Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 62

Thread: Stomatolog Lekic - Izbjegavajte kao djavola

  1. #1
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Stomatolog Lekic - Izbjegavajte kao djavola

    Pisam sam u forumu "Titograd" i pitao u vezi stomatologa. Originalni post

    Da vam da kracu verziju. Po mojem stomatologu umnjak vjerovatno nece izrasti kako treba(nisam ga snimao taj dan) i mogu da maknem jedan zub koji ima plombu i da ostavim taj umnjak i izrasce normalno, ali jedino kad pocne da me boli.
    Takodje mi je rekao jedan zub mi ima malo karijesa(ja napisao kamenca) ali da je to banalno jer je mnogo zdrav zub i ne bih da to dira sad da stavlja plombu.

    Htjedoh da podjem kod njega da snimam zub(umnjak) ali sjetih se da ne radi vikendom. Drugim poslom podjem do na pijacu u Tuzima i kad zavrsih, sjetih se da ima jedna stomatoloska ordinacija u centar, koja se zove "Dr. Lekic" - taman subotom radi.

    I pocinje prica.

    Udjem ja unutra, prolazi tehnicar i pitam ga koliko je snimanje zuba i ciscenje kamenca ultrazvukom. Kaze on meni 8e snimanje, 20e ovo drugo. Ulazim unutra, jedan stariji covjek rekao bih 50-60godina, taj Lekic i njegova kcerka tu, i neka druga zena u cosak dje radi. Nisam mogao da joj vidim prezime.

    Cim sam usao, ovaj covjek mi gleda usta i otvara ih tako jako da mi je vilicu imao slomiti i odma prica a ovdje imas puno zuba da radis. Ova kcerka mu govori hoce da snima zub i pita on mene odakle sam , prezime i tako, veli on meni 10e je snimanje ali posto si prezimeovdje uradicemo ti za 8e.

    Pitam ga ja pa koliko zuba imam da radim, covjek mi veli a ima dosta ovdje da se radi i ova kcerka oce da mi odgovori koji, a on je mrsti i govori joj podji tamo i gledaj kako se radi ovo.

    Snimaju oni meni zub i ponovo udjem i onaj mi gleda snimak i veli moras da izvadis ovaj zub(isti zub koji mi je rekao moj stomatolog da vadim kako bi umnjak mogao porasti, ali samo kad pocne da boli). Ja njega pitam "pa dobro, ali sto je sa umnjakom oce li rasti on dobro ili moram njega da vadim", ova kcerka oce da odgovori on joj opet veli nesto tipa da se ne mijesa i govori joj nesto tipa , istina ziva, " da idem tamo gdje sam isao do sad" i daje mi snimak, ne rijec do rijec, ali 80% slicno.

    Ja njemu, pa dobro sto treba da plombiram jer bih to radio i koliko je, i on se zagrija kad mu rekoh ovo, i veli pa ima ovdje dosta da se radi ali sredicemo ti to , za tebe 20e i veli onoj curi ajde sredi mu ovo i ponovo ga pitam pa je li 20e sve da mi cistis zub i plombiras, veli mi on jeste.
    U redu.
    Ova cura pocela pripreme i opet je pitam koje zube moram da plombiram, rekla mi je pa ovaj moras da vadis, jedan na koji imas plombu je malo pokvaren, a ove ostale kad podjes kod ove zene sto stavlja plombe.
    I ne znam sto mi bih, ali mi bi ovo cudno i kazem ja njoj, pa cekaj ti ces da mi cistis zube od kamenca je li? Pa koliko je ovo? Ona meni: pa ciscenje zuba od kamenca 20e, i onda plomba 20e. Ja njoj kazem da bih da radim samo plombu , a ona meni pa bolje ti je i ovo da makne kamenac(cistio sam zube kod stomatologa prije mozda nedelju dana).

    I ona meni govori: a sto ces da radis ? I gleda me cudno kao dosadjujem joj, i kazem joj samo minut da razmislim, a ona meni a bolje ti je ovo da cistis pa plombu. Ja njoj odgovorim,a ako se odlucim da prvo maknem zub, oce li moci umnjak da mi izraste bez problema, ona meni veli hoce trebalo bi.

    Inace drugi stomatolog je bio zauzet i ja njoj kazem pa hajde onda hocu da ga izvadim, i ona gleda me zacudjeno kao da sam joj ubio nekoga i opet prica o ciscenju kamenca i navaljuje na to. Ruznijeg ponasanja nisam vidio od ovoga kako se otac ponasa prema cerki, pa vidim nije joj ni milo da ga "nervira".

    Kaze ona tehnicaru ajde zovni ga i ovaj zove ovog njenog oca i ja cekam kad me ona gleda ono mrko kao da sam budala neka i kaze mi, ziva istina.

    "Jesi li ti zdrav", u medjuvremenu ili sam bio u soku ili nesto pa mi se ucinjelo da mi je isto rekla "jesi li ti normalan" , valjda jer nisam htio da radim plombu nego prvo zub da vadim i ovo na cemu su oni insistirali, nisam 100% siguran za to, ali jesam za ovo.
    Kad sam joj rekao "molim?" krenula je da kaze "imas li koje mentalne prob..." na sto sam ustao i rekao njoj je li ona u redu da mi se tako obraca i da sam zavrsio sa njima, platih im te 10e iako htjedose da vrate kusur(ovaj tehnicar zapravo, koji bijase jedini normalan) i rekoh ne treba, a ona mi veli "a nisam mislila tako, vec doktor mora da zna ako imas nekih zdrastvenih problema".

    Dakle, jos sam u soku. Da bi mi na kraju jedna osoba rekla da je ovaj stomatolog nagrdio jednu osobu, koju znam, a koja je isla da vadi zub prije par godina.

    Ja jos ne mogu da vjerujem. Citavo vrijeme govorim sebi da izadjem odatle i to pogotovo kad je rekao da kao idem tamo dje sam radio do sad, nego ne znam koji mi djavo bih pa ostadoh. Na kraju mi je drago sto mi je rekla to jer izadjoh i spasih sebe bog zna cega.

    I samo da dodam, jer volim da sam iskren,ostalo mi je bilo samo 20e kesa i na pocetku ih pitam uzimate li kartice jer nemam dovoljno da platim za plombu i snimanje, oni meni kao a ne ne uzimamo, ovi ovdje ne znaju za to, ali ima banka pa mozes poci i podici kad zavrsis , plati to sad pa ostalo nam donesi. Ovo je i bio jedan od razloga zbog cega sam i htio onda na kraju da izvadim zub kako ne bi morao da lutam i vadim pare iz bankomata nego da podjem pravo kuci i odmorim.

    I da, pocinje mi stari pricu, a mi ovdje imamo najsavremeniju tehnologiju, a ovdje dolazi taj i taj i taj, what the heck ?

    Trebalo je na pocetku da shvatim da nesto tu nije u redu, ali ajde ne znam stvarnoi sto mi bi, jer kad pitas stomatologa koji zubi su mi pokvareni tj koje moram da radim on treba da ti tacno kaze koje, a ne "puno ima ovdje da se radi", ja pomislih jebote pa je li ovaj moj drugi corav pa mi veli samo jedan zub ti je malo poceo da se kvari skroz malo i da ga samo pratis.
    Last edited by siraj; 16-07-16 at 10:05.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,802
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Dobro si ti naša' u Tuzi zube da radiš na neviđeno bez ikakve preporuke...
    War. War never changes.

  3. #3
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A ne znam koji djavo udje u mene od sinoc sve mislim o ovom umnjaku pa udjoh u tu ordinaciju jer pisase na vratima da radi subotom pa rekoh ajde vise da dobijem "drugo" misljenje. Uglavnom, dijete kad sam bio i isao po stomatologa ljepse su se ponasali i nisam im direktno sto placao, a ne ovi ka da su ih pustili iz kaveza.

  4. #4
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    U naslov ti je lekovic a u tekst lekic koji je od te dvojice

  5. #5
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    pa je li lekic ili lekovic?

    Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #6
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Džijo Lekić.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  7. #7
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Kako mozes popravit zube kod nekog ko se zove dzijo

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Meni ništa nije jasno.
    Samo sam skapirala da će mu se šćer udat' preko slike i preporuke...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. #9
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je jedino jasno ako imaš prezime kao siraj imaš popust 2e.

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk

  10. #10
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    U naslov ti je lekovic a u tekst lekic koji je od te dvojice
    Prije bih rekao Lekic, nisam ni primjetio da sam to napisao. Promijenicu to cim potvrdim. Uglavnom je u centru, a koliko znam nema nijedna druga u centru blizu neke prodavnice mobilnih.

    Ne znam sto vi nije jasno?

    Usao sam da snimim umnjak.

    1. Otac odma vice na cerku i mrska je.
    2. Glavni lik Lekic insistira da mi pregleda zube prije snimka i govori moras plombirati "ihaha koliko zuba" - dobro , valjda je normalno to, a cerka mu govori dosao je zbog umnjaka i da uradi snimak
    3. Uradim snimak, i nece da mi "predlozi" sta dalje da radim nakon snimka u vezi umnjaka, iako sam ga pitao. Nego kaze, ne meni ,vec cerki da idem kod koga sam isao do sad, iako sam ga pitao sta treba da uradim u vezi umnjaka na osnovu snimka.
    4. Kad sam spomenuo da bih kod njega da plombiram zube rekao je bezvoljno da moram da vadim i plombiram i to dosta njih, na moje pitanje, koje ? Nije htio reci.
    5. Receno mi je prvo da se ocisti kamenac i plomba 20e(mozda je nesporazum jer je ovaj covjek stariji) da bi na kraju ona meni rekla 40e je to.5
    6. Kad sam rekao da bih da vadim zub prvo njegova cerka me gledala cudno kao sam da joj ubio nekoga jer je insistirala na ciscenje kamenca. Valjda imam izbor sto cu da radim.
    7. Da bi mi njegova cerka, sto je ne krivim sa takvim ocem nije cudno da je malo nepazljiva, "Jesam li ja zdrav" i imas li ti "mentalnih problema" ?

    Jednom rjecju: totalni neprofesionalizam i divljastvo.
    Zakazah kod Lopicica pa se nadam da ce barem tu moci da mi kazu moras taj i taj zub plombirati/lijeciti zbog toga i toga ili taj vaditi zbog ovoga. A ne "ihaahaaa" imas ti puno zuba da radis i plombiras, a koji, zbog cega? Sredicemo ti mi to, samo ti sjedi tu.
    Unfucking believable.
    Last edited by siraj; 16-07-16 at 12:16.

  11. #11
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,653
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Dobri ljudi, samo da vam skrenem paznju i na zubara Šobića u blok 9. Najnestrucniji lopov mesar u struci.
    Pinch harmonics

  12. #12
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fuji View Post
    Meni je jedino jasno ako imaš prezime kao siraj imaš popust 2e.

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    Naši smo

  13. #13
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fuji View Post
    Meni je jedino jasno ako imaš prezime kao siraj imaš popust 2e.

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    A dje popust druze, to je 8e svakako, nego danas te "svoj", nije moj ni na kilometrima, just for the record,krade vise. Ja prvi put cujem za njega i prvi put kod njega i ne znam odakle on zna moje ili sto li vec cim je 10e ali za mene 8e, svasta.
    Ne bih se zacudio da mu je to standardna prica sa svima.
    Last edited by siraj; 16-07-16 at 12:22.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Kako mu je izgledala ćerka?

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  15. #15
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Razvodljivo 😅

    Sent from my D5803 using Cafe Del Montenegro mobile app
    nothing comes from violence and nothing ever could

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gruzin View Post
    Dobri ljudi, samo da vam skrenem paznju i na zubara Šobića u blok 9. Najnestrucniji lopov mesar u struci.
    Za Šobića mi je baš kolega pričao da je ok lik, i preporučio mi ga je da vodim djecu kod njega na pregled i eventualne popravke.
    Još uvjek nisam pošao pa ne znam kome da vjerujem

    Ali @siraj, poći u Tuze na pijacu, i USPUT kod zubara za kojeg do tada nisi čuo niti se raspitao.... Nevjerovatno
    Who let the dogs out

  17. #17
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako je doslo do toga da ne mogu uci kod stomatologa da mi uradi snimak zuba i dobijem misljenje za koje cu platiti bez ove drame, onda ne znam.

  18. #18
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bila sam u Tuzi davno kod "zubara" (nzm vise kako se zove, steta velika) isto zbog umnjaka. Bili su mi gornja izrasla a donja isto ali ne na istoj "talasnoj duzini" i imala sam strasne bolove u glavi godinu dana, tada sam mislila da imam migrenu dok ne procitah neki tekst u novinama. I posla ja kod tog hajvana u Tuzi, bili on i neka sestrica, bili dje se sprdaju medjusobno, dobro me primijetise. Lik mi veli kad otvorih usta(posle sto mu ispricah situaciju jer ne bi ni primijetio umnjake cini mi se): UUUU super su ti zubi dobro ti je to, aj polako mora da te boli glava od neceg drugog. LOL. Vratih se u CH kod normalnog stomatologa(ne kazem da su tamo svi nenormalni attention) i kaze mi da moram hitno da vadim sve cetiri. I kad se otarasih umnjaka, prestadose bolovi. Od tad idem samo kod njega, i obavezno 1 put godisnje zbog kamenca.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  19. #19
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lekic se preziva. Phoenix, da nije mozda ovaj Becovic? Ima ordinaciju unutar ambulante, sestra nesto punija? Ne znam koji su drugi sem sad i ovog Lekica.

  20. #20
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,876
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    ne znam prijatelju i tebi je prica malo konfuzna... da nemas stvarno nekih mentalnih problema
    look right through me

  21. #21
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Reci, djeye, sto ti nije jasno i pokusacu da objasnim ?
    Ne znam, mozda je ovo obicna pojava kod stomatologa u CG pa je vama sve ovo normalno, a meni ne? Mozda nisam navikao na ovako kvalitetnu uslugu kao vi pa je sve ovo meni cudno a vama je ova prica konfuzna ?

  22. #22
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ako sam ukapirao o cemu se ovdje radi, pomamio se...
    valjda je covjek ogorcen sto ga je ta djevojka uvrijedila...

  23. #23
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    rade li nedeljom da odem na procjenu?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  24. #24
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ogorcen sam na uslugu i ljubaznost koja je na nivou -999999.
    Dakle, placam i ocekujem da me tretirate sa postovanjem kao svudje po svijetu.

    Ne rade goozice. Moraces sacekati do ponedjeljka za to zadovoljstvo; bas bih volio da neko odavde podje pa da vidi sto je to. Meni to nije normalno, a pogotovo kad placam za nesto ocekujem da mi se obracaju sa postovanjem i ljubaznoscu i da mi odgovore na sva pitanja koja imam, ne da me pitaju imam li mentalnih problema zato sto sam odlucio da vadim zub ili zato sto pitam pa koje zube moram da radim, na sta mi oni kazu "ihaha imas ovdje dosta njih da radis". Ljubaznost, postovanje, i usluga izgleda je nesto sto je ljudima sa ovih prostora veoma strano, primjetio sam to.
    Last edited by siraj; 16-07-16 at 21:14.

  25. #25
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siraj View Post
    Lekic se preziva. Phoenix, da nije mozda ovaj Becovic? Ima ordinaciju unutar ambulante, sestra nesto punija? Ne znam koji su drugi sem sad i ovog Lekica.
    Ne sjecam se, bilo davno a i tada da si me pitao ne bih znala za ime. Ali sjecam se ponasanja njegovo, to mi je ostalo u glavi, a to def nije normalno. I kao neko ko treba lijecit' ljude nije na mjestu da ti kaze "ti" i jos "aj polako put kuce". Sramota.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Stomatolog za psa???
    By mixailo in forum Kućni ljubimci
    Replies: 4
    Last Post: 26-08-12, 14:10
  2. Nervno oboljenjce, uzmem lekic za smirenjce
    By MiljanDespot in forum Hardware
    Replies: 10
    Last Post: 17-11-09, 10:00
  3. Strogo Zabranjeni Gospodin Lekic
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 50
    Last Post: 25-04-06, 12:08
  4. Lekic:Crna Gora sabotira proces pridruzivanja SCG EU
    By Janko23 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 17-05-04, 16:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •