Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 51 to 75 of 98

Thread: Sansa, 1:...

  1. #51
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ao, kakvo je ovo ubjedjivanje, ubija je sto je ovo
    Nekome su djeca bogastvo, nekome ne.
    Nekome je milion eura bogastvo, nekoga zabolje dupe za to.
    Neko bez 6 macaka i pasa.ne moze zivjet, a neko ne podnosi dlake.
    Milijardu primjera. Moramo.li.bit eksperti za svaciji zivot i moramo li svoje zelje i nesrece na druge preslikavati??

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    ko koga ubjedjuje? Upravo je phenix rekla da joj to ide na živce kad neko kaže da su djeca bogatstvo i sreća...ja sam samo rekla da meni jesu i da zbilja jesu, ne kažem to samo da bih njoj ili tebi išla na živce....zašto tebi smeta to? Ja potpuno shvtam da tebi koji nemaš dijete to mora biti stran osjećaj...ali mi nije jasno zašto odbijaš da shvatiš da ja ne pričam nešto napamet, nego nešto što znam jer tako osjećam....mada, ruku na srce, isto mišljenje o djeci sam imala i onda kad ih nijesam imala, tako da si u pravu, neko sigurno više voli kuče nego dijete, ili ništa nego dijete...ali nemaš razloga da se buniš na ovaj moj post gore jer prvo sa Phenix imam komunikaciju potpuno opuštenu, ne ubjeđujem je, ne namećem joj svoje mišljenje, nego naprotiv, znam da joj ne idem na živce iako i ja velim da su djeca bogatstvo i sreća....eto u tom kontekstu je moj post...oprosti ne šćah te i$ekirat
    Last edited by zvoncica; 20-02-17 at 17:50. Reason: ubacivanje citata
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #52
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Šta imaš protiv svoga đeteta?
    sad je poraslo i nema više tako nevine i naivne okice....bolje da ne zalazim dublje u suštinu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #53
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Katastrofa kako se misli o djevojkama 30+. To mogu samo da pricaju oni mlađi neiskusni tipovi koji obijaju oko zgrade, besposlicare i sjede u kladionicu po cijeli dan jer nemaju pojma o zivotu.
    Nema zene ispod 30+, to žene nije ni gledalo u svakom mogucem smislu.

    Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока

  4. #54
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    8424
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stara koka dobra yuha.

  5. #55
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ko koga ubjedjuje? Upravo je phenix rekla da joj to ide na živce kad neko kaže da su djeca bogatstvo i sreća...ja sam samo rekla da meni jesu i da zbilja jesu, ne kažem to samo da bih njoj ili tebi išla na živce....zašto tebi smeta to? Ja potpuno shvtam da tebi koji nemaš dijete to mora biti stran osjećaj...ali mi nije jasno zašto odbijaš da shvatiš da ja ne pričam nešto napamet, nego nešto što znam jer tako osjećam....mada, ruku na srce, isto mišljenje o djeci sam imala i onda kad ih nijesam imala, tako da si u pravu, neko sigurno više voli kuče nego dijete, ili ništa nego dijete...ali nemaš razloga da se buniš na ovaj moj post gore jer prvo sa Phenix imam komunikaciju potpuno opuštenu, ne ubjeđujem je, ne namećem joj svoje mišljenje, nego naprotiv, znam da joj ne idem na živce iako i ja velim da su djeca bogatstvo i sreća....eto u tom kontekstu je moj post...oprosti ne šćah te i$ekirat
    Ne volim to patronisanje, kada stariji pricaju sa djecom kada imaju 3 godine, svi su ovdje odrasli ljudi i valjda znaju sto oce i kako oce. I sad neko da nekoga uci kako ce mu bit nesto kad poraste, jer je jos uvijek nezreo da ima razmisljanje ''odrasle'' osobe. Mnogo je razlicitih razmisljanja sirom svijeta, a i na forumu, samo treba malo osvijestiti to i napeti mozdane celije da razmisljaju malo iznad svakodnevnog razmisljanja. Nije to toliko tesko kao sto se cini.

  6. #56
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    517
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne, odje trivijalni argument 'svako je razlicit, nekome je nesto ovo, nekome ono' ne pije vodu.

    Iako je ovo danas postfaktualni svijet, pa se tako brzo mnogi pronalaze u 'savremenim' tipovima zivota, smijesno je negirati prirodu i ono sto covjek biolosli jeste. Niste kiborzi, barem ne jos uvijek.

  7. #57
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ne volim to patronisanje, kada stariji pricaju sa djecom kada imaju 3 godine, svi su ovdje odrasli ljudi i valjda znaju sto oce i kako oce. I sad neko da nekoga uci kako ce mu bit nesto kad poraste, jer je jos uvijek nezreo da ima razmisljanje ''odrasle'' osobe. Mnogo je razlicitih razmisljanja sirom svijeta, a i na forumu, samo treba malo osvijestiti to i napeti mozdane celije da razmisljaju malo iznad svakodnevnog razmisljanja. Nije to toliko tesko kao sto se cini.
    Čekaj, šta ti očekuješ od mene u odgovoru na pitanje bilo kome na forumu? Da pričam onako kako ti, kao neko ko to dijametralno suprotno od mene vidi, misliš?
    Ja ne mislim da ću unaprijediti moždane ćelije ako shvatim da porodica nije stub društva a djeca nijesu bogatstvo najveće, nego naprotiv, ali tebe ni u ludilu ne tjeram da misliš da jesu?! Stvarno ne shvatam što sam onamo rekla što te je ponukalo da misliš da sam ja rekla (jer nijesam) da ste svi vi koji nemate djecu ili ne želite da ih imate, kako god, nezreli i mutavi pa vas sad kao ja obrazujem.....možda što sam Phenix rekla "mala"?! Ako te to taklo, tu nemaš prava da se miješaš jer to je samo moja i njena komunikacija i ja savršeno dobro znam kako Phenix razmišlja o ovom pitanju jer se već na forumu izjasnila...sa druge strane, ja sa svog aspekta i roditelja i nekoga ko je i bez roditeljstva mislio da su djeca bogatstvo i dalje mislim da je to tako, ali stvarno mi ne možeš zabraniti da to kažem da se ti ne bi osjetio povrijedjen jer ti patronišem i namećem....niti ja od tebe tražim da ti ovo svoje mišljenje izostaviš....samo mi čudno što baš meni repliciraš nakon posta Phenix upućenog...to bi jednako bilo kao da ja kao neko ko, recimo, ne voli Ameriku, ustvrdim da je Amerika sve ono suprotno od onoga što si ti i lično vidio i doživio a jesi, bio si i jedva čekao da odeš, a ja nijesam i nemam namjeru ali svejedno tvrdim da ne valja, pa sad ti meni pričaš svoje iskustvo i ja te napadnem da me smatraš nezrelom i da mi palamudiš i namećeš mišljenje....nije to baš tako Mojsije...čuš patronisanje
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #58
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mojsic mali tolike godine radi po stranim zemljama, pa je pomalo i zaboravio nas bogati lokalni jezik. Zapravo kad je rekao patronisanje mislio je na popovanje. To je specificna vrsta arogancije koju samo majke zene kraljice mogu sebi da dozvole.


    A vidis, ja bila u zabludi tolike godine, mislila sam da je internet freedom all the way baby i da svako moze da se pleka u svachije komunikacije. Au kako mi prodje zivot. Aj mir u svijetu i sve ostalo!

  9. #59
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arhitetka View Post
    Mojsic mali tolike godine radi po stranim zemljama, pa je pomalo i zaboravio nas bogati lokalni jezik. Zapravo kad je rekao patronisanje mislio je na popovanje. To je specificna vrsta arogancije koju samo majke zene kraljice mogu sebi da dozvole.


    A vidis, ja bila u zabludi tolike godine, mislila sam da je internet freedom all the way baby i da svako moze da se pleka u svachije komunikacije. Au kako mi prodje zivot. Aj mir u svijetu i sve ostalo!
    Može naravno, evo kao i ti u ovu, što je potpuno ispravno...imaš svoj stav i iznijela/o si ga i to je ok...Samo tvrdim da ne solim pamet nikome niti patronišem....a "plekanje" u komunikaciju je pomenuto samo zato što sam stekla utisak (možda pogrešno?!) da je oslovljavanje forumašice sa "mala" izazvalo zabunu....imam potrebu kad sam citirana da objasnim, a forumašima sa kojima imam neku malo "bliskiju" (ako se to na forumu uopšte tako može reći) komunikaciju se usudim da napišem "mala" i "mali"....to naravno ne bih rekla tebi (prvo ne znam jesi li muško ili žensko....griješim li da nekad pišeš u muškom, nekad u ženskom rodu? ) ili Mojsiju...ako smijem da objasnim
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #60
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Neka, mala, ne zavadjaj ovi narod


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #61
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Vazda mi je bilo interesantno djevojke gledati/slusati kako se svadjaju i za kosu vuku. To me uzbudljivalo, je li nastrano malo aaa?

  12. #62
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    I meni isto.Kad mi se bivsi i buduci zalete jedno put drugog,povade municiju,hladno oruzje,"pas mater" i to....Strasno se uzbudim,majke mi.Sjednem na trotoar i odigram kvotu.








    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #63
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Recept za one preko 35, a koje bi da uhvate muža

    Bačite se u promet, naletjećete na nekog neiskusnog(barem ih je u CG lako naći) koji će da vas u stopu prati


    Mada iskreno ne vidim poentu osim ako ne želite djecu, a ni onda ne vidim potrebu za papirom kojim izjavljujete da je vlada treća strana u vašoj vezi (i onako postaje poslije 2 godine zajedničkog života)
    Last edited by Rakun; 12-03-17 at 16:39.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #64
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Licno smatram da je najveci uspjeh u zivotu reprodukcija.
    Jaki uspjeh u životu kad svaka budala to može, uključujući i hendikepirane koji svoj hendikep prenose na unuke
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nista se ne moze porediti sa tim ni na jednom planu ni emocionalno ni fizicki.
    Slažem sa da se ništa ne može emocionalno porediti sa onim što dijete može da ti priredi
    Da mu daleko bilo nešto fali zdrastveno, da postane narkoman, da ti sin odraste u peškira (lagano), kćer u uličnu "starletu" koja se daje za čokoladu itd...
    Zbilja se ništa se ne može porediti sa takvim iskustvom

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nebitno koliko stvoris - putujes - vidis - uradis. Na kraju svi zavrsimo 2m pod zemlju.
    Napravio si ga i već obezbijedio da ne oskudjeva, sad se komotno bači s'mosta
    Last edited by Rakun; 12-03-17 at 16:38.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #65
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karbon View Post
    Ne, odje trivijalni argument 'svako je razlicit, nekome je nesto ovo, nekome ono' ne pije vodu.

    Iako je ovo danas postfaktualni svijet, pa se tako brzo mnogi pronalaze u 'savremenim' tipovima zivota, smijesno je negirati prirodu i ono sto covjek biolosli jeste. Niste kiborzi, barem ne jos uvijek.
    Šta je po tebi "savremen" tip(stil) života ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #66
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Predlog:
    Slobodne forumašice i slobodni forumaši udružite se pa se reprodukujte ako vam je to smisao života :-) Evo ste nikad bliže tom ostvarenju

    il fenomeno

  17. #67
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    prvo ne znam jesi li muško ili žensko....griješim li da nekad pišeš u muškom, nekad u ženskom rodu? ) ili Mojsiju...ako smijem da objasnim
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  18. #68
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,255
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Ima i srednji rod. TO. To drvo, na primjer.



    Nego, ja bih volio i imat i nemat djecu.
    Imat jer bih vjerovatno imao vise razloga da se trudim u zivotu, radovao bih se dolasku doma i to, a nemat ih zato sto te nista ne sputava >> dok si u snazi. << odje je kljuc!

    Iskreno, strah me ostarit sam.
    Roditelji ce umrijet jednog dana, stricevi, ujaci, tetke, strine... svi. Imao - nema bracnog partnera i on ce odapet, kad tad. I sto radit u takvoj situaciji? Kako se ponasat?
    Lupam sad: imas 60-70 ili vise godina, vid te izdaje, noge te izdaju, ledja isto... postajes pomalo zaboravan, od citave stancine koju si otplacivao 30 godina koristis samo dnevni boravak sa kuhinjom, jer si i krevet prebacio tu da se ne ceces gore dolje. Hajlajti zivota su ti odlasci na sahrane i godisnjice neces li nekog iz generacije srest. Culis sam, mozda imas kucka, ali i njemu zubi ispadaju lagano. Na kraju i ti krepas kao pseto i nadju te usmrdjelog poslije 15 dana, jer te nije imao ko obici, nazvati na telefon, povest do doktora, izvest na kafu. Razumijete? Budj, sivilo, pecurke ti rastu iz glave, zivio si za sebe i umro za nikoga i nista.
    U svom zivotu bio si NPC.
    Those about to rock, we salute you!

  19. #69
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Iskreno, strah me ostarit sam.
    Roditelji ce umrijet jednog dana, stricevi, ujaci, tetke, strine... svi. Imao - nema bracnog partnera i on ce odapet, kad tad.
    Otkud znaš da ti nećeš prvi otegnut papke ?
    Ne znam da li si upoznat ali žene žive duže od muškaraca, vjerujem da je to zbog toga što nemaju ženu da im život uzima

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Lupam sad: imas 60-70 ili vise godina, vid te izdaje, noge te izdaju, ledja isto... postajes pomalo zaboravan, od citave stancine koju si otplacivao 30 godina koristis samo dnevni boravak sa kuhinjom, jer si i krevet prebacio tu da se ne ceces gore dolje.
    Hajlajti zivota su ti odlasci na sahrane i godisnjice neces li nekog iz generacije srest. Culis sam, mozda imas kucka, ali i njemu zubi ispadaju lagano. Na kraju i ti krepas kao pseto i nadju te usmrdjelog poslije 15 dana, jer te nije imao ko obici, nazvati na telefon, povest do doktora, izvest na kafu. Razumijete? Budj, sivilo, pecurke ti rastu iz glave,
    Kad dođem do tog stadiuma da mi je neophodan neko bolje da me nema.
    Prodaš stan i sve što imaš, odeš par dana u najbolji hotel, piješ najbolji viski, unajmiš top "starletu" pa te okine srce zbog vijegre koje si se nagutao i crkneš ka kralj

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    zivio si za sebe i umro za nikoga i nista.
    Zašto bi umro za nekog ? Nije da mogu da gledam i da se zabavljam kako se komate oko naslijedstva
    Last edited by Rakun; 14-03-17 at 05:55.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    U svom zivotu bio si NPC.

    Procitao sam na stotine knjiga i desetine hiljada postova na ovom i drugim forumima.

    Mogu sa sigurnoscu da kazem da je ovo najbolja i najsmislenija recenica koju sam ikada procitao.


    Zivio



    #SamoJako
    Last edited by Gandalf_White; 14-03-17 at 08:07.
    One Ring to Rule them all...

  21. #71
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ja sam morala da guglam šta to znači i sad sam iskreno potrešena. Mora da je do mora i vlage. Šaljem zagrljaj guvarani.
    Last edited by tigrovo_oko; 14-03-17 at 09:49.

  22. #72
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    U svom zivotu bio si NPC.
    Zapravo je onaj ko živi za djecu NPC. Služi samo kao podrška koja ne igra nikakvu ulogu ni u svom životu
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #73
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,255
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Otkud znaš da ti nećeš prvi otegnut papke ?
    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Ne znam da li si upoznat ali žene žive duže od muškaraca, vjerujem da je to zbog toga što nemaju ženu da im život uzima


    Kad dođem do tog stadiuma da mi je neophodan neko bolje da me nema.
    Prodaš stan i sve što imaš, odeš par dana u najbolji hotel, piješ najbolji viski, unajmiš top "starletu" pa te okine srce zbog vijegre koje si se nagutao i crkneš ka kralj


    Zašto bi umro za nekog ? Nije da mogu da gledam i da se zabavljam kako se komate oko naslijedstva


    Ako otegnem prvi, a nemam namjeru, citav post i prica nema nikakvog smisla.
    Upoznat sam sa cinjenicom da zene zive duze, ali moras promjenljive ubacit u jednacinu, poput toga da u vecini slucajeva je muz stariji od zene oko 5 godinica, pa se one 3 zenske prednosti istope za sekund... nego:
    Nije na covjeku da bira treba li mu neko ili ne, to mu je usadjeno. Ti npr. zivis u gradu i u kontaktu si sa gomilom ljudi. Nije da ti trebaju, ali ti je lakse, jel' da?
    Moze taj hotel i to, fina je ideja, ali smo daleko od Holivuda. Budi realan malo i iskren prema sebi.

    A, ovu zadnjiu recenicu nisi shvatio. Nije to poput umiranja za otadzbinu ili podmetanja svog vrata radi nekog drugog.
    Ovo je to kad ti nije zao otici. Kad si zadovoljan. Ostavio si nesto za sobom, umires ispunjen kao licnost. U tim drugim ljudima je ostao da zivi dio tebe. Dio tvoje duse.

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Fala vi ljudi, odje sunce pece @tigrovo_oko
    Last edited by guvarana; 14-03-17 at 12:35.
    Those about to rock, we salute you!

  24. #74
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,255
    Thanks Thanks Given 
    1,347
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    836 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Zapravo je onaj ko živi za djecu NPC. Služi samo kao podrška koja ne igra nikakvu ulogu ni u svom životu
    Osim sto ima hiljade i hiljade prepreka da savlada na putu dok se to dijete ne osamostali. Uzmi svoje roditelje za primjer (ako su zivi), bi li se usudio im reci da nisu igrali nikakvu ulogu u tvom ili njihovom zivotu?

    Nisam ni mislio...

    Those about to rock, we salute you!

  25. #75
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Ako otegnem prvi, a nemam namjeru, citav post i prica nema nikakvog smisla.
    Imao ti namjeru ili nemao to će se vjerovatno desiti. Žene duže žive od muškaraca skoro po pravilu
    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Nije na covjeku da bira treba li mu neko ili ne. Sto odmah ne odes na planinu zivjet kad mozes sam?
    Zato što mi život na planini ne omogućava sve što imam u životu u gradu

    [/QUOTE]Moze taj hotel i to, fina je ideja, ali smo daleko od Holivuda. Budi realan malo i iskren prema sebi.[/QUOTE]
    Vrijedi li sve što imaš (što ćeš da imaš) više od 50.000 € ?

    [QUOTE=guvarana;4637103]Ovo je to kad ti nije zao otici. Ostavio si nesto za sobom, umires ispunjen kao licnost. U tim drugim ljudima je ostao da zivi dio tebe. Dio tvoje duse.
    Fino je to. Kad vjeruješ u takve stvari kao što je duša nemoj da si svom djetetu kupio nešto, Đed Mraz će se pobrinuti za to
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Sansa Clip+ 4gb
    By antispin in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 05-12-13, 07:17
  2. Sansa za steam igrama
    By Lucky [Angie.1k] in forum Game Server CG
    Replies: 6
    Last Post: 15-05-13, 14:53
  3. P:mp4 pleyer sansa fuze+ 8gb
    By Nemanja_91 in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-01-11, 18:50
  4. Sansa za nesto vise?
    By Smirnoff_ice in forum Ženski kutak
    Replies: 33
    Last Post: 19-12-04, 00:19
  5. Da li je to nasa sansa?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 02-03-04, 22:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •