View Poll Results: Da li šamarate? (od 1-5) Da li ste dobili šamar? (od 6-8 )

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Da, kad me istjera iz takta moram da reagujem!

    2 18.18%
  • Ne, koliko god da me istjera iz takta nikad ne bih nasrnuo na osobu koju volim!

    4 36.36%
  • Kad me istjera iz takta bih, ali se suzdržim!

    1 9.09%
  • Ne, ali postoje stvari preko kojih ne bih prešao!

    1 9.09%
  • Samo jednom sam ošamario partnerku, jedan šamar i nikad više!

    1 9.09%
  • Ne, nikad nije ni pokušao da me udari

    3 27.27%
  • Jednom me je partner ošamario!

    1 9.09%
  • Da, redovno me šamara!

    2 18.18%
Multiple Choice Poll.
Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 51 to 75 of 137

Thread: Kako prepoznati nasilnika?

  1. #51
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    2,515
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    138
    Thanked in
    80 Posts

    Default

    Makni mi te ruke aloo

  2. #52
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miko501 View Post
    Goozica ,jednom nasilnik uvijek nasilnik salim se . Ma teska je ova tema .
    Nije, nije...Baš je inspirativna, a ako bude iskrenosti imaće ovđe dosta toga da se pročita...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  3. #53
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ja mogu da svarim kad momak toška djevojku i obratno. Ali kad se dvije magarice zenske poskubu za kosu. E to bih tuka.

  4. #54
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DrvoShegach View Post
    Pa skoro sam saznao za komsiju mi, malo dalji komsija ako se moze tako rec, mada to nije ni bitno, da covjek maltretira djevojku sa kojom dugo nesto izlazi. Da je to psihicki teror koji prezivljava djevojka. Da ga zove ako kasni minut kuci da mu se pravda zasto taj minut kasni. Ona u svakom mogucem trenutku razmislja sto bi on rekao da je na primjer sad vidi da prica sa nekim muskarcem, ili ne daj boze da je zovne na tel pa da je zauzeta linija,uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Tolko je psihicki opterecena oko toga da samo cekam kad ce eksplodrat i raznijet sve oko nje. Ali, veli da ga voli to je njen zivot.
    Za psihicki teror smo sigurni, a ne vjerujem da je ne dofati koji put koji vaspitni da joj da pa iako nista nije kriva. Mada zenu s vremena na vrijeme nije lose okalapit i bez razloga jer i kad nije kriva kriva je. ahahahah Pa neka se zamisli zasto je oklapapio muzjak bez razloga, nac ce razlog vrlo brzo....
    Sto nas je sve koji ga poznajemo iznenadilo jer se radi o izuzetno mirnom, postenom i dobrom momku. Mozda smo se malo u djetinjstvu pospradavali s njim ali... mozda vuce neko s.anje iz djetinjstva pa sad na nju dusi.
    Da mi to nije bivsi? 😁

    Sve ovo od pocetka do momenta gdje ona kaze da ga voli.E tu bih prekinula.Kao svi pocetci prelijepo sve,poljupci,pogledi,vecere,pokloni(zbog cega sam naravno kao dijete osjetila naklonost)...a onda pakao.Ljubomora kojoj nisam mogla nista,bukvalno sam izbjegavala da pruzim ruku osobi muskog pola na ulicu,jer je sve znao,gdje sam,kuda,s kim...i onda taj momenat kad me osamario.E to mu je bio kraj.Sad u ove godine,ne bih imala taj strah kao tada,ali tad sam imala 18 god i bila sam jako mirno tiho dijete,opet dovoljno hrabro da to istog trena prekine.A bilo je i pracenja i molbi i kletvi posle toga.Uvjek kazem,dan danas posle toliko godina da je taj samar bio najteze nesto sto sam dozivjela u zivotu jer ga nicim nisam zasluzila,i da ga jednostavno nikad ama nikad zaboravit necu a voljela bih.

    Jako su teske te situacije,puno je tu straha i puno nekog bjezanja sa suocavanjem,sta ce reci roditelji itd...Ali nema opravdanja ni za jednog koji bez povoda samo podigne glas a kamoli sta drugo.Prepoznaju se bas tako,dok ste stalozeni,normalni a oni povise ton u odredjenim situacijama.Takodje ga treba slusat dobro,sta prica,o cemu i kako...sto kaze Krle kad pricaju ruzno,alarmi se neki upale.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  5. #55
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Da mi to nije bivsi? 

    Sve ovo od pocetka do momenta gdje ona kaze da ga voli.E tu bih prekinula.Kao svi pocetci prelijepo sve,poljupci,pogledi,vecere,pokloni(zbog cega sam naravno kao dijete osjetila naklonost)...a onda pakao.Ljubomora kojoj nisam mogla nista,bukvalno sam izbjegavala da pruzim ruku osobi muskog pola na ulicu,jer je sve znao,gdje sam,kuda,s kim...i onda taj momenat kad me osamario.E to mu je bio kraj.Sad u ove godine,ne bih imala taj strah kao tada,ali tad sam imala 18 god i bila sam jako mirno tiho dijete,opet dovoljno hrabro da to istog trena prekine.A bilo je i pracenja i molbi i kletvi posle toga.Uvjek kazem,dan danas posle toliko godina da je taj samar bio najteze nesto sto sam dozivjela u zivotu jer ga nicim nisam zasluzila,i da ga jednostavno nikad ama nikad zaboravit necu a voljela bih.

    Jako su teske te situacije,puno je tu straha i puno nekog bjezanja sa suocavanjem,sta ce reci roditelji itd...Ali nema opravdanja ni za jednog koji bez povoda samo podigne glas a kamoli sta drugo.Prepoznaju se bas tako,dok ste stalozeni,normalni a oni povise ton u odredjenim situacijama.Takodje ga treba slusat dobro,sta prica,o cemu i kako...sto kaze Krle kad pricaju ruzno,alarmi se neki upale.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Ne vjerujem da ti je bivsi e si za njega aviJon x2 :P
    Masu ima takvih momaka. I ja sam ljubomoran ali u granicama normale, mozda dok sam mladji bio malo vise, ali sad ne brate.
    I nisam za nasilje nad zenama. Tooo nikako. Ako bi doslo do toga da dignem na zenksu osobu sto, (osim patke) diga bi pistolj a ruku ne . ahahahha
    A sad se $etih jednoga dje je kad podje sa djevojkom u kafic, stavi kljuceve na sto i ona citavo vrijeme mora u kljuceve da gleda, da ne zverla ocima okolo. aahahahahah

  6. #56
    Join Date
    May 2007
    Posts
    506
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Da bacim par slova, ne znam za Vas, al ja i moja partnerka imamo kao neki dogovor ako ga tako mozemo nazvati. Nikad se podzapali udarali i slicno nismo, ali nas dogovor je kad god me nesto ona iznervira ili ja nju mi tad vodimo ljubav (ako ne mozemo u tom trenutku onda moramo to da nadoknadimo), jer sex vraca raspolozenje i odma se zaborave te neke nesuglasice i sva nervoza nestaje.
    Takodje zna se ko je kriv ako i to tako mozemo nazvati onaj ko je uzrocnik nervoze taj bude gore, njoj je milije da sam ja gore, a meni da je ona gore. Eto tako se ja i moja partnerka nasilnicki ponasamo jedno prema drugom.

  7. #57
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ne može se prepoznati, tj. samo ta djevojka sa kojom taj nasilnik izlazi, samo ona može to da vidi. Iz nekog drugog ugla, teško..
    A neke ni ne vide...ne vide od ljubavi vjerovatno, a nekima je to normalno vide kako se ponašaju otac, majka, komšije, itd...pa misle da je to OK i nije strašno jer on ipak nju voli. Kasnije obično bude kasno za promjene i to im postane dio života. Mislim da je biti nasilnik u CG - normalno. (nisam nasilnik)
    Nasilje je kod nas baš zastupljeno, nažalost.

  8. #58
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DrvoShegach View Post
    Ne vjerujem da ti je bivsi e si za njega aviJon x2Masu ima takvih momaka. I ja sam ljubomoran ali u granicama normale, mozda dok sam mladji bio malo vise, ali sad ne brate.
    I nisam za nasilje nad zenama. Tooo nikako. Ako bi doslo do toga da dignem na zenksu osobu sto, (osim patke) diga bi pistolj a ruku ne . ahahahha
    A sad se $etih jednoga dje je kad podje sa djevojkom u kafic, stavi kljuceve na sto i ona citavo vrijeme mora u kljuceve da gleda, da ne zverla ocima okolo. aahahahahah
    Hahaha to onaj pistolj na vodu jel

    I ja sam gledala u drvo smokve,mogu se sad smijat koliko ocu,ali bile su tad svirke uzivo i vazda je neki muskarac za klavijaturom pa kad ocu da gledam put pjevacice on misli da mi se klavijaturista svidja.Tako ja odlucim da gledam u smokvu pred sobom,ni lijevo ni desno.


    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  9. #59
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Na zene imam blokade, proba' sam ne mogu.


    Ne valjamo vam kad vas bijemo ne valjamo kad ne bijemo, eo ne znam sga ds radim vise.


    Zvoncek poenta je bila da se smijemo previse mracite zadnje nekoliko sve neke teske teme
    Sent from my ALE-L21 using Cafe Del Montenegro mobile app
    naravno, nasmijasmo se, nemam ništa protiv....a mora malo i ponekaozbiljna tema a i svjedoci smo da je nasilje nad ženama oduvijek bilo problem našeg društva, ali konačno je počelo da se o tome javno govori...prije dvadesetak godina to je bio tabu....zato ne mislim da mračimo, naša je svakodnevnica poprilično mračna nažalost...a što se tiče humora, uvijek mi je milo nasmijati se na forumu a NHM daje komentare kojima se moraš nasmijati osim ako si baš operisan od smijeha

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Eo jesi vidio sta rade ljudi... Shvatio bih da je u neka cerka pa kazes testiraju, ali ovako... Mislim neprofesionalno skroz.


    Ali ja opet ne bih zenu udario svakako.

    Jedino mozda da mi je zena Marta Scepanovic pa da se bicujemo onako uzajamno ja nju pa ona mene... Drugacije nikako

    Sent from my ALE-L21 using Cafe Del Montenegro mobile app
    :lolblue: što ste na Martu napali mrčenu :lolblue:

    Quote Originally Posted by Ispichutura View Post
    Ti kao da ne znas da se u njihovom svijetu to ne racuna.
    slažem se, mi mislimo da mi kad udarimo to nije nasilništvo a vi kad povisite glas, odmah vas zovemo grubijanima

    Quote Originally Posted by Napumpani View Post
    Da bacim par slova, ne znam za Vas, al ja i moja partnerka imamo kao neki dogovor ako ga tako mozemo nazvati. Nikad se podzapali udarali i slicno nismo, ali nas dogovor je kad god me nesto ona iznervira ili ja nju mi tad vodimo ljubav (ako ne mozemo u tom trenutku onda moramo to da nadoknadimo), jer sex vraca raspolozenje i odma se zaborave te neke nesuglasice i sva nervoza nestaje.
    Takodje zna se ko je kriv ako i to tako mozemo nazvati onaj ko je uzrocnik nervoze taj bude gore, njoj je milije da sam ja gore, a meni da je ona gore. Eto tako se ja i moja partnerka nasilnicki ponasamo jedno prema drugom.
    E svaka vam čast! Vodite ljubav a ne rat! Nego znaš što je problem....sexualna moć i bračna koškanja su obrnuto propocionalna kako godine prolaze...prvo se malo svadjaš a možeš mnogo da se sexaš a onda se puno svađaš a nemaš snage toliko da se sexaš, da vadiš fleke
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  10. #60
    Join Date
    May 2007
    Posts
    506
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    E svaka vam čast! Vodite ljubav a ne rat! Nego znaš što je problem....sexualna moć i bračna koškanja su obrnuto propocionalna kako godine prolaze...prvo se malo svadjaš a možeš mnogo da se sexaš a onda se puno svađaš a nemaš snage toliko da se sexaš, da vadiš fleke
    Ali ti zaboravljas bitnu stvar, sa godinama dolazi i slabljenje sluha, pa na jedno udje na drugo izadje, pola cujes pola ne cujes... Tako da ti dodje na isto

  11. #61
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparklica View Post
    I onda objašnjava da je sve bilo zbog pasulja,a pasulj odličan.Onda me natjerase I da probam pasulj,posto je isti donosila drugarici.Ne mogu da vjerujem da pricaju o pasulju kao povodu za udarac ...ali probah pasulj.odlican.

    Nisam mora čitat dalje, zna sam da će mu se vratit.

    Znači popije nokaut zbog pasulja i onda proba pasulj, i ona i svi okolo, umjesto da mu nabije šerpu na glavu.

  12. #62
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,054
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Čitam temu na našem forumu Da li biste se umiješali u svađu, tuču, maltretiranje, pa se mahom priča svela (jer valjda se najčešće parovi biju po ulica) na svađe i tuče parova, i dade mi šlagvort pa pretpostavljam da su mnogi od vas bili ili barem poznaju osobu koja je bila u vezi sa osobom koja se može nazvati posesivnom ili nasilnom...ne mora obavezno biti neki ekstremni nasilnik ili nasilnica nego i osoba koja vrši i emotivno i psihičko nasilje nad osobom sa kojom je u vezi...
    Dakle, kad i kako prepoznati nasilnika? Da li postoje neki znakovi za uzbunu na startu, u prvih par susreta, ili se dobro ukrivaju?
    Može li neko biti istovremeno i Dr Džekil i Mr Hajd pa da baš ne skužimo, da se spasimo?
    Obrazovanog nasilnika je najteže prepoznati. Možete ga jedino kad su u paru prepoznati po nekim detaljima. Oni me onako najviše zanimaju. Jadna su to stvorenja taman kao i oni što su žrtve. Ima toga više nego što mislimo ali ne treba o tome razmišljati previše. Nema svrhe.

    Ja lično nikad nisam osjetio poriv da nekog bijem osim ako nisam fizički ugrožen ja ili moja porodica. Zašto da bijem nekog kad mogu riječima da sve završim u svoju korist. Nekad je potrebno puno strpljenja ali da biješ nekog? Dno. Ni djecu. Boje me se kad treba i kažu da vičem iako nikad ton zapravo nisam povisio .

    Nesam glasao. Nema mi opcije.

    Sent from my GSXR1000 @299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  13. #63
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Nisam mora čitat dalje, zna sam da će mu se vratit.

    Znači popije nokaut zbog pasulja i onda proba pasulj, i ona i svi okolo, umjesto da mu nabije šerpu na glavu.
    Ima li ko od vas konkretno rješenje za te nesrećnice sa đecom?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  14. #64
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ima li ko od vas konkretno rješenje za te nesrećnice sa đecom?
    Tesko su dokaziva ta maltretiranja, ali opet, ovo je savremeno doba, svakakvih kamerica ima, nije da se ne moze. Valjalo bi obezbijediti nerealna obestecenja za zene za koje se nedvosmisleno dokaze da su zrtve nasilja. Pa kad mu prepolovi kucu i imanje, iako ih nisu zajedno stekli/zaradili, ima posle da bije jos jace, ali sebe po glavi.


  15. #65
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    fali opcija "Volim kad me šamara jer je iskompleksirana žgoljava pizdurina koja u životu samo mene smije da udari. Tako se osjećam posebnom."
    She is only here to annoy herself!

  16. #66
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    Treba zene stalno maltretirat. Zena je stub kuce, a stub ne smije da se klima.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #67
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ima li ko od vas konkretno rješenje za te nesrećnice sa đecom?
    Bez šale pitam, bez ako samo se ne ispiraju usta sa drugima. Može li što da se uradi konkretno ili sve ostaje samo na priči.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  18. #68
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Kao prvo, konkretno i korektno bi bilo da ih ne vidimo kao nesrećnice.To su ljudi sa svojim izborima, ma kako oni nama izgledali, zvučali ili se mi zbog njih loše osjećali.

    Kao drugo, konkretno bi bilo da imaju kome da ispričaju svoju priču a da ih druga strana sasluša i pravim pitanjima dovede do stanja u kome će same shvatiti da nešto i mogu da promijene.
    Ne vidim ništa loše u savjetovalištima, medijatorima ili bilo kojim drugim zvanjima koja nude osobi podršku, odnos povjerenja, aktivno slušanje, empatiju i uvid u rješenja.

  19. #69
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Izbori mogu da budu pogresni. Ili da se kasnije utvrdi drugo. Ljudi mijenjaju ponasanje u suzivotu.
    Nijesam mislio na konkretnu pomoc u "sagledavanju problema" jer vecina njih zna koji je problem. Vec kako zenama sa djecom koje trpe ne samo fizicko vec u vecem broju slucajeva, kako rece Zvoncica u uvodnom postu, emotivno i psihicko zlostavljanje pomoci da izadju iz problema.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  20. #70
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Iz čije perspektive su pogrešni? Tvoje? Ili njihove? Jesu li ti rekle to? Ko je promijenio ponašanje i na koji način?

    Šta ti pričaš/činiš kada ti se obrati osoba koja trpi fizičko, emotivno i/ili psihičko zlostavljanje? Koja rješenja izlaska iz problema im nudiš?

  21. #71
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja da imam spremne odgovore ne bih pitao. Najlakše je pametovat.
    Zato sam i istakao žene sa đecom kao najnezaštićeniju grupu uzevši u obzir neke mogućnosti izbora.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  22. #72
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Ne radi se o tvojim odgovorima za njih, niti o mojim, mi nismo njihov izlazak iz problema, već one same. Radi se o odgovorima koje će one same sebi dati i preuzet akciju za sebe i svoju djecu. To je za poštovanje. Kao što je za poštovanje njihov status quo, jer trenutno možda nemaju odgovore na pitanja ili nemaju hrabrosti za drastičnu akciju.

  23. #73
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja mislim da je ovaj Ulix prikriveni nasilnik.Vidji kako na lijepo oce da vidi moze li mu se sto.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  24. #74
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nasilnik nosi "fantomku", ma bila ona s osmjehom od uva do uva...

    Po ne bas jasnoj namjeri je lakse prepoznat smrdljivce, a fanaticne po kristalno jasnoj!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  25. #75
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Slažem se u potpunosti.
    Ipak izlazak iz problema možda zahtijeva radikalne promjene. Naravno ne prema mojoj ili procjeni nekog drugog sa strane. Mozda je taj status quo prinudjen u nedostatku da kazem "pametnijeg izbora".
    Nadam se da se sada razumijemo.

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ja mislim da je ovaj Ulix prikriveni nasilnik.Vidji kako na lijepo oce da vidi moze li mu se sto.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Ne može mi se ništa, svi su digli ruke.
    Kako da ti sad dam infrakciju za spamżż :/
    Nije lako, ali je jako rođaci.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako prepoznati psihopatu?
    By Zaovičić in forum Društvena hronika
    Replies: 113
    Last Post: 23-02-15, 21:25
  2. Info Kako prepoznati org i kopiju note 3?
    By Konstatin in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 11
    Last Post: 04-03-14, 22:22
  3. Kako prepoznati mafijasa u CG?
    By obrniokreni in forum Sve i svašta
    Replies: 185
    Last Post: 09-09-11, 08:58
  4. Replies: 25
    Last Post: 09-03-09, 07:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •