Quote Originally Posted by Artemis View Post
Necu ti pogledat ovaj video
Ne morate ga zbog mene gledati. Inace, ja licno izbjegavam da komentarisem nesto o cemu se nisam makar povrsno informisao. Bas zbog toga sam i okacio taj film.

Quote Originally Posted by Caesar View Post
U nekom trenutku želja za stvarima izvan običnog seksa počinje da definiše osobu. Pred sobom najviše jer počinje da zauzima sve više prostora u glavi. Čitav taj ritual. Pomisao da me to misaono okupira duže od jedne milisekunde je porazna.

Stvar interesovanja na kraju. Nekog definiše poezija, a nekog nadraživanje nervnih završetaka. Lijepo je to draškanje ali kad počneš da mu daješ razne arome i pakovanja onda se polako svodiš na to.

Nema jačeg afrodizijaka od spontanosti. Kad se spontate onda to bude to. Ako počnete da se spontavate voljno kao u slučaju ovig maskiranih sa lopticom skočicom u ustima, onda se desi isto što i sa kafanom i alkoholom. Postanete dalabu.

Valja sve probati da se razumijemo ali kad stila fali onda...
...onda je coek prinudjen na kompromise Samo ne mogu da ukapiram je li ova bdsm prica vezana za neku vrstu kompromisa ili je mozda to stvar potrebe da budemo posebni, pa makar i na taj nacin.