Results 1 to 4 of 4

Thread: Klinika Optimal

  1. #1
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Klinika Optimal

    Pozdrav

    Zanimaju me iskustva ako ih imate sa klinikom Optimal i Dr Alpatov?

    Zainteresiran sam za vitrektomiju radi uklanjanja Opaciteta iz oka. Imate li ikakva iskustva s ovom operacijom?

  2. #2
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Ne znam za konkretno tu operaciju, ali je mom ocu operisao ablaciju retine. Odnosno, još je specifičnija operacija bila, ne znam tačan naziv. Mrežnjača je bila probijena i odvojena od očnog zida. Operisan je da bi se sačuvalo očno tkivo, za ostanak vida nije garantovao. Ipak, ostalo je 60% vida, što je za takve slučajeve srećan ishod.

    Ne djeluju specijalno ljubazni, ali je čovjek maksimalno stručan i ima žestoko iskustvo. Cijene su vrlo visoke, ali ako se radi o operaciji koju naše zdravstvo ne umije da odradi, onda se može i kod njih odraditi besplatno. Potrebno je da konzilijum na kbc predloži operaciju kod privatnika. Jednom kad konzilijum uputi kod privatnika (Codra ili Optimal je bio izbor, sad ne znam da li ima još neko) ide se na pregled. U Optimalu je pregled 50€ i naplaćuju ga unaprijed. U slučaju kad konzilijum šalje kod njih, ako se nalaz doktora poklopi sa nalazom konzilijuma, onda neće naplatiti tih 50€ i zakazaće operaciju. Imaju nekoliko operacionih sala sa 7-8 stolova.

    U krv su skupi, ali imaju i znanje i opremu.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dolazim iz Hrvatske i po internetu sam našao njegove radove na tu temu i čiji mi se jako stručna osoba u ovom području na globalnom nivou. Naručio sam se na pregled u sljedećem mjesecu pa ćemo znati više onda.

  4. #4
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    najbolja klinika za oci je u budvi kod dr Miljkovic,dolazi dr Jankov da operise.pogledaj i kod njih.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ocna klinika
    By NAND in forum Nauka generalno
    Replies: 20
    Last Post: 29-10-05, 23:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •