Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 98

Thread: Sansa, 1:...

  1. #26
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Spread the joy all over...
    nemoj mi te fore na spanski
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  2. #27
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Spread the legs?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  3. #28
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,753
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    potpuno su druga vremena i moguće nekad da su djevojke posle 25-te tretirane ka "prerasle" tj prestare za radjanje i udaju....uostalom, nekad a počesto i sad, muškarci biraju mlađe i u boljoj su sutuaciji u smislu da imaju da biraju od 18+ pa nadalje (koje god godine do 40 da imaju, a često i do 50!) a žena od 35 recimo, skoro uvijek bira 35+ iako je danas sve više veza da je momak mladji par godina do 7...ja poznajem baš dosta takvih parova.
    A što se tiče starijih djevojaka i udaje...prvo, mnoge ne žele da se uopšte udaju (ne privlači ih ideja o porodici i đeci), a mnoge ne žele da srljaju i baš traže da im se mnoge kockice poklope...Nije ih lako uklopiti jer jedna žena koja radi, živi sama, uživa u svojoj maksimalnoj slobodi i životu, teško se odjednom može uklopiti u neka pravila bračnog i porodičnog života....nije da ne može, samo kažem teško može, što opet dovodi do mnogo razmišljanja, do unošenja mnogo razuma u ljubav a ja mislim da kad uneseš razum, odmah "piši propalo"! Realno, mnogo je više razloga za NE nego za DA...
    Ima i onih koje mnogo žele da se udaju ali im se ne da, ali generalno mislim da je mnogo više slučajeva da jednostavno "oće da se udaju, a jedva čekaju da ih niko ne zaprosi"! Jedna moja sestra je ovaj potonji slučaj, sve bi kad neki dobar naiđe a sve čini da izbjegne toga koji bi naišao
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #29
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,974
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pravila bracnog zivota pisu ljudi individualno tako da uklapanje je lako ako si pak sacekao "pravoga" pa i da si "samovao" i do 50-e. A bogami je tesko i sa 22 ako osoba nije "pravilno izabrana".

  5. #30
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Po ovome izgleda da zivimo u nekom modernom sistemu sklapanja brakova, samo sto su ih ranije sklapavi djedovi i ocevi u nase ime a danas je to sta? bioloski sat, nagon za potomstvom ili neki strah koji preovladava umjesto emocija ..Sto Olja kaze blazeno cekanje i samovanje..
    Ne bih ziv dok ne klikne "nesto sa nekom" da ne moram razmisljati o ovim ludostima pa taman krepao bez kuceta i maceta.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  6. #31
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Ako neko ima za cilj da ostavi zdravo potomstvo za sobom, definitivno broj godina mora da se uzme u obzir kada je zena u pitanju makar..... ako nece djecu ili nije prioritet moze se udat` i sa 60-70 godina nikakav problem ili ne mora nikad ako nece....

    ali da ne pokrecemo opet temu potrebe za djecom itd o tome topik cijeli posebni ima
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #32
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moj lucke, ostade bez smijeha publike, izviždaše te...mic down

    Reci...šala, mala
    A ne mora svako djecu da ima... Imaće i to ko želi.Šteta je za one što ne mogu, a žele. A za ostale, lagano...

    A kad smo kod društvenih pravila, ima jedna basna, moderna:
    Otkinula lisica rep, slučajno. Posle toga je išla šumom i ubjeđivala sve redom da je kratak rep IN i da sve životinje treba da otkinu rep. Tako ti nešto dođe sa društvenim pravilima, krene od nečega i ubrzo se stavlja na stub srama svako ko kaže nešto protiv gejeva, recimo, i obavezno je homofobičan. Tako i ovi u braku, pojedini se baš guše i ne snalaze u svemu, jer im nije u skladu sa prirodom, al će bez razmišljanja nekom da prilijepe etiketu "promašen život": gejevima, samcima... A s druge strane i samci, desava se, vide jednu svadju, pa cijeli brak etiketiraju kao propast
    A iz ove igre niko živ ne izlazi, tako da...
    A bogami, svima se dešava, da ne razmišljaju, pa odalame...malo se ko u tuđu kožu stavlja...

  8. #33
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Znate onu prelijepu Beluci koja nije samo prelijepa..."Sa 40 sam rodila prvo dijete,sa 45 drugo....igrala sam u Bondu sa 50 i nikad ne bih voljela da se vratim u 20tu..." Tu smo negdje po dozivljaju godina i starosti il filozofije zivota.Sto vrijeme vise ide vise umijem da volim zivot i uopste sebe sa 50 vidim ljepsu nego ikad.To naravno ne znaci da cu fizicki da izgledam kao Monika.

    Ne jurim brak i djecu ali ni ne bjezim.Smatram da nikad nije kasno za dobre stvari.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  9. #34
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,753
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    slažem se sve, ali moram samo dodat jedan off, da joj je uloga u Bondu bila na nivou starletica koje se samo pojave "za minut slave" onako me baš razočarala ulogom...sve one Bondove djevojke su skoro nepoznate igrale u Bondu, veće uloge ne njene iako su i one samo treble da budu lijepe, pa se proslavile a od nje kao od poznate glumice sam očekivala baš neku dobru ulogu...a ljepota...UH! Stvarno je kao vino i uljepšala je film!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #35
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    haha nisam ga gledala,mogla je i u penziju al jok.Njena pojava je nezamjenljiva i sa 50 Inace volim taj magnet kod nje da gledam,ne mogu da je poredim sa starletom ama nikako,uzvisena mi je.A ako cemo bas o glumi...Meril Strip i kraj.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  11. #36
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Prosjecna zena moze da zanese do nedje 41... Poslije toga nije sigurno...

    Sansa da zatrudni kod 39 godisnje zene je upola manja nego sa 31. A od 39-42 pada jos pola...

    Tako makar kaze vikipedia...


    Sto znam, svi rade kad misle i sta misle, kako mogu i sta mogu. Nekome se ukazhe a nekome ne ukazhe i tako dalje.


    Nekad je mozda bolje ostati sam nego zavrsiti sa nekom debilchinom koja ce da te bije, ili sa nekim ko nema emocije itd itd.

    Ono sto je glupo i malogradjanski je osudjivati te osobe. Jednostavno tako je, ne mogu svi da se reprodukuju, i ne mogu svi da se skontaju. To je krug zivota.


    Citam sad - 1 u 4 stanovnika Amerike do 50 godina je single... Zali ih bozhe...

    U zivotu sam najduze bio single 2 mjeseca i to nedje kad sam imao Sidu i poslije se izlijecih i opet...


    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Je li to najveći uspjeh u životu? Udat se? Wow kakvo dostignuće!

    Naravno da nije i daleko od toga... Neko se po 2-3-4-5 puta zeni i udava to nije konacna stvar

    Licno smatram da je najveci uspjeh u zivotu reprodukcija. Nista se ne moze porediti sa tim ni na jednom planu ni emocionalno ni fizicki. Ne postoji ni jedna droga koja bi mogla da odradi isto kao kad imas dijete To je najveca sreca i najvece bogatstvo.
    Nebitno koliko stvoris - putujes - vidis - uradis. Na kraju svi zavrsimo 2m pod zemlju. Ali potomstvo ostaje zanavijek...
    Last edited by Gandalf_White; 20-02-17 at 01:54.
    One Ring to Rule them all...

  12. #37
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    šansa 1:1, isto kao da joj je 25, kakve veze 35+ ima sa udajom? ja mislim da je zakonom 18+, ne piše nidje minus 36.

  13. #38
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Whaooo potomstvo ostaje zanavijek ... A nista mi vise ne ide na zivce nego ljudi koji kazu: djeca su sreca, bogastvo aaa maaakse. Pa kad porastu i pocnu da se drogiraju i ignorisu te zato sto si "out of the new age". A ti roditelji su najjaci, ti isti koji na kafu ti kazu: ol da mi vidis dijete? Jbt kao da mozes da mu odgovoris: ne stvarno, zamisljam tebe i zenu ti pa da se ne istraumiram.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Whaooo potomstvo ostaje zanavijek ... A nista mi vise ne ide na zivce nego ljudi koji kazu: djeca su sreca, bogastvo aaa maaakse. Pa kad porastu i pocnu da se drogiraju i ignorisu te zato sto si "out of the new age". A ti roditelji su najjaci, ti isti koji na kafu ti kazu: ol da mi vidis dijete? Jbt kao da mozes da mu odgovoris: ne stvarno, zamisljam tebe i zenu ti pa da se ne istraumiram.
    Rekoh licni stav sta znam... Ne drogira se svako dijete i ne odbaci svako roditelje. Cak i da se droga nije kraj svijeta, vadice se iz govana. A napravis ih 2-3 u slucaju da je jedno feilure.

    Meni je to nekako normalan sled dogadjaja, za normalne ljude i to.
    Prozivis pa onda dijete dobijes i dobijes neku novu motivaciju.

    Zvucacu brutalno, ali ja iskreno ne znam kakvu motivaciju imaju ljudi od 40+ bez djece za bilo cim.. sta? juris karijeru vozis skupa kola i zivis u fensi stanu. Na kraju balade sjedis uvece gledas spansku seriju i cekas da ti prodje vrijeme do smrti i prisjecas se aaaaa ja sam bio CEO te kompanije...


    #pravdazaMaike
    One Ring to Rule them all...

  15. #40
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    ^Kako kome odgovara naravno , ne treba u krajnosti ici. Ko je ispunjen sa djecom i pronadje tu smisao - blago njemu. Ko ne osjeca potrebu a zadovoljan je - blago njemu. Ruzno je kada covjek zali radi necega ostane isfrustriran nezadovoljan i neostvaren. Eto makar danas svako je slobodan da bira, sputavaju nas samo sopsveni umovi.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  16. #41
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,029
    Thanks Thanks Given 
    3,958
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    evo ja 33 za koji dan i udajem se za forumaša. hvala glutenu.
    idem sad da mu kažem: on, ja i sunce. ništa više. poyy.

  17. #42
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    1,716
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam ipak za stari metod dogovora izmedju roditelja, sta imaju da se upoznaju na maratonskim dejtovima, ionako nece drzava ekonomski prosperirati jer svakako kucaju na one duh-kase, jel njoj prodzarana, a njemu debeo i kratak. Bitno je da se plode.

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    ^Kako kome odgovara naravno , ne treba u krajnosti ici. Ko je ispunjen sa djecom i pronadje tu smisao - blago njemu. Ko ne osjeca potrebu a zadovoljan je - blago njemu. Ruzno je kada covjek zali radi necega ostane isfrustriran nezadovoljan i neostvaren. Eto makar danas svako je slobodan da bira, sputavaju nas samo sopsveni umovi.
    Slazem se naravno ja rekoh meni licno jbga.

    Ali prica tipa ja nijesam spreman za djecu i to mi je ravna prici kad tipovi koji nemaju para da kupe auto pricaju a auto je nezdrav zagadjuje vazduh, a mozes poginuti, a kosta odrzavanje a bio bih slab vozac i to.

    A niti su kad probali auto niti ga imali...

    Muskarce nekako mogu shvatiti zene nikako. Taj majcinski instinkt se tek aktivira u trudnoci i kasnije kad se rodi i ne moze niko znati kakva ce majka biti dok ne rodi. Ako se ne nadje ploditelj ok jbga ne treba siliti.


    Zena je rodjena da bude plodjena


    Poyy
    Last edited by Gandalf_White; 20-02-17 at 11:51.
    One Ring to Rule them all...

  19. #44
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Qq. Kakav nalpe.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Qq. Kakav nalpe.
    Pae realno

    #pravdazaMaike
    One Ring to Rule them all...

  21. #46
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,029
    Thanks Thanks Given 
    3,958
    Thanks Thanks Received 
    6,523
    Thanked in
    3,110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Slazem se naravno ja rekoh meni licno jbga.

    Ali prica tipa ja nijesam spreman za djecu i to mi je ravna prici kad tipovi koji nemaju para da kupe auto pricaju a auto je nezdrav zagadjuje vazduh, a mozes poginuti, a kosta odrzavanje a bio bih slab vozac i to.

    A niti su kad probali auto niti ga imali...

    Muskarce nekako mogu shvatiti zene nikako. Taj majcinski instinkt se tek aktivira u trudnoci i kasnije kad se rodi i ne moze niko znati kakva ce majka biti dok ne rodi. Ako se ne nadje ploditelj ok jbga ne treba siliti.


    Zena je rodjena da bude plodjena


    Poyy
    Jes, i pricas da je bacic alimpic pise smece, a nisi nikad procitao. Evo nisam ni ja. Ne zanima me, a i bas me briga je li smece.
    A najvise me nerviraju ove koje su rodile jedno dijete i ka da su jedine majke na svijet.

    Uh, prastajte, nema vece nervoze no kad si gladan, a jedem i kucam.
    Zaboravih o cemu je tema uopste.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #47
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Jeb.ite se ljudi i sve ce doc na svoje.

  23. #48
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,753
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Whaooo potomstvo ostaje zanavijek ... A nista mi vise ne ide na zivce nego ljudi koji kazu: djeca su sreca, bogastvo aaa maaakse. Pa kad porastu i pocnu da se drogiraju i ignorisu te zato sto si "out of the new age". A ti roditelji su najjaci, ti isti koji na kafu ti kazu: ol da mi vidis dijete? Jbt kao da mozes da mu odgovoris: ne stvarno, zamisljam tebe i zenu ti pa da se ne istraumiram.
    djeca, uopšte, su sreća i bogatstvo, mala! Sad bez šale, ne znam kakva muka da me snađe, kad vidim one slatke nevina i naivne okice, djeteta, ne moga djeteta, nego djeteta uopšte, ja se raznježim! Djeca jesu i ukras i bogatstvo, a imaš li izvjesne rizike s njima, imaš, ali opet ja nekako ne vjerujem da je dijete rodjenjem zlo, no postaje zlo odrastanjem, što opet znači, da se može desiti da se dobro dijete i navuče na drogu i na još neke poroke, ali to ne znači da je izgubljeno i da se ne može izvući, pogotovo ako ima ko da se bori za njega i uz njega i ako je imalo dok je odrastalo ljubav i razumijevanje!
    U slučaju da je oduvijek prepušteno samo sebi, moguće da je teži put...svejedno, Phenix, vjeruj da su djeca sreća i bogatstvo
    Zar bi u protivnom tvom roditelju bilo stalo kako si ti?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #49
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,948
    Thanks Thanks Given 
    3,218
    Thanks Thanks Received 
    5,626
    Thanked in
    2,279 Posts

    Default

    Ao, kakvo je ovo ubjedjivanje, ubija je sto je ovo
    Nekome su djeca bogastvo, nekome ne.
    Nekome je milion eura bogastvo, nekoga zabolje dupe za to.
    Neko bez 6 macaka i pasa.ne moze zivjet, a neko ne podnosi dlake.
    Milijardu primjera. Moramo.li.bit eksperti za svaciji zivot i moramo li svoje zelje i nesrece na druge preslikavati??

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  25. #50
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Sad bez šale, ne znam kakva muka da me snađe, kad vidim one slatke nevina i naivne okice, djeteta, ne moga djeteta, nego djeteta uopšte, ja se raznježim!
    Šta imaš protiv svoga đeteta?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Sansa Clip+ 4gb
    By antispin in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 05-12-13, 06:17
  2. Sansa za steam igrama
    By Lucky [Angie.1k] in forum Game Server CG
    Replies: 6
    Last Post: 15-05-13, 13:53
  3. P:mp4 pleyer sansa fuze+ 8gb
    By Nemanja_91 in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 31-01-11, 17:50
  4. Sansa za nesto vise?
    By Smirnoff_ice in forum Ženski kutak
    Replies: 33
    Last Post: 18-12-04, 23:19
  5. Da li je to nasa sansa?
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 12
    Last Post: 02-03-04, 21:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •