Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 62 of 62

Thread: Stomatolog Lekic - Izbjegavajte kao djavola

  1. #51
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    A nista nije 1€ u odnosu na 20
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  2. #52
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Radite li zube pod anestezijom? Meni ovaj Crvenica sa Starog aerodroma nikad anesteziju dao nije, veli bolje vidi što i kako kad me gleda kako reagujem...e jebenti takvija bolova u p materinu... ali se navikne čoek poslije određenog vremena.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  3. #53
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Bez anestezije. Boli ponekad i izznojim mu onu kožnu ležaljku, ali ništa neizdrživo.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Cus bolje vidi kad reagujes. Odavno ne cuh vecu glupost. Tome nesto fali u glavu. Tome je neki trip da gleda kako se koprcate dok ve cacka.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #55
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    E ne znam, jer se njemu više isplati da mi proda i tu anesteziju. A jes lik malo na svoj način.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  6. #56
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nikad nisam stavlja anesteziju, sve normalno ali u zadnje vrijeme zbog problema strasnih sa sinusima koji su se preselili i na zube boli me tri puta vise nego obicno, tako da mislim da cu sledeci put gospodski s anestezijom.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  7. #57
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Uvjek samo sa anestezijom. Traumu sam ka manji navuka od zubara zbog jedne krave sve joj na svijet ***** mrtvo, te mi vadila zivac bez anestezije, kao mora tako. Ja ne mogu da vam opisem taj bol, dan danas ga pamtim, jeza me prodje... Zbog iste te smrdulje, sve joj na svijet opet *****, sam i izbjegava zubare i par zuba izgubio zbog nemara... Od tada anesteziju trazim i kad skidam kamenac da mi daju... Najmanju intervenciju sa anestezijom radim...

    Sent from my SM-G930F
    War. War never changes.

  8. #58
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Па мислим да је вријеме, ето не знам колико година имаш, да се суочиш са тим страхом беспотребним јер као што си рекао сам, коштао те неколико зуба. Капирам ја трауме и то али мислим да било ко са разумом не смије тако нешто себи да дозволи

    Sent from my HTC One_M8
    Sate sate sate

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,454
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,542
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Uvjek samo sa anestezijom. Traumu sam ka manji navuka od zubara zbog jedne krave sve joj na svijet ***** mrtvo, te mi vadila zivac bez anestezije, kao mora tako. Ja ne mogu da vam opisem taj bol, dan danas ga pamtim, jeza me prodje... Zbog iste te smrdulje, sve joj na svijet opet *****, sam i izbjegava zubare i par zuba izgubio zbog nemara... Od tada anesteziju trazim i kad skidam kamenac da mi daju... Najmanju intervenciju sa anestezijom radim...
    Kod nekih ljudi i sami zvuk one busilice istog momenta prouzrokuje talase hladnog znoja.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  10. #60
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Nije mi jasno u Ameriku, sto zubari drogiraju ljude? Je li sto su oshetljiviji ili smatraju da je ova lokalna anestezija opasna?

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Па мислим да је вријеме, ето не знам колико година имаш, да се суочиш са тим страхом беспотребним јер као што си рекао сам, коштао те неколико зуба. Капирам ја трауме и то али мислим да било ко са разумом не смије тако нешто себи да дозволи

    Sent from my HTC One_M8
    Nemam strah, nelagodu samo svaki put kad odem, mada idem redovno sada ali bas ono na guranje. Dok npr sam imao par povreda na tijelu dje su me na zivo sili, nikakav problem. Pa ziva istina je za coeka iz Niksica cini mi se, neki jaci štih 90-ih, kad je dosa' kod zubara izvadio pistolj i reka "znas li ti moj brate da si ti jedini coek koga se ja bojim"
    War. War never changes.

  12. #62
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    koliko sam ja ovo razumjela, ti si imao problem u stvari sa jednom nekulturnom djevojkom, neelokventnom, koja prije svega ne umije da se ophodi sa pacijentima....procedura je takva da ukoliko vadiš zub, a čini mi se da je u trenutku kad ste odlučili da se ipak zub vadi, došlo pitanje "jesi li zdrav" koje je tebe uvrijedilo, a u stvari, djevojka te je potpuno s razlogom to pitala...zubi se ne vade tek tako ljudima sa nekim oboljenjima, recimo, bilo kakav problem sa krvlju, problemi sa srcem, mentalni problemi tj, vrlo često će vas zubari poslati u KBC polikliniku jer je za neke rizičnije pacijente bolje da su tamo gdje može odmah da im se pruži pomoć ako im zatreba...po ovome što si napisao ja mislim da te je to pitala, i zato, a ne "jesi li normalan i jesi li zdrav"....doduše, način joj je baš kul
    generalno, nigdje nijesam vidjela više nestrulnog i nevaspitanog osoblja kao u zubarskim ordinacijama,....imam osjećaj da pojedini zubari sestre biraju po goozi u sisama a ne po stepenu stručnosti i iskustvu...jedna mi je rekla da je ona završila srednju saobraćajnu ili nešto u mašinskoj školi...
    Evo zvoncice tebi da odgovorim u vezi ovoga, a inace pogrijesili su i mnoge druge stvari. Prvo cijena(ne za snimak vec za ciscenje i plombiranje), snimak nije bio kako treba, cak kad sam stigao kuci i pogledao ga vidim da pola osmice nisu uhvatili, pokazao Lopicicu i on mi je isto rekao. I zadnje covjek je htio da mi plombira dva zdrava zuba koji imaju pigmentaciju a ne karijes.

    Ja znam da neki ljudi imaju zdrastvenih problema pa ne mogu npr da vade zub kako treba (naisao je bas jedan kad sam bio kod Lopicica ). Nacin na koji je postavila pitanje je veoma nekulturan i bezobrazan, dakle pacijent se moze mnogo ljepse pitati da li ima nekih zdrastvenih problema za koje bi doktor trebao da zna prije nego sto nastavimo. Drugo to sto sam ja pitao mogu li minut da odlucim, a neki ovdje predstavljaju kao pola sata, je moje pravo nakon sto sam saznao da bi me zapravo kostalo 40e a ne 20e da radim ciscenje i plombiranje. Ne vjerujem ni da je proslo pola minuta, ali eto. Na kraju je cak htijela da doda da li imam neke mentalne problem. WTF ?

    Uglavnom, posao sam kod Lopicica koga su preporucili ovdje i prezadovoljan sam jer se kao prvo vidi da ima znanje i kao drugo veoma se odgovorno ponasa i odgovara na sva pitanja i spasio me nepotrebnog plombiranja dva zdrava zuba koji imaju pigmentaciju a ne karijes kao sto je ovaj strucnjak, Lekic, kod kojeg je Gandalf radio 4 plombe, pokusao da mi plombira zdrave zube. I sestre su se naravno normalno i korektno ponasale.

    Inace svudje je normalno u svijet da neko pise "review". Izgleda kod nas nije normalno jer su se neki koji su isli kod njega bas uvrijedili, mene to uopste ne zanima. Mozda je 100tinu vas imalo dobro iskustvo sa njim, ja nisam i to je to, vi ga hvalite koliko god hocete.

    Pozdrav.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Stomatolog za psa???
    By mixailo in forum Kućni ljubimci
    Replies: 4
    Last Post: 26-08-12, 14:10
  2. Nervno oboljenjce, uzmem lekic za smirenjce
    By MiljanDespot in forum Hardware
    Replies: 10
    Last Post: 17-11-09, 10:00
  3. Strogo Zabranjeni Gospodin Lekic
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 50
    Last Post: 25-04-06, 12:08
  4. Lekic:Crna Gora sabotira proces pridruzivanja SCG EU
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-04, 16:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •