Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 153

Thread: Imamo li para za takmicenja?

  1. #51
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Da mi je, crnoj kukavici, uvalit' se, barem jednom u životu, da pjevam na nekoj romskoj svadbi...
    Živjela bih bezbrižno do kraja života...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #52
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa ok.
    Evo nešto sa ovogodišnjeg sajma knjiga

    https://www.facebook.com/ProdanovicA...0096067254776/
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  3. #53
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ajd što svi imamo para na pretek da pravimo rodjendane za pamćenje, nego što mi nećemo... pa pucamo od vrline.

    Jaja i krtole, malo šlaga i dosta.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  4. #54
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Arhitetka View Post
    Bila sam prije 3-4 godine na jednom prvom rodjendanu sina nasljednika. Animatori za djecu, a u vecernjim casovima bend za odrasle.
    Meni je prihvatljiv sadržaj za djecu koji organizuje igraonica da bi djecu zabavili ali mi se ke**a od te roditeljske fame oko proslava. Obavezno da se taguje torta tj neka proslavljena radionica torti na fotkama.
    Čekam da vidim ko će ići najdalje. Koja će muzička zvijezda zapjevati na nečiji prvi, treći, peti rođendan a i polazak u školu da se obilježi u Hilton i obavezno tagovanje

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  5. #55
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Ne mislim ja da se ljudi baš takmiče, u smislu da prave rodjendan samo zato da bi bio bolji i ljepši nego što je komšijin, ali definitivno se navike ljudi mijenjaju i počinju maksimalno da "kupe" sve iz okruženja i pokupljeno implementiraju u ovu našu sredinu...mi, fala bogu, imamo plodno tlo pa se sve lijepo prima....e sad, što se mahom kupi ono što ne valja i to se obično i najbolje prima, to je druga stvar.
    Pali smo nisko, ne može niže pomisliš, a ono ima i te kako!
    Povraće mi se od igraonica i rodjendana, pogotovo mi se povraće od prvog rodjendana na kojem se čuju grandovski hitovi! Nenormalno! Što se tiče ovih slavljenja punoljetstva, ok mi je dok se to svodi na slavljenika i njegovo društvo, na DJ-a i žurku primjerenu godinama...na pravljenje slavlja sa sve rodbinom, tj na pravljenje "svadbe" od punoljetstva, dobijam fras!
    Što se svadbi tiče, svako kako voli i kako želi! Ne mogu da razumijem kalkulisanje i pravljenje zarade od svoga veselja i od toga mi se povraće, sve smo pokupili, rekoh, iz okruženja...neću da kažem da sam reper i parametar, ali sam rodjena i odrasla ovdje, sva rodbina mi je ovdje vazda bila, imam i društva iz raznih krajeva CG....hoću da kažem da ne slovim za nekog vrsnog poznavaoca prilika ali po iskustvu u mojoj prilično velikoj familiji, medju prijateljima, komšijama i kumovima, ne pamtim da sam imala slavljenje rodjendana osim kao torta koju mi je majka napravila i došlo mi par drugarica....takodje, na prvi rodjendan i neke dok sam baš bila malena su dolazile tetke i stric, a posle ne više niko, osim par drugarica....osamnaesti nijesmo obilježavali jer se ništa bitno nije dešavalo u našim životima, i dalje smo bili prilično poslušni, i dalje smo se obazirali na roditeljske zabrane i dalje smo morali voditi računa kako se ponašamo...i tako i dan danas.... a ova današnja djeca neku prekretnicu očekuju, ka da su danas djeca a sjutra su čoče veliki i sve mogu i postaju obijesni i bahati....što rekla majka jedne moje drugarice "kod mene nećeš imati puberteta, no ćeš morat kako ti ja kažem" a danas ispada da roditelji od djece strecaju
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #56
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Cek koliko ja znam na rodjenje i prve rodjendane obavezno se angazuje neki pjevac s klavijaturom tako da se ta evolucija vec desila.
    Što da kažem. Hvala na prosvjetljenju.

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  7. #57
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,974
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Kad vidim majke sto izbacaju svaki dan 50 slika na instagram i fb nije mi dobro. Svaka svadba ima fotografa dje su albumi svi na istu foru... dosta je debilizma da se vidi u selo kako mlada i mladi dobro zive sa slavljima, a ovamo 20og nemaju centa u dzep. Sve na isti kalup, no takvima je najteze samima sa sobom.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  8. #58
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,518
    Thanks Thanks Given 
    5,388
    Thanks Thanks Received 
    3,877
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default Imamo li para za takmicenja?

    Vrhunac mi je sad slikanje familija sa bebama po obicaju u bijelo potpuno svi i nedje po perastu ili parkovima. Sprdnja svega mi.

    Inace maloj sam pravio prvi rodjendan i svu tu gungulu oko toga. Kako sam sina dobio nedugo posle bilo me blam jer odrah narod pa sam najblize i kumove poveo u restoran.

    Sramota je druze

    Ozenis se eto narod sa kovertom
    Dobijes dijete - koverta
    Rodjendan prvi - koverta
    Drugo dijete - koverta
    Drgo dijete rodj - koverta

    Pa gori sam od janicara jbt

    Slazem se proseravanje nevidjeno je sve to


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  9. #59
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,288
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,640
    Thanked in
    1,284 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Inace maloj sam pravio prvi rodjendan i svu tu gungulu oko toga. Kako sam sina dobio nedugo posle bilo me blam jer odrah narod pa sam najblize i kumove poveo u restoran.
    Znaci vise volis cerku nego sina :devil:

  10. #60
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Od kada znam za sebe, roditelji su proslavljali slavu i Božić u krugu porodice. Kako li su došle devesesete tako su ljudi razni oko nas počeli proslave sa 200 ljudi koji kroz kuću prođu tokom dana. Nekom je to ok ali ljudi koji su slave obilježavali s početkom vladavine Miloševića i Mila i odjednom sole pamet kako je obicaj vazda bio da se slava proslavi sa sto vecim brojem gostiju a u SFRJ su uredno špijali partiji dje koga čuju da je pogaču napravio za tr datume. Ali te fore "došli prijatelji" a o tim prijateljima sve najgore misle. Nema većeg foliranja od ovog ođe.

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  11. #61
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    dok se vi zaebavate ođe, ja danas dobih pozivnicu za 18ti rođendan. u restoran. opet.

  12. #62
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ne broji se proslava u restoran ako nije elitni.

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  13. #63
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    koji restorani od ovih naših spadaju u elitne? bez ovog hiltonovog, jer je novi

  14. #64
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Internacional je top za 18ti

  15. #65
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Valentino je najbolja opcija za 18-i

    Sent from my D5803 using Tapatalk

  16. #66
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,825
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Eh, moj 18-ti kad sam prvi put sipao pice u drogu.

    Inace kad sam se preselio iz kuce u stan prestao sam sa slavama. Sad samo najuza porodica i slavski kolac itd. Iz cisto prakticnih razloga. Nema vise rasklapanja stolova i nosenja stolica, kutaranja... Ne idem ni po slavama vise. Vidimo se vikendom po kafanama i tu se popije po koja. Dovoljno.

    Sent from my GSXR1000 @299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  17. #67
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,875
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,408
    Thanked in
    2,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ...
    http://www.pink.rs/showbiz/punoletst...ostajati-tata/
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #68
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Kaze Specijalna muzicka zelja za sve goste...

    Kralj kokaina

    Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #69
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Dok sam bio mladji volio sam da pijem po slavama... Sad vise ni tu ne idem. U globalu ne volim masovna slavlja, jer je sve totalni laznjak. Niti idem niti zovem.Svi se kao nesto pretvaraju, svima je ludnica, Tast dize kredit da plati prostor, tata prodao zemlju u Velje paprati da pokrije muziku i hranu... Kao da se vidi ti imas a oni kao nemaju. I onda ostatak rodbine prezajmljuje utrkuju se ko ce kupiti bolju peglu, a iz duga idu, ali mora se ispostovati jer i oni su nas

    Ja sam pobornik manjih slavlja, samo najblizi ljudi i prijatelji, sto manje sire rodbine (najbolje ni malo). Kad sam se zenio zvao sam najblizih 25 ljudi i Vanju radovanovica da pjeva u jednom malom pabu i bilo nam je banja, vecina rodbine je zamjerila ali sam ih kolektivno zamolio da mi ne dolaze na cestitku jer ne mogu da podnesem tu njihovu srecu a znas da ne misle to sto pricaju nego bi te najradije vidjeli donjeg.
    Kad mi se mali rodio samo najuza rodbina i poslije 5-6 najboljih drugova. Tako ce biti i za prvi rodjendan i za svaki sledeci.


    Kome ja da pokazujem koliko ljudi mogu da iskupim i dje cu salu da uzmem? Da zovem tamo neke rodjake, koji imaju tu cast da nose isto prezime kao ja ili da smo povezani jer je moj ujak zaskocio tamo neku njegovu svastiku? Maktese castivi
    One Ring to Rule them all...

  20. #70
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Monetarni sitem kao nova religija donio je sa sobom dvije zaraze. Prva je da je cilj života sreća tj.maksimum zadovoljstva definisanog kao zadovoljenje bilo koje želje ili subjektivne potrebe koju čovjek osjeti(Neograničeno zadovoljenje svih želja ne vodi dobrobiti,ni sreći, pa čak ni maksimumu zadovoljstva). Druga je da egoizam, sebičnost i pohlepa koje sistem mora održavati uživotu da bi mogao i funkcionistat(jelte) i da to navodno vodi harmoniji i miru. Sve to je dovelo do ovakvih devijacija u ponašanju i roditelja. Slavlenički duh proslave "puškonoše" (sina) bi se itekako raspršio pred lošim(ne daj Bože) zdravljem. Imao sam priliku u dječijoj bolnici pričati sa roditeljima koji su imali teško bolesnu djecu, e to je muka. Čemu pare ako ne možete zdravlje kupoti. Čemu svadba u Splendidu a ona će nakon par mjeseci da se teslači sa starom ljubavi(ne zamjerite na vulgarnosti) jer se udala zbog statusne moći njenog "voljenog".
    Puno mi spolovilo moralisanja tipa "Sreća se ne kupuje" i "nije sve u zadovoljstvu, to je isprazno postojanje".

    Ako neko ima više od jednog života potpuno se slažem da bi trebalo jedan potrošiti životareći vodeći se gore pomenutim ljigavim-kvazimoralnim krilaticama

    Jedan je život i treba ga proživjeti tražeći zadovoljstva svih vrsta i oblika, usudio bih se reći bahanalija. I kada bi se moglo smoći snage da se ne vidi problem u gaženju leševa na putu do cilja. Ma ljepota !!
    Ko ima para daleko je srećniji od onoga koji ih nema
    Tačno je da se ljubav ne može kupiti, ali dok se ne nađe "kupuje" se zamjena za to.
    Tačno je da se zdravlje ne može kupiti ali prije ili kasnije se svako razboli i pretekne onaj ko ima para za dobrog doktora
    Last edited by Rakun; 22-11-16 at 03:08.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #71
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Puno mi spolovilo moralisanja tipa "Sreća se ne kupuje" i "nije sve u zadovoljstvu, to je isprazno postojanje".

    Ako neko ima više od jednog života potpuno se slažem da bi trebalo jedan potrošiti životareći vodeći se gore pomenutim ljigavim-kvazimoralnim krilaticama

    Jedan je život i treba ga proživjeti tražeći zadovoljstva svih vrsta i oblika, usudio bih se reći bahanalija. I kada bi se moglo smoći snage da se ne vidi problem u gaženju leševa na putu do cilja. Ma ljepota !!
    Ko ima para daleko je srećniji od onoga koji ih nema
    Tačno je da se ljubav ne može kupiti, ali dok se ne nađe "kupuje" se zamjena za to.
    Tačno je da se zdravlje ne može kupiti ali prije ili kasnije se svako razboli i pretekne onaj ko ima para za dobrog doktora
    Dečko nemoj da se nerviraš, ne valja ti to. Ovdje nije u pitanju nikakvo moralisanje već na svakom koraku u CG recimo imaš dokaze da novac nije preduslov za sreću. Naprotiv, većina ljudi u CG a posebno oni koji su do novca došli na sumnjiv način živi veoma nesrećno. Sa druge strane znam ogroman broj ljudi koji živi skromne živote u finansijskom smislu a veoma žive srećno. Nekome je sreća vezana isključivo za materijalnu stranu, nekome nije pa samim tim je lako zaključiti ko je srećan od te dvije grupe.

  22. #72
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    pa kaze dzaba zlato i dukati placu nekad i bogati...
    f6

  23. #73
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nekome je sreća vezana isključivo za materijalnu stranu, nekome nije pa samim tim je lako zaključiti ko je srećan od te dvije grupe.
    Jeste, nekome nije sreća vezana za materijalnu stranu. Sve dok daleko bilo ne zatreba neka operacija
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #74
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Jeste, nekome nije sreća vezana za materijalnu stranu. Sve dok daleko bilo ne zatreba neka operacija
    Tako je, doktor kaže "evo ovoga brava punog para da ga klepim ionako će za koju godinu na čepurke"

  25. #75
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Tako je, doktor kaže "evo ovoga brava punog para da ga klepim ionako će za koju godinu na čepurke"
    Eto vidiš. U tvojoj glavi (ne samo tvojoj) postoje samo doktori iz KBC-a i eventualno srpskog VMA. Onima kojima život djeteta zavisi od volje drugih ljudi da uplate koji euro su po tebi u istom položaju kao i oni koji odu kod najboljeg ne razmišljajući o cijeni
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Original UFC dres iz takmicenja The Ultimate Fighter
    By AvAtAr_Nk in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 29-01-15, 20:18
  2. P: Imamo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    By bolingo in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 25-04-10, 20:59
  3. Imamo baš dobrih obijašnjenja
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 12
    Last Post: 21-06-09, 04:12
  4. Internacionalna IT takmicenja
    By shake in forum Software
    Replies: 11
    Last Post: 16-08-05, 23:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •