Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 122

Thread: Bivsi/bivse

  1. #1
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Bivsi/bivse

    Je li vam se desilo da vas posle nekog vremena bivsi ili bivsa nazove i osjecas se odjednom kao da im nesto dugujes, lol, pitaju te imas li nekoga sada ako da, sa kim, hoces li na pice itd. Sta odgovarate takvim ljudima? Vrne te se sa njim/njom, u stilu pokusaj opet mozda su se on ili ona promijenili pa sto da ne, ili definitivno stavite tacku na toj prici i cerate naprijed jer kad nije islo jednom nece ni drugi put itd...
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    A, makse neđe slučajno se na službenom putu viđeh sa bivšom. Na fejsu se čekirah kad e okle ti ovdje ajmo na piće, aj ajde iako znam da ne treba. I tako zamalo umjesto . da budu ... ali sam junački, neko bi rekao odolio iskušenju, a neko bi rekao pobjegao. Glavobolja bi to bila. Tek sad sjedim pijem i lulu džamarim mirne savjesti. Nešto mi ova bonaca odgovara.

    Sent from my GSXR1000 @299
    Last edited by Caesar; 04-02-17 at 20:44.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    A bogami ti tu tacku nisi stavio cim je ovako bilo


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    nothing comes from violence and nothing ever could

  4. #4
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    A bogami ti tu tacku nisi stavio cim je ovako bilo


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Jesam. Sve sam preduzeo u tom pravcu. Više se ne čekiram na fejsu, ne pijem alkohol i ne koristim lake droge na službenim putevima... Vidiš?

    Sent from my GSXR1000 @299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  5. #5
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Dosao si u iskusenje, tu ti nema tacke


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #6
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ja sam onda sa mojom na ... ... ... hahahahahhaha

  7. #7
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    U vrlo malom broju postoje bivsi koji zbog odredjenih okolnosti zasluzuju drugu priliku.(tu drugu priliku taj neko daje tad i sebi.)
    Ja licno nemam te neke okolnosti da bih im se vracala tako da su te stvari iza mene.


    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Meni se javlja samo da mi kaže kako je i dalje nezaposlen i da će mi do daljnjeg dugovati pare koje sam mu pozajmila...

    Odlično znam zašto su titulisani kao 'bivši', a i (ne)namjerno su se potrudili da me ubijede da sam ispravno postupila, pa mi ne naviru emocije.

    I vazda sam bila za bilo što sa nekim 'next', nego sa 'ex'...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. #9
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    javim se vazda, pitam za zdravlje, baca li se sto pod sebe i to je to..

  10. #10
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Je li vam se desilo da vas posle nekog vremena bivsi ili bivsa nazove i osjecas se odjednom kao da im nesto dugujes, lol, pitaju te imas li nekoga sada ako da, sa kim, hoces li na pice itd. Sta odgovarate takvim ljudima? Vrne te se sa njim/njom, u stilu pokusaj opet mozda su se on ili ona promijenili pa sto da ne, ili definitivno stavite tacku na toj prici i cerate naprijed jer kad nije islo jednom nece ni drugi put itd...
    Jave i osjecam se duznim prema onima koje sam povrijedio ili prvi inicirao raskid. Ili onima koje su me ostavile zato sto bejah krele. Uvijek neko ostane povrijedjen, sa znakom pitanja, nedorecen itd. Kafa uvijek moze i saka razgovora pogotovo nakon slegnutih utisaka, milo mi je vidjeti gdje je neko , kako je. Odbaciti osobu kao osobu potpuno ,koju smo nekada voljeli ili nam je draga bila je nezrelo, da ne kazem odvratno..
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  11. #11
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    ne dugujem nikome nista :d sa vecinom kad nazovu podjem na pice ispricamo se kresnemo i zdrao

  12. #12
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nejavljanje(odsustvo cimanja,slanja poruka "ima li šta novo kod tebe" i sl) duboko poštujem kad nema više šta da se kaže. Daleko im lijepa kuća, svu sreću želim, za koju, naravno, ne moram da znam Delete, ban iz FB prijatelja,svoga zdravlja radi...mada, ljudi se srijeću posle 20 g, nijedna prica nema the end, dok se ne ode pod onu plocu...jer cuh pricu od taksiste,imao dugu vezu,pa je prekinuo kad se zaljubio u nj najbolju drugaricu. Nju ostavi, a ozeni drugaricu,prodju godine, i ova iz veze se udala,zakopase se ratne sjekire, pomirile se drugarice, pocese porodicno da se druze, kaze njemu nesto u srcu poskoci kad odu na rostilj kod bivse

  13. #13
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Jedna od onih tuznih prica,presisala Hachika.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #14
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nazovem, pitam za zdravlje, a zaista me ne interesuje baca li šta podsobom, samo nek je sretan i da mu dobro ide.
    Sa bivšim suprugom sam u prijateljskim odnosima, bar jednom nedeljno pijemo kafu, ispričamo se ko tetke, izgrlimo se bratski, i svak svom domu i obavezama.

  15. #15
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    Jave i osjecam se duznim prema onima koje sam povrijedio ili prvi inicirao raskid. Ili onima koje su me ostavile zato sto bejah krele. Uvijek neko ostane povrijedjen, sa znakom pitanja, nedorecen itd. Kafa uvijek moze i saka razgovora pogotovo nakon slegnutih utisaka, milo mi je vidjeti gdje je neko , kako je. Odbaciti osobu kao osobu potpuno ,koju smo nekada voljeli ili nam je draga bila je nezrelo, da ne kazem odvratno..
    znaš kako....možda je ta osoba bila mnooooogo nepravedna i mnooooogo povrijedila isto tog nekog ko je nju volio i koga je ona voljela-ili se folirala da voli 'bem li ga...da li u tom slučaju zaslužuje da ne bude odbačena?
    Da se razumijemo, iz moje perspektive, kad te nešto boli i dalje, onda znači da to nešto nijesi prebolio, tako da u takvom kontekstu najbolja je opcija dati šansu tome bivšemu, bivšoj da ponovo postane "osoba" i to ona koja nije odbačena, jer to znači da i prebolio sve što se nje tiče i da je posmatraš samo kao bilo koju osobu koju si poznavao nekad i družio se sa njom.
    Ali ipak, meni je milije ne srijetati se....ne smeta mi ukoliko bi to značilo samo zdravo za zdravo, ali neko zaustavljanje, pitanja i td mi nije po volji.
    Sve ovo ne važi ako govorimo o bivšim supružnicima, pogotovo koji imaju zajedničku djecu, onda se stvari iz osnova mijenjaju i mišljenja sam da je neophodno biti u maksimalno dobrim odnosima radi djece i radi zajedničkih momenata u budućnosti koje morate imati uz svoju djecu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Jesam ja dobro shvatila da moram biti čovjek, prema nekome ko je prema meni ispao džukela?
    Tj. da sam ja nezrela, sujetna, ako ga zasluženo potpuno eliminišem iz mog života?
    Da se svetim i spuštam na njegov nivo nemam namjeru, al isto tako ni pravit' se da je sad sve u redu i srdačno se pozdraviti, pitat ponekad za zdravlje, kad nije...
    Takav jedan primjerak krenu ljetos da mi se javi, poslije svih uvreda kojima me obasipao iz njemu znanih kompleksa, nesređene glave, ne poznah u momentu od sunca ko mi prilazi, skidam naočare s očiju uz osmijeh, kad ga viđeh samo ih vratih i nastavih put i čujem njegovo 'pa,...'
    PA-PA...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  17. #17
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    @Zvoncica, djelimicno se slazem. Ne zanima me da li je i koga ona povrijedila i zasto, to je njeno .Niko ne zasluzuje da bude odbacen jer covjek koji povredjuje povredjuje iz neznanja. Da znamo bolje radili bi bolje ali praksa pokazuje da smo tupavi(tj pojedini). To neznanje i tupavost je za osudu, ne covjek. To je moj stav i vodeci se njime nije mi problem naci se sa nekom na kafu bas zato sto jesam nacisto i nemam potrebu da iskoristim nekog "slabijeg" (nezahvalan izraz i pretenciozna izjava ali posluzice) sexualno ili kako god jer to vodi nekim nadanjima zavlacenju i patnji .Ali ako je nekome potreban razgovor,pa bio u vezi bilo cega, zasto ne ? Ko god da je bio jebena stranka u prethodnoj vezi. Zasto ne? Pa i kada nije lako i kada smo mi bili povrijedjeni...Nekada smo sa nekim bili bliski...E sada i meni je najmilije ne sretati se... da smo zdravo i srecni svak na svoju stranu..
    @KRKNA ne moras biti. To je stvar izbora ,nista vise.. Samo da nisi skinula osmjeh zajedno sa naocarama-dobro je
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ja danas neletjeh na neke posudice za sir koje mi je poklonio bivši, pošto mom friżideru treba neki red.Ne bih ih se ni sjetila da nisam imala kud sa nekim sirom što mi uvališe. I tačno mi iz posudica izađe stari duh, pa ih vratih, nađoh neku drugu, a one poslagah na neviđelo,đe su i bile,prazne, i pokopah, s malo uzdaha, prolaznu želju za "kako je, što radi", ada dobro mu je, uživa I ne bakće se sa posudama za sir, to je sigurno.

  19. #19
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Je li vam se desilo da vas posle nekog vremena bivsi ili bivsa nazove i osjecas se odjednom kao da im nesto dugujes, lol, pitaju te imas li nekoga sada ako da, sa kim, hoces li na pice itd. Sta odgovarate takvim ljudima? Vrne te se sa njim/njom, u stilu pokusaj opet mozda su se on ili ona promijenili pa sto da ne, ili definitivno stavite tacku na toj prici i cerate naprijed jer kad nije islo jednom nece ni drugi put itd...
    Uglavnom bivse gledam kao pokojnice. Sa jednom sam ponovo izasao i to posle nekoliko godina, i nadam se da je juce uspjesno okoncana ta propast od visegododisnje veze.

  20. #20
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,970
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    770
    Thanked in
    333 Posts

    Default Bivsi/bivse

    O bivsim sve najbolje ... a sto se tice druzenja da se ne druzimo nikako . Ne moze se niko druzit sa nekim sa kim je krevet dijelio. Da se razumijemo lijepo je bilo , provelo se dosta vremena zajedno , tesko je nekoga izbrisati iz svoga zivota totalno ali nema nikakve potrebe za druzenjima , ispijanju kafa i sl. Ima toliko drugih drugova i drugarica sa kojima se moze druzit a da to nije bivsi/bivsa.

    Sto se tice muskaraca i javljanja bivsima to su tri kategorije :
    prva u 85% slucajeva sto se javlja u nedostatku one rabote i sto bi da nesto iz*ebu, sjete se dobrog sexa pa im malo zafali opet
    druga kategorija muskaraca koji nisu josh preboljeli bivsu i samo sebi kopaju josh dublju jamu i u nju upadaju
    treca kategorija onih koji su nekoga dobro slomili i javljaju se iz grize savjesti a time povrjedjuju josh vise drugu osobu ...

    Ps. Kad nesto jednom pukne ne pokusavaj to ponovo sastavit , a i ako sastavis nikad nece biti onako lijepo kao sto je bilo nekad nego ce vazda imati one pukotine intragove lijepka... tesko za razumjeti osobi koja voli, al kad na svojoj kozi osjetis to par puta , onda se sjetis da su svi koji su ovo govorili bili u pravu, i kasnije na sledece veze ji ne pokusavas da sastavljas nesto sto je bilo dobro slomljeno



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Stivi; 08-02-17 at 00:59.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  21. #21
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DrvoShegach View Post
    Uglavnom bivse gledam kao pokojnice. Sa jednom sam ponovo izasao i to posle nekoliko godina, i nadam se da je juce uspjesno okoncana ta propast od visegododisnje veze.
    Znaci nisi siguran?

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  22. #22
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Znaci nisi siguran?

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    A vidiji, zalomi se nekad u zivotu da coek jednostavno ne moze da bude 100% siguran. Ja bih no ne mogu. Ne znam sto je to. Vazda sam moga do sad. Izgleda da mi ga je ovaj put djavo izio, bit ce kako drugi kazu.

  23. #23
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DrvoShegach View Post
    A vidiji, zalomi se nekad u zivotu da coek jednostavno ne moze da bude 100% siguran. Ja bih no ne mogu. Ne znam sto je to. Vazda sam moga do sad. Izgleda da mi ga je ovaj put djavo izio, bit ce kako drugi kazu.
    Znači, desi se da ti neka pokojnica i vaskrsne?
    Aleluja!

  24. #24
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ajde malo nek se smire strasti pa da ti posaljem trubace na svadbu.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  25. #25
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Noir View Post
    Znači, desi se da ti neka pokojnica i vaskrsne?
    Aleluja!
    Hohohoho

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem oznake bivse JNA
    By durak in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-11, 19:57
  2. Bivse odbojkasice!
    By small antenna in forum Ostali sportovi
    Replies: 7
    Last Post: 23-10-11, 17:52
  3. Bivsi srbi
    By Ego_and_his_own in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 30
    Last Post: 03-02-08, 01:48
  4. Umro Nikola Samardzic, bivsi sef crnogorske diplomatije
    By JUSTICE in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 26-12-05, 17:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •