View Poll Results: Ko osvaja ABA ligu?

Voters
80. You may not vote on this poll
  • Buducnost VOLI

    34 42.50%
  • Partizan NIS

    9 11.25%
  • Crvena Zvezda MTS

    25 31.25%
  • Cedevita

    1 1.25%
  • Cibona

    0 0%
  • Mega Leks

    0 0%
  • FMP

    1 1.25%
  • Union Olimpija

    0 0%
  • Helios Suns

    1 1.25%
  • MZT Skoplje

    0 0%
  • Mornar

    8 10.00%
  • Zadar

    0 0%
  • Igokea

    0 0%
  • Krka

    1 1.25%
Page 8 of 63 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast
Results 176 to 200 of 1563

Thread: ABA liga 2016/17

  1. #176
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Viđeh neđe naslov ''Stevan Milošević potpisao za ABA ligaša'' i presječe me :-) .

    Srećom, pošao je u Olimpiju.
    Shit has hit the fan !

  2. #177
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Viđeh neđe naslov ''Stevan Milošević potpisao za ABA ligaša'' i presječe me :-) .

    Srećom, pošao je u Olimpiju.
    Trazio ga je i Mornar jer je lokalni igrac al ih odbio.A Olimpija dovodi neke igrace bez ikakvog plana i smjera.

  3. #178
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Trazio ga je i Mornar jer je lokalni igrac al ih odbio.A Olimpija dovodi neke igrace bez ikakvog plana i smjera.
    Ništa im ne treba. Mornar ima,na papiru, bolju ekipu od Olimpije. Mislim, Stevo Milošević.. da se ne zaHebavamo.
    Shit has hit the fan !

  4. #179
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Ništa im ne treba. Mornar ima,na papiru, bolju ekipu od Olimpije. Mislim, Stevo Milošević.. da se ne zaHebavamo.
    A sto znam evo da vidimo na sto lice nakon 2-3 nedelje priprema volio bih da uspiju.Ne znam vala sto ce im Korac al eto dovukose ga iz nekog razloga.

  5. #180
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Znaci po ovim pojacanjima da se naslutiti da je Cedevita glavni favorit za osvajanje lige, Buducnost, Partizan i Zvezda ce se bost za 2,3 i 4 mjesto a?

  6. #181
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne mora da znaci, samo su medju prvim kompletirali roster.Zvezda ima jos uvijek da dovede par igraca, moze biti jaca od njih na kraju.

  7. #182
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    A sto znam evo da vidimo na sto lice nakon 2-3 nedelje priprema volio bih da uspiju.Ne znam vala sto ce im Korac al eto dovukose ga iz nekog razloga.
    Biće im treći play, iza Jonesa I Mijovića, to znači 8-10 min max. Imaju gomilu ovih Amera iz ''sumnjivih'' liga (Mađarska, Kosovo..) , ako bar dvojica, uz Jonesa, budu pristojni igrači, bice Mornar ok..
    Shit has hit the fan !

  8. #183
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Biće im treći play, iza Jonesa I Mijovića, to znači 8-10 min max. Imaju gomilu ovih Amera iz ''sumnjivih'' liga (Mađarska, Kosovo..) , ako bar dvojica, uz Jonesa, budu pristojni igrači, bice Mornar ok..
    Ja sam ocekivao da ce im doci neki jaci igrac (amer) na pleju a da ce Mijovic biti treci plej il sta vec.Mozda se i to desi kasnije tokom sezone kad budu oni cutovi u NBA.Sto se tice ovih amera, pored Jonesa u ove pripremne najbolji je bio ovaj drugi bek Waller uz Balsu standardno jedini koji mogu poene postici.Dickerson(PF) nije igrao zbog stomacnih problema vs Partizana i Borca na onom turniru, a ovaj Ellis na centru se jos uvijek privikava na ovu evropsku kosarku, cuh da je upao u probleme sa faulovima u obje te utakmice sto su igrali pa i nije mnogo igrao.Svakako to je bilo nakon nedelju dana treninga, bice koliko toliko bolje to sad na ovom turniru pocetkom mjeseca dje ce igrati oni Zadar i Buducnost.

    Nocas im je promocija tima u hotelu Sidro pa ce biti nesta sjutra u medijima o tome.

  9. #184
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ide Stimac izgleda, Zvezda bez centra

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  10. #185
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    CZ jos uvjek bez ijednog stranca.

  11. #186
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Pa imaju Djenku, mada on ima pasos.

  12. #187
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Da Djenka ima srpski pasos.

    Stimac:


  13. #188
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kazu da je Zvezda kaparisala Rakicevica i da ga Dejan hoce na pleju. Ja volim te visoke jedinice, a ovaj je 204-5.
    A inace svi u klubu, posebno Radonjic, su odusevljeni kako Kuzmic izgleda. Nije ni cudo posle Stimca..

  14. #189
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Njegov odlazak je,za sad, najveće pojačanje za Czv :-)
    Nije mi jasno kako Štimara zabada ove ugovore. Ja ga ne bih birao za basket ispred zgrade.
    Shit has hit the fan !

  15. #190
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da si znao da je i BuducnostI on bio nudjen od strane Miska, a ovi htjeli Milutinova :lolblue:

  16. #191
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Da si znao da je i BuducnostI on bio nudjen od strane Miska, a ovi htjeli Milutinova :lolblue:
    Odlično njemu ide i bez nas. Sad gledam- od 2012. Banvit,Malaga,Bajern,Estudijantes,Czv,Bešiktaš + srebro na OI. Štimac, jbt :-)
    Za ovakvu karijeru bi 90% igrača d*pe dalo...
    Shit has hit the fan !

  17. #192
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Dobar je Štime kao backup, baš potcijenjen.
    In vino veritas

  18. #193
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    799
    Thanks Thanks Given 
    716
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    56 Posts

    Default

    kao backup, da.
    pricaju mi igraci da se lakta, udara, srlja dok igra. da mu nije fizikalije, ne bi prosa na tehniku, koju, eto, slabo ima.

  19. #194
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    54
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je Štimac košarkaš koji je svojom pojavom imao značajan uticaj na timski duh, kako u Crvenoj Zvezdi tako i u reprezentaciji.

    Na kraju, njega ne prodaje sopstvena već timska statistika. Kad neko ko i nije baš upućen u Štimcev (ne)kvalitet vidi da je u par mjeseci igrao TOP8 Evrolige i osvojio srebro (jer jbg, zlato ne može) na Olimpijadi stiče utisak da on tu ne može biti slučajno.

    A slučajno je, da slučajnije ne može.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #195
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Jovic / Rakicevic ne bi to bilo uopste lose samo sto im onda trebaju jos 2 top pojacanja .

  21. #196
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    http://www.mnesport.me/kosarka/kosar...dija-crne-gore

    Evo Mornar ko hoce da gleda, nema rezultata ali igraju odlicno vs Zadra.

  22. #197
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    http://kosarka.me/lige/aba-liga-evro...jubo-jovanovic

    Je li ovo bilo par produžetaka ili se igralo bez odbrane
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  23. #198
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    http://kosarka.me/lige/aba-liga-evro...jubo-jovanovic

    Je li ovo bilo par produžetaka ili se igralo bez odbrane
    Mozete ako hocete pogledat utakmicu od nocas odje http://www.mnesport.me/kosarka/kosar...jubo-jovanovic
    Ja gledah utakmicu na linku mnesporta ko sto je inace i pisalo na onoj slici za najavu turnira i iako je tesko iz jedne utakmice izvuci neke zakljucke evo nekih mojih utisaka:

    Svi ameri su dobro odigrali, posebno me raduje partija ovog centra koji bi mogao postati vremenom ozbiljan evropski igrac.Octavius vec nocas je pokazao da se sa njim moze igrati fina odbrana, branio je pik iskakanjem, preuzimao uspjesno niske igrace, siguran na skoku, imao je makar 5 blokada od kojih su 2-3 bile bas atraktivne, problem mu je sto je u napadu jos uvijek sirov i treba rada na tome, par puta je napravio korake pri prijemu lopte i polasku, i ono sto ce mu biti jedan od najvecih problema je to sto skace na svaki sut, ima prebrz drugi skok ali moze lako upasti u probleme sa faulovima.Dok je on bio u igri odbrana je licila na nesto, bez njega uglavnom individualna odbrana svak za sebe pa sto ko ponese.

    Utakmicu je poceo Vujosevic na centru i po obicaju plivao u odbrani i svaki pik preko njega je prosao, igralo se kos za kos i dosta brzo kroz citavu utakmicu, sa dosta tranzicije i izgubljenih lopti na svojoj polovini.Zadar je igrao bez Basica koji se povrijedio a nije bilo pravog pleja da ga zamjeni, sa Vujosevicem cak i bez pravog pleja Zadar je vazda lako dolazio do poena dok sa Ellisom malo teze je to islo.Ovaj Marinkovic, centar Zadra je makar 7 puta ostao sam tako sto se od svih igraca centar kockao na pas i ispao svaki put jer je prespor, i ovaj sam ostane ispod kosa i zakuca ili zavrsi lagano.

    U drugoj polovini prve i pocetkom 2/4, Mornar pravi seriju, ispogadjali su nekoliko suteva ovi bekovi i povezalo se nekoliko dobrih odbrana dok je Ellis bio u igri i otisli na dvocifrenu prednost(nije bilo semafora ni grafike al bi rekao da je bilo nekih 15-16 razlike.Izlazi Ellis i ulazi Vujosevic i Zadar se vratio na -8 (48-40) na poluvrijeme.

    Jones i Waller su ispogadjali neke suteve, Jones par midrange suteva i trojki, uz par finih asistencija za otvorene suteve koje nijesu iskoriscenem dok je ovaj Waller do kraja cini mi se pogodio 4 trojke.On je vec malo divlji i uzeo je nekoliko teskih suteva koji cak nijesu bili za 3 vec duge dvojke koje je uglavnom promasio.Imali su i on i Jones par atraktivnih poteza kad se nabije prednost pa utakmici nije falilo ni te atraktivnosti.Obojica su bili pozrtvovani i aktivni na liniji pasa i imali makar po 2-3 ukradene lopte (Waller je cak jednom ukrao loptu u 3 na 1 kontri i bacio za kucanje Dickersonu).

    Ovaj PF Dickerson je vidi se jos uvijek nedovoljno uigran sa ostatkom ekipe jer je zbog bolesti propustio dobar dio dosadasnjih priprema, ali je svaku sansu umio da iskoristi.Ispogadjao je neke otvorene suteve sto su mu iskreirali drugi, nudio se stalno na postu i ja sam mislio da je imao manje poena od ovoga ali me izgleda demantovase.U svakom slucaju nije bio beskoristan i djelovao pogubljeno.

    Od ovih domacih Radunovic mladji i Korac mislim da nista uradili nijesu, mada nisam nista od njih ni ocekivao al eto uzimaju neke minute tamo, inace Djoko je rotirao 12 od 15 igraca nocas.Balsa je nesta pokusavao, cak i nazor par puta al ga nije islo.

    U svakom slucaju, sjutra u 8 sati igraju Buducnost-Zadar a u nedelju u 8 Mornar-Buducnost, bice prenosi obje utakmice na ovom linku gore.

  24. #199
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahaha kakvo odradjivanje Partizana za Evrokup. Prijetili im kaznom iz KSS, I sad FMP igra Evrokup sou sto im rade. Dzikic izgleda zbog svih sranja oce sa ide.

    Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  25. #200
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Partizanu niko nista branio nije, to su bajke. Nego su oni uzeli lovu, ne preveliku..da igraju FIBA Ligu sampiona. Ovo ti je informacija 100% tacna.

Page 8 of 63 FirstFirst ... 4567891011121858 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Aba Liga 2015/2016
    By chucknorris in forum Košarka
    Replies: 927
    Last Post: 10-07-16, 08:52
  2. Replies: 2824
    Last Post: 25-05-16, 12:41
  3. Replies: 4333
    Last Post: 19-05-14, 15:03
  4. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  5. Replies: 5052
    Last Post: 26-05-12, 14:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •