Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 176 to 181 of 181

Thread: Lijepa žena-ružan muškarac...

  1. #176
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,957
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    ima tih koji vole da se zore po selu
    nothing comes from violence and nothing ever could

  2. #177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Pred zoru se mrzne....


    Nije rekla nece
    One Ring to Rule them all...

  3. #178
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    ...i obratno.

    Da li se grozite i morate da prekomentarišete ili na to gledate kao na nešto vrlo nebitno i da su partneri prosto vezani duhovnom sponom gdje je najmanje bitan fizički izgled?
    Moram reći da uglavnom ne obratim pažnju i ja u suštini uvjek nadjem i gledam simpatične crte na ljudima ali kad mi je nešto baš toliko očigledno i pored sve duhovne veze i sreće i radosti koji ima taj par i svih mojih najboljih namjera meni nije prijatno.Naravno ja i moji ukusi i pogledi nismo bitni, bitno je da njima ne smeta i da se simpatisu i vole ali...
    Znam i da se nasmijem (onako od muke) kad vidim da neko komentariše srcadima i "kako ste slatki" a ovamo..."e grdan li je, dje ga iskopa".

    Eto tema pa piskarajte.

    Послато са GT-I9070
    meni nikad nije neprijatno ako vidim, "ruznu" curu sa "zgodnim" muskarcem i obrnuto. Nece uticati na moj zivot pa me malo zabolje ko skim itd. Sto se ljepote tice, mislim da je sarm vazniji od ljepote, mozes da budes "ruzan/ruzna" il "zgodan/zgodna" nbt, sve pada u vodu ako probas da budes nesto sto nisi, ako nemas humora, ako preuvelicavas sebe itd, ali ako umijes da od svojih "nedostatka" da izvudjes nesto korisno, tu si na vrhu. (ova zadnja recenica je malo bizarna jer sam trazila na google translate ali nadam se da ste razumijeli). I smijesno mi je kad neko kaze "ja, njega/nju" nikad! Ne volim taj stil/tip, i bas ti zavrse sa nekim takvim. Eto ja ne volim kosate tipa Gandalf, ali nikad necu tvrdjeti da se u takvog ne mogu zaljubiti. Iako mislim da trika nema da se u gandalfa mogu zaljubit, i to ne zbog duge kose, nego mi je previse siguran u sebe, pametan, a ne volim prepametne osjecam se ka' g*vno pored. Nervira me, ne volim ni hajvane, neka sredina je top. . I jos sto rece lik: postoje teretane, ne moze da ukapira da neko sam sebe "zapusta" za ove viska kilaze musko/zensko itd... Ja ne mislim da ovi sa malo viska kilaze se zapustaju, do metabolizma je, neki su mrsavi i mozes da i nabapas snickersima, marsovima itd(probala na jednog komsiju, nije grama uzeo za nedelju dana tretmana xD) a imala sam jednog druga, od rodjenja buckast, sve je probao, jeo je zelene jabuke, one kisele, tri mjeseca, bacio se na sport ali jbg dzabe, pa je napravio ono suzenje stomaka (nzm tacno kako se kaze, operacija uglavno) i sad lik mora da pazi na sve sto jede i nekako mi nije "blistav" kao prije, ali lik je imao i ima i dalje humora tako da je sad u srecnoj vezi i razumijem curu sto se zaljubila u njega. Bla, bla, bla mislim i tvrdim da sa humorom mozes bilo koga zavesti. Bilo musko bilo zensko. A ako si neki debil/debilusa bez grama mozga i humora dzabe ljepota dzabe sve.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  4. #179
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    to je postao unosan biznis u CG

    prisustvovao sam jednoj proslavi dje je bilo par da kazem biznismena koji su doveli "poslovnu pratnju" , platili curice i doveli ih da riljaju i piju a njima da se kaze aaooooo sa kakvom su ribom dosli, a zena im doma sjedi . I to je malo tuzno, mada se ne zna ko je tu tuzniji oni ili te djevojke
    Najtuzniji su oni koji rado zauzeli mjesto pored tih piplica, ali im ne moze bit
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  5. #180
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Ksko nastaju i nestaju postovi...ovo je neka madjija. Evo da ne bude spam, ja podrzavam grdne ljude koji se zabavljaju s lijepim ljudima. Ne treba o ljudima sudit na osnovu izgleda...mada to vise zvuci ka utjeha nas grdnih.

    Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  6. #181
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post

    ..
    Cekam danas na trafiku da uzmem cigare i vidjeg je na naslovnu stranu nekih novina... naslov:
    -Varala sam i bila prevarena...!!! ne procitah o cemu se radilo, mozda je varala na karte...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lijepa i njegovana kosa!
    By Biki in forum Ženski kutak
    Replies: 168
    Last Post: Yesterday, 14:18
  2. Lijepa mjesta za fotografisanje
    By Kliker17 in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 7
    Last Post: 29-08-12, 20:55
  3. Evo i ova mala lijepa AMOK slavi rodjendan....
    By Thomas_O_Malley in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 33
    Last Post: 15-10-06, 12:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •