Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast
Results 126 to 150 of 175

Thread: Ponižavajući poslovi

  1. #126
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    U pravu ste, to je najgori posao ikad. Cak gore i od rada u KIPS.

    Mada nijesu odavno dolazili na kucu da pokusaju da zakazu prezentaciju...
    Mene odrase ovi iz Dormea, i to su me odradili na kvarno. Jednom sam u neki poslovnicu njihovu htio da kupim nesto, i rekose nema, stize za par dana. Trazili da ostavim broj, ja ostavim ali im kazem da me ne uclanjuju u nikakve klubove....
    E od tad krece teror, svake desetak dana zovu i otvaraju mozak. Prve dva tri puta saslusam, recem da me ne zanima i blokiram broj.
    Ali dzabe, svaki put zovu sa razlicitih brojeva, a evo sad gledam, imam tacno 14 blokiranih brojeva njihovih.
    Pokusavao sam i da ih psujem, da se derem, okle, ista stvar.

    Ako iko zna dje su im ti spiskovi i ko je zaduzen za stavljanje i brisanje sa istog neka objavi, pa da stvarno otvorim glavu nekome.

    Pritisak mi skoci sad dok ovo pisem koliko me to nervira.

    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app
    što se dormea tiče, mi smo ih ljubazno zamolili da nas ne zovu, da pratimo sve što nas zanima i kad konkretno budemo za nešto zainteresovani da ćemo ih kontaktirati i nijesu nas zvali više....mene ovi ošašaviše što nekakvi krevet prodaju laurus ili tako nekako, daju ti "besplatno" najsavremenije kompjuterske analize krvi pa nekakvi "skener" koji ti pregleda srce i sve probleme otkrije samo što te prikače za računar a onda kad dodješ tao moraš da slušaš dvosatno predavanje o nekakvome strašnome krevetu od 1500 eura ili čak dvije, ali imaš popust jer si tu doša pa ćeš ga dobit za 800 na 12 rata..prvo ti izmjere pritisak, pa kao odslušaš predavanje da bi ti ovaj skener odradili....aoooo tajo mi ej bio i nije što je bio no su ga ponovo nasadili, zaboravio je kako se zovu pa me zove i pita "sineee, zvai su me neki vele srce strašno pregledaju"
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #127
    Join Date
    May 2016
    Posts
    34
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zvoncice meni je brat bio tamo sa snahom istraumirali su ga sa dva ipo sata maltretiranja sa pricom.a on se ponadao da ce kratko trajat i da nece smarat puno

  3. #128
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,107
    Thanks Thanks Given 
    2,231
    Thanks Thanks Received 
    2,392
    Thanked in
    1,232 Posts

    Default

    Ja od septembra ne mogu da se riješim nekih za neki jonizator ili šta već, nisam ni htjela da čujem. samo da dodju i održe prezentaciju, fora stidenti. Reko dodjite, popijte sok, ja ću potpisati ako treba bili ste i to je to. Neće, kažu moram to slušat. Neću nema šanse, ne dam svoje vrijeme. Zapamtim prve dvije cifre broja pa se ne javljam, onda prodje neko vrijeme pa zaboravim i zezenem se i javim se, pa sve jovo na novo Ubiše me.
    Te firme su prave sekte, neko je već ovdje pisoa kako idu ti treninzi i čuda.

  4. #129
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    A najgore je sto se tako zalomi neka avetinja iz familije sto im da odredjeni broj kontakata za neki set nozeva ili neku glupost.

    I onda dodju po preporuci tetke ili tako nekoga I aj sto ces. Mada mislim da sam im na crnu listu jer godinama ne dolaze ne kirby ni rainbow.

    Jedino me izludjese one poruke od Rode o duplim Pika bodovima. Moze li kako to da se zaustavi. Nedje davno uzeh onu pika karticu, istekla davno, a I bas rijetko trgujem kod njih. Nekad mi ladno u ponoc stigne sms od duplim pika bodovima ili akcijiu intersport pa se cimam.

    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app

  5. #130
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ponizavajuci posao je kad sam radila u neku firmu kod nekih turcina ovde u CH. Nisam ni pauzu uzimala, nista, nije mi to ponizavajuci (cak sam i wc cistila bez da me pitaju) nego kad lik dodje preko mene, ja na komp, on mi dira ruku, mazi, udvara mi se 'ladno. Cak sam i to pretrpjela da bi mi na kraj lik poslao pismo za novu godinu otpust(raspust, mrsikanje nzm kako se kaze na vaski) a prije dva dana me pitao, van posla, da mu zavrsim nesto sto sam budala i uradila. Tako da vise nikad ne bih radila u "porodicne firme". Ni za turcine. A mogla sam da ih tuzim nego policija, sud, papirologija blablabla a ja lijena za te stvari.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  6. #131
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A prestanite sa tim Rainbowom, to je najjaca stvar u koju sam ulozila. Posle 10 god i dalje radi kao prvi dan. Jes skupo, ali isplati se. Nikad jaci i bolji usisivac nisam imala.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  7. #132
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Usisivac od 2.500,00 eura.

    E ako ti je to najbolja stvar u koju si ulozila onda ne znam.....



    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by kimmi; 12-01-17 at 20:47.

  8. #133
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za cijeli zivot usput. Bez da rikne. Isplati se. Jos sam imala psa tada mogu vam rec da ni jedan usisivac nije mogao progutat toliko dlaka. A da ne pricam sta je sve izvukao iz madraca. Ne zalim za to.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  9. #134
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    To će praunučad da ti naslijede, da pričaju eeee što nam je baba Feniks ostavila, mudra li je bila...

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  10. #135
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Kako da ne, kvari se kao i svaki drugi usisivač ako ga redovno koristiš no je svima mrsko da ga sastavljaju, pune, prazne, rastavljaju ... pa ga koriste toliko rijetko da stvarno mogu da ga naslijede i praunuci. Btw, imam kirby ultimate koji sam odradio u kompenzaciju sa njima i došao me baš povoljno sa svim dodacima. Do sada sam ga popravljao jedno 10 x a koristimo ga skoro svaki dan jer mi žena ima tešku astmu. Rainbow je običan usisivač koji NE VRIJEDI te pare, a prodaju ga 10x skuplje od nabavne cijene. Za 10x manje para na tržištu možete da nabavite isto toliko puta moćniji usisivač i to ne može niko da ospori. Vatrreni branioci Rainbowa i Kirby-ja su obično ljudi koji ne žele da priznaju SAMI SEBI da su zaje8ani a ne nekom drugom. I tačka!

  11. #136
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Zaebavate li me to, usisivac od 2.500... aoooooo... zar kirbi i te zezalice jos uvijek postoje... kod nas su dolazili nekoliko puta kad sam bio dijete, jednom ih je majka namjerno zvala da joj ociste mali tepih... bili su i neki osvjezivaci vazduha, nije losa stvar... dobili smo cak i 2 noza koji su jos zivi, kao znak zahvalnosti sto smo ih ispostovali...
    mene vala niko ne zove... niko me ne voli...cak i kad se desi da me pozovu radi neke ankete, ljubazno im kazem da nemam vremena i oni krajnje ljubazno odustanu...

  12. #137
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imas Kirby koji se ne moze uporedit sa Rainbow koja sva sr*nja skuplja u vodi. Kirby je kesa. Nemoj zaebavat. Bas zato sto ima neko astmu kese su za smece(rimuje se cool). A rainbow je drugo. Voda druze...voda!
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  13. #138
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto se tice para neki kupe phone od 800e pa ga prodaju posle 2 mj pa kupe drugi pa oooh. A baterija rikne, rikne telefon. Riknuo mi laptop HP shit posle 6 mjeseca. Rainbow traje ihaha.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  14. #139
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Tacno me strah sada ima li me Phoenix u njenom imeniku :cold::monkey:

  15. #140
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Napisah neki po meni ponizavajuci posao, a vi se uhvatili samo za post o rainbowu. Bravo. Klap, klap.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  16. #141
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Vidi mačko , da imam 5 miliona u štek, ne bih dao za to G od usisivača 6300 eura pa da : sam čisti po kući, kuva kafu, ručak i otvara vrata kad poštar zazvoni 2 puta !!!!! Inače, slobodno se mogu nazavati kolekcionarom usisivača i u svako doba sam spreman da ti dokažem da će svaki iz moje kolekcije "ostaviti u prašini" taj tvoj Rainbow.
    Last edited by Tivatech; 12-01-17 at 22:06.

  17. #142
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    To ti je otkrivanje latentnih gejeva kod nas, kad kazes KIRBI zvuci onako muski druzeljubivo drugarski, a rejnbou ka sto mu ime kaze - gejkasto.

  18. #143
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @Tivatech, Vidi macku! Ja te nista nisam razumijela.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  19. #144
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Njegov brat je jaci od tvog brata prim prev

  20. #145
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Pa evo kaze kolega gore da se izvristelji seru ljudima u zivot. Planiram onda ne utuzuje te jer nesto dugujes nego sigurno on dodje i izmisli potrazivanje... Tipa uzmes telefon i ne platis ga, faca si kako si ispalio telekom, onda ti za koju godinu dodje na naplatu to i ti se cudis i pljujes izvrsitelje...
    Sent from my iPad using Tapatalk
    Spinuješ iako dobro znaš šta sam htio da kažem. Niti opravdam niti pozivam na nekakvo nasilje, samo konstatujem činjenice a polazna tačka je mentalitet ovog naroda i činjenica da su oni zadnja karika u lancu. Pri tome nisam mislo na osobe koje si nabrojao nego na očajnike koji su se zadužili 4m iznad guše da bi osigurali krov nad glavom porodici i na kraju opet moraju u podstanare.

  21. #146
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    @Tivatech, Vidi macku! Ja te nista nisam razumijela.
    Ma ništa, kažem super je taj Rainbow što imaš, odličan usisivač.

    Last edited by Tivatech; 12-01-17 at 22:29.

  22. #147
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    stvarno je super i pet puta bolji od kirbija....evo ga ka da je sad na automobilizmu pa je mercedes bolji od bmw.....rainbow je sjajan usisivač iako en bih daa 2800 za njega ne bih ni 500 za kirbi....i ja imam astmu i nije mi jasno kako ti ne odgovara više voda od kese???? Ali tvoja stvar samo nemo više o kirbiju i rainbowu mi više volimo drugi, tebi je bolji prvi i super...oba su preskupa i po meni bačene pare osim ako nemaš milione i tri žene koje ti čiste po kući
    A ne bih mogla nikad da smaram ljude da kupe nešto za što nijesu zainteresovani...mene je ovaj iz rainbowa iznervirao najstrašnije kad je počeo o mojoj nebrizi za moje astmatično zdravlje i za dječije zdravlje jer neću da kupim usisivač od 2800 eura?! SVAŠTA!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  23. #148
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Zamisli das 2000 + hiljade eura za usisivac i pricas kako je strasan HAHAHAHAHHAHAHA


    za te pare ocekujem da mi pere noge i vozi u grad, kuva kafu i prica sa mnom


    ne zaebaite ljudi, jel moguce da vam je neko uvalio pricu da date par hiljada za ebeni usisvac HAHAHAHA AO suze mi idu
    One Ring to Rule them all...

  24. #149
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,942
    Thanks Thanks Given 
    511
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Sto rece Phenix, zamisli tek bolide koji daju 800 eura za telefon i prodaju ga za dva mjeseca jer im se drugi svidio. Usisivac makar ima upotrebnu vrijednost.

  25. #150
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    stvarno je super i pet puta bolji od kirbija....evo ga ka da je sad na automobilizmu pa je mercedes bolji od bmw.....rainbow je sjajan usisivač iako en bih daa 2800 za njega ne bih ni 500 za kirbi....i ja imam astmu i nije mi jasno kako ti ne odgovara više voda od kese???? Ali tvoja stvar samo nemo više o kirbiju i rainbowu mi više volimo drugi, tebi je bolji prvi i super...oba su preskupa i po meni bačene pare osim ako nemaš milione i tri žene koje ti čiste po kući
    A ne bih mogla nikad da smaram ljude da kupe nešto za što nijesu zainteresovani...mene je ovaj iz rainbowa iznervirao najstrašnije kad je počeo o mojoj nebrizi za moje astmatično zdravlje i za dječije zdravlje jer neću da kupim usisivač od 2800 eura?! SVAŠTA!
    2800 eur? Zadnji put kad je bila ova teta kod mene spominjala je cijenu od 3600 eura! Mene je Kirby ultimate serija sa svim dodacima došao cca 850 eur. To je plafon koji bih dao za usisivač. Na tržištu ima toliko dobrih usisivača za 500-700 eura koji ne samo da ne zaostaju nego su 3x moćniji i funkcionalniji od Kirbija i Rainbowa. 300 eura zaradi po prodatom usisivaču agent - lažov - prevarant - kriminalac! Što misliš kolika je zarada onom na vrhu prevarantskog lanca? To je posao koji definitivno ne bih radio pa da mi život od toga zavisi.

Page 6 of 7 FirstFirst ... 234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Internet poslovi
    By podgoricko-dijete in forum Sve i svašta
    Replies: 40
    Last Post: 14-11-13, 00:22
  2. Sezonski poslovi
    By Mojsije in forum Sve i svašta
    Replies: 69
    Last Post: 16-05-09, 21:09
  3. Sezonski poslovi
    By Titania in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 05-03-07, 01:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •