Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 101 to 104 of 104

Thread: Diskriminacija

  1. #101
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Svako "prorocanstvo" ce se jednom "obistiniti". Napisana su tako da mogu da se protumace u svakom periodu onako kako odgovara tumacima. Nema potrebe da ulazim u proucavanje Biblije kad je ocigledno iz Starog Zavjeta da se radi o kolekciji bajki i poucnih prica. Bog iz Starog Zavjeta je samo knjizevni lik koji ima totalno drugaciju licnost i sposobnosti u zavisnosti od price i pouke. To je knjiga koja nikad nije trebala da bude shvacena ozbiljno.
    Vanja......dovoljno si razuman i studiozan. Dokazao si to tvojim dosadašnjim pisanjima! Molim te......učini i ti ovo što sam preporučio Rakunu. "Žrtvuj" nekoliko sati proučavanja........čisto onako.......dokoličarski. Za tebe sam UBIJEĐEN da bi ti se "pomjerilo tlo pod nogama"........previše očigledne stvari a tako dobro zamaskirane pred našim očima. Ne košta te ništa da pokušaš.

  2. #102
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Vanja......dovoljno si razuman i studiozan. Dokazao si to tvojim dosadašnjim pisanjima! Molim te......učini i ti ovo što sam preporučio Rakunu. "Žrtvuj" nekoliko sati proučavanja........čisto onako.......dokoličarski. Za tebe sam UBIJEĐEN da bi ti se "pomjerilo tlo pod nogama"........previše očigledne stvari a tako dobro zamaskirane pred našim očima. Ne košta te ništa da pokušaš.
    Ja te zamolih da mi pomogneš i ukažeš na jedno biblijsko proročanstvo koje se ispunilo
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  3. #103
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    568
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Vanja......dovoljno si razuman i studiozan. Dokazao si to tvojim dosadašnjim pisanjima!
    Da ga ti nijesi pomiješao s nekim? Ili imaš priviđenja?

    Inače, ne mora se ići daleko da se skonta diskrminacija po ateističko-vjerskoj osnovi. Evo, na ovom forumu dozvoljeno je vrijeđati vjernike, u čemu je jedan od kolovođa individuum kome se obraćaš, uz svesrdnu podršku moderatora koji brišu reakcije na uvredljive postove lumpenatesita, što ima junački karakter tuče gdje dvojica drže jednog a treći ga tuče. To je tako ateistički...a bogami i evolucionistički...i naučno
    Last edited by brutajle; 13-09-16 at 13:17.

  4. #104
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brutajle View Post
    Da ga ti nijesi pomiješao s nekim? Ili imaš priviđenja?

    Inače, ne mora se ići daleko da se skonta diskrminacija po ateističko-vjerskoj osnovi. Evo, na ovom forumu dozvoljeno je vrijeđati vjernike, u čemu je jedan od kolovođa individuum kome se obraćaš, uz svesrdnu podršku moderatora koji brišu reakcije na uvredljive postove lumpenatesita, što ima junački karakter tuče gdje dvojica drže jednog a treći ga tuče. To je tako ateistički...a bogami i evolucionistički...i naučno
    Kad neko napiše neki tekst.......nije ni svjestan koliko je toga rekao u međuredovima Tj. svaki "sarkazam" iliTI neistina se vidljivo ne poklapaju sa LOGIČKIM redosljijedom događaja.....kapiraš? A taj orijentir iliTi pravac "njegovog" razmišljanja je obično STACIONIRAN u mnogim prethodnim postovima.
    E TAKO!

Page 5 of 5 FirstFirst 12345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Diskriminacija
    By Enjoy_The_Silence in forum Sve i svašta
    Replies: 42
    Last Post: 25-11-11, 16:22
  2. Diskriminacija
    By August Dominus in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 09-01-10, 12:22
  3. Diskriminacija Prema Bosnjacima
    By Dobrusky in forum Politika generalno
    Replies: 23
    Last Post: 08-12-07, 12:58
  4. Diskriminacija
    By Bijesno pile in forum Sve i svašta
    Replies: 35
    Last Post: 12-04-04, 18:53
  5. Vjerska diskriminacija
    By komovi in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 27-02-04, 17:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •