Results 1 to 9 of 9

Thread: Dell Ultrabook za Macbook AIR

  1. #1
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Brooklyn
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Dell Ultrabook za Macbook AIR

    Dell inspirion 15 5547 - Notebook ima jos 2,2 godine garancije, stanje 9.8/10.

    CPU: Intel Core i5-4210U 1.7 GHz
    GPU: AMD Radeon R7 M265 - 2GB + Intel HD Graphics 4400
    RAM: 8 GB DDR3 1600 MHZ
    HDD: 240 GB SSD Kingston HyperX FURY
    DISPLAY: 15.6 inch 16:9, 1366x768
    Baterija do 5 sati (win 8.1)
    Debljine svega 2.2cm, aluminijumska poledjina.


    Po potrebi kupca, za navedeni model mogu da nabavim dodatnih 8GB Ram-a, backlit tastaturu, FHD touch-screen, Originalnu torbu. Za sve posjedujem racun i garanciju!
    Zamjenio bih za Macbook AIR 13.3" sa flash-storage-om, i da je odlicno ocuvan.











    946.eq

  2. #2
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Bez uvrijede, ali ovo vidjelo Ultrabook-a nije.
    Those about to rock, we salute you!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Brooklyn
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Bez uvrijede, ali ovo vidjelo Ultrabook-a nije.
    Sa FHD Touchscreen-om i backlit tastaturom spada u ultrabook seriju, i nisam to ja izmislio nego fabrika koja ga proizvodi. Trenutno se na laptop nalazi taj isti FHD, 16GB rama, Backlit tastatura. Uglavnom, refresh.
    946.eq

  4. #4
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,156
    Thanks Thanks Given 
    67
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    koja je vrijednost laptopa?

  5. #5
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pekmen View Post
    Dell inspirion 15 5547 - Notebook ima jos 2,2 godine garancije, stanje 9.8/10.
    HDD: 240 GB SSD Kingston HyperX FURY
    DISPLAY: 15.6 inch 16:9, 1366x768
    mogu da nabavim dodatnih 8GB Ram-a, backlit tastaturu, FHD touch-screen
    Onda ovo ispada ultrabook iz garaze, ako mu mijenjas iznutrice po potrebi... HDD nije fabricki, a o displeju i tastaturi da ne pricam. Plus sto u tom slucaju mozes da zaboravis na garanciju.
    U ostalom, ultrabook-ovi sa Intelom imaju naljepnicu (u pocetku crnu, sad ima i plava) koja naznacava da racunar zadovoljava njhove kriterijume i bezbjednosne standarde (anti-theft, identity protection, smart connect) koji su sama odlika ultrabooka plus 6h HD video playback-a.
    Last but not least, nigdje na Dellovom sajtu, niti na bilo kom drugom ne pise da je ovo ultrabook...
    Last edited by guvarana; 14-02-16 at 11:22.
    Those about to rock, we salute you!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko se ja razumijem, ako si otvarao racunar, dodavao RAM itd nece ti vaxiti garancija. Mislim da ces za Air morati da doplatis, ako ces model sa ssd-om...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #7
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Brooklyn
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Onda ovo ispada ultrabook iz garaze, ako mu mijenjas iznutrice po potrebi... HDD nije fabricki, a o displeju i tastaturi da ne pricam. Plus sto u tom slucaju mozes da zaboravis na garanciju.
    U ostalom, ultrabook-ovi sa Intelom imaju naljepnicu (u pocetku crnu, sad ima i plava) koja naznacava da racunar zadovoljava njhove kriterijume i bezbjednosne standarde (anti-theft, identity protection, smart connect) koji su sama odlika ultrabooka plus 6h HD video playback-a.
    Last but not least, nigdje na Dellovom sajtu, niti na bilo kom drugom ne pise da je ovo ultrabook...
    Ne ispada ultrabook iz garaze nego iz Dell fabrike.. Opet napominjem da za sve imam 2,2 godine garancije, naravno da nista nijesam sam mijenjao vec ovlasceni serviser iz tehnomaks-a, i svi dodatni djelovi sto su naknadno kupljeni kupljeni su OD STRANE ISTOG SERVISERA, i rekoh da za SVE POSJEDUJEM GARANCIJU I RACUN KOJA I DALJE VAZI.
    Takodje posjedujem fakturu jer je notebook uzet preko racuna na kojem pise Dell Inspirion 15 5000 5547 ultrabook, dakle, nidje na Dellovom sajtu ne pise da je ovaj model konkretno ultrabook, ali pise da inspirion 15 5000 i inspirion 17 7000 spadaju u ultrabook seriju sa svim gore 'jacim' komponentama koje sam naveo.

    Druga stvar, nema potrebe da mi spamujes oglas iako si se vec posra na njega, da oproste administratori, ako vec nijesi kupac ili zainteresovan, treba si elegantno da zaobidjes, kad bi ja svaki dan ispravlja' ljude sto lupaju po ovome forumu, dje bi mi kraj bio..

    Pozdrav!
    946.eq

  8. #8
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    8,262
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,816
    Thanked in
    838 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pekmen View Post
    Ne ispada ultrabook iz garaze nego iz Dell fabrike.. Opet napominjem da za sve imam 2,2 godine garancije, naravno da nista nijesam sam mijenjao vec ovlasceni serviser iz tehnomaks-a, i svi dodatni djelovi sto su naknadno kupljeni kupljeni su OD STRANE ISTOG SERVISERA, i rekoh da za SVE POSJEDUJEM GARANCIJU I RACUN KOJA I DALJE VAZI.
    Takodje posjedujem fakturu jer je notebook uzet preko racuna na kojem pise Dell Inspirion 15 5000 5547 ultrabook, dakle, nidje na Dellovom sajtu ne pise da je ovaj model konkretno ultrabook, ali pise da inspirion 15 5000 i inspirion 17 7000 spadaju u ultrabook seriju sa svim gore 'jacim' komponentama koje sam naveo.

    Druga stvar, nema potrebe da mi spamujes oglas iako si se vec posra na njega, da oproste administratori, ako vec nijesi kupac ili zainteresovan, treba si elegantno da zaobidjes, kad bi ja svaki dan ispravlja' ljude sto lupaju po ovome forumu, dje bi mi kraj bio..

    Pozdrav!
    Totalno mi smeta kad ljudi oglasavaju stvari kao da su nesto sto nisu. Na racunu pise, je l'? oh, ludila!
    Jesam bio zainteresovan kada sam vidio oglas, ali posto to nije to sto sam mislio da je, morao sam da te ispravim i da iskomentarisem oglas. U ostalom, to je ono za sta forum i sluzi, zar ne? Transparentna trgovina, najbolje ponude i realne cijene. Bez obmanjivanja ljudi.

    Srecna prodaja.
    Those about to rock, we salute you!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Brooklyn
    Posts
    1,673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guvarana View Post
    Totalno mi smeta kad ljudi oglasavaju stvari kao da su nesto sto nisu. Na racunu pise, je l'? oh, ludila!
    Jesam bio zainteresovan kada sam vidio oglas, ali posto to nije to sto sam mislio da je, morao sam da te ispravim i da iskomentarisem oglas. U ostalom, to je ono za sta forum i sluzi, zar ne? Transparentna trgovina, najbolje ponude i realne cijene. Bez obmanjivanja ljudi.

    Srecna prodaja.
    Interesovanje za nesto, laptop u ovom slucaju se vrsi na osnovu hardwera, fizickog izgleda itd.. Ime nema veze sa tim, mogao sam stavit i space shuttle, ali nijesam, i zamolio bih te da mi zaobidjes oglas vec jednom, spamuj nekom drugom

    Refresh, rezervisan do sjutra vece.

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    946.eq

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Apple Remote Control MacBook, MacBook Pro, iMac, iPod
    By afroman in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 31-05-15, 09:38
  2. Info ultrabook
    By milosss in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 10-12-13, 13:03
  3. Kupujem Ultrabook
    By AK47 in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 7
    Last Post: 19-08-13, 00:50
  4. Mijenjam acer i dell za macbook
    By Ahil in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 5
    Last Post: 07-06-13, 09:39
  5. Kupujem Apple MacBook 13" ili Dell XPS M1330
    By Mirage in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 11-04-08, 14:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •