Quote Originally Posted by goozica View Post
E jes, to mi rece, kad neko kaze da je prodao usisivac, svi aplaudiraju i tamo mu se upise bonus Svi su ujutru dobijali po euro za kafu nisu losi stimulansi i pozitivna atmosfera da primaju platu, ovako... samo im fali jos da kolektivno citaju molitvu


Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
Pa moraju prvo da ti operu mozak t.j. naprave lobotomiju i sprže dio mozga koji je odgovaran za sram i moral. Kad završe sa operacijom možeš da kreneš u beskorpuloznu pljačku naivnih budala i prodaješ im usisivać za 2500 ili još gore ovi kriminalci iz Rainbowa što traže za uređaj od 300 eura traćavih 6000 eura. Ovi iz Kirbija bar ti daju uređaj da ga koristiš pa ako si sposoban i vrijedan kad si se već uvalio u G, možeš očistiti nekome i izvaditi bar dio rate, ovi lopovi iz Rainbowa te drže u dužničko ropstvo bez mogućnosti korišćenja onog što plaćaš. I na kraju poslastica, nakon što mi je "agentica" očistila mali tepih 80x50 sa Rainbow-om koji je pokušala da mi uvali za neke "sitne pare" i kategorično ustvrdila je tepih čist u što sam se trebao uvjeriti kad sam bacio vodu iz istog, uključio sam moj bezvezni "Samsung" neka "imitacija Kirbija" sa rotacijskom četkom http://www.samsung.com/uk/consumer/h...VU08H3020PB/EU kupljen u Neptunu, za manje od 80 eur na akciju, gospođa se samo zarumenila , napokon umukla, spakovala stvari i brže-bolje pokušala da nađe izlazna vrata.
Jedva čekam kad će sljedeća.