Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 73 of 73

Thread: prodajem Gigabyte GTX260 OC, 896MB GDDR3 memorije, Bus Width 448 bits. 40€

  1. #51
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Budva
    Posts
    1,185
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pratim ovaj oglas od samog pocetka i ne mogu da vjerujem da se rasprava i dalje vodi,u pocetku je bila vezano za graficku koju Verbalni prodaje,da bi sad pocela rasprava o tome kad je,ko,kome i zakoliko para nesto prodao,........
    Ovom oglasu nikad nece doci kraj osim da ga Verbalni stavi pod LOCK sto bih ja davno ucinio.

  2. #52
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo da odgovorim verbalnom za poredjenje gtx 260 vs gtx 460 tacno je da prva ima veci pixel rate zbog sirine magistrale,ipak gtx 460 je pobjedjuje u svakoj igri syo ide u prilog mojoj tvrdnji da joj siroka magistrala ne znaci nista sem brzu komunikaciju procesora sa memorijom a performanse zavise od snage samog procesora. http://www.anandtech.com/show/3809/n...the-200-king/7

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  3. #53
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    E al si me oprao , svaka ti čast! Prije dvije godine ja sam prodavao ddr2 2 gb za 20 eura a prije 10 dana sam ga platio 42.
    mogao si kod mene uzet 4GB ddr2 za 40e, i to vrhunske, al dobrooooo
    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Pa što ću ti ja da ti refundiram štetu? Vole ljudi da kupuju kod mene pa čak i kad je skuplje nego na ebay ili ti misliš da drugi ne znaju da koriste ebay i aliexpress? Jesi čuo za ponudu i potražnju? Recimo neki ljudi ne žele da se bakću sa modovanim biosima i skalperima pa plate 100 eur za c2 quad. Je li to realna cijena za taj procesor? Je li realna cijena 1600 $ za xeon koji se sada prodaje za 26$? Neka neka, i treba Verbalni da vidi kako je kad on podjebava druge da mu prođe vrijeme.
    ja ne spamujem oglase, a tebi vazda fala sto mi ga refreshujesh. Ne zaboravi da imam i onaj drugi, za 950gtx, pokaki se i na njega
    Quote Originally Posted by dzonka_bd View Post
    Pratim ovaj oglas od samog pocetka i ne mogu da vjerujem da se rasprava i dalje vodi,u pocetku je bila vezano za graficku koju Verbalni prodaje,da bi sad pocela rasprava o tome kad je,ko,kome i zakoliko para nesto prodao,........
    Ovom oglasu nikad nece doci kraj osim da ga Verbalni stavi pod LOCK sto bih ja davno ucinio.
    a vidi, kad nema moderatora koji ce da ciste spam, da kaznjavaju trolove, ovako moze do u besvijest, makar sto se mene tice
    Quote Originally Posted by Evlcrazylady View Post
    Evo da odgovorim verbalnom za poredjenje gtx 260 vs gtx 460 tacno je da prva ima veci pixel rate zbog sirine magistrale,ipak gtx 460 je pobjedjuje u svakoj igri syo ide u prilog mojoj tvrdnji da joj siroka magistrala ne znaci nista sem brzu komunikaciju procesora sa memorijom a performanse zavise od snage samog procesora. http://www.anandtech.com/show/3809/n...the-200-king/7

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    ne ide nikako u prilog tvojoj prici, jer si rekao da je NEBITNA. Sad ispata da je bitna i da graficka mora da ima znatno brzi gpu, brzu memoriju i vise memorije, samo da bi izvukla 10-20% vise FPS u igricama (benchmarke da zanemarimo), cisto jer ima mnogo uzu magistralu:
    http://www.anandtech.com/show/3809/n...he-200-king/15
    A u primjenama koje nisu piljkanje igrica sira magistrala moze da rezultira time da je 260 bolji od 460. No milo mi je da si barem priznao ocigledno, da 260 ima vise nego duplo veci pixel rate.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  4. #54
    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovaj jos prica kako je 260 bolja od 460 hahahah je li ovo realno???
    Druze sto si se uhvatio za magistralu kad je nebitna. gtx 960 ima 128 bitnu magistralu (znaci vise od 3x manju od gtx260) pa je malo reci da je jaca 3-4x......
    Vidim puno interesenata za ovu karticu tako da je jedini sam branis i pricas nekakve gluposti i sve da je brza ima dx10 i stara je za igre ili bilo sto drugo.
    Nedje si rekao da bi je dao za 20e pa sto ne stavis cijenu 20e nego ovdje pricas bajke? Mada ni za te pare ti nece otici jer nece niko da mu stara kartica krepa posle mjesec dana, a za malo doplate kupuje duplo bolji proizvod. Kraj price!

  5. #55
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by xeon View Post
    Ovaj jos prica kako je 260 bolja od 460 hahahah je li ovo realno???
    Druze sto si se uhvatio za magistralu kad je nebitna. gtx 960 ima 128 bitnu magistralu (znaci vise od 3x manju od gtx260) pa je malo reci da je jaca 3-4x......
    Vidim puno interesenata za ovu karticu tako da je jedini sam branis i pricas nekakve gluposti i sve da je brza ima dx10 i stara je za igre ili bilo sto drugo.
    Nedje si rekao da bi je dao za 20e pa sto ne stavis cijenu 20e nego ovdje pricas bajke? Mada ni za te pare ti nece otici jer nece niko da mu stara kartica krepa posle mjesec dana, a za malo doplate kupuje duplo bolji proizvod. Kraj price!
    Realno,cini mi se na e bay da se prodaje po 20 ak dolara tako da kazemo da je cijena od 30e u cg realna.Kartica je dovoljna za 720p gejming kome je to dovoljno u 2017, meni licno vec 10 god igra se 1080p vrijeme je da se predje na 1440p a ne da se vraca na 720p-tako da karticu dobijem na poklon ne bih je stavljao u pc. Koliko se sjecam i verbalni je rekao da nije za gejming vec video editing,tu se ne razumujem al znam da ko se profesionalno bavi sa tim fino zaradjuje,a i ima vrhunski pc.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  6. #56
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Ae javite se nedje da vam dam po 2 eura za dojc da se siti ispricate
    Those about to rock, we salute you!

  7. #57
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Evlcrazylady View Post
    Realno,cini mi se na e bay da se prodaje po 20 ak dolara tako da kazemo da je cijena od 30e u cg realna.Kartica je dovoljna za 720p gejming kome je to dovoljno u 2017, meni licno vec 10 god igra se 1080p vrijeme je da se predje na 1440p a ne da se vraca na 720p-tako da karticu dobijem na poklon ne bih je stavljao u pc. Koliko se sjecam i verbalni je rekao da nije za gejming vec video editing,tu se ne razumujem al znam da ko se profesionalno bavi sa tim fino zaradjuje,a i ima vrhunski pc.
    Kakav crni video editing na 192 cude i 896mb rama. To može da uzme neko ko edituje klipove od 5mb u 320x240.
    Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    Kakav crni video editing na 192 cude i 896mb rama. To može da uzme neko ko edituje klipove od 5mb u 320x240.

  8. #58
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Ae javite se nedje da vam dam po 2 eura za dojc da se siti ispricate
    Hvala ne idem po kafana,posalji dvije poruke za ovu djecu kad vec imas viska.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  9. #59
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Evlcrazylady View Post
    Hvala ne idem po kafana,posalji dvije poruke za ovu djecu kad vec imas viska.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    Ne brini ti za mene, no posalji i ti kad vec ne ides "po kafana"
    Those about to rock, we salute you!

  10. #60
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Ne brini ti za mene, no posalji i ti kad vec ne ides "po kafana"
    Poslato onoliko koliko se moglo


    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  11. #61
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by xeon View Post
    Ovaj jos prica kako je 260 bolja od 460 hahahah je li ovo realno???
    Druze sto si se uhvatio za magistralu kad je nebitna. gtx 960 ima 128 bitnu magistralu (znaci vise od 3x manju od gtx260) pa je malo reci da je jaca 3-4x......
    Vidim puno interesenata za ovu karticu tako da je jedini sam branis i pricas nekakve gluposti i sve da je brza ima dx10 i stara je za igre ili bilo sto drugo.
    Nedje si rekao da bi je dao za 20e pa sto ne stavis cijenu 20e nego ovdje pricas bajke? Mada ni za te pare ti nece otici jer nece niko da mu stara kartica krepa posle mjesec dana, a za malo doplate kupuje duplo bolji proizvod. Kraj price!
    ajd dobro, poslije sve priče, svih članaka, benčmarka, tvoja priča je i dalje da je magistrala skroz nebitna i da su u nvidiji budaletine, jer su bacili pare na široku magistralu, a samo da si im ti bio inženjer, napravili bi vrhunski biznis :roll:
    BTW, za krepavanje kartice, evo da dodam da lično dajem garanciju godinu dana, pa ako krepa, o moju glavu, vraćam pare. A da'ko neće, zaista, sa ovakvim hlađenjem! :roll:
    460 gtx po rezultatima koje postovah bolja za igrice 10-30% u 1080p, no nikad je nisam ni oglašavao kao karticu za igrice, no za malo ozbiljniju primjenu.
    Quote Originally Posted by Evlcrazylady View Post
    Realno,cini mi se na e bay da se prodaje po 20 ak dolara tako da kazemo da je cijena od 30e u cg realna.Kartica je dovoljna za 720p gejming kome je to dovoljno u 2017, meni licno vec 10 god igra se 1080p vrijeme je da se predje na 1440p a ne da se vraca na 720p-tako da karticu dobijem na poklon ne bih je stavljao u pc. Koliko se sjecam i verbalni je rekao da nije za gejming vec video editing,tu se ne razumujem al znam da ko se profesionalno bavi sa tim fino zaradjuje,a i ima vrhunski pc.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    ispade da je realna cijena, poslije sveg kuđenja na 3 stranice i priče kako sam ođe da opelješim neke forumaše?! A VRHHHH! :*
    Za video editing, već ti je rečeno: čoek ima 4 računara, renderuju simultano. Ne moraju sva 4 da budu aždahe.
    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Kakav crni video editing na 192 cude i 896mb rama. To može da uzme neko ko edituje klipove od 5mb u 320x240.
    aham... Evo ja sam se bavio time još na athlonu, single core OC sa 1.8 na 2.1GHz, i tada samo 1GB RAMa. Postojala je video montaža i prije 1080Ti i i7 :roll:
    Quote Originally Posted by Evlcrazylady View Post
    Poslato onoliko koliko se moglo


    Sent from my SM-N910C using Tapatalk
    a neka si se ti pohvalio! 4e! WOW! Jesi okačio ovo i na FB, Insta, Tnjiter? Budućnost CG je u sigurnim rukama uz ljude kao što si ti (koji se pride predstavljaju kao žene, ženski nick) :roll:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  12. #62
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    ajd dobro, poslije sve priče, svih članaka, benčmarka, tvoja priča je i dalje da je magistrala skroz nebitna i da su u nvidiji budaletine, jer su bacili pare na široku magistralu, a samo da si im ti bio inženjer, napravili bi vrhunski biznis :roll:
    BTW, za krepavanje kartice, evo da dodam da lično dajem garanciju godinu dana, pa ako krepa, o moju glavu, vraćam pare. A da'ko neće, zaista, sa ovakvim hlađenjem! :roll:
    460 gtx po rezultatima koje postovah bolja za igrice 10-30% u 1080p, no nikad je nisam ni oglašavao kao karticu za igrice, no za malo ozbiljniju primjenu.

    ispade da je realna cijena, poslije sveg kuđenja na 3 stranice i priče kako sam ođe da opelješim neke forumaše?! A VRHHHH! :*
    Za video editing, već ti je rečeno: čoek ima 4 računara, renderuju simultano. Ne moraju sva 4 da budu aždahe.

    aham... Evo ja sam se bavio time još na athlonu, single core OC sa 1.8 na 2.1GHz, i tada samo 1GB RAMa. Postojala je video montaža i prije 1080Ti i i7 :roll:


    a neka si se ti pohvalio! 4e! WOW! Jesi okačio ovo i na FB, Insta, Tnjiter? Budućnost CG je u sigurnim rukama uz ljude kao što si ti (koji se pride predstavljaju kao žene, ženski nick) :roll:
    No comment verbalni ti si mi uzor.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  13. #63
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Cijenu nisam komentarisao,samo tvoje nebuloze o bitnosti sitine magistrale.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  14. #64
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    ja dadoh dokaze da je bitna, ti nisi objasnio kako to da 260gtx ima vise nego duplo bolji pixel fill rate u odnosu na 460, koja ima i bržu memoriju, i brži procesor, ako ne zbog šire magistrale. Kad to objasniš, onda ću ja da zatvorim ovaj oglas
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  15. #65
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Opet kaze u pravu si sto se tice pixel ratea njegove veze sa magistralom,ipak sve to uzalud jer jaci procesor daje bolje performanse,i gtx 460 pobjedjije gtx 260 u svakoj igri.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  16. #66
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    to je to. U igri. Ende. Bolji je 460 koliko i skuplji - 15-30%
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #67
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moze lock

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  18. #68
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    378
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    177
    Thanked in
    83 Posts

    Default

    Je li proslo ovo, trebala mi je furuna za sobu?

  19. #69
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    nije baka, overklokuj na 5 gigaherca i miran si do kraja zime
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  20. #70
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    30eeeeee
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  21. #71
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    1,338
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    595 Posts

    Default

    aooo koliko ste se raspisali oko gluposti, kartica vrijedi 40 eura i zdravo...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  22. #72
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,208
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    vrijedi 40, al je prodajem 30
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  23. #73
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    634
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Oće meni ko objasnit što se svaka prodaja na ovaj forum brzo pretvori u shitstorm od skora?!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem nVidia GTX950 ili nesto bolju (obavezna HDMI 2.0 podrska)/prodajem Gigabyte GTX260
    By verbalni_fajter in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 14
    Last Post: 10-10-16, 11:31
  2. Prodajem Prodajem Novu Gigabyte GV-R736OC-2GD
    By rednorth in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 26-01-16, 16:06
  3. Mijenjam ili Prodajem CPU FX 6300 + Maticnu GIGABYTE
    By BaniDJ in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 0
    Last Post: 07-02-15, 12:10
  4. pomoc u izboru DDR2 Ram memorije za Gigabyte p35 ds3r
    By Slartibarfast in forum Hardware
    Replies: 10
    Last Post: 20-02-12, 15:39
  5. Prodajem XFX GTX 260 576MHz 896Mb DDR3
    By goxyy in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 3
    Last Post: 29-04-11, 11:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •