Page 1 of 5 12345 LastLast
Results 1 to 25 of 112

Thread: Presuda sa uticajem na buducnost Crne Gore...?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Presuda sa uticajem na buducnost Crne Gore...?

    Žalbeno vece Haškog tribunala donelo je odluku da generalu vojske Republike Srpske Radislavu Krsticu prvobitnu kaznu od 46 godina zatvora smanji na 35.
    Vece je utvrdilo da Krstic nije bio saizvršilac genocida, kako je pisalo u prvostepenoj presudi, ali je zakljucilo da je on pomogao u izvršenju zlocina.


    Ovo je prva pravosnažna presuda za genocid u desetogodišnjoj istoriji Tribunala

    Ova presuda je vazna iz dva razloga.

    - Dokazuje genocini karakter rata u BiH i "tolerantne i miroljubive" Srbe svrstava u narode koji su slkoni genocidu-zlocinu nad zlocinima.

    - Presuda ce imati direktan uticaj na Tuzbu BiH protiv Srbije i Crne Gore zbog agresije i genocida koji je uradjen nad BiH i njenim stanovnistvom muslimanske i katolicke veroispovesti.


    Nama i nasim buducim pokoljenjima ostaje da placamo racun velikosrpskihkoljaskih imaginarnih ambicija u stvaranju Velike Serbije.
    Ostaje fenomenalno pitanje.Kako je jedan narod (Srbi) mogao pristati na vrsenje genocida,kada je i sam bio izlozen istom (Jasenovac)...i druga stratista...???????

  2. #2
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet jedess ***** na prazan stomak.
    Svakom slijepcu je jasno da je hasski tribunal sud za Srbe. U BiH se odvijao gradjanski rat - nissta manje zloccina nisu poccinili ni miroljubivi islamskii fundamentalisti koji i dan danas ubijaju civile u teroristicckim akcijama. Mnoga srpska sela u BiH su nestala - ali to za miroljubive fundamentaliste nije genocid.

    Ccak i jedna pojava ccije je samo postojanje bilo zloccin protiv prirode - Alija Izetbegovitj za fundamentaliste je heroj.

    Zloccini su strassni ma ko da ih je poccinio - ali iritirajutje je vasse jednostrano posmatranje. Ta medalja ima i drugu stranu. A na njoj ste vi. Ssteta ssto ta druga strana ne sija...

    8)

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet jedess ***** na prazan stomak.
    Svakom slijepcu je jasno da je hasski tribunal sud za Srbe.
    Prvo ,ne mesam se u tvoj jelovnik.

    Drugo, sud u Hagu je sud za zlocince,sad sto ih je pun Srba to je dokaz da su vasi sunarodnici najbrojniji po tim nedelima.Interesantno je kako se naivno branite od pravde koja ce vas stici,na ovj ili onaj nacin.

    Umesto da rascistite sa zlocincima,dovedete drzavu u red i krenete napred ka napredku i civiliozaciji,da nam svima bude bolje.Vi ste se ucaurili i tavorite u blatu vaskolikog veljesrpskog svetosavlja i doba srtednjeg veka.

    Osvestite se vec jednom.

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da, osvijestitjemo se - posebno kada to porucci jedan fanatik.
    Kao ssto su se osvijestili i oni baksuzi u WTC-u.
    Kao ssto su se osvijestili oni u Madridu... (Ccini se da je tamo makar jedan od onih tvojih boraca za slobodu umijessao prste).
    Kao ssto su se mnogi danas osvijestili i prepoznali vas ko ste i ssta ste.

    Osvijestili smo se i mi - a vi ste nam u tome pomogli. Kao ssto ste to kroz istoriju radili. Samo ranije niste bili perfidni u tolikoj mjeri - sada vam se osladilo da pucate, pa da izigravate zzrtve. Ranije niste krili da ste obiccni krvnici i dzelati.


    8)

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kontrolor
    Da, osvijestitjemo se - posebno kada to porucci jedan fanatik.
    Kao ssto su se osvijestili i oni baksuzi u WTC-u.
    Kao ssto su se osvijestili oni u Madridu... (Ccini se da je tamo makar jedan od onih tvojih boraca za slobodu umijessao prste).
    Kao ssto su se mnogi danas osvijestili i prepoznali vas ko ste i ssta ste.

    Osvijestili smo se i mi - a vi ste nam u tome pomogli. Kao ssto ste to kroz istoriju radili. Samo ranije niste bili perfidni u tolikoj mjeri - sada vam se osladilo da pucate, pa da izigravate zzrtve. Ranije niste krili da ste obiccni krvnici i dzelati.


    8)
    Kontrolor,vi nama pripisujete neke stvari koje nemaju veze sa realnoscu,niti su takve pojave medju Bosnjacima moguce.Ne iskljucujem usamljene pojedinacne slucajeve...ali i to je za neverovati.Interesantno kako vi Srbi ("demokrate"i oni koji to nijesu ?!?) prizeljkujete bilo sta ,sto bi Bosnjake moglo prikazati u negativnom svetlu i kompromitovati,tako nam eto pripisujete ono sa WTC ili teroristickim akcijama u Madridu sa kojima mi nemamo bele veze.
    Zaboravljate da tokom trajanja rata u BiH i genocida sto ste tamo vrsili nad Bosnjacima, u Srbiji nije ekspolodirala ni jedna bomba,a nije da se nije moglo,a?
    Vi ste bolesni,vasa "demokratska" srestva informisanja svaki dan najavljuju i prizeljkuju treroristicke akcije u Srbiji,ali nesto ih nema.Zaista mi je gadno posmatrati na kakav stepen niskosti i ponizenja ste spremni da se spustite ,kako bi vas Evropa samo malkice pomilovala po glavi.

    Pih!!!!!

  6. #6
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po Bosni ste ubijali zzene i djecu.
    Klali ste.
    I uzzivali u tome.

    To je, ako nisi znao, terorizam. A vi ste sve to radili.
    I dzabe se koprcass zbog prozivki za teroristiccke akcije po cijelom svijetu - vetj je dokazano za jednog Bossnjaka da je uccestvovao u teroristicckoj akciji u Madridu. Drugi se ispituje.

    Tako da su ti sve pricce o neduzznosti Bossnjaka deplasirane - njima mozzess samo zadojiti svoje dijete, kako bi ono uspjessno i iz sve snage moglo da mrzi moje. To je ono u ccemu ste vi najbolji.

    8)

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po Bosni ste ubijali zzene i djecu.
    Klali ste.
    I uzzivali u tome.
    Ovo je dobar opis vaseg veljesrpskokoljaskog karaktera,a (po obnicaju)pripisivanje drugom.

    To je, ako nisi znao, terorizam. A vi ste sve to radili.
    I dzabe se koprcass zbog prozivki za teroristiccke akcije po cijelom svijetu - vetj je dokazano za jednog Bossnjaka da je uccestvovao u teroristicckoj akciji u Madridu. Drugi se ispituje.
    Vec sam rekao da usamljeni pojedinacni slucajevi nisu nemoguci,koji su od nas unapred osudjeni i koji nemaju veze sa nama,za razliku od vas koji cuvate i stitite najokorelije teroriste.
    (Mladic,Karadzi,braca Lukic...Pavkovic,Krstic...imate ih napretek)


    Tako da su ti sve pricce o neduzznosti Bossnjaka deplasirane - njima mozzess samo zadojiti svoje dijete, kako bi ono uspjessno i iz sve snage moglo da mrzi moje. To je ono u ccemu ste vi najbolji.
    Naravno da sam svojoj deci obijasnio Ko je Ko,i zbog cega smo mi u Nemackoj,zasto postoji sud u Hagu,zbog cega je Srbija bombardovana...ko su nam braca,a ko razbraca i dusmani.Nisam napravio gresku kao moji menji sto su trubili o "bratstvu i jedinstvu",a "braca" nas poklase ka jarad.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Dobri moj Dobrusky, ja bih rekao da je sad Srbima lakse no vama. Srbi znaju kako je kad je citav svijet protiv njih, kad Amerika ucjenjuje, Evropa ne pomaze, znaju kako izgleda kad se citav njihov narod prepoznaje po par zlocinaca...

    Medjutim, Bosnjaci su, uglavnom, uzivali podrsku MZ, i NATO-a. Eskalacijom terorizma(koji je uvijek nosio prefiks "islamski"), Amerika je poostrila svoja cula prema svim pretezno islamskim zemljama, a s Amerikom i sve zemlje koje su na svojoj kozi osjetile terorizam, i ciji gradjani s podzrenjem gledaju na islam uopste. Pri tom Bosni ni malo ne koristi to sto s njene teritorije dolaze oni koji su imali ucesca u terorizmu. Jos koji takav ispad, i Bosnjacima se moze lako desit ono sto se desilo Srbima - da zbog par pojedinaca citava nacija dospije u nemilost Amerike i ostalih zemalja udruzenih oko borbe protiv terorizma. Ni za trenutak nemoj da pomislis da je podrska i zastita koju BiH uziva kod USA i MZ bezrezervna i nepromijenljiva stvar - itekako je promijenljiva, ako se ovakve stvari ponove...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Presuda sa uticajem na buducnost Crne Gore...?

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Dokazuje genocini karakter rata u BiH i "tolerantne i miroljubive" Srbe svrstava u narode koji su slkoni genocidu-zlocinu nad zlocinima.
    Baš sam se pitao koliko će Dobruškom trebati da otvori ovu temu

    To što ona dokazuje genocidni karakter Srba okači mačku o rep Dobrushki, jer dokle god Srbi i vas budu doživljavali na isti način ti ne vredi ni pišljiva boba jer smo kvit.

    Makar tu presudu donela i intergalaktička komisija, a kamoli kadija koji je bio u dilu sa vama :roll:

    Po toj logici i Crnogorcima preti ista kvalifikacija jer ih je učestvovao nemali broj u prethodnom ratu. Procentualno, verujem najviše. I opet bi, siguran sam :wink:

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam samo kakve veze ova presuda ima sa CG?

    Krstic je general Republike Srpske, koja je u sastavu BiH. Dajte nam lijepo Republiku Srpsku, da udje u stastav SCG, pa da razgovaramo o presudi. Sve dotle su u pitanju unutrasnje stvari u BiH.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Svemir & okolina
    Posts
    686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Medjutim, Bosnjaci su, uglavnom, uzivali podrsku MZ, i NATO-a. Eskalacijom terorizma(koji je uvijek nosio prefiks "islamski"),
    ovo nije tacno. nije uvijek nosio prefiks "islamski" ima i neislamskog terorizma u svijetu.
    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Amerika je poostrila svoja cula prema svim pretezno islamskim zemljama, a s Amerikom i sve zemlje koje su na svojoj kozi osjetile terorizam, i ciji gradjani s podzrenjem gledaju na islam uopste.
    amerika je i sada kao i dosad samo poostrila svoja cula za licni interes i samo iskoristila svoje dzokere bin punjenog i sadama strasnog. bosnu i nas sukob su iskoristili za ocuvanje vojne masinerije zvane NATO koja je krajem 80'tih bila pred raspadom.
    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Pri tom Bosni ni malo ne koristi to sto s njene teritorije dolaze oni koji su imali ucesca u terorizmu.
    najveci dio terorista pa i sam bin punjeni dolaze iz saudijske arabije ali oni ipak razvalise vec preparirane drzave afganistan i irak.
    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Jos koji takav ispad, i Bosnjacima se moze lako desit ono sto se desilo Srbima - da zbog par pojedinaca citava nacija dospije u nemilost Amerike i ostalih zemalja udruzenih oko borbe protiv terorizma.
    kao prvo bosna je (kao i kosovo) jos uvijek u rukama MZ sto znaci da imaju dovoljno mogucnosti da je kontrolisu. cinjenica da nije bilo teroristickih napada za 5 godina rata dovoljno govori o teroristickoj pozadini pripadnika islama na teritoriji bivse SFRJ. sto opet nije garancija da se specijalnim tretmanima od istih nemogu napraviti teroristi. afganistan je 70'tih bio normalna drzava slicna SFRJ pa su je ameri preko bin ladena i talibana pretvorili u leglo terorizma.
    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Ni za trenutak nemoj da pomislis da je podrska i zastita koju BiH uziva kod USA i MZ bezrezervna i nepromijenljiva stvar - itekako je promijenljiva, ako se ovakve stvari ponove...
    ovo je nazalost tacno, a najvise zavisi od globalnih interesa velikih i mocnih. ako uvide interes da naprave svadju u svijetu izmedju religija to ce se i desiti i bosna nece biti izuzetak. nadu daje evropa koja je trezvenija za razliku od svjetskog zandara.

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kyiv - Zapadna Evropa
    Posts
    192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aelita
    Ne znam samo kakve veze ova presuda ima sa CG?

    Krstic je general Republike Srpske, koja je u sastavu BiH. Dajte nam lijepo Republiku Srpsku, da udje u stastav SCG, pa da razgovaramo o presudi. Sve dotle su u pitanju unutrasnje stvari u BiH.

    Jes, nije ga na Srebrenicu silja i placa Najveci Srpski Sin Slobodan Milosevic. Bice da je, sve priznajuc BiH, od Alije prima naredjenja, tajin i dzebanu.
    Nema na svijet toga kolektivnoga ludila koje napalm ne liječi!

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronim
    Jes, nije ga na Srebrenicu silja i placa Najveci Srpski Sin Slobodan Milosevic. Bice da je, sve priznajuc BiH, od Alije prima naredjenja, tajin i dzebanu.
    Pa s'obzirom da je cak i ona guska Karla odustala od optuzbe genocida u slucaju S. Milosevica, ispada da "genocidnog" Krstica on nije mogao slati. Ma, bice da su u pitanju unutrasnje stvari u BiH, sve dok je RS u njenom sastavu.

    Ko smatra suprotno je pocijepana licnost, sizofrenik i dzukela. Tretirati RS kao dio SCG, ali samo kada se radi o Hagu, a kao dio BiH kada se radi o bilo cemu drugom, to samo dzukela moze.

    RS na sunce, pa da divanimo.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aelita

    Pa s'obzirom da je cak i ona guska Karla odustala od optuzbe genocida u slucaju S. Milosevica, ispada da "genocidnog" Krstica on nije mogao slati. Ma, bice da su u pitanju unutrasnje stvari u BiH, sve dok je RS u njenom sastavu.
    Vec je dokazano da je bosanski holokaust osmisljen,planiran i logisticki pomagan iz Beograda."Izvodjaci radova" Srbi iz BiH uz pomoc zlikovacke tzv.JNA i paravojnih koljaskih odreda smrti iz Srbije i Crne Gore.Naravno u logisticku podrsku,osim materijalne se podrazumeva i duhovno-"prosvetiteljska"preduzeta od strane kvazipopova kao sto su Atanasije i Amprdokije.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aelita
    Ne znam samo kakve veze ova presuda ima sa CG?

    Krstic je general Republike Srpske, koja je u sastavu BiH. Dajte nam lijepo Republiku Srpsku, da udje u stastav SCG, pa da razgovaramo o presudi. Sve dotle su u pitanju unutrasnje stvari u BiH.
    Kako ne znas ?

    Pred Medjunarodnim sudom pravde u Hagu je u toku postupak koji treba da razjasni tuzbu BiH protiv Srbije i Crne Gore za agresiju i genocid.Ova presuda Krsticu ce i tekako imati uticaja na ovaj proces koji je u toku.

    Ukoliko se to dokaze,a svi su izgledi da ce se dokazati,moji i tvoji naslednici ce placati cenu raspomamljene fasisticke politike velikosrpskihmonstruma.Nije mi sto ce tvoji placati ove racune,jer si im ti to i ostavio/la u naslestvo,nego mi je zao sto ce moji to morati placati,a nicim nisu zasluzili-naprotiv to ce biti dodatna kazna.

    Inace Republika Srpska kao monsrumproizvod ce biti ukinuta,Bosna se deli na pet ekonomskih oblasti,dok se entiteti brisu-ovo radi tvoje informacije.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Holland
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Quote Originally Posted by Aelita
    Ne znam samo kakve veze ova presuda ima sa CG?

    Krstic je general Republike Srpske, koja je u sastavu BiH. Dajte nam lijepo Republiku Srpsku, da udje u stastav SCG, pa da razgovaramo o presudi. Sve dotle su u pitanju unutrasnje stvari u BiH.
    Kako ne znas ?

    Pred Medjunarodnim sudom pravde u Hagu je u toku postupak koji treba da razjasni tuzbu BiH protiv Srbije i Crne Gore za agresiju i genocid.Ova presuda Krsticu ce i tekako imati uticaja na ovaj proces koji je u toku.

    Ukoliko se to dokaze,a svi su izgledi da ce se dokazati,moji i tvoji naslednici ce placati cenu raspomamljene fasisticke politike velikosrpskihmonstruma.Nije mi sto ce tvoji placati ove racune,jer si im ti to i ostavio/la u naslestvo,nego mi je zao sto ce moji to morati placati,a nicim nisu zasluzili-naprotiv to ce biti dodatna kazna.

    Inace Republika Srpska kao monsrumproizvod ce biti ukinuta,Bosna se deli na pet ekonomskih oblasti,dok se entiteti brisu-ovo radi tvoje informacije.
    Treba da nas uzbije po dzepu.Treba da platimo odstetu.
    Sve izgleda da drugacije necemo shvatiti da nema opravdanja za ono sto su nashi sugradjani radili,a mi ih ka heroje pratili i docekivali.
    Sami Crnogorci, i niko vise, odlucice slobodno, zakonskim putem, o buducnosti Crne Gore, koja ce, uvjeren sam, biti dostojna svoje proslosti

  17. #17
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    NY
    Posts
    308
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Presuda ce imati direktan uticaj na Tuzbu BiH protiv Srbije i Crne Gore zbog agresije i genocida "

    Dobrushky
    posto ovo vec poduze ide u vasim medijima... objasni ti meni koja je to Crna Gora ucestvovala u agresiji i genocidu.
    samo malku da ti pomognem. tzv. anti birokratska revolucia je bio puc prosrpskih i veikosrpskih elemenata nad legalnim organima u CG. s time CG nije imala nikakvu autonomiju u odlucivanju.
    meni se cini da je CG u tem momentu bila okupirani region fakticki i pravno. a nek neko pametniji i ucevniji od mene dokaze suprotno.

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Plannco Rufius
    meni se cini da je CG u tem momentu bila okupirani region fakticki i pravno. a nek neko pametniji i ucevniji od mene dokaze suprotno.
    Speaking of which:

    Slobodan Milosevic: Crnogorac!
    Arkan: Crnogorac!
    Radovan Karadzic: Crnogorac!

    Srbija i Republika Srpska su bile politicki okupirane od strane Crne Gore, te ako neko treba da plati odstetu, onda je to Crna Gora.

    A ti sad, brajko, dokazi suprotno.

    PS: Ovo je, naravno, hipoteticno, jer ce do placanja odstete doci, al' u qurcu.

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jeronim
    Jes, nije ga na Srebrenicu silja i placa Najveci Srpski Sin Slobodan Milosevic. Bice da je, sve priznajuc BiH, od Alije prima naredjenja, tajin i dzebanu.
    Није од Алије, но од Насера Орића.

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Vec je dokazano da je bosanski holokaust osmisljen,planiran i logisticki pomagan iz Beograda.
    Tebe vidim nije teško ubediti u svakojake gluposti i izmišljotine...

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aelita
    Speaking of which:
    Slobodan Milosevic: Crnogorac!
    Arkan: Crnogorac!
    Radovan Karadzic: Crnogorac!
    Ma ima toga još:

    Milutinović: Crnogorac
    Marjanović: Crnogorac
    Đukanović: Crnogorac
    Bulatović: Crnogorac

    Da ne pominjem policijske i vojne generale... :roll:

    A i ja sam: Crnogorac
    SKOJ je: Crnogorac

    --- a ovce još pokušavaju da proture tezu o genocidnosti srpskog naroda

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pllanco:

    "Dobrushky
    posto ovo vec poduze ide u vasim medijima... objasni ti meni koja je to Crna Gora ucestvovala u agresiji i genocidu..."
    Planco
    tuzbu protiv SR Jugoslavije,a radi agresije i genocida, je podneo prof Bojle u ime Bosne i Herecegovine.Preimenovanjem SR Jugoslavije u zajednicu Srbije i Crne Gore ,pravni naslednici (svega onog sto je dobro i li lose) predhodne drzave su ove dvije, koje sada cine jednu, "novu" drzavu.Sobzirom da je Crna Gora deo ove drzave, koja se sada zove "Srbija i Crna Gora",tuzba se i na nju odnosi,i ukoliko se dokazu navodi iz tuzbe PO TOM OSNOVU ce snositi odgovarajuce posledice.

    Onoga dana kada (ako) Crna Gora postane samostalna drzava,tek tada ce se moci govoriti o njenom konkretnom(pojedinacnom) ucescu u agresiji i genocidu u BiH,do tada ce deliti sa Srbijom sve ono sto se na zajednicku drzavu odnosi.

    P.S.

    Ovo je najkrace moguce obijasnjenje.O ucescu Crne Gore u agresiji na BiH takodje postoje mnogobrojni dokazi.Da ti napomenem samo to da su akteri i pokretaci puca i izvodjaci "Antibirokratske revolucije" jos uvek na vlasti u Crnoj Gori,oni isti sto su pod skute Milosevica i pokrenuli ratove na teritoriji bivse SFRJ.Poznato je takodje pod kakvim uslovima je doslo do promene politike ove garniture politicara (ratnih zlocinaca) i kakvi su sve licni interesi u igri.Osim toga Crna Gora i dan danas tolerise i ne pokrece krivicne postupke protiv ratnih zlocinaca iz Crne Gore (Niksice,Kotora,Bara...Berana) onih pljackasa i ubica sto su odlazili sa snajperima u BiH,a nama poznati kao vikend cetnici(o tome se sve zna).Isto tako se tolerise boravak bosanskih zlocinaca na teritoriji Crne Gore (Karadzicu,braci Lukic...i mnogim drugim)i da ne nabrajam.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Quote Originally Posted by Aelita
    Speaking of which:
    Slobodan Milosevic: Crnogorac!
    Arkan: Crnogorac!
    Radovan Karadzic: Crnogorac!
    Ma ima toga još:

    Milutinović: Crnogorac
    Marjanović: Crnogorac
    Đukanović: Crnogorac
    Bulatović: Crnogorac

    Da ne pominjem policijske i vojne generale... :roll:

    A i ja sam: Crnogorac
    SKOJ je: Crnogorac

    --- a ovce još pokušavaju da proture tezu o genocidnosti srpskog naroda
    Eto kako vi to dobro znate,a pravite se ludi.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Svemir & okolina
    Posts
    686
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to su oni dokazivali da su srbi inace dobri su to momci.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    Eto kako vi to dobro znate,a pravite se ludi.
    Ma ko se pravi lud??? Ja o tome ovde trubim sve vreme braneći jadne Srbe kojih nema ni za lek u ovoj vodećoj garnituri.
    Ali đžaba, vi se dovatili -Srbi pa Srbi. :?
    Oćete nama Crnogorcima da oduzmete sve zasluge a mi bili glavni organizatori? Neće moći... :twisted:

Page 1 of 5 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •