Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 62

Thread: Stomatolog Lekic - Izbjegavajte kao djavola

  1. #26
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a vec sam pisala o tome na temu. Dobro sto @Oljce nije tu jer bi mi demantovala pricu i rekla kako moj stomatolog u CH(koji ima 20 i kusur god iskustva) pojma nema.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  2. #27
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam sta da kazem, izgleda su ovdje ljudi, po njihovom pisanju:
    A) navikli na ovakvu uslugu
    ili
    B) nisu naleteli na ovakve bisera kao ja.

    Nije ovo auto pa da kazes automehanicaru sredi sto se mora srediti i postedi me price sto nije u redu, mada i tad zelimo da znamo sto nije u redu sa autom, i valjda je normalno da ocekujem da mi kaze koje zube moram da radim i zbog cega, a ne da mi govori sredicemo ti sve to, ni da ce da mi mijenja disk plocice pa sredice on to.
    Last edited by siraj; 16-07-16 at 21:35.

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Nije neprovjerena informacija, znam osobu koja se zarazila HIV virusom kod jednog zubara iz Tuza...Slučaj od prije 15-ak godina...Ima porodicu, na svu sreću partner i đeca su negativni.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  4. #29
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Razvodljivo 😅

    Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Eto gdje je @siraj pogriješio...

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #30
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Stomatolog Lekic na ledjima nova tema hahahha

  6. #31
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Za Šobića mi je baš kolega pričao da je ok lik, i preporučio mi ga je da vodim djecu kod njega na pregled i eventualne popravke.
    Još uvjek nisam pošao pa ne znam kome da vjerujem

    Ali @siraj, poći u Tuze na pijacu, i USPUT kod zubara za kojeg do tada nisi čuo niti se raspitao.... Nevjerovatno
    Popravka jednog zuba me je kod njega kostala 110e (vadjenje korijena+plombiranje). Sve mu prosto ali sam imao presvisnut od bolova dok mi je radio (najgori mesar), pritom me je taj zub zabolio 15 dana posto mi ga je "popravio". Poslije sam se malo raspitao i cuo par krajnje negativnih misljenja o njemu, pa eto rekoh da podijelim svoje iskustvo, da se jos neko ne zaebe
    Pinch harmonics

  7. #32
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ne bih da pisem moje iskustvo sa sobicem al posle 2. posjete sam ga pozdravio. Uglavnom zaobidjite ga ...
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  8. #33
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Meni ovaj moj, cijeli zivot idem kod njega, kad mi se odlomila plomba na 5icu ili 6icu, samo dodao malo plombe i to drugu vrstu...
    po pravilima, trebao je da skine cijelu plombu i da stavi novu...
    neka no sam primijetio da me taj zub zaboli nekako tupo, u dubinu...
    pa se ne zalim...
    a ovaj siraj kuka ovdje 2 dana jer ga je dhevojka pitala je li lud...
    mozda si ti to pogresno shvatio, mozda je to procedura- obo panes u nesvijeat kad vidis masinu ili tako to, dobijes epilepticni napad...
    Ovaj je narod mnogo osjetljiv, mnogo... treba opet uvest vojni rok...

  9. #34
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Sad pročitah tri puta prvi post, inače malo slabije kapiram. Došao si i tražio da ti snime zub, pa da ti plombiraju, pa da razmisliš, pa da ti vade drugi zub i na kraju su te pitali jesi li lud.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    To su ti oni teski ljudi kao kad dodju u supermarket pa pitaju gospodji da im nareze od svake salame i na kraju nece ni jednu jer im se ne svidja. Uzmu joj pola sata vremena dok "razmisle minut".

    Pacijenti

    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    One Ring to Rule them all...

  11. #36
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro ga je đeojka i pitala, s obzirom koliko konfuzije ima kod njega...

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk

  12. #37
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Au, što mi je trebalo ovo jutros....
    Vjerovatno te prepade to njihovo opušteno ponašanje,
    previše slobode dadoše sebi a ti si tražio profesionalizam i persiranje.
    Još ako je bila neka zgodna ženska, ti si se pogubio brate.
    Priznaj da su žene pametnije od muškaraca...

  13. #38
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Sad pročitah tri puta prvi post, inače malo slabije kapiram. Došao si i tražio da ti snime zub, pa da ti plombiraju, pa da razmisliš, pa da ti vade drugi zub i na kraju su te pitali jesi li lud.

    Dosam da mi snime umnjak i da mi kazu sta bi najbolje bilo da uradim u vezi njega. Prije nego sto su ga snimili poceli su pricu "ovdje im da radis ihaha zuba". Kad su mi snimali zub i kad sam ih pitao sta da radim u vezi njega, nisu mi rekli sta, vec su mi rekli da izvadim jedan drugi zub koji mi je plombiran i da imam mnogo zuba da plombiram.


    Pitao sam ovog starog koliko je ciscenje i plombiranje rekao je 20e, medjutim ja jos nisam rekao da cu da plombiram, nego je on navalio i cak njegovoj kcerki govorio da me ne pita ocu li da plombiram ili vadim zub nego da pocne da radi na ciscenju pa plombiranje(u ovom momentu ja sam mislio da ce ona da mi cisti zube i da mi plombira). Medjutim, kad sam je ja pitao opet je li sve ovo 20e , ona je rekla ne, vec 20e ciscenje a 20e plombiranje. Stari je rekao 20e sve.


    Onda sam rekao da bih samo plombiranje da radim, medjutim,ona mi je rekla da to radi drugi stomatolog, koji je bio zauzet i ova kcerka njegova navaljivala da radim ciscenje pa sam im rekao da bih u tom slucaju da prvo izvadim zub.
    Valjda imam pravo da u bilo koji momenat promijenim misljenje jer koliko znam nisam napravio neki ugovor sa njima je li ?


    I jeste na kraju su me pitali jesam li lud zato sto sam promijenio misljenje kad sam saznao da su htijeli da mi naplate duplo vise. Vise bih rekao da sam promijenio redoslijed jer su oni sami rekli da moram da vadim taj zub i da plombiram ostale, pa da bih ubrzao i da ne bih cekao drugog stomatologa, odlucio sam da izvadim zub prvo.


    Bogo mi ovdje izgleda covjek nema pravo da promijeni misljenje, svasta.


    Dakle, lagali za cijenu, nisu mi rekli na pocetku ko ce da plombira, i kad sam se odlucio da promijenim redoslijed, pitali me jesam li lud ?

    Prije bih rekao da ste vecina vas ovdje istog razmisljanja kao oni i da niste navikli da vam stomatolog ukaze postovanje ili da bude jasan i precizan sa cijenema, a ne chas je 10e, pa 8e, pa je 20e pa zapravo 40e.


    To sto vas briga oce li vas stomatolog ili bilo koji drugi doktor postovati je vasa stvar, ja kad placam nesto ocekujem postovanje i i da sve bude jasno, a ne chas je cijena 20e a chas 40e. Da hocu to bi izvadio preko fond-a pa da mi je besplatno kao studentu i onda bih mozda ocekivao ovakvo ponasanje(a ni tada iskren da budem ne bih) ovi cak gori nego doktori/sestre u KBC gdje navikli ovako da se ponasaju prema pacijentima kao da su stoka, izuzetak mali, mali broj njih.
    Last edited by siraj; 17-07-16 at 09:59.

  14. #39
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Meni ovaj moj, cijeli zivot idem kod njega, kad mi se odlomila plomba na 5icu ili 6icu, samo dodao malo plombe i to drugu vrstu...
    po pravilima, trebao je da skine cijelu plombu i da stavi novu...
    neka no sam primijetio da me taj zub zaboli nekako tupo, u dubinu...
    pa se ne zalim...
    a ovaj siraj kuka ovdje 2 dana jer ga je dhevojka pitala je li lud...
    mozda si ti to pogresno shvatio, mozda je to procedura- obo panes u nesvijeat kad vidis masinu ili tako to, dobijes epilepticni napad...
    Ovaj je narod mnogo osjetljiv, mnogo... treba opet uvest vojni rok...
    To je vasa krivica sto i da vam doktori otkinu prst necete se zaliti. Ne kukam uopste. Svudje na svijetu ljudi izrazuju svoje pozitivno ili negativno misljenje o nekome ko pruza usluge. Moje je negativno. Jedino, zbog kulture, odgovaram ljudima koji ovdje pokusavaju da ispadaju pametni pa izgleda da kukam evo dva dana.

  15. #40
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    [QUOTE=Gandalf_White;4455679]To su ti oni teski ljudi kao kad dodju u supermarket pa pitaju gospodji da im nareze od svake salame i na kraju nece ni jednu jer im se ne svidja. Uzmu joj pola sata vremena dok "razmisle minut".

    Pacijenti

    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app[/QUOTE,
    Ako kazem da mi nareze od salame to i to, a nije pocela i promijenim misljenje naravno da cu joj reci da stane i da mi da nesto drugo. Ako je vec narezala, nije mi problem da platim jer znam da mozda nece moci to da proda nekome drugome i da sam ja to trazio na pocetku i da je zavrseno. Medjutim, nikad se nisam nasao u ovakvoj situaciji.
    zub
    Moje minut koje sam trazio da razmislim uporedjujes sa pola sata, sto govori o tebi dosta. Ja nisam idiot da dozvolim da pocnu da mi rade na zub i da usred toga kazem ajde da stanemo i da vadimo ovaj drugi zub.
    Nadam se da ti nije isti nivo kulture i sa gostima pogotovima strancima ? Ali vjerovatno znas da su oni navikli da im se pruza usluga kako dolikuje za to sto placaju pa im se ucviljujes. Ja ne ocekujem da mi se ko ucviljuje, ali ocekujem transparentnost i postovanje.
    Last edited by siraj; 17-07-16 at 09:51.

  16. #41
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moderatori mogu zatvoriti temu; da ne vodimo bespotrebnu polemiku, ko hoce stvarno da shvati ovo moze i nema potrebe da dalje komentarisem.
    Odgovorio sam vam jer "ocigledno" niste shvatili neke stvari i nema potrebe za mojim komentarima vise. Pozdrav.

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pa da ti si onaj sto mijenja misljenja... za tvoje pare sve moze, nema veze koliko prcas ljude...


    Hocu snimiti, necu snimiti, hocu vaditi, necu, ne znam sta bih daj da razmislim, moze li jeftinije, moze li iz 2 puta...

    Da si kod mene ovako dosao zube da radis i ja bih te poslao u lijepu i pitao dal si normalan...

    Imate li bijelih majica, aha super imate, a bezh i nerandzastih super imate, a ja bih ipak farmerice ali da razmislim imam li para pa cemo se vidjet za mjesec lololol

    Teski ljudi ne kontaju da su teski

    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    One Ring to Rule them all...

  18. #43
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo samo cu tebi da odgovorim jos ovo, jer je nevjerovatno kako si podmukla osoba i licemjeran, zasto izmisljas stvari?
    Nijednom nisam napisao "hocu snimiti, necu". Rekao sam da hocu da snimam i to sam uradio.
    Nijednom nisam pitao moze li jeftinije, pitao sam na pocetku koliko je snimak i to tehnicara(nisam ni znao da je tehnicar) i kad sam usao sam stomatolog mi je rekao cijenu , a prvo pitao za prezime pa tobos "spustio" da bi na kraju to naplatio na sljedeci nacin.

    Nijednom nisam rekao hocu vaditi ili ne, cak nisam ni eksplicitno rekao da hocu da plombiram vec stomatolog naredio toj djevojci da mi ocisti zub i plombira i rekao 20e, da bi mi ta djevojka rekla da nije 20e vec 40e.
    Ja nisam htio da placam iz dva puta sto je jos jedan razlog zbog cega sam onda odlucio da bih najradije da izvadim zub i da platim i krenem kuci, a ne da idem do banke i da se ponovo vratim tu kako bi im platio ostatak.

    Novac nije bio problem vec cinjenica da nisam htio ici do banke, ali da me nisu slagali za cijenu kao sto jesu posao bih da ih izvadim i platio bih. To sto oni nisu culi da ljudi koriste kartice nije moj problem.

    Da, za moje pare moze sve, medjutim izgleda da je sve ako se trazi da se normalno ophode prema tebi i da te ne obmanjuju cijenama

    Inace Gandalf, koliko sam shvatio, izdaje neki smjestaj/kucice i stalno prica o njegovim gostima, tako da vjerovatno ima neke teske goste(po njemu) koji su navikli da im se ukazuje malo postovanja jer oni placaju za tu uslugu, pa ga sad nervira sto i ja ocekujem isto.
    Gandalf, kao prosjecni crnogorac, navikao je da bude grub i da misli da on gostima cini uslugu sto im pruza smjestaj, neznajuci da ima i drugih ugostitelja koji ce ih mozda jos bolje ugostiti i pokazati im dobrodoslicu kako dolikuje, kao i svugdje na svijetu.

    Ujedno te pozdravljam i sve ostale.
    Last edited by siraj; 17-07-16 at 10:14.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ne mislim ja nista i odje se ne radi o meni nego o tebi. Ne zalim se ja nego ti Moji su gosti najbolji i imaju najbolju uslugu. Nemam pacijenata kao sto si ti, jer su to kulturni ljudi postuju tudje vrijeme.


    Znaci po ovome sto pises ni ti nijesi znao sta hoces... Zbunio si sebe, zbunio si ljude, opteretio si ih, uzeo im vrijeme, razgulio ih. Pa kad su te napusili ne valja ti zubar.

    Zamisli da svaki pacijent oduzima vremena i premislja se kao ti ? Ne bi mogli centa zaraditi jer bi radili 2 pacijenta dnevno. Ocigledno si im do*****o zato su te i trsili.

    Dje dolazimo do zakljucka da je krivica apsolutno tvoja, jer tog covjeka znam i radi vec 20 godina. Da ne valja ne bi ni radio, i ne bi se vracali ljudi. Kod njega sam radio 4 plombe evo 4ta godina nijesu acnule.

    Tako da sledeci put kad podjes kod zubara, smisli se sta hoces i koliko para imas sa sobom. Mislim ko ide kod zubara sa 20eur

    LOL

    nevjerovatno si se isprosipao


    Kao sto rekoh prije, teski ljudi ne znaju da su teski pa im treba skrenuti paznju.
    One Ring to Rule them all...

  20. #45
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Kad su ti rekli 20€ sve to je to nisi trebao da pitas vise za cijenu. Pa kad te zavrse platis toliko i caozdravo. Sta ti mogu uradit ako im ne platis 40€?
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  21. #46
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Dosam da mi snime umnjak i da mi kazu sta bi najbolje bilo da uradim u vezi njega. Prije nego sto su ga snimili poceli su pricu "ovdje im da radis ihaha zuba". Kad su mi snimali zub i kad sam ih pitao sta da radim u vezi njega, nisu mi rekli sta, vec su mi rekli da izvadim jedan drugi zub koji mi je plombiran i da imam mnogo zuba da plombiram.


    Pitao sam ovog starog koliko je ciscenje i plombiranje rekao je 20e, medjutim ja jos nisam rekao da cu da plombiram, nego je on navalio i cak njegovoj kcerki govorio da me ne pita ocu li da plombiram ili vadim zub nego da pocne da radi na ciscenju pa plombiranje(u ovom momentu ja sam mislio da ce ona da mi cisti zube i da mi plombira). Medjutim, kad sam je ja pitao opet je li sve ovo 20e , ona je rekla ne, vec 20e ciscenje a 20e plombiranje. Stari je rekao 20e sve.


    Onda sam rekao da bih samo plombiranje da radim, medjutim,ona mi je rekla da to radi drugi stomatolog, koji je bio zauzet i ova kcerka njegova navaljivala da radim ciscenje pa sam im rekao da bih u tom slucaju da prvo izvadim zub.
    Valjda imam pravo da u bilo koji momenat promijenim misljenje jer koliko znam nisam napravio neki ugovor sa njima je li ?


    I jeste na kraju su me pitali jesam li lud zato sto sam promijenio misljenje kad sam saznao da su htijeli da mi naplate duplo vise. Vise bih rekao da sam promijenio redoslijed jer su oni sami rekli da moram da vadim taj zub i da plombiram ostale, pa da bih ubrzao i da ne bih cekao drugog stomatologa, odlucio sam da izvadim zub prvo.


    Bogo mi ovdje izgleda covjek nema pravo da promijeni misljenje, svasta.


    Dakle, lagali za cijenu, nisu mi rekli na pocetku ko ce da plombira, i kad sam se odlucio da promijenim redoslijed, pitali me jesam li lud ?

    Prije bih rekao da ste vecina vas ovdje istog razmisljanja kao oni i da niste navikli da vam stomatolog ukaze postovanje ili da bude jasan i precizan sa cijenema, a ne chas je 10e, pa 8e, pa je 20e pa zapravo 40e.


    To sto vas briga oce li vas stomatolog ili bilo koji drugi doktor postovati je vasa stvar, ja kad placam nesto ocekujem postovanje i i da sve bude jasno, a ne chas je cijena 20e a chas 40e. Da hocu to bi izvadio preko fond-a pa da mi je besplatno kao studentu i onda bih mozda ocekivao ovakvo ponasanje(a ni tada iskren da budem ne bih) ovi cak gori nego doktori/sestre u KBC gdje navikli ovako da se ponasaju prema pacijentima kao da su stoka, izuzetak mali, mali broj njih.
    koliko sam ja ovo razumjela, ti si imao problem u stvari sa jednom nekulturnom djevojkom, neelokventnom, koja prije svega ne umije da se ophodi sa pacijentima....procedura je takva da ukoliko vadiš zub, a čini mi se da je u trenutku kad ste odlučili da se ipak zub vadi, došlo pitanje "jesi li zdrav" koje je tebe uvrijedilo, a u stvari, djevojka te je potpuno s razlogom to pitala...zubi se ne vade tek tako ljudima sa nekim oboljenjima, recimo, bilo kakav problem sa krvlju, problemi sa srcem, mentalni problemi tj, vrlo često će vas zubari poslati u KBC polikliniku jer je za neke rizičnije pacijente bolje da su tamo gdje može odmah da im se pruži pomoć ako im zatreba...po ovome što si napisao ja mislim da te je to pitala, i zato, a ne "jesi li normalan i jesi li zdrav"....doduše, način joj je baš kul
    generalno, nigdje nijesam vidjela više nestrulnog i nevaspitanog osoblja kao u zubarskim ordinacijama,....imam osjećaj da pojedini zubari sestre biraju po goozi u sisama a ne po stepenu stručnosti i iskustvu...jedna mi je rekla da je ona završila srednju saobraćajnu ili nešto u mašinskoj školi...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  22. #47
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    svudje na svijetu ljudi izrazuju svoje pozitivno ili negativno misljenje o nekome ko pruza usluge. Moje je negativno. Jedino, zbog kulture, odgovaram ljudima koji ovdje pokusavaju da ispadaju pametni pa izgleda da kukam evo dva dana.
    A kako ne kukas, neka sto si izrazio misljenje na temu Zubari nego si otvorio posebnu temu...
    Jednim klikom unistio si sve sto je taj covjek radio, gradio i stvarao zadnjih 30 godina...
    kako ces zaspat nocas pitam se...

    To sto se tebi desilo nije nista, slusajte sto se meni desilo
    Vracem se sa Ct za Titograd i reko ajde da kupim lubenicu... i stajem na prvo mjesto odmah kad se udje u PG, sa lijeve strane nesto od dasaka napravljeno... pomislih, ovi su uradili krov i sve, mora da dobro rade...
    tamo jedna baba- baba kolko je lubenica- veli 50centi... meni se to ucinje skupo, ali nema veza...
    - dajte mi jednu malu... stavlja baba lubenicu na vagu- 8 kila i 400, veli ova je najmanja...
    ja racunam 4 i 20, skupo u pm ali ajde da uzmem jos pola kila naktarina- posto su- euro i 80 vrli mi baba...
    stavlja ona na vagu- 700 gr, ali kuca cijenu ne euro i 80 nego dva eura...
    i svo vrijeme baba nesto puhti, jauce, kuka- dok je pisala veli stare oci, dok je kucala veli stari prsti...
    i ja razmisljam- mozda je baba stara pa se preracunala... ali kako se ne preracuna na svoju strtu... i ka taman krenuo da kazem kako mi je lose otkucala, kad veli ona ovo ti je sine 6 i 20...
    i ja tada opet razmisljam... cekaj, lubenica 4 i 20 i 700 grama po 1.8 to je ukupno 6 i 20, nema veze sto je kucala vecu cijenu onda bi bilo 6 i 40...
    Baba ipak nije losa i nepostena kako sam mislio, samo je stara i umorna...
    prijatno baba, hvala puno- prijatno sine...
    Tako druze, nije sve crno kao sto izgleda...
    nijesam presa ni 100 metara kad ukapirah- nije bilo 6 i 20 nego 5 i 40, baba me zajebala za jos jedan euro...

    Pa sad nesto razmisljam da li da otvorim temu na forum, cisto da se ne zajebu ljudi.... zna li neko tu babu...?
    Last edited by karamazov; 17-07-16 at 23:31.

  23. #48
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Digose momka na sprdnju jer je nezadovoljan uslugom tamo nekog zubara iz tuza i jer su htjeli da ga zajebu za 20€. Makse.
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  24. #49
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,529
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Evo i Gandalf veli nekome da je crnjak, a teze osobe nema na sve forume na svijet



    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  25. #50
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    Digose momka na sprdnju jer je nezadovoljan uslugom tamo nekog zubara iz tuza i jer su htjeli da ga zajebu za 20€. Makse.

    Druze, to su zubi, to je medicina, sto bi ti... nije to lako zavrsit, to su visoke skole...
    evo mene skrbava baba iz Donje Gorice zajeba za skoro euro na po kila naktarina...
    kome da se zalim, reci mi...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Stomatolog za psa???
    By mixailo in forum Kućni ljubimci
    Replies: 4
    Last Post: 26-08-12, 14:10
  2. Nervno oboljenjce, uzmem lekic za smirenjce
    By MiljanDespot in forum Hardware
    Replies: 10
    Last Post: 17-11-09, 10:00
  3. Strogo Zabranjeni Gospodin Lekic
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 50
    Last Post: 25-04-06, 12:08
  4. Lekic:Crna Gora sabotira proces pridruzivanja SCG EU
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-04, 16:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •