View Poll Results: Ko osvaja ABA ligu?

Voters
80. You may not vote on this poll
  • Buducnost VOLI

    34 42.50%
  • Partizan NIS

    9 11.25%
  • Crvena Zvezda MTS

    25 31.25%
  • Cedevita

    1 1.25%
  • Cibona

    0 0%
  • Mega Leks

    0 0%
  • FMP

    1 1.25%
  • Union Olimpija

    0 0%
  • Helios Suns

    1 1.25%
  • MZT Skoplje

    0 0%
  • Mornar

    8 10.00%
  • Zadar

    0 0%
  • Igokea

    0 0%
  • Krka

    1 1.25%
Page 4 of 63 FirstFirst 123456781454 ... LastLast
Results 76 to 100 of 1563

Thread: ABA liga 2016/17

  1. #76
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Kupice centra, ali centri su preskupi Oni ovu selekciju ne mogu spasiti ni sa Kazinsom.
    Prethodne dvije godine ista prica bila pa opet napravise odlican rezultat.. Marjanovic eksplodirao u Zvezdi isto tako i Cirbic dako i Kuzmic ucini nesto

  2. #77
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Kupice centra, ali centri su preskupi Oni ovu selekciju ne mogu spasiti ni sa Kazinsom.
    Problem je sto je ostatak rostera vise za EC nego za EL, pa ne znam ti kakvog centra i pleja da dovedu tesko da ce ti igraci moci sami da izvuku neki veci rezultat u EL.Za ovu ABA boraniju ce i to biti dosta.Nije fer traziti od 2 igraca koji ce biti stranci vjerovatno, da ti prakticno nose citav tim i snose odgovornost ako ne dodje do zeljenih rezultata.

    Nije Milko los igrac uopste, stavise dosta je koristan i inteligentan kad je u pravoj situaciji pa je malo i glupo ovoliko pljuvanje coeka jer on to nije zasluzio, krivi su oni sto su ga doveli tu.Uz svo postovanje za Mitrovica on nije bas startni kalibar PF za EL prilike, a to nazalost nije ni Bjelica.

  3. #78
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Problem je sto je ostatak rostera vise za EC nego za EL, pa ne znam ti kakvog centra i pleja da dovedu tesko da ce ti igraci moci sami da izvuku neki veci rezultat u EL.Za ovu ABA boraniju ce i to biti dosta.Nije fer traziti od 2 igraca koji ce biti stranci vjerovatno, da ti prakticno nose citav tim i snose odgovornost ako ne dodje do zeljenih rezultata.

    Nije Milko los igrac uopste, stavise dosta je koristan i inteligentan kad je u pravoj situaciji pa je malo i glupo ovoliko pljuvanje coeka jer on to nije zasluzio, krivi su oni sto su ga doveli tu.Uz svo postovanje za Mitrovica on nije bas startni kalibar PF za EL prilike, a to nazalost nije ni Bjelica.
    Bjelica je odlican igrac, ali nije par za Mitrovica. Nije mi jasno dovodjenje istog/slicnog igraca koji ima 32 godine, osim ako nece Mitrovica da prodaju negdje!? Sto je apsolutno nemoguce. Bjelica nista bolji ne moze biti, nikakav napredak ne moze ostvariti. Jedino sto donosi je iskustvo, ali i to je upitno. Odbranu ne igra dobro..skok mu je kritican..
    Ako Zvezda planira da dovede dobrog centra i tu ulozi najveci kes..onda mi nije jasno da se dovodi Kuzmic i Bjelica koji moze da uzme minute i na 5?
    Nesto ne vjerujem ni da ce se Radonjic Simonovica osloboditi, mnogo on voli takve igrace. Pa da se tu dovede neka 3/4 sa poenima u rukama.

    Ono sto znam je da centra dobrog koji ce da daje poene solidne Zvezda ne moze dovesti, to samo mogu proizvesti. Na na jedinici vec imaju izuzetno dobrog igraca + Dzenkinsa ..i tu prostora ima samo za nekog igraca tipa Micic.

    Neshvatljivo je da ne razumiju i dalje da moraju uci u neki rizik ne bi li uboli dobrog igraca. Jer ekipa sa ovih prostora drugacije ne moze da dovede igraca kalibra Milera. Ne znam stvarno..evo vidjecemo sta im je u glavi. Najjaci je onaj kralj sto radi u Zvezdi..sto postavlja grijalicu i onda dodje Bjelica hahah kakav kreten..kao da zajebava navijace ili bas nista ne zna.

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Prethodne dvije godine ista prica bila pa opet napravise odlican rezultat.. Marjanovic eksplodirao u Zvezdi isto tako i Cirbic dako i Kuzmic ucini nesto :grin:
    Thomson, Mekel, Sofo... Vidjecemo brate. Ne kazem ja, popunjena je Zvezda na svim pozicijama dobro..po dva dobra igraca imaju..ali tu nema lidera. Nema igraca od kojeg moze da ocekujes neku magiju..kao recimo od Milera prosle godine, ili Markusa one tamo.. Neko ko ce da vuce, na koga ce da se protivnik koncentrise..pa iz toga da drugi igraci neki dolaze do dvocifrenih ucinaka.
    Jedino ako Covic ne planira da nakrca roster sa 16 igraca kako je sam najavio..haha sto bi bilo presmijesno )))

  4. #79
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lagano sa komentarima zvezdinog tima prosle god je imala masu slabiji tim nego onaj od prije dvije sezone, a napravili su mnogo bolji rezultat. Sad su neke stvari vec legle, ima se vise i para, radonjic je za klasu iskusniji i bolji od onda kad je stigao... Pored ovih pojacanja zaboravljate i to da se simanic sad prikljucuje, ako ce ko da grize, on ce. Imamo taj pobjednicki mentalitet i atmosferu, za razliku od, npr buducnosti, koja je svake god u top 3 ekipe al ne moze do kraja. Prosle god su trebali da je osvoje da nije bilo seljaka luke pavicevica. Kvalitet na terenu je bitan, ali ne i presudan. Ima jos po nesto, a to nesto je izvlaci radonjic iz zvezde i napravi rezultat i kad ga niko ne ocekuje
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  5. #80
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo nazivas pojacanjima???

    Zamislite pricas o ozbiljnom timu kome su centri Mitrovic/Bjelica i Kuzmic/Stimac.

  6. #81
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa i sa kuzmicem kojeg ne podnosim, zvezda je ozbiljnija od bilo kojeg drugog tima odavde. Prosetace se kroz ABA opet, ali bas ono lagano, u EL nek prodju grupnu fazu ako mogu, ako ne, nema veze. Uprava je do sad napravila dosta dobrih poteza, tek po neki losi, al znaju sta rade, ne brigaj ti.ne moze niko da ih osudjuje sto ne dovode centre iz nba, ili cska, fenera.
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  7. #82
    Join Date
    May 2007
    Location
    pg
    Posts
    2,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da ce Cedevita ove godine da bude mnogo jaci konkurent CZ u Aba ligi, mozda po imenima budu i jaci.

  8. #83
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    i Kvarner ih ispali

    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  9. #84
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ispichutura View Post
    Pa i sa kuzmicem kojeg ne podnosim, zvezda je ozbiljnija od bilo kojeg drugog tima odavde. Prosetace se kroz ABA opet, ali bas ono lagano, u EL nek prodju grupnu fazu ako mogu, ako ne, nema veze. Uprava je do sad napravila dosta dobrih poteza, tek po neki losi, al znaju sta rade, ne brigaj ti.ne moze niko da ih osudjuje sto ne dovode centre iz nba, ili cska, fenera.
    Jaca je Cedevita igracki vec sad mnogo,vidjecemo sta ce dalje biti.

  10. #85
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Ne treba pojedine odje uzimat ozbiljno jer su prepuni mrznje prema Zvezdi. Ima par ljudi koji objektivno komentarisu i obrazlazu svoje tvrdnje... Radonja je oducio prosle godine timove koji su po 5x skuplji bili od njegovog... Spominje se da je miler spasavao sezonu ali nije bas tako jer ko ih je pratio zna da su domaci igraci cupali neke utakmice od kojih je bukvalno zavisila sezona... Primjer Guduric protiv Bajerna.. Nek se dovede jos jedan dobar igrac eventualno dva i to je top tim.. Kuzmic je mlad igrac i moze da napreduje. Mozda se skauting ove godine bolje radi pa se ceka neki igrac iz nba ljetne lige
    Zvezda je stabilan evroligaski klub i ne znam cemu taj manjak respekta...
    Last edited by GRUNA'STAR; 29-07-16 at 12:51.

  11. #86
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Stabilan evroligaški klub, igra Evroligu poslednje 2 godine, i ko zna kad prije toga. Sačekaj barem još koju godinu da odigraju tu Evroligu pa da ih nazoveš stabilnim.

  12. #87
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije stvar u nemanju respekta nego.. :
    Kinsi - Dženkins
    Cirbes - Kuzmić
    Miler - Bjelica

    Možda meni nešto promiče, ali ovo je, za sad, puno tanje nego prošle sezone. Ostaje im da dovedu neku zvijer od igrača, inače ne izgledaju dobro za EL. Mada, ako zaribaju, mijenjaće oni opet igrače, I prošle se god počelo sa Mekelom I Tompsonom..
    Shit has hit the fan !

  13. #88
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    I Laško od*ebao ligu.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  14. #89
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Ko ce igrat ? Sutjeska ? Ako razlog nisu pare ne znam zasto ti klubovi odbijaju...

  15. #90
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Em tesko je sad nac finansije, em treba sad sklopit tim, realno treba svako da ih odjebe.
    Nek smanje broj i nastave sa cirkusom.
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  16. #91
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Koja ispala, Bjelica ne ide u CZV! Da neće ovamo?

  17. #92
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Koja ispala, Bjelica ne ide u CZV! Da neće ovamo?
    Pomamili se navijaci kad su culi..hahah pa stopirali.

  18. #93
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dovesce samo boljeg od njega, nikako losijeg... Vec narednih dana se ocekuje nesto. Strpljenja, momci
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  19. #94
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Koja ispala, Bjelica ne ide u CZV! Da neće ovamo?
    Nece.
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  20. #95
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Ne treba pojedine odje uzimat ozbiljno jer su prepuni mrznje prema Zvezdi. Ima par ljudi koji objektivno komentarisu i obrazlazu svoje tvrdnje... Radonja je oducio prosle godine timove koji su po 5x skuplji bili od njegovog... Spominje se da je miler spasavao sezonu ali nije bas tako jer ko ih je pratio zna da su domaci igraci cupali neke utakmice od kojih je bukvalno zavisila sezona... Primjer Guduric protiv Bajerna.. Nek se dovede jos jedan dobar igrac eventualno dva i to je top tim.. Kuzmic je mlad igrac i moze da napreduje. Mozda se skauting ove godine bolje radi pa se ceka neki igrac iz nba ljetne lige
    Zvezda je stabilan evroligaski klub i ne znam cemu taj manjak respekta...

    Veli cojek -Zvezda je stabilan evroligaski klub.
    Hahhaahahhaahhahahahahahahaahahahaahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaahhahahahahahahahahahahahaha

  21. #96
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Laki, svi veliki evropski klubovi sa postovanjem gledaju na zvezdu, kao sto su i ranije gledali na partizan. A znas li zbog cega? Zato sto svake god sa najmanjim budzetom preslisavamo mnogo skuplje i bolje ekipe. Na kraju sezone bogati pokupuju sve sto valja, ostave nas bez igraca, a mi dogodine opet gazimo. To njima nije smijesno, nego za postovanje. Al kapiram zasto ti to ne razumijes. Zato sto je tvoj klub daleko od te price
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

  22. #97
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,271
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ispichutura View Post
    Laki, svi veliki evropski klubovi sa postovanjem gledaju na zvezdu, kao sto su i ranije gledali na partizan. A znas li zbog cega? Zato sto svake god sa najmanjim budzetom preslisavamo mnogo skuplje i bolje ekipe. Na kraju sezone bogati pokupuju sve sto valja, ostave nas bez igraca, a mi dogodine opet gazimo. To njima nije smijesno, nego za postovanje. Al kapiram zasto ti to ne razumijes. Zato sto je tvoj klub daleko od te price
    Ada on ti je do juce pricao da buducnost osvaja aba ligu samo mu je bio problem dje ce buducnost da igra oce li u hrvaCku ili nedje drugo jer moraca ne podrzava kriterijume.

    Nije shvatio fratelo da je CZV igrala to sa 5% snage dodjose djeca iz Mege prosuse ih.
    Laki.Stefan itd pu na trenera pu na igrace u kije su se kleli

    Hahahahahahahahhaha

  23. #98
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pomijesali ste me s nekim no eto.
    Ovome kretenu biznismenu necu ni odgovarati jer je retard,a tebi cu Ispicutura reci da ne pisem odje kao neko ko favorizuje neki klub,jer je kao sto ti kazes,moj klub daleko i od okvira ABA,a ne EL. Jesam li ja pisao o tome koliko ko koga postuje ili o tome da CZV ne moze nikako biti stabilan evroligaski klub sa dvije odigrane sezone u zadnjih ko zna koliko godina? Ne moram pisati sta znaci biti stabilan EL klub,ili ipak treba pojasnjenje?! I treba li da kazes da nisam u pravu kad kazem da je zvezda 5 puta slabija ZA SAD nego prosle sezone? Ako ne znas o cemu pricam onda samo pogledaj dolje:
    Kinzi,Miler,Zirbes < Kuzmic,Bjelica,Dzenkins . (Izgleda da Bjelica jos nije zavrsen,ali smo poceli pricu zbog njegovog dolaska,pa ga zato i navodim)

  24. #99
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Panatinaikos je stabilan evroligaški klub, a Zvezda je sezonac kome pozicija u EL zavisi od jačine rostera Partizana, Cedevite, Budućnosti ili nekog četvrtog kluba.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  25. #100
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    3,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    I treba li da kazes da nisam u pravu kad kazem da je zvezda 5 puta slabija ZA SAD nego prosle sezone? Ako ne znas o cemu pricam onda samo pogledaj dolje:
    Kinzi,Miler,Zirbes < Kuzmic,Bjelica,Dzenkins . (Izgleda da Bjelica jos nije zavrsen,ali smo poceli pricu zbog njegovog dolaska,pa ga zato i navodim)
    Slazemo se da je puno slabiji tim nego prosle godine, ali ovo nije konacan spisak. Covic je svjestan toga da mora dovesti mnogo kvalitetnije igrace za EL, jer, vjeruj mi, veci je njegov interes da zvezda igra EL nego mene kao nekog ko samo voli klub i kosarku i "nema nista" od toga. A sad je u poziciji da ima vise para nego prije dvije god. I sigurno ce te pare uloziti na pravi nacin, jer zna da ce mu se duplo vratiti. Zna od bolje od nas da kuzmic i djenka ne resavaju situaciju. Samo me cudi sto svi ovaj tim koji je sad trenutno aktuelan, komentarisete kao da je to konacan spisak za narednu sezonu. Sjetite se u koje su doba prosle god doveli milera, a tek kinzija...

    Sto se ove druge stvari tice, svaki iskreni ljubimac kosarke ce vise cijeniti neki uspjeh zvezde ili cedevite ili buducnosti nego bogatuna koji su fulirani love i imena a srazmjerno s tim ne pokazuju nista specijalno. Koliko turci uvaljuju para u njihove klubove, pa jos je nisu osvajali. I ne moze mi niko reci da je veci uspjeh napravio fener prosle god sto su sa onakvim timom dosli samo do finala, nego zvezda koja sa timom koji je ispod prosjeka odigrala onakve tri utakmice sa CSKA u top 8. O tome ja pricam, cace norise nije mi neko mjerilo to sto je neko puno love i on je sad kao standardan, a zvezda koja dvije god zaredom dobija mnogo jake ekipe, oni su truba.
    K'o i uvijek gas do daske (necu urbano, ja sam ljakse)

Page 4 of 63 FirstFirst 123456781454 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aba Liga 2015/2016
    By chucknorris in forum Košarka
    Replies: 927
    Last Post: 10-07-16, 08:52
  2. Replies: 2824
    Last Post: 25-05-16, 12:41
  3. Replies: 4333
    Last Post: 19-05-14, 15:03
  4. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  5. Replies: 5052
    Last Post: 26-05-12, 14:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •