Page 4 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 76 to 100 of 122

Thread: Bivsi/bivse

  1. #76
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    8424
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bratski vidim ja da si ti prosao sito i reseto... Ja sam mala beba za tebe...

  2. #77
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    Bratski vidim ja da si ti prosao sito i reseto... Ja sam mala beba za tebe...
    Bratski je naceo petu deceniju, ima je kad naucit
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  3. #78
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,715
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,220
    Thanked in
    2,127 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrX View Post
    BGM meni je bilo super, sad to sto je ona htjela da se udaje, a meni do toga nije bilo dobro sam je zaduzio sto je nisam ozenio. Cuh skoro da se jos nije udala, a nisam ni ja no mi je ovako super Cus da se zenim a zajedno smo bili godinu, a vazi kuco, nadji neku drugu budalu ja sam jos mlad za to.
    Quote Originally Posted by NSX View Post
    heh, ja sam mislio da su ove priče prenaduvane dok nisam i sam prošao kroz isto

    Ja još od dvadesete nailazim na udavače. Valjda emitujem neke vibracije ozbiljnosti, zrelosti, pouzdanosti i slično. Kakav kiks. Emituje i uranijum radijaciju, ne znači da je materijal za brak.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #79
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Nema tu puno da se detaljise. Cim vidis da ide put tebe a nosi tacnu sa staklenim poklopcem punu kolaca, samo predji na drugu stranu ulice. Jos ako si malo zgodnjikav....smotace te na iskustvo, ka ova sa parkinga, samo sto ova ne pusta. dala bi ti odma malo s kraja, onda oce da ti trazi da oj pozajmis 30 eura
    Koliki sam baksuz, ta s kolačima će mene smuvat', iako ne vozim...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  5. #80
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    ta gdja nema dje ne stiže mene zanima je li iko ikad kupio kolač od nje?

  6. #81
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Koliki sam baksuz, ta s kolačima će mene smuvat', iako ne vozim...
    Stize ta i vozace i pjesake, ima oko sokolovo

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ta gdja nema dje ne stiže mene zanima je li iko ikad kupio kolač od nje?
    Znam neke koji jesu i ako bi se sad zakleli na ćivot svetoga Petra da nisu
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  7. #82
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    8424
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjerovali ili ne ja jos nisam naisao na tu djevojku...
    Ona prodaje kolace po ulici?

  8. #83
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Jeste, plavusa, pozamasna, nosi na ruku tacnu sa kolacima, sa poklopcem staklenim, lunja po gradu, uskoci i u kakvu drzavnu instituciju ako joj uspije
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  9. #84
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pusti ga Mex zivota ti,bolje da sretne nju no Sanju sa dusevnim problemima pa da mu ponudi jak sklep kad se ne nada.

    Ima finih djevojaka sto naleti na rijetke paranoja primjerke koji poziv na setnju shvataju kao prosidbu.Al finoca je dosadna.Daj mi bezobrazluk neki da mi mozak otvori,poludEt cu,pisat cu joj pjesme na forum,ozenit cu je sadodma.



    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #85
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Pusti ga Mex zivota ti,bolje da sretne nju no Sanju sa dusevnim problemima pa da mu ponudi jak sklep kad se ne nada.

    Ima finih djevojaka sto naleti na rijetke paranoja primjerke koji poziv na setnju shvataju kao prosidbu.Al finoca je dosadna.Daj mi bezobrazluk neki da mi mozak otvori,poludEt cu,pisat cu joj pjesme na forum,ozenit cu je sadodma.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Ne znam poznaje li Miru žeton.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  11. #86
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Cus djevojku, majka nam moze bit svima s foruma


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    nothing comes from violence and nothing ever could

  12. #87
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Nema tu puno da se detaljise. Cim vidis da ide put tebe a nosi tacnu sa staklenim poklopcem punu kolaca, samo predji na drugu stranu ulice. Jos ako si malo zgodnjikav....smotace te na iskustvo, ka ova sa parkinga, samo sto ova ne pusta. dala bi ti odma malo s kraja, onda oce da ti trazi da oj pozajmis 30 eura
    Ja i ne mogu bas najbolje da shvatim zasto treba bjezat od zene koja bi da ti da, i jos ima kolaca posle, ih
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  13. #88
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,289
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Plus što 30e nije uopšte mnogo za dobre kolače?

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Edge x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  14. #89
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Ja i ne mogu bas najbolje da shvatim zasto treba bjezat od zene koja bi da ti da, i jos ima kolaca posle, ih
    Sto znam...pominju nekakve insekte da ima tamo dje ne treba, sto li...pricaju zene po brijacnicama svasta.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  15. #90
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Sto znam...pominju nekakve insekte da ima tamo dje ne treba, sto li...pricaju zene po brijacnicama svasta.
    A dobro to, to dolazi posle na provjeru, ovako na prvu ja procitah da je u pitanju zena, koja bi da da, plus kolaci Ideja, ideja, ideja mi se svidjela
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  16. #91
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    A dobro to, to dolazi posle na provjeru, ovako na prvu ja procitah da je u pitanju zena, koja bi da da, plus kolaci Ideja, ideja, ideja mi se svidjela
    A ideja je za ginisa
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  17. #92
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    8424
    Posts
    62
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Juce ja i drug krenuli pjeske pud grada da prosetamo malo, kad vidim ja u daljini bivsu ide istom stranom ulice. Kako je bulevar pa ne moze da me izbjegne no ide pravo na mene. Priblizavamo se jedno drugom, gledam ja nju, gleda ona mene. Bas su nam se sreli pogledi, ja se malo osmijehnem, baci i ona osmjeh i prodjosmo jedno pored drugog. Naravno opet bez pozdrava samo osmjeh. Kako prodjosmo jedno pored drugog, sacekah malo pa se okrenuh reko da vidim oce li se i ona okrenut, ali iskulira i ode pravo...

  18. #93
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Prije par dana izađem iz veze koja je trajala 3 godine. Mnogo sam volio tu đevojeku, ali njeni su dosta uticali na njenu odluku, ali ne zamjeram joj ništa. Tako je odlučila i ne želim da mislim na to. Jednostavno čovjeku nekad dođe da bude sam i da razmisli što će dalje sa svojim životom. Mnogo teško sam podnio to ali Bože moj, život ide dalje i okrećemo novi list. Čuo sam se par puta s njom i ostali smo u prijateljskim odnosima sa njom. Tu težinu koju sam osjećao znao sam samo ja, dok sa dobrim drugom i prijateljom nijesam malo popričao o tome. Malo prelistam telefon i facebook i sjetim se bivše koju sam zbog ove ostavio. Sad tek vidim koliko čovjek u nekim trenutcima može nisko pasti kad je u stanju javiti se njoj sa kojom se 3 godine ni čuo ni vidio. Javim se ja ovoj bivšoj da pitam kako je i što čini, nešto mi se čini da đevojka i dalje gaji dosta simpatija prema meni, ali opet ne želim ni da je povrijedim jer shvatio sam kako je to iz ličnog iskustva.
    Pozvala me da izađemo na piće i da se ispričamo dobro, a sve mi se čini da to radi kako bi opet bio s njom. Baš se nekako lomim dal da pođem na to piće ili ne... Strah me da uđem opet u nešto, jer ne želim.da povrijedim njena osjećanja, a onda pomislim i na sebe kako bih lakše prebolio ovu....

  19. #94
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    A sta si uradio sa zenom i djetetom?


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    nothing comes from violence and nothing ever could

  20. #95
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    661
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Kakvo zlo od žene... Neka neko pozove policiju.

  21. #96
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    Prije par dana izađem iz veze koja je trajala 3 godine. Mnogo sam volio tu đevojeku, ali njeni su dosta uticali na njenu odluku, ali ne zamjeram joj ništa. Tako je odlučila i ne želim da mislim na to. Jednostavno čovjeku nekad dođe da bude sam i da razmisli što će dalje sa svojim životom. Mnogo teško sam podnio to ali Bože moj, život ide dalje i okrećemo novi list. Čuo sam se par puta s njom i ostali smo u prijateljskim odnosima sa njom. Tu težinu koju sam osjećao znao sam samo ja, dok sa dobrim drugom i prijateljom nijesam malo popričao o tome. Malo prelistam telefon i facebook i sjetim se bivše koju sam zbog ove ostavio. Sad tek vidim koliko čovjek u nekim trenutcima može nisko pasti kad je u stanju javiti se njoj sa kojom se 3 godine ni čuo ni vidio. Javim se ja ovoj bivšoj da pitam kako je i što čini, nešto mi se čini da đevojka i dalje gaji dosta simpatija prema meni, ali opet ne želim ni da je povrijedim jer shvatio sam kako je to iz ličnog iskustva.
    Pozvala me da izađemo na piće i da se ispričamo dobro, a sve mi se čini da to radi kako bi opet bio s njom. Baš se nekako lomim dal da pođem na to piće ili ne... Strah me da uđem opet u nešto, jer ne želim.da povrijedim njena osjećanja, a onda pomislim i na sebe kako bih lakše prebolio ovu....
    Ako si krenuo dalje,idi dalje,najzahvalnija sam kad mi se ne javljaju,iz iskustva, reci joj...izvini,nije dobro ni za mene,a pogotovo za tebe

  22. #97
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Pusti dja'ola Bronx, mozda te osjetila, pa da ti vrati loptu, ako si je sto zaduzio
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  23. #98
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rece neko da Venera i Mars nesto petljaju,da bivsi vaskrsavaju.Javio se I meni.Doletio iz regiona,znam da ima tamo curu,izbrisala sam ga iz prijatelja, nema potrebe da mu pratim zivot.I samopozva se na kafu.Ispricasmo se kao tetke,malo se nasprdah na racun godina cure,jos malo pa mu kcerka moze bit.Kaze,lagana je. Cak poce da me savjetuje i psihoanalizira,kako sama jos...itd.POnasali smo se kao odrasli ljudi.I pozdravismo se kao dvije tetke, i evo pola dana ne mogu se oporavit od nekakve mucnine i glavoboolje.

  24. #99
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Ti si pecena vjeruj mi


    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

  25. #100
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bronx-PG View Post
    Prije par dana izađem iz veze koja je trajala 3 godine. Mnogo sam volio tu đevojeku, ali njeni su dosta uticali na njenu odluku, ali ne zamjeram joj ništa. Tako je odlučila i ne želim da mislim na to. Jednostavno čovjeku nekad dođe da bude sam i da razmisli što će dalje sa svojim životom. Mnogo teško sam podnio to ali Bože moj, život ide dalje i okrećemo novi list. Čuo sam se par puta s njom i ostali smo u prijateljskim odnosima sa njom. Tu težinu koju sam osjećao znao sam samo ja, dok sa dobrim drugom i prijateljom nijesam malo popričao o tome. Malo prelistam telefon i facebook i sjetim se bivše koju sam zbog ove ostavio. Sad tek vidim koliko čovjek u nekim trenutcima može nisko pasti kad je u stanju javiti se njoj sa kojom se 3 godine ni čuo ni vidio. Javim se ja ovoj bivšoj da pitam kako je i što čini, nešto mi se čini da đevojka i dalje gaji dosta simpatija prema meni, ali opet ne želim ni da je povrijedim jer shvatio sam kako je to iz ličnog iskustva.
    Pozvala me da izađemo na piće i da se ispričamo dobro, a sve mi se čini da to radi kako bi opet bio s njom. Baš se nekako lomim dal da pođem na to piće ili ne... Strah me da uđem opet u nešto, jer ne želim.da povrijedim njena osjećanja, a onda pomislim i na sebe kako bih lakše prebolio ovu....
    Nema tu srece ako si je ostavio zbog ove koja je tebe ostavila, znaci da je nisi volio, itd... Sad kad bi ponovo bio sa njom sigurno da ne bi nasao nista "novo" u njoj, jedino sto bi ti mozda lakse pao taj raskid, a imao bi i sto da bucas...

    Quote Originally Posted by sparklica View Post
    Rece neko da Venera i Mars nesto petljaju,da bivsi vaskrsavaju.Javio se I meni.Doletio iz regiona,znam da ima tamo curu,izbrisala sam ga iz prijatelja, nema potrebe da mu pratim zivot.I samopozva se na kafu.Ispricasmo se kao tetke,malo se nasprdah na racun godina cure,jos malo pa mu kcerka moze bit.Kaze,lagana je. Cak poce da me savjetuje i psihoanalizira,kako sama jos...itd.POnasali smo se kao odrasli ljudi.I pozdravismo se kao dvije tetke, i evo pola dana ne mogu se oporavit od nekakve mucnine i glavoboolje.
    Znaci stalo ti je. Poyy.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem oznake bivse JNA
    By durak in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-11, 19:57
  2. Bivse odbojkasice!
    By small antenna in forum Ostali sportovi
    Replies: 7
    Last Post: 23-10-11, 17:52
  3. Bivsi srbi
    By Ego_and_his_own in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 03-02-08, 01:48
  4. Umro Nikola Samardzic, bivsi sef crnogorske diplomatije
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 26-12-05, 17:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •