Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 101 to 125 of 181

Thread: Lijepa žena-ružan muškarac...

  1. #101
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Evo procitah cijelu temu. Primjećujem da je Gandalf ovdje "najglasniji", i kao slucajno mi se vrati film kad sam gledao neku reportazu sa Žabljaka i vidim njega, drzi neki govor već, i vidim djevojku/ženu pored njega(fino čeljade, iz Australije kako povezah kasnije)

    E pa ljudi meni je Gandalf ružan, ka lopov(jedinica za ružno kod baba u Crmnicu, ne shvati lično), nekakvom kosom do ramena, veza rep, nidje veze, lici mi na nekog neostvarenog pankera... a ova žena mu taman kao neka curica posle mature, iz onih školskih albuma, slika!

    E sad oni su potpuni nepar, po meni, i da je ona gledala Gandalfa nikad ga nebi uzela, ali dozvolila je da njegova prica stigne do nje i eto ti familija su... Gandalf ima pricu, garantujem, jer kad ovoliko piskara po forumu stekao sam utosak da je recit, inteligentan, preduzimljiv, piči mi po zivcima na XX tema o kojima piše, ali moraju mu se priznati vrline.

    E da je ova mala od kengura gledala tebe Gandalfe mojim očima dzabe bi ti bila priča i sva pamet koju imaš, što me navodi na onu: "ljepota je u oku posmatrača"!

    Tako da to sto je nekome neko ružan u osnovi ne znači ništa ostaloj populaciji.

  2. #102
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    ljepota je u oku posmatraca . Slusao sam neke osobe dje velicaju svoje partnere ni da su manekeni/ke i neki avioni , sta vise ispod prosjeka ali razumijem nije svaciji ukus isti , i ne privlaci svakoga isto, njemu/njoj je taj neko najljepsi ...

    sve u svemu dzaba ljepota ako nema dvije u glavu i ako ne mozes sa tim nekim progovorit dvije rijeci. Za kombinacije i nekako ali ni to nije zanimljivo duze od mjesec dva

    EDIT: pretekao me Tom sa postom za ljepota je u oku posmatraca
    Last edited by Stivi; 11-02-16 at 12:02.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ukusi se razlikuju naravno. Nidje ne pricah o sebi na ovoj temi samo o crnogorskim stereotipima

    Pankeri ne nose dugu kosu nego cirokanu ja sam metalac

    Ali u svakom slucaju moja se zena ne bi slozila sa tobom I mozda nijesam tvoj tip. Ti si od onih sto vole osisane do glave nabijene momke sto voze sharene megane

    Dzabe ti sve na svijetu, ako ne mozes uhvatiti taj prvi pogled, to prvo obracanje paznje... Dzabe ti je najjaca prica i 10 fakulteta.
    Last edited by zvoncica; 11-02-16 at 18:08. Reason: možeš li djevojku puštit na mir....molim te
    One Ring to Rule them all...

  4. #104
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Da tačno, čirokana, nešto sam se presaltao pa lupam, metalac si - ono baš se trudiš

    Ko moze da garantuje da ova Badza nema momka, da je neko ne voli? Ok i meni je ružna, možda mi je i više ružna sto joj je Dps hram/kuća, ali...

  5. #105
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    pa to je to , ukusi . Prije neki dan momak i djevojka metalci oboje , momak nizi od djevojke za glavu ipo , ona startija vidi se iz aviona (mada i jedno i drugo bijahu ruzni da se ne lazemo), u ljubavnom zanosu oboje

    ali raspar totalni, al vjerovatno se privlace, privukla ih je ta vrsta muzike i stajlinga a i nije im neki izbor pa se nasli
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  6. #106
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,037
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,538
    Thanked in
    3,115 Posts

    Default

    evo iz zenskog ugla par rijeci, kad vec povukoste. po pisanju sa foruma, gandalf mi je bio najmrzniji lik. sto po pisanju, sto po slikama. kapiram da vecina razumije kakav je to osjecaj, sudeci po reakciji na njegove postove. dosao je taj dan da sam ga upoznala i iskreno, mislila sam da ce nama 15toro da ukaki vece, kad ono... prc! prvi put da se zaebem, da prostite na izrazu.
    posle toga smo par puta sjeli i ispricali se i, evo ja kao zena, mogu sa vam kazem da covjek meni uopste nije ruzan, osmijeh i pogled mu para vrijede, energija koju prenosi jos vise. plus sto ima osobina koje ja cijenim nevjerovatno. sto se mene tice, pokazao se, ne kao drug, nego kao pravi prijatelj. i razumijem gdju u potpunosti sto je "pala" na njega. i vjerujem da se pored njega osjeca kao kraljica. odnosno, zbog nekih stvari, tvrdim.
    nego, da se tema ne pretvara u porodicu carobnjaka, ne sudite o nekom koga ne poznajete
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #107
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,265
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    ...i obratno.

    Da li se grozite i morate da prekomentarišete ili na to gledate kao na nešto vrlo nebitno i da su partneri prosto vezani duhovnom sponom
    jesu jesu sponom..od mercedesa, i silen blokom lijevim
    She is only here to annoy herself!

  8. #108
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,857
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,387
    Thanked in
    2,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    ...i obratno.

    Da li se grozite i morate da prekomentarišete ili na to gledate kao na nešto vrlo nebitno i da su partneri prosto vezani duhovnom sponom gdje je najmanje bitan fizički izgled?
    Moram reći da uglavnom ne obratim pažnju i ja u suštini uvjek nadjem i gledam simpatične crte na ljudima ali kad mi je nešto baš toliko očigledno i pored sve duhovne veze i sreće i radosti koji ima taj par i svih mojih najboljih namjera meni nije prijatno.Naravno ja i moji ukusi i pogledi nismo bitni, bitno je da njima ne smeta i da se simpatisu i vole ali...
    Znam i da se nasmijem (onako od muke) kad vidim da neko komentariše srcadima i "kako ste slatki" a ovamo..."e grdan li je, dje ga iskopa".

    Eto tema pa piskarajte.

    Послато са GT-I9070
    Tek sam sad pažljivije pročitao šta je napisala pokretačica teme. Ona je tako pristojno i uvijeno otkačila ružne momke, evo se ispisa postova i postova, a ja tek sad primijetih.

    Neka si nam ti rekla.
    Last edited by Artemis; 11-02-16 at 13:28.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ja sam zatecen... Hvala ti guzo na ovim toplim rijecima

    Ostao sam bez teksta
    One Ring to Rule them all...

  10. #110
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,037
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,538
    Thanked in
    3,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja sam zatecen... Hvala ti guzo na ovim toplim rijecima

    Ostao sam bez teksta
    vjerovatno ti nikad ne bih rekla, al sam "isprovocirana"
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    I to neko na kraju ozeni, i djecu napravi... Najezih se.. Ko nije za sebe nije ni za drugoga.
    Evo, ja sam ta stiješnjena šunka, buđola, nosim helanke, doduše ne sa bebidolkom ili gornjim dijelom kupaćeg, ali ih nosim, jer je MENI jako prijatno u istim i nešto ti nijesam na muku kako to igleda u očima 'esteta'
    Pikaso je veliki umjetnik, al za njegovu švrljotinu 5 eura dala ne bih...Ali bih ga 'oprala', kad bi ga neko uporedio s meni najmilijim Moneom.
    Ćutah, jer aposlutno imaš pravo da ne voliš nas slaninave, ljuljajuće žene, krmače, kako god hoćeš
    Sve je u redu do momenta dok tebe neko ne uze za primjer i ne ispljuva ka' grdalja, Tom bješe, čini mi se...
    pa se ti fino, što je neđe i logično, opra, opravda, zašto je tebe tvoja gospođa zavoljela i 'koti' se s tobom...Namjerno kažem koti, jer se ti ježiš kad debelu ženu neko oženi, pa se još usudi i da je napuni...
    Isto tako ti je i s nama prasićima...
    S tim što svinjama orgazam traje POLA SATA...
    Last edited by KRKNA; 11-02-16 at 12:44.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  12. #112
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    a sto je ovo sve ljepotani na forum ispadose, odo ja malo na kisu

  13. #113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Opet da ponovim... To je moje licno misljenje i MENI se to ne svidja.


    To sto si se ti pronasla u svoj prici i kako si se pronasla je tvoja stvar.

    Ne mozes me nacerati da mi se nesto svidi kad je nekome gadno. Vidis Tomu se ne svidja sto ja imam dugu kosu npr. I to mu je gadno i zato sam mu odvratan.
    Nikada nijesam vazio za ljepotana ali nikada vala nijesam ni grdan bio. I nikad na moju visinu 185 nijesam presao 85kg.
    Meni se npr ne svidjaju obrijane glave i to me nikad ne bi privuklo da sam zensko.
    Kao sto mi se ne svidjaju debele zene i ne mogu da vjerujem da neko to sebi dozvoli pogotovo ne u 21vijeku kad su teretane na svakom cosku, dijetetski proizvodi i da ne nabrajam


    A orgazam traje pola sata jer od tezine ne moze krv da cirkulise pa onda na kasicicu po malo ))

    Samo udri niko ti ne brani, i izvini sto si se pronasla u mojim ne svidjanjima
    One Ring to Rule them all...

  14. #114
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Gandalfe, braniš sebe, takvog kakav si, kod žene kojoj si se svidio i kojoj si idealan muškarac za vezu, brak i porodicu..
    Dozvoli i meni da branim čast debelih žena, koje su se sviđele muškarcima...Možda su za tebe bolesni, bez mozga, nenormalni, ali ih IMA...
    a meni je najdraže što ima žena kao tvojih, momaka kao mojih i momaka za Viktoriju Badžu
    Last edited by KRKNA; 11-02-16 at 12:57.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #115
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,265
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ukusi su razliciti... Niko odje kad kaze lijepa zena ne misli na Natasu Bekvalac. Misli se na normalnu curu :

    165 - 175 cm
    52-60 kg
    60 na 175 ti je gornja granica? nemoj zaebavat
    She is only here to annoy herself!

  16. #116
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Bar
    Posts
    4,151
    Thanks Thanks Given 
    721
    Thanks Thanks Received 
    479
    Thanked in
    246 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    vjerovatno ti nikad ne bih rekla, al sam "isprovocirana"
    Osjecam se ponosnim, što sam te isprovocirao! Dobro je sto je Gandalf preko bare pa nece bit nikakve afere(a vidim malo vam fali ), neću da me kune njegova supruga.

    Da nema dijete na glas bi vam rekao...(uzmite sobu!)
    Mozda je on simpatičan uživo, al vjeruj mi na tv-u je izgledao mnogo lošije od njegove dame, mada nisam neki stucnjak za mušku ljepotu.

  17. #117
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,037
    Thanks Thanks Given 
    3,963
    Thanks Thanks Received 
    6,538
    Thanked in
    3,115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tom View Post
    Osjecam se ponosnim, što sam te isprovocirao! Dobro je sto je Gandalf preko bare pa nece bit nikakve afere(a vidim malo vam fali ), neću da me kune njegova supruga.

    Da nema dijete na glas bi vam rekao...(uzmite sobu!)
    Mozda je on simpatičan uživo, al vjeruj mi na tv-u je izgledao mnogo lošije od njegove dame, mada nisam neki stucnjak za mušku ljepotu.
    ahhahahahaah to je sve što si vidio?
    plitko, jako plitko.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Nećemo, haj da ručamo..
    Inače, nijesam ja debela, to je od vlage...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  19. #119
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,170
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Preskoci rucak danas,nece ti nista biti
    Ne mogu @krkni repku da dam jer sam je skoro nedje castio...
    Last edited by METZ; 11-02-16 at 13:12.

  20. #120
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    60 na 175 ti je gornja granica? nemoj zaebavat
    Vole ljudi te zgoljave, sto ces.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  21. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Preskoci rucak danas,nece ti nista biti
    Ne mogu @krkni repku da dam jer sam je skoro nedje castio...
    Častim ja tebe..ručak...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  22. #122
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kritike na račun izgleda drgih, obično iznose ljudi zadovoljni svojim izgledom...oni savršenih proporcija, harizmatični i neodoljivi...prelijepi (bar bi bilo logično da je tako). Lako je njima da prozivaju nas, nesavršene, debele i mršave, niske i visoke, ali i mi imamo pravo da gazimo zemljom, pa da se i svidimo nekome.
    Nego, život mi pokazao da, upravo ti virtuelno savršeni, u rl imaju veliki problem sa sobom, a da bi se skrenula pažnja sa ličnog problema, traži se neko na koga bi se prebacio isti.
    Neka, ne mari... ako je tako lakše.

  23. #123
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,093
    Thanks Thanks Given 
    633
    Thanks Thanks Received 
    656
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Opet da ponovim... To je moje licno misljenje i MENI se to ne svidja.


    To sto si se ti pronasla u svoj prici i kako si se pronasla je tvoja stvar.

    Ne mozes me nacerati da mi se nesto svidi kad je nekome gadno. Vidis Tomu se ne svidja sto ja imam dugu kosu npr. I to mu je gadno i zato sam mu odvratan.
    Nikada nijesam vazio za ljepotana ali nikada vala nijesam ni grdan bio. I nikad na moju visinu 185 nijesam presao 85kg.
    Meni se npr ne svidjaju obrijane glave i to me nikad ne bi privuklo da sam zensko.
    Kao sto mi se ne svidjaju debele zene i ne mogu da vjerujem da neko to sebi dozvoli pogotovo ne u 21vijeku kad su teretane na svakom cosku, dijetetski proizvodi i da ne nabrajam


    A orgazam traje pola sata jer od tezine ne moze krv da cirkulise pa onda na kasicicu po malo ))

    Samo udri niko ti ne brani, i izvini sto si se pronasla u mojim ne svidjanjima
    Ti bas znas sta bi ti se svidjelo da si zena.Ni meni nije jasno kako se ovim nasim djevojkama moze svidjet neki muskarac sa duzom kosom,kad 90% istih ne zna oprat tu kosu no im je vjecito masna i prljava

  24. #124
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas ne volim dugu kosu kod muskarace jos ako je tanja pa ono visi ka spageti Qq xD
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  25. #125
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    Ti bas znas sta bi ti se svidjelo da si zena.Ni meni nije jasno kako se ovim nasim djevojkama moze svidjet neki muskarac sa duzom kosom,kad 90% istih ne zna oprat tu kosu no im je vjecito masna i prljava
    E i ti ga sad pretjera. -.-
    Ne mora da znači.

Page 5 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lijepa i njegovana kosa!
    By Biki in forum Ženski kutak
    Replies: 168
    Last Post: 18-04-24, 14:18
  2. Lijepa mjesta za fotografisanje
    By Kliker17 in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 7
    Last Post: 29-08-12, 20:55
  3. Evo i ova mala lijepa AMOK slavi rodjendan....
    By Thomas_O_Malley in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 33
    Last Post: 15-10-06, 12:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •