Page 16 of 57 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast
Results 376 to 400 of 1401

Thread: Nba 2016/17 Let the game begin

  1. #376
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Tek sad kad mu se povuka dres kapiram da Timmy vise ne igra.. greatest pf ever..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  2. #377
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default


  3. #378
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,952
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Tek sad kad mu se povuka dres kapiram da Timmy vise ne igra.. greatest pf ever..
    Nema tu za mene dileme, posle MJ-a najveci igrac.

  4. #379
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Nema tu za mene dileme, posle MJ-a najveci igrac.
    Quote Originally Posted by miha View Post
    Laides and gentlmen for one more time, number 21, Tim Duncan......
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  5. #380
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djed_Djuro View Post
    Nema tu za mene dileme, posle MJ-a najveci igrac.
    Najbolji PF ikad i najveci winner posle MJ-a, ali ne i igrac.. To oznaka ide onom momku iz Clevelanda..

  6. #381
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Neka miha, ne igraj se sa tom tematikom :-)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  7. #382
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    miha ispostuj emotivan trenutak Spursasa ove teme

  8. #383
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Svi to znate, samo se jos plasite da izjavite

    Ne oduzimam nista od Spursasa

  9. #384
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kristijano bolji od lionela(u kriket),a the king od jordana(u ko ce glavom vise zid da osteti)!Vazda bilo!



    Miha,posalji koji fix u inbox....
    Last edited by Insua; 20-12-16 at 13:59.

  10. #385
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Svi to znate, samo se jos plasite da izjavite
    Šta se zna? Da je Lebron bolji od Dankana ili da je bolji od Džordana? Ako je ovo drugo, otvaraj zasebnu temu koja će bit brzo zatvorena. Još ako se ide na to da se koriste "argumenti" koje koriste razni Shanoni Sharpovi, Nickovi Wrightovi, Withloci ili Herdovi - ih, što će da bude veselo.

    Come to the dark side, miha...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  11. #386
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Šta se zna? Da je Lebron bolji od Dankana ili da je bolji od Džordana? Ako je ovo drugo, otvaraj zasebnu temu koja će bit brzo zatvorena. Još ako se ide na to da se koriste "argumenti" koje koriste razni Shanoni Sharpovi, Nickovi Wrightovi, Withloci ili Herdovi - ih, što će da bude veselo.

    Come to the dark side, miha...
    Na prvo, naravno.. Let's stay in the reality..

  12. #387
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Uh, that was close...

    Roger that.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #388
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Mislim da vecina vas nije svjesna koliko se Tim zrtvova za dobrobit tima na ustrb licne statistike, a koliko je Lebron eksploatisa medije da bi se o njemu sad tvrdilo da je second to G.O.A.T.. Mislim jos i da ne treba imat hrabrosti da bi se Lebron na ovim listama stavlja ovako visoko, treba imat ludosti ("gluposti" ne mogu rec jer smatram da se grupa fanova ovdje dovoljno razumije u kosarku i istorijat iste, i ja postujem njihovo misljenje)...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  14. #389
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Mislim da smo presli tacku o tome pripadala li Lebron najvecima svih vremena.Tu vise nema debate... Kako ko naslaze igrace na toj all-time top10, ili top5, ljestvici ce vazda biti stvar ukusa ili pristrasnosti.. Ja govorim iskljucivo o onome na terenu, a ne kakav je ko bio u ocima javnosti i ko je to koristio iako se to odrazava na igru, u neku ruku..

    Da se necemo mozda pretvarati da James nije nista zrtvovao ? Jedna bitna distinkcija je da je Timmy imao top-level organizaciju iza sebe tokom citavog toka karijere (bukvalno od starta pa do kraja), dok se za ovoga drugoga ne moze reci isto..

  15. #390
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    James je definitivno top 10, ali da je No.2? Wait a second, toliko makar zasluzuju neki tipovi koji ulaze u konverzaciju za ta visoka mjesta. Dugo vremena je James bio previse osporavan, svaki uspjeh mu se omalovazavao a neuspjeh slavio, dok je evo sad obratno. Zasto? Mislim da su razlog tome ekipa iz Oaklanda koji se samo cekaju da kiksaju. Evo sad za 5 dana igraju. Dobije li Lebron samo ce se betonirat u all time liste, izgubi li cekace se neki drugi mec i prilika za novim betoniranjem, a sezonski je mec u pitanju.
    Jedno je Jamesu sigurno a to je da je od svih igraca najbolje vodio i usmjerava svoju karijeru kako bi izvuka maksimum iz nje. Kako se zaboravi "decision" i taj supertim u Majami? Kako se zaboravise 4 izgubljena finala? Sad mu je odjednom sve globalno oprosteno i prihvaceno.
    Duncan je ima' top level organizaciju ali zato sto je on i samo on takvom napravio. Bi li sad Pop bio trener Spursa da nije bilo Dankana? Vjeruj mi da ne bi. U ovo novo vrijeme razmazenih zvijezda nemjerljivo je bitno imat pristupacnog superstara koji ce bit primjer svima. O tome je Pop i pricao na ovoj ceremoniji i to ne da bi punio naslovnice nego zato sto je stvarno tako.. Nije Timmy leza' u med i maslo vec isti pravio da bi svi drugi lezali u njega..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  16. #391
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,952
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Mislim da smo presli tacku o tome pripadala li Lebron najvecima svih vremena.Tu vise nema debate... Kako ko naslaze igrace na toj all-time top10, ili top5, ljestvici ce vazda biti stvar ukusa ili pristrasnosti.. Ja govorim iskljucivo o onome na terenu, a ne kakav je ko bio u ocima javnosti i ko je to koristio iako se to odrazava na igru, u neku ruku..

    Da se necemo mozda pretvarati da James nije nista zrtvovao ? Jedna bitna distinkcija je da je Timmy imao top-level organizaciju iza sebe tokom citavog toka karijere (bukvalno od starta pa do kraja), dok se za ovoga drugoga ne moze reci isto..

    U cijem stvaranju je i sam ucestvovao i za ciji kontinuitet je i sam zasluzan – taman koliko i Pop. Nemoj mi reci da mislis da bi SA bio takva masinerija da Timi nije bio takav kakav jeste – istinski lider ekipe.

    Lebron jeste statisticki i estetski kao igrac ispred Timija, ali nikada, ni u jednom trenutku nije bio niti je sada istinski lider ekipe, onakav kakav pravi lider treba da bude. To je ono po cemu je Timi jedini dostigao MJ-a, cak je u tom segmentu bio i bolji od njega. Covjek koji nije morao ni rijec da kaze da bi ga postovali. U tom segmentu Lebron i Kobe prosto nisu dostigli te visine, i zato na listi Najvecih za mene ne mogu biti ispred Timija.

    No, kao sto neko rece, te liste pravi svako za sebe, i sve od drugog mjesta pa nadalje je stvar licnog ukusa i vrednovanja segmenata igre i karijere. Prvo mjesto se ne dovodi u pitanje, ono je stvar zdravog razuma

  17. #392
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    James je definitivno top 10, ali da je No.2? Wait a second, toliko makar zasluzuju neki tipovi koji ulaze u konverzaciju za ta visoka mjesta. Dugo vremena je James bio previse osporavan, svaki uspjeh mu se omalovazavao a neuspjeh slavio, dok je evo sad obratno. Zasto? Mislim da su razlog tome ekipa iz Oaklanda koji se samo cekaju da kiksaju. Evo sad za 5 dana igraju. Dobije li Lebron samo ce se betonirat u all time liste, izgubi li cekace se neki drugi mec i prilika za novim betoniranjem, a sezonski je mec u pitanju.
    Jedno je Jamesu sigurno a to je da je od svih igraca najbolje vodio i usmjerava svoju karijeru kako bi izvuka maksimum iz nje. Kako se zaboravi "decision" i taj supertim u Majami? Kako se zaboravise 4 izgubljena finala? Sad mu je odjednom sve globalno oprosteno i prihvaceno.
    Duncan je ima' top level organizaciju ali zato sto je on i samo on takvom napravio. Bi li sad Pop bio trener Spursa da nije bilo Dankana? Vjeruj mi da ne bi. U ovo novo vrijeme razmazenih zvijezda nemjerljivo je bitno imat pristupacnog superstara koji ce bit primjer svima. O tome je Pop i pricao na ovoj ceremoniji i to ne da bi punio naslovnice nego zato sto je stvarno tako.. Nije Timmy leza' u med i maslo vec isti pravio da bi svi drugi lezali u njega..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ako se vratimo na pocetak nisam rekao no.2 all-time nego najbolji u ERI posle Jordana - u to ne spadaju igraci koji su bili prije.. Takodje nikad nisam doveo u pitanje jel Timmy veci lider pa cak i role model nego Lebron vec iskljucivo igracke sposobnosti.. Za to ko oprasta Lebronu neuspjehe ne znam, mada bih ovako rekao da je podijeljeno mislenje.. I sam znas da kod 2 od 4 poraza u finalu James je malo sto mogao da ucini.. Isto tako 2 druga finala nije smio da izgubi.. Ono sto Duncan nikad, ni 1 %, nije osjetio jeste da ljudi navijaju za njegov neuspjeh kao sto rade u slucaju Lebrona..Mozemo sad pricati kako je James sam sebi to donio (jednim dijelom i jeste) ali se cini da ce "zastitnici" Jordanove legacy, i drugih, uvjek traziti razloge da umanje bilo kakav njegov uspjeh..Upravo i zbog toga James ne moze da se sakrije od svjetla no.1 superstara NBA i bude povucen, koliko god pokusavao.. Sama cinjenica da moze (ne kazem da ce se to desiti) ugroziti Jordanov status kao GOAT kad zavrsi svoju karijeru, "uzasava" svakoga, i zato je pomno pracen od svih, da slucajno ne uspije u tome..
    James od 15e godine nosi taj "Jordan znak pitanja" na sebi, nesto od cega se ne moze pobjeci sa partijama,brojkama i ostvarenjima kakve on pruza..

    Zakljuciti se moze da bi bio u konverzaciji za GOAT ne mozes biti igrac kao Duncan, ipak moras biti vise arogantan i egoistican (kao sto je bio sami Jordan).. Ono sto mozda zrtvujes je dobrobit tima ali sebe cementiras.. Zato i ce Timmy biti veci winner uvjek, kada gledamo timski, ali individualno ne moze biti iznad Lebrona.. Sad ko sto vise vrednuje je takodje stvar ukusa..Postoje fanovi timova, kao sto ima i onih sto su samo fanovi igraca..
    Last edited by miha; 20-12-16 at 23:14.

  18. #393
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,952
    Thanks Thanks Given 
    516
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Uzimati u obzir samo igračke sposobnosti ali ne i liderske i one vezane za stvaranje tima i franšize, i što je još gore ne uzeti to u obzir u rangiranju igrača po svojim dostignućima je nevjerovatno površan pristup. Za mene je mnogo manje bitno koliko ko poena i tripl-dablova postigne od toga šta taj neko STVARA tokom godina i decenija igre, jer košarka je mnogo više od davanja koševa.

    Ja bih to sumirao ovako: LJ je sigurno BOLJI igrač od Dankana, vjerovatno i od MJ-a, ali su njih dvojica neuporedivo VEĆI od njega.

  19. #394
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Bolji i talentovaniji nisu sinonimi. Mislim da je previše minusa Lebron sebi upisao da bi do kraja karijere mogao da postane broj 1 svih vremena. Neki kompromis koji se čuje jeste da bi mogao da završi kao igrač koji je imao "bolju karijeru" od Džordana, pod uslovom da osvoji još jedan ili dva prstena.

    Rekoh ja da je to za posebnu temu, mada mi se čini da bi prirodnije bilo da se ta tema otvara kad Lebron završi karijeru.

    Samo da ne bude zabune, i ja bih lično prije igrao sa Lebronom nego sa Džordanom, Kobijem i sličnima, daleko od toga da sam Lebronov mrzitelj. Kao što rekoh, imao bih šta da kažem o tome, ali ova tema nije mjesto za to.

    Ima li šanse SA da izađe sa zapada bez malo mlađeg i malo bržeg pleja? I sa 4 slaba do prosječna odbrambena igrača u prvoj petorci?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  20. #395
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    To bi bio Kobe Bryant.
    To je vec za jednu legetimnu debatu.. Pripada li era Duncanu,Bryantu ili Jamesu? Cini mi se sto god ubacili u lonac kao argumente, na kraju ce ce licni preferans preovladati..

  21. #396
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Mislim da kad bi se uputili malo vise u tu 2007. godinu i Jamesove brojke u istoj ne bih vise bio osudjen da citam kako mu je to Finale bilo unaprijed izgubljeno. Pa on je u Finalu istoka mocnom Detroitu u odlucujucoj utakmici ubacio 48p i 25 vezanih poslednjih poena svoje ekipe. Spursi su u tom Finalu jednostavno na znanje razmontirali Klivlend, nije ga Klivlend na neznanju izgubio.
    Btw o kvalitetu Istoka zadnjih 10 godina mislim i da ne treba previse pricat..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  22. #397
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Bryanta je O'Neal nosio do 3 titule tako da ako mene pitate, oko koga bi u tom periodu gradio tim, bez razmisljanja bi to bio O'Neal, ali bez razmisljanja...
    Nikad mi se nije svidjao Bryantov stil igre jer je precesto uzimao nerezonske suteve. Ne volim igrace koji ce radije uzeti sut koji pogadjaju jednom iz 10 puta, prije nego da dodaju saigracu koji je u mnogo boljoj poziciji...Da je malo vise imao osjecaja odgovornosti u tom smislu mislim da bi vjerovatno bio ozbiljan konkurent Jordanu za goat titulu...

    Sto se tice Jamesa, trebala mu je super ekipa da bi osvojio titulu, i to je imao skor 2-2 iako je realno morao da osvoji sve 4 da je u pitanju kandidat za goat-a...I u Klivlendu ima 2 superstara tako da...Skor u finalima mu je 3-4 sto je katastrofalno ako pogledamo kakve ekipe je imao u tim finalima, osim u prvom finalu...Proslu titulu mu ja ne priznajem Svi znamo zasto, imam osjecaj kao da im je neko poklonio, jer da nisu Greena suspendovali, zavrsilo bi ono u 5 utakmica. Ali, ako ove godine dobije GSW u finalu, onda mu skidam kapu.

    Duncana ne bih poredio sa ovom dvojicom, covjek je veliki gospodin, citavu karijeru je odigrao na istom nivou, uvijek podredjen ekipi, uzeo je 5 titula u ekipi gdje se velika trojka nije jasno vidjela na njenom pocetku, vec su Parker i Ginobili vremenom to postali, a sto je najbitnije, mislim da je Duncanov doprinos u tome vrlo znacajan...

  23. #398
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Mislim da kad bi se uputili malo vise u tu 2007. godinu i Jamesove brojke u istoj ne bih vise bio osudjen da citam kako mu je to Finale bilo unaprijed izgubljeno. Pa on je u Finalu istoka mocnom Detroitu u odlucujucoj utakmici ubacio 48p i 25 vezanih poslednjih poena svoje ekipe. Spursi su u tom Finalu jednostavno na znanje razmontirali Klivlend, nije ga Klivlend na neznanju izgubio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mozda nije bilo unaprijed izgubljeno ali je Cleveland bio daleko od favorita u tom duelu.. Izgubili su ga na nedostatak kvalitetnih igraca i nadmoc San Antonia

    Quote Originally Posted by Brent1986 View Post

    Sto se tice Jamesa, trebala mu je super ekipa da bi osvojio titulu, i to je imao skor 2-2 iako je realno morao da osvoji sve 4 da je u pitanju kandidat za goat-a...I u Klivlendu ima 2 superstara tako da...Skor u finalima mu je 3-4 sto je katastrofalno ako pogledamo kakve ekipe je imao u tim finalima, osim u prvom finalu...Proslu titulu mu ja ne priznajem Svi znamo zasto, imam osjecaj kao da im je neko poklonio, jer da nisu Greena suspendovali, zavrsilo bi ono u 5 utakmica. Ali, ako ove godine dobije GSW u finalu, onda mu skidam kapu.

    Duncana ne bih poredio sa ovom dvojicom, covjek je veliki gospodin, citavu karijeru je odigrao na istom nivou, uvijek podredjen ekipi, uzeo je 5 titula u ekipi gdje se velika trojka nije jasno vidjela na njenom pocetku, vec su Parker i Ginobili vremenom to postali, a sto je najbitnije, mislim da je Duncanov doprinos u tome vrlo znacajan...
    Kyrie i Kevin Love su dokazane zvijezde sad, ali se necemo pretvarati da su njih dvojica imali playoff iskustva do dolaska Lebrona (0 playoff utakmica kombinovano).. Ne bih se ni slozio da je James imao smijesne protivnike u finalu jer su tu bili San Antonio i 2012 nikad jaca Oklahoma (sa 3 sadasnja superstara).. 2011 je Lebronov najnizi momenat u karijeri jer onaj Dallas se morao dobiti.Takodje 2014 James nije smio da dozvoli onakav kolaps. 2015 je Cleveland izgubio titulu samo zato sto James je bio ostavljen da izvlaci maximum iz Dellavedove i Mozgova, a to su bile 2 dobijene utakmice..

  24. #399
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Ne bih se ni slozio da je James imao smijesne protivnike u finalu jer su tu bili San Antonio i 2012 nikad jaca Oklahoma (sa 3 sadasnja superstara)..
    Nisam mislio na protivnike, vec na njegove ekipe...

  25. #400
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    I da je igra 2013. ne bi bolje prosli...
    Nikad prezaljena 2004. i 2008. kad su u sred Staplesa Spursi sredinom 3/4 imali +20 i na kraju izgubili..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

Page 16 of 57 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Nba 2015/16 Let the game begin
    By St.Dzonny in forum Košarka
    Replies: 4508
    Last Post: 26-06-16, 00:39
  2. Ukraine begin EURO build-up with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 23:00
  3. Ukraine begin EURO preparations with emphatic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 22:20
  4. Ukraine begin EURO preparations with empathic win
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 28-05-12, 21:40
  5. No smoking ban to begin April 1st!!!
    By Slee in forum English only
    Replies: 15
    Last Post: 25-05-11, 01:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •