanja.. Proklinjanje poste i postara... Pa racunas koliko dana treba da stigne.. kuku majko muke . Danas kada naletim u podrumu ili tavanu na neko, samo osmjeh i toplina u stomaku.
    A telefoni onda.. popuste zivci, nazoves a javi se tajo.. hahaha
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  18. #118
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Treba da zoves curu, ali ne smijes, jer je fiksni telefon, javice se otac, a ona krije od roditelja za vezu, jer je "mlada za to".. pa ona moze samo tebe da zove, a ti dzonjas i strazaris pored telefona u zakazano vrijeme.. pa ostanes tako sat-dva, jer ona moze samo da ugrabi vremena kad joj stari ode u wc, tih minut-dva, a on ka' za inat nece u wc, no stalno pred televizorom, odakle mu je telefon na puskomet....
    ee srećno vrijeme
    She is only here to annoy herself!

  19. #119
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma, vremena su uvijek ista, samo je moda drugačija... sve se nešto misli da je seksualna revolucija počela sa sedamdesetim,a orgije su postojale u rimskom carstvu, u 1. vijeku, pa ostrvo Lezbos p.n.e, pa muškarci ljubavnici su se podrazumijevali... samo je društveni paket bio različit, jači je vazda tlačio, lijepe žene zavodile i vladale, ako su bile dovoljno pametne, imućni muškarci imali najbolje...

    Sad se dalo više na volji slobodi izbora, pa ljudi više ne znaju šta da izaberu... Malo su se svi pogubili u toj slobodi. Bili su pogubljeni i prije, ali u nekom društvenom paketu pa možda i nije bilo toliko vidljivo. Ljubav je nekako sreća, nafaka, a nekako, možda nekom, i dio pririode.

    Što u selu, to i u gradu. A nekad na selu to bude i ogoljenije i vidljivije. I kod glupih i kod pametnih, a u tom slučaju ovaj video mora da se pogleda: https://www.youtube.com/shared?ci=OWUD8JW7pFA

  20. #120
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Evo gledam ovaj video i nesto razmisljam koliko moras pbit pjan, i naduvan ili nenormalan da sa ovom legnes....mooooj brate
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  21. #121
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Treba samo budeš nepismen, i u nedostatku svega onoga što u današnje vrijeme to zrelom čovjeku i omogućava.

    Alkoholičari, kao i konzumenti opijata, pa i nenormalni čak ne šutiraju loptu do drugog sela
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  22. #122
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Evo gledam ovaj video i nesto razmisljam koliko moras pbit pjan, i naduvan ili nenormalan da sa ovom legnes....mooooj brate
    aj ne sprdaj se, baš je sexy, ljepota dolazi iznutra )

    i vidiš, zaljubljeno je gleda...teleće

  23. #123
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by izaberi1 View Post
    Kakvo je ovo novo moderno doba došlo?

    Ja sam izgleda neki staromodan tip, koji nikako ne može nać normalnu vezu. Uvjek nailazim na đevojke koje ne znaju za prave vrijednosti. Uvjek bude neka koja traži sponzora, koja je sva u svom svijetu - ja sam najljepša, extra građena, imam super kosu i nokte - čitaj najbolja, onda one najjače "ribe" - to su vam one koje mijenjaju momke kao čarape po par komada za dan, onda đevojke koje ne dozvoljavaju da im se priđe, a same su od kad su počele da dobijaju....

    Đe su nestale one normalne đevojke, jel to istrijebljena vrsta ili ih još uvjek ima?

    Dal su drugarice te koje utiču na njih pa su se promijenile ili stvarno treba da se promijenim i da budem nesoj kao pojedini, jer izgleda da današnje đevojke ne padaju više na fine i dobre momke no traže nesoje, kamataše i reketaše.



    Nijesu se prave vrijednost izgubile samo kod zena vec i kod muskaraca. Zene kudikamo jos bolje stoje od muskaraca po pitanju morala. Zene itekako padaju na kulturne momke, ali problem je taj jer kulturni i fini momci uglavnom ne preuzimaju inicijativu.

    Sa zenama je slicno kao sa trazenjem posla, moras se potruditi malo. Ne mozes cekati da ti neko pokuca na vrata i ponudi posao.


    Da bi stalno imao ili mijenjao curu moras dugi niz godina odrzavati kontakte sa dosta cura. To ti je isto kao sa prijateljstvom, moras imati dosta prijatelja da bi mogao zavrsavati ovo ili ono.
    Ko ne poznaje dosta cura njemu je tesko naci djevojku ili vise cura promijeniti ako veza ne ide. Mnogo poznanstava je najvaznije.


    Ja sam moju sadasnju djevojku prije toga povrsno poznavao, bili na "pomoz bog" u prolazu, pa sam je obradio nakon deset godina poznanstva. Nijesam je morao klasicno startovati jer sam je vec poznavao.

  24. #124
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Stvarno si izdrzljiv, 10 god je mnogo.

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  25. #125
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparklica View Post
    i vidiš, zaljubljeno je gleda...teleće
    malo više ovo drugo
    She is only here to annoy herself!

Page 5 of 20 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Živimo u doba usamljenosti
    By septembar in forum Religija i filozofija
    Replies: 12
    Last Post: 23-11-14, 17:30
  2. Najam Garsonjera 28m2 Zabjelo kod Hemomonta, moderno opremljena
    By pettar in forum Nekretnine
    Replies: 7
    Last Post: 11-06-13, 21:10
  3. u koje doba?
    By TiJaNaaaA in forum Sex i erotika
    Replies: 31
    Last Post: 24-09-06, 01:31
  4. Meditacija za novo doba
    By Hari Krisna in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 20-03-04, 15:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •