Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast
Results 126 to 150 of 181

Thread: Lijepa žena-ružan muškarac...

  1. #126
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ada moramo i mi ćelavi živjet, ne valjaju vam debeli, ne valjaju mršavi, ne valjaju mirišljavi, ne valjaju smrduckavi, odavde bi Hitler uteka.

  2. #127
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Kako ste ga "zabagovali" ođe

    Gandalf ima zanimljivu teoriju oko "pucanja na više klase", odnosno kako muškarac prosječnih "performansi" ne može da puca na curu "više klase"... Nije to samo njegova teorija, čak ima i mnoštvo filmova o toj tematici... Meni samo nije jasno "ko" odlučuje o tome ko je kakva klasa, i koliki je rok trajanja te klase? Npr neko ima "vezu" da uhvati dobar posao, da dobro zarađuje trenutno, itd, znači li da je to viša klasa? Ili cura bude u rijaliti i onda je ona sad starleta i viša klasa?

    Sve je to u glavi, niko te ne može nagrditi kao ti sam sebe... Glupo je da navodim svoje primjere, da bude da se nešto hvalim itd, ali nikada nisam imao problem sa klasama, sve dok sam ja sam sebi "visoka klasa"... Svi smo mi na kraju dana obični mali ljudi, puni maski, kompleksa, strahova i problema...
    Jedino što mogu da potpišem je to da nikada ne bih umjeo da "smuvam" starletu i pored svog dobrog materijalnog stanja i imidža...

    Žao mi je što danas mnoge mlade cure ne rade na "sebi", odnosno dovoljno im je što su lijepe i ne zanima ih ništa više... Koliko puta sam rekao sebi kad tako neku curu upoznam "Koja greota, koja greota..." Ali na kraju krajeva, svaki lonac nađe svoj poklopac...

    Ps. Ne dirajte Krknu, sjećam se situacija kad je bila istrajna sa dijetom i radom na sebi, tako da ima moje poštovanje zbog toga
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  3. #128
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,242
    Thanks Thanks Given 
    786
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    E svaka vam cast, za 2 dana 6 strana..

    Jes, brate, grdno vidjet "raspar" zajedno. Ono, boginja hoda, a s njom neki vepar.. ili neka momcina kako za ruku drzi nekog zenskog.. vepra
    Ali isto tako znamo i da je ljepota samo jedan od faktora koji odlucuju da li je ta neka osoba ona prava. Zene ce se cesto rukovoditi i materijalnim statusom udvaraca, dok ce muskarci uzimati u obzir moral zene.
    E sad, ja sam malo naopak, pa mi je ljepota prioritet (bila je tema na ljubav na kojoj je, zbog tog mog stava, cijeli forum na X strana polemisao samo sa mnom), a kad je moral u pitanju, uvijek sam bio lud za onim malo zlim zenama.. volim poganulje, vragolanke, vjestice.. I to ne za kombinaciju, nego bas za ozbiljnu pricu. A kad je avantura u pitanju, e tu bas vise gotivim ove dobre, postene, neiskvarene.. jer obozavam tu neku ulogu demona koji je iskvario neko divno celjade Sve naopako..


  4. #129
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,879
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,415
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Viša klasa je starleta koja, geotice, mora da se vrati kod roditelja jer nema para da živi sama u stanu, a viša klasa je i onaj naš idiot od fudbalera koji joj je ponudio stan u Budvu i 30 000€ da se snađe za prvo vrijeme. Koliko god da bih isprangijao tu nesrećnicu koja se mora vratit kod roditelja, pomenute uslove ne mogu da isfinansiram. Šta ćeš, život je nekome maćeha, a nekome fudbalski klub ili fudbaler.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  5. #130
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nije samo to nego imas curu koja kad udje u lokal sve stane na trenutak i svi gledaju u nju. Na njoj guchi, zhivenshi, kuda prodje mirise ulica po nedjelju dana... Ne mora ona biti sponzorusa da se razumijemo ali nju ce da jebbe sin Mila Djukanovica ili Milo sam.
    Obicni smrtnik moze samo da se lozi i da masta pod tusem.
    I sad treba biti posten prema sebi i priznati svoje domete. Ne kazem ja da ne treba neko ko nije maneken da se stidi i ne napada. Samo da ne siba tooooliko daleko i da se smanje ocekivanja. Da nije kraj svijeta kad te odbije. To je kao kad tim sa Balkana prodje kvalifikacije za LSH, ako ispadne u prvo kolo nikome nista, ako prodje neka gore baklje.

    Imam dobrog drugara koji je cijeli zivot takav, ni lijevo ni desno, samo najbolja i najkvalitetnija riba, gola starleta ili plejbojeva zecica. I nikad ne upali to napadanje, tj. Upali u Bd kad ga promoterke ocerupaju po par hiljada za noc. I cijeli zivot sam...
    Ok hajde da sjednem da vidim dje grijesim. Ali ne... Trosice se samo goli kvalitet ili nista...


    Curama je nekako lakse, jer imaju te kucka cure koje nijesu nista specijalno fizicki i one to znaju ali koriste sva moguca pomagala sminke i pushapove da licne na nesto i onda ona klasicna navlakuska prica jedan dan te volim drugi mrzim ne mozes da me imas mawi jer #takosamumogucnosti...

    Kod momaka to teze ide. Pogotovo kod momaka kojima samopouzdanje i samopostovanje nije jaca strana.

    Poraz ne postoji - ni u cemu i nikada. Probaj nagnaj i nazdij, ali probaj dje je kvota 1.8 - 2.2 nemoj probavati na kvotu 5000
    Last edited by Gandalf_White; 11-02-16 at 14:01.
    One Ring to Rule them all...

  6. #131
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nije samo to nego imas curu koja kad udje u lokal sve stane na trenutak i svi gledaju u nju. Na njoj guchi, zhivenshi, kuda prodje mirise ulica po nedjelju dana... Ne mora ona biti sponzorusa da se razumijemo ali nju ce da jebbe sin Mila Djukanovica ili Milo sam.
    Obicni smrtnik moze samo da se lozi i da masta pod tusem.
    I sad treba biti posten prema sebi i priznati svoje domete. Ne kazem ja da ne treba neko ko nije maneken da se stidi i ne napada. Samo da ne siba tooooliko daleko i da se smanje ocekivanja. Da nije kraj svijeta kad te odbije. To je kao kad tim sa Balkana prodje kvalifikacije za LSH, ako ispadne u prvo kolo nikome nista, ako prodje neka gore baklje.

    Imam dobrog drugara koji je cijeli zivot takav, ni lijevo ni desno, samo najbolja i najkvalitetnija riba, gola starleta ili plejbojeva zecica. I nikad ne upali to napadanje, tj. Upali u Bd kad ga promoterke ocerupaju po par hiljada za noc. I cijeli zivot sam...
    Ok hajde da sjednem da vidim dje grijesim. Ali ne... Trosice se samo goli kvalitet ili nista...


    Curama je nekako lakse, jer imaju te kucka cure koje nijesu nista specijalno fizicki i one to znaju ali koriste sva moguca pomagala sminke i pushapove da licne na nesto i onda ona klasicna navlakuska prica jedan dan te volim drugi mrzim ne mozes da me imas mawi jer #takosamumogucnosti...

    Kod momaka to teze ide. Pogotovo kod momaka kojima samopouzdanje i samopostovanje nije jaca strana.

    Poraz ne postoji - ni u cemu i nikada. Probaj nagnaj i nazdij, ali probaj dje je kvota 1.8 - 2.2 nemoj probavati na kvotu 5000
    Haha, razumijem ja tvoje rezonovanje, ali problem je što tvoj drug ima pogrešan pristup, to je sigurno...
    Poznavao sam i poznajem dosta sličnih djevojaka, da ne kažem nešto drugo, i ukoliko nisu klasične "starlete" onda imaju "problem" što im prilaze samo seljačine sa nekom "sin M.Đ." pričom, a normalni, obražovani i zgodni momci ih zaobilaze...
    Da se razumijemo, mene lično takve djevojke ne privlače, nikad nisam imao neka pozitivna iskustva, osim "poštovanja" muške populacije koji to gledaju kao osvajanje trofeja...
    Suština priče je da tvoj drug radom na sebi, od emancipacije, do fizičkog rada na sebi, može nešto uraditi u "višoj klasi"... Ako mu je to naravno cilj u životu...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  7. #132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Haha, razumijem ja tvoje rezonovanje, ali problem je što tvoj drug ima pogrešan pristup, to je sigurno...
    Poznavao sam i poznajem dosta sličnih djevojaka, da ne kažem nešto drugo, i ukoliko nisu klasične "starlete" onda imaju "problem" što im prilaze samo seljačine sa nekom "sin M.Đ." pričom, a normalni, obražovani i zgodni momci ih zaobilaze...
    Da se razumijemo, mene lično takve djevojke ne privlače, nikad nisam imao neka pozitivna iskustva, osim "poštovanja" muške populacije koji to gledaju kao osvajanje trofeja...
    Suština priče je da tvoj drug radom na sebi, od emancipacije, do fizičkog rada na sebi, može nešto uraditi u "višoj klasi"... Ako mu je to naravno cilj u životu...

    Ne razumijes sta pricam... Ne pricam ja za ove cure da su neosvojive. Pricam da moj drugar puca visoko. Jer nije ni obrazovan ni lijep ni situiran.

    Ali on i dalje vjeruje da moze da zaigra finale lige shampiona dok je realno dobar za drugu CG ligu i Brskovo
    Last edited by Artemis; 11-02-16 at 14:41.
    One Ring to Rule them all...

  8. #133
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Tek sam sad pažljivije pročitao šta je napisala pokretačica teme. Ona je tako pristojno i uvijeno otkačila ružne momke, evo se ispisa postova i postova, a ja tek sad primijetih.

    Neka si nam ti rekla.
    Vidji dat ću ti ban ako nastaviš klipove da postavljaš
    A ovo što si rekao...Istina je da se zabavljam sa sebi lijepim momcima pa može biti taj neko grdan drugima.Dakle moj je izbor kao sto bi to bilo i onom tamo nekom ko je izabrao sebi a meni nije prijatno kao posmatraču.Svako ima svoja slobodna prava.
    Poenta čitave moje teme jeste folirate li se?Dobro,znam da svako svakog poštuje i poštuje mu bolju-ljepšu polovinu i ako je nekom dobro dobro je i vama i ljepota je u oku posmatrača...Ali jel vam prijatno na oko kad je nešto baš toliko odudarajuće od onog vama lično lijepog?Filozofirate li ili komentarišete drugima ili sebi u bradu kažete nešto?Šaljete li smajlije sa srcetom i ružama na društvene mreže a rekli bi ste nešto drugo?(Ovo poslednje mi je toliko gadno da nemam riječi)
    Prava je ali prava rijetkost kod mene da naletim na tako nešto,ali ako se desi sanjam recimo kako me seksualno uznemirava taj nečiji izbor koji sam vidjela preko dana(vjerovatno jer zamislim kako taj neko spava sa tim nekim)a nisam mu lik ili izgled ili nesto tako odbojno mogla istisnut iz glave.Ja priznajem.
    E evo NHM, dako dodjete od mene do riječi.

    P.S.Zbog ove komunikacije Gandalf-Krkna...Skinut cu Gandalfu kapu samo zato što skidam kapu bilo kome ko je spreman da mi kaže lično "odbija me jer imaš problema sa sluhom".Cijenim iskrenost i slobodnu volju i pravo da neko kaže što mu se ne dopada.I želim i tražim čistinu u odnosima, da se zna na čemu smo.Koliko god grubo zvučalo.I ovo mislim bez imalo namjera da ugrozim Krla i sve ono lijepo što ona posjeduje.Ona to zna.

    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  9. #134
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Ja sam uvijek za to da muškarac puca na cure koje su 'iznad' njega. Ne mora na starlete i slične, ali ako je cura ljepša od njega za klasu, a on ima šta da ponudi, obavezno neka singla na dobru kvotu. Jer kad pogledamo oko sebe, vidimo da se mnogi dobro kockaju.

    Niđe nijesam vidio kompleksa kao na ovom forumu kod muške populacije. Svaka ovakva tema se na kraju svela na auta i imovinsko stanje. Svoju nesposobnost ne pravdajte tim glupostima. I sami znate da nije tako kao što pričate, ali vam je tako lakše. Volite opravdanja i izgovore, ne možete sebi da priznate neke stvari.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  10. #135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    P.S.Zbog ove komunikacije Gandalf-Krkna...Skinut cu Gandalfu kapu samo zato što skidam kapu bilo kome ko je spreman da mi kaže lično "odbija me jer imaš problema sa sluhom".Cijenim iskrenost i slobodnu volju i pravo da neko kaže što mu se ne dopada.I želim i tražim čistinu u odnosima, da se zna na čemu smo.Koliko god grubo zvučalo.I ovo mislim bez imalo namjera da ugrozim Krla i sve ono lijepo što ona posjeduje.Ona to zna.

    Послато са GT-I9070

    Ja nijesam imao namjeru nikoga da uvrijedim. Jednostavno ne mogu i tacka. I sto bih se uvijao, kazem sta mislim ne gubim vrijeme. Svi srecni znamo na cemu sam.


    Meni se desilo X puta da cura koja mi se svidja kaze ne svidja mi se duga kosa, ili ne zelim da izlazim na mjesta kao ti ili ne svidjaju mi se ljudi oko tebe.

    Isto tako nebrojneno vise X puta mi se desilo da zbog istih stvari vodim doma

    Ali postovao bih cure koje bi bile direktne.


    Isto ovo lizanje po socijalnih mreza, a kako ste slatki Xxooo prelijepi ste mi draga.... Dodaj mi lavor da povrnem...

    Zasto ljudi moraju biti fejk
    Ne moras nista da kazes, niko te ne tjera... Iskuliraj se
    One Ring to Rule them all...

  11. #136
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,040
    Thanks Thanks Given 
    3,967
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post

    P.S.Zbog ove komunikacije Gandalf-Krkna...Skinut cu Gandalfu kapu samo zato što skidam kapu bilo kome ko je spreman da mi kaže lično "odbija me jer imaš problema sa sluhom".Cijenim iskrenost i slobodnu volju i pravo da neko kaže što mu se ne dopada.I želim i tražim čistinu u odnosima, da se zna na čemu smo.Koliko god grubo zvučalo.I ovo mislim bez imalo namjera da ugrozim Krla i sve ono lijepo što ona posjeduje.Ona to zna.

    Послато са GT-I9070
    krenuh da boldujem, a onda odustah jer bih sve
    imamo mi svi mooda ođe da pišemo o tamo nekome, a ajde ti, majčin sine, dođi pa kaži u oči nekome kako ga doživljavaš. i šta ti ne se ne sviđa.
    i zašto nećeš nešto. ili oćeš. i tako u krug.
    hagujem te! :*

    krompir mi proklijao.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  12. #137
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ma vidji,odavno ne vidjeh spoj dvije ljepote ko ja i moja zena.rijetko je to vidjet.nema tu ruzno ovo ili ono,oboje smo TOP.

  13. #138
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Starleta je pojam djevojke na vrhu ljestvice....eeee sto se odje moze procitati.

    Svaki muskarac ce me razumjeti. Postoje djevojke koje bi samo "opalili", a postoje one koje bi uhvatili za rucicu i poveli na mjesec. I svaki muskarac vrlo jasno zna razliki izmedju te dvije pojave.

  14. #139
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Starleta je pojam djevojke na vrhu ljestvice....eeee sto se odje moze procitati.

    Svaki muskarac ce me razumjeti. Postoje djevojke koje bi samo "opalili", a postoje one koje bi uhvatili za rucicu i poveli na mjesec. I svaki muskarac vrlo jasno zna razliki izmedju te dvije pojave.
    Pa jesu. To su one sa milion lajkova. Stado traži čobančice. Stanje stvari u našem društvu.

    Ne bi se ovoliko forsirale sise i guzice na tv-u da nije tako. Okreni se oko sebe i shvatićeš šta je traženo i šta privlači pažnju, i to je na vrhu kolektivnih želja.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  15. #140
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    a postoje i one sa kojima i kad bi uspio bit nekako(kad bi uspio da se popridignem jelte):redface:....osto bi trajno impotentan il da ga bacim poslije....:dejection:

  16. #141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Samsone slozices se da put ka jednoj i drugoj djevojci pocinje prilaskom.

    Da li vjerujes da imas ikakve sanse kod Natase Bekvalac ?

    Bez obzira koja je grupa?

    Posto sam ja prisao Natasi u maksimus u bekstejdz i rekao joj sve... Otvorio sam sve karte...

    Rekla mi je da je zauzeta ... Osjecao sam.se kao *****... I ovo je ziva istina.
    Ne znam odakle mi ideja da joj pridjem ali to sto sam vukao belo cijelu noc nije pomoglo
    One Ring to Rule them all...

  17. #142
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zvoncice i co, mislio je na bijelo vino. Tukao.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  18. #143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    E to to sam mislio hehe


    Inace za mene 2 najljepse zene :
    Natasa Bekvalac i Sandra Bulok
    Last edited by Gandalf_White; 11-02-16 at 15:16.
    One Ring to Rule them all...

  19. #144
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad niko ne gleda.
    Ne bi plodio, samo opstio valjda?
    Iskljucivo dogistajl.


    Gando sto si zapeo za Natasu? Nije ona bas toliko. Mozda tebi.
    ALi tacno se vidi tip, Sandra je na tu foru. Ona je speecificna I jes sto joj zbore i nije toliko.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  20. #145
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljepsa sam od svakog svog momka bila. Ljepotani me ne privlace naprosto. Daleko od toga da su bili ruzni. Volim da me zainteresuje. Mali je broj ljudi koji to mogu pojedinacno za svakoga od nas. Sa ruznim isto ne mogu ali dosada je ipak ono sto manje zelim. Ljepotu imam ali je ne cijenim previse.

  21. #146
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Nataša je baš definicija ljepote. Nataša prije 10 godina posebno.

    Imao sam rasprave u vezi Sandre Bulok, nekima nije nešto. Mada prije 5 dana sa drugom se i oko Nataše raspravljah.

    NatE, ako čitaš ovo, volio bih da te izvedem na lubenicu. Javi se.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  22. #147
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Noir View Post
    Baš ti hvala, sad svi znaju
    Da je meni naci neku tvoje visine, da konacno mogu normalno sa nekim prosetati bez da izgleda ko setam sa mladjom sestrom.Za 27 godina sve neke nize cure od mene, cak i na stikle kad se dignu do brade dodju nedje najvise sto mogu doci Ne pomaze ni to sto 2m skoro imam...
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    E to to sam mislio hehe


    Inace za mene 2 najljepse zene :
    Natasa Bekvalac i Sandra Bulok
    Dominiras danas, posebno na ovom topicu

  23. #148
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Pa jesu. To su one sa milion lajkova. Stado traži čobančice. Stanje stvari u našem društvu.

    Ne bi se ovoliko forsirale sise i guzice na tv-u da nije tako. Okreni se oko sebe i shvatićeš šta je traženo i šta privlači pažnju, i to je na vrhu kolektivnih želja.
    Ti bi to zenio?


    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Samsone slozices se da put ka jednoj i drugoj djevojci pocinje prilaskom.

    Da li vjerujes da imas ikakve sanse kod Natase Bekvalac ?

    Bez obzira koja je grupa?

    Posto sam ja prisao Natasi u maksimus u bekstejdz i rekao joj sve... Otvorio sam sve karte...

    Rekla mi je da je zauzeta ... Osjecao sam.se kao *****... I ovo je ziva istina.
    Ne znam odakle mi ideja da joj pridjem ali to sto sam vukao belo cijelu noc nije pomoglo
    Brate ne bih ja ulazio u tu pricu oko sansi. Ja sam kao mladji, sa 20tak godina mislio ''da mi je dje srest Nisole Scherzinger, bila bi moja''. Takva mi je svijest bila, tako sam razmisljao. I desavalo se da zabrazdim kao kakav junac za djevojkom koja i ne izgleda nesto..ali me odbila..ej! Pa kad dobijem prolaz posle dugo ''mucenja'' izgubim interesovanje.
    Idealna djevojka za mene, moj ukus je ona Srpska troskokasica Spanovicka. Predivno celjade, bar iz nekih javnih nastupa. O izgledu da i ne govorim. Eto.. A oko ovih sansi o tome ne bih, ja sam od onih ubjedjenja da nema puno veze nista ako se dvoje ljudi pronadju.

    Sto se Nataze tice rekao bih ti ''zbog da jedes *****''
    Last edited by samson; 11-02-16 at 15:55.

  24. #149
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ti bi to zenio?
    Naravno da ne, pričam ti šta je zbog mase na cijeni.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  25. #150
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Naravno da ne, pričam ti šta je zbog mase na cijeni.
    Ja sam individua kao i svako odje. Mene nikad puno nisu zanimale mase i njihova razmisljanja. To je u genima ovce, da trce za onom koja nosi zvonce. Starlete su najnize na ljestvici mojih vrijednosti. Meni se ne svidja, blago receno, ni kad vidim djevojci profil i xy slika dje se pozira ispred ogledala(sama). Ne volim to, ne privlaci me.

Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lijepa i njegovana kosa!
    By Biki in forum Ženski kutak
    Replies: 168
    Last Post: 18-04-24, 14:18
  2. Lijepa mjesta za fotografisanje
    By Kliker17 in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 7
    Last Post: 29-08-12, 20:55
  3. Evo i ova mala lijepa AMOK slavi rodjendan....
    By Thomas_O_Malley in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 33
    Last Post: 15-10-06, 12:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •