Page 7 of 8 FirstFirst ... 345678 LastLast
Results 151 to 175 of 181

Thread: Lijepa žena-ružan muškarac...

  1. #151
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    P.S.Zbog ove komunikacije Gandalf-Krkna...Skinut cu Gandalfu kapu samo zato što skidam kapu bilo kome ko je spreman da mi kaže lično "odbija me jer imaš problema sa sluhom".Cijenim iskrenost i slobodnu volju i pravo da neko kaže što mu se ne dopada.I želim i tražim čistinu u odnosima, da se zna na čemu smo.Koliko god grubo zvučalo.I ovo mislim bez imalo namjera da ugrozim Krla i sve ono lijepo što ona posjeduje.Ona to zna.

    Послато са GT-I9070
    Ako vas razumijem pomamio se. Nevezano o čijoj relaciji/komunikaciji se radi, ali ne vidim razlog da ako me neko ne privlači moram da ga bestregam i još da anatemišem pravo na reprodukciju! Ne sviđa ti se, zaobiđi brato i toeto. No eto objasniše mi da je to takav čoek.

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Inace za mene 2 najljepse zene :
    Natasa Bekvalac i Sandra Bulok
    E, stvarno nemam ništa lično protiv tebe, čak te ni ne poznajem, ali ovo su zadnje dvije osobe kojima bi prišao.
    Sada da ne bi trubio previše, najbliži mi je Samson po rezonovanju. Eto toliko.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  2. #152
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ako vas razumijem pomamio se. Nevezano o čijoj relaciji/komunikaciji se radi, ali ne vidim razlog da ako me neko ne privlači moram da ga bestregam i još da anatemišem pravo na reprodukciju! Ne sviđa ti se, zaobiđi brato i toeto. No eto objasniše mi da je to takav čoek.
    Ni ja ne volim niti imam namjere da uvrijedim.Ali ko zna možda mi se nekad otelo i da sam uvrijedila jer svima nam nešto izleti.Gandalfu,meni, tebi...
    Svidja mi se kad vidim nečiju dobru odbranu i stav ako se pronadje u nečijem postu ali intimno i lično sam više za to da se ne pridaje značaj.Prosto ne dozvoliš da te nečije bestreganje uznemiri.

    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  3. #153
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Upravo tako i onda da ne bi neko bio sa nama iz koristi, prinuđeni smo da s kesama na glavu po kući šetamo.
    imaš reputaciju, nego neće nešto

    Quote Originally Posted by Randy Orton View Post
    "Zena"(ako se ona moze nazvat zenom)kojoj nista ne pomaze.Lijepa zena je zena kojoj stoji i da se osisa ko muskarac na kratko,a njoj ne bi pomoglo ni da ima kosu do dupeta i da je ne znam kako nasminkaju
    ljepota je u oku posmatrača i punktum!

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    Znate sto je interesantno - sto ovoga lijepa zena - ruzan muskarac ima kol'ko oces. A ja rijeeeetko dje sam naisao na suprotnu situaciju: lijep muskarac - ruzna zena.. Sto to tako majku mu?
    znaš li što je interesantno...da si žensko, mnogo bi češće vidjao situaciju lijep muškarac - ružna žena.....ženska sujeta je smiješna rabota a iz ženske perspektive zna malo drugačije da izgleda nego iz tvoje...pogotovo, jelte, ako je odredjeni muškarac interesna sfera jedne žene a ima ga druga žena...

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ne bila me laktat onako na basket prije neki dan.

    Mh. Ljudi će pomislit da mi je pisanje prvog posta na strani jedna od čudnih navika...
    će pomislit????

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    evo iz zenskog ugla par rijeci, kad vec povukoste. po pisanju sa foruma, gandalf mi je bio najmrzniji lik. sto po pisanju, sto po slikama. kapiram da vecina razumije kakav je to osjecaj, sudeci po reakciji na njegove postove. dosao je taj dan da sam ga upoznala i iskreno, mislila sam da ce nama 15toro da ukaki vece, kad ono... prc! prvi put da se zaebem, da prostite na izrazu.
    posle toga smo par puta sjeli i ispricali se i, evo ja kao zena, mogu sa vam kazem da covjek meni uopste nije ruzan, osmijeh i pogled mu para vrijede, energija koju prenosi jos vise. plus sto ima osobina koje ja cijenim nevjerovatno. sto se mene tice, pokazao se, ne kao drug, nego kao pravi prijatelj. i razumijem gdju u potpunosti sto je "pala" na njega. i vjerujem da se pored njega osjeca kao kraljica. odnosno, zbog nekih stvari, tvrdim.
    nego, da se tema ne pretvara u porodicu carobnjaka, ne sudite o nekom koga ne poznajete
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja sam zatecen... Hvala ti guzo na ovim toplim rijecima

    Ostao sam bez teksta
    Quote Originally Posted by goozica View Post
    vjerovatno ti nikad ne bih rekla, al sam "isprovocirana"
    ova konverazacija budi bezočne misli i ako nijesi debela goozo...khm....:mrgreen:
    Da je Gando bezočan, recimo, ovo bi mogao iskoristiti

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Gandalfe, braniš sebe, takvog kakav si, kod žene kojoj si se svidio i kojoj si idealan muškarac za vezu, brak i porodicu..
    Dozvoli i meni da branim čast debelih žena, koje su se sviđele muškarcima...Možda su za tebe bolesni, bez mozga, nenormalni, ali ih IMA...
    a meni je najdraže što ima žena kao tvojih, momaka kao mojih i momaka za Viktoriju Badžu
    Ljepota je u oku posmatrača, ej bre, svome čovjeku si lijepa kakva god da si drugima

    Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Kako ste ga "zabagovali" ođe

    Gandalf ima zanimljivu teoriju oko "pucanja na više klase", odnosno kako muškarac prosječnih "performansi" ne može da puca na curu "više klase"...



    meni je nevjerovatno da mu pada na pamet da su starletice i sponzorušice nekakva klasa....
    Quote Originally Posted by Albatros View Post
    Ja sam uvijek za to da muškarac puca na cure koje su 'iznad' njega. Ne mora na starlete i slične, ali ako je cura ljepša od njega za klasu, a on ima šta da ponudi, obavezno neka singla na dobru kvotu. Jer kad pogledamo oko sebe, vidimo da se mnogi dobro kockaju.

    Niđe nijesam vidio kompleksa kao na ovom forumu kod muške populacije. Svaka ovakva tema se na kraju svela na auta i imovinsko stanje. Svoju nesposobnost ne pravdajte tim glupostima. I sami znate da nije tako kao što pričate, ali vam je tako lakše. Volite opravdanja i izgovore, ne možete sebi da priznate neke stvari.
    složila bih se s tobom

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Starleta je pojam djevojke na vrhu ljestvice....eeee sto se odje moze procitati.

    .
    istina, dobri moj samsone...

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Zvoncice i co, mislio je na bijelo vino. Tukao.
    hmmmm ja pročitah vukao belo....a ono znači tukao bijelo vino? e pa dobro onda

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ako vas razumijem pomamio se. Nevezano o čijoj relaciji/komunikaciji se radi, ali ne vidim razlog da ako me neko ne privlači moram da ga bestregam i još da anatemišem pravo na reprodukciju! Ne sviđa ti se, zaobiđi brato i toeto. No eto objasniše mi da je to takav čoek.


    E, stvarno nemam ništa lično protiv tebe, čak te ni ne poznajem, ali ovo su zadnje dvije osobe kojima bi prišao.
    Sada da ne bi trubio previše, najbliži mi je Samson po rezonovanju. Eto toliko.
    i ja....nego Ulix...ja mišljah da si muško...onda sam nedje pročitala jedan tvoj post dje mi se učinje da si žensko....sad opet ka muško? Jesi li ti povojena ličnost, ili sam ja nešto s mozgom pobrkala? Da razjasnimo bogoti
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #154
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Tezina se moze regulisati, ali harizma, energija, sarm se ne mogu nauciti. Radije bucka nego stap.
    Tu es mon héro!

  5. #155
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Sve mi pobrisaste.... :I
    Bezuspješno pokušavam da sačuvam tvoje postove.Mislim da to datira od vremena od kako sam vlast ovdje.I zbilja bih voljela da mi kažeš da li ti stvarno ali stvarno misliš da tvoji postovi imaju i najminimalniji smisao?Ili da odgovorim umjesto tebe il da ne odgovorim nego ti frknem na svaki mogući po karton da odeš na neku destinaciju gdje bi taj neki smisao mogla da pronadješ.Preblaga sam.


    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  6. #156
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ni ja ne volim niti imam namjere da uvrijedim.Ali ko zna možda mi se nekad otelo i da sam uvrijedila jer svima nam nešto izleti.Gandalfu,meni, tebi...
    Svidja mi se kad vidim nečiju dobru odbranu i stav ako se pronadje u nečijem postu ali intimno i lično sam više za to da se ne pridaje značaj.Prosto ne dozvoliš da te nečije bestreganje uznemiri.

    Послато са GT-I9070
    Vazda sam govorio što ženska ruka umije da uredi to muška teško.

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    i ja....nego Ulix...ja mišljah da si muško...onda sam nedje pročitala jedan tvoj post dje mi se učinje da si žensko....sad opet ka muško? Jesi li ti povojena ličnost, ili sam ja nešto s mozgom pobrkala? Da razjasnimo bogoti
    Zavisi kakve namjere imaš sprema meno.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #157
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Artemis, dok si ti preblaga ja ću da dijelim infrakcije....pa vi kako oćete stvarno nemate obzira i ako vam čovjek ostavi po jedan post spama vi po pedeset dodate.....vala nastavite pa se žalite posle koliko hoćete, hvala
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #158
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post



    ova konverazacija budi bezočne misli i ako nijesi debela goozo...khm....:mrgreen:
    Da je Gando bezočan, recimo, ovo bi mogao iskoristiti

    zvončice, iz nekog poštovanja prema tebi, moram reći istinu. što se tiče mog posta koji si kvotovala, to je trebalo da bude priprema za ono što slijedi, ali sad kad smo provaljeni, da objasnim. on se razvodi i u australiju je pošao da vrati ženu svojima, a ona da mu pomogne da ga ne ubiju, što bi se reklo da slože neku priču da se krv ne prospe. pošto je sve što oni imaju njeno, a ne njegovo, ona je odlučila da mu da pola što je i više nego dovoljno za nas dvoje da putujemo po svijetu , s kesama na glavu pošto smo oboje grdni. isto ovako kao remark i njegova žena. možda odemo na brod ili na neko ostrvo, vidjećemo već. i vraća se sam, jer ona ovdje nema nikoga. pitali smo je, nije htjela s nama i to je to.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  9. #159
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,193
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Tezina se moze regulisati, ali harizma, energija, sarm se ne mogu nauciti. Radije bucka nego stap.
    Nevezano za temu, tvoj post me podsjeti na Nenada Čanka i njegov odgovor nekom, ko mu je rekao da je debeo:
    Quote by Nenad Čanak*
    "Debljina se može otkloniti dijetom a imbecilnost i pokvarenjaštvo ni sa čim - uostalom, jeb'o ti ja mater!!!"

  10. #160
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nije samo to nego imas curu koja kad udje u lokal sve stane na trenutak i svi gledaju u nju. Na njoj guchi, zhivenshi, kuda prodje mirise ulica po nedjelju dana... Ne mora ona biti sponzorusa da se razumijemo ali nju ce da jebbe sin Mila Djukanovica ili Milo sam.
    Obicni smrtnik moze samo da se lozi i da masta pod tusem.
    pff..upoznao sam vrhunsku djevojku iz Rumunije na aerodromu u Atini 2012. čekajući avion jedno par sati ispričasmo se totalno opušteno niti sam rekao da imam para niti sam izgledao kao maneken (ka ni sad što ne izgledam), jednostavno totalno opuštena priča, djevojka vrh izgleda završavala je i neki fakultet(privatni, otac joj je dekan bio pa joj je lagano bilo), vidi joj se po oblačenju da ima para ka to što si pomenuo..razmijenili telefone dopisivali se neko vrijeme i nakon 15ak dana ja u barseloni pitam je iz zaebancije oli doc ovamo ista je cijena u ovaj hotel za jednu i za dvije osobe u sobu i djevojka lagano spici iz Bukuresta i provedemo sedam nezaboravnih dana (iako sam ja malo zaeba u pocetku sto mi se obicno desi kod svake djevojke pa ni ona nije bila izuzetak), i na kraj se posvadjamo bzvz zbog nekih gluposti iako smo ostali u kontaktu i mogli smo se i opet vidjet da ja nisam bio idiot ebale me "poštene" crnogorke da me ebale zanavijek, eto
    She is only here to annoy herself!

  11. #161
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    930
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    E to to sam mislio hehe


    Inace za mene 2 najljepse zene :
    Natasa Bekvalac i Sandra Bulok
    Imamo slican ukus,posebno kad je ova druga u pitanju

    Nego,ja bas poznajem jednog lika,znaci momak mangup,prica top,sportista,gradjen ka malo koji momak u Nk,a djevojka mu nesto malo,kuljavo...Cini mi se pola momaka da pitas da mu dernu djevojku prije bi njega nego nju.I brat ladno sa njom izlazi godinama i bukvalno ljude koji su najblizi sa njim pitam sto ce on sa njom,stvarno smijesno vidjeti ih zajedno,ali niko ne znam.Bice da postoji neko "kontanje" ali opet ja ne znam kako mu se dize.Sto se muskaraca tice najbitnija je stvar samopouzdanje kod vecine djevojaka to pali izuzev mozda nekoliko procenata ovih top riba koje traze pare,moc...Znam lika koji bas cima ove prepotentne ribe,ali koji nijesu bas top klasa,zna da bude bezobrazan,prica kako je seljak,drzi krave,ovce,sijeno i ostale stvari i taslaci bogami ka malo ko i to u golfa dvojku

  12. #162
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    zvončice, iz nekog poštovanja prema tebi, moram reći istinu. što se tiče mog posta koji si kvotovala, to je trebalo da bude priprema za ono što slijedi, ali sad kad smo provaljeni, da objasnim. on se razvodi i u australiju je pošao da vrati ženu svojima, a ona da mu pomogne da ga ne ubiju, što bi se reklo da slože neku priču da se krv ne prospe. pošto je sve što oni imaju njeno, a ne njegovo, ona je odlučila da mu da pola što je i više nego dovoljno za nas dvoje da putujemo po svijetu , s kesama na glavu pošto smo oboje grdni. isto ovako kao remark i njegova žena. možda odemo na brod ili na neko ostrvo, vidjećemo već. i vraća se sam, jer ona ovdje nema nikoga. pitali smo je, nije htjela s nama i to je to.
    pošto sam vas razotrkrila (007 jel? )

    onda barem eto rad toga poštovanja, zaslužujem da me ka kumu privatite i da me vodite u Austraiju
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #163
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    pošto sam vas razotrkrila (007 jel? )

    onda barem eto rad toga poštovanja, zaslužujem da me ka kumu privatite i da me vodite u Austraiju
    nego, na turneju te vodimo, biraj destinaciju! prst na mapu i to je to
    ako mozes s nama ruznima da se uklopis
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. #164
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    i mene ja sam vam ka dijete koje nikad niste mogli da imate
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #165
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Inace vi je ova prica top, nimalo spam.

    Cek cek obrisali ste mi ono za Ganda i kapu
    A ja ga cijenim zbog toga makar 30% vise.
    Last edited by TheLucas; 11-02-16 at 23:58.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  16. #166
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    nego, na turneju te vodimo, biraj destinaciju! prst na mapu i to je to
    ako mozes s nama ruznima da se uklopis
    naravno da mogu...ti i ja lijepe žene i Gando grdni momak
    Ponavljam po deseti put iako Lucas insinuira da spamujemo, da je ljepota u oku posmatrača i sad bez šale, upravo ova priča je direkt u sridu!
    Tačno je da je vizuelni kontakt uvijek prvi i da je on pokretač svega posle...ali šta to znači? Ja stvarno nijesam skakala na zgodne ljepotane kad ih po ulici vidim i mngo puta mi se desilo da neki duhoviti momak kaže nešto što mi privuče pažnju pa kad ga pogledam vidim da baš ne bi pobijedio na takmičenju za mistera ni po jednom parametru ali opet privuče moju pažnju....i eto ga prvi kontakt....to je, dragi moji, sve relativno!
    Isto tako vjerujem da je Gando ostavio lijep utisak na Goozicu, isto kao što mogu reći da iako mi je njegov nastup prilično grub (da budem fina) ipak postoji nešto što mi je simpatično kod njega....vizuelno mi potpuno odudara od utiska koji sam stekla forumašenjem, ali je vrlo...."egzotičan" recimo...i simpatičan....sreća što sam mašala punačka, pa ću ostati verna žena ovome kome sam poverena
    Gando oprosti, moram se našalit malo
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  17. #167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    A sto napraviste od mene i od teme a sve zato sto rekoh sto mi stoji na srcu.
    Pita me jedan stari forumas sto je napustio "Kako ti nije dosadno da palamudis i nadgornjavas se?" i razmisljao sam dosta o tome... Nije, jer koliko god ima zavidnih teskih ljudi, toliko ima i specificnih...

    A cijela poenta foruma je da se nadgornjavamo, debatujemo i koljemo. Tako da je moja svrha na ovom forumu da tu forumsku stranu isforsiram. Da zamutim kantu **vana. Inace...


    Sto bi se desilo sa temom da smo se svi slozili: Jes nije lijepo vidjet ruzno i lijepo zajedno. Ljepotica i zvijer stil.
    Ovako smo se poklali, ismijali, sprdali, druzili se, goozica stala u odbranu moje momacke casti kao drug i prijatelj i odmah je napali....

    Ja jedino Srbe mogu da uvrijedim na forumu i to ako se ne kontrolisem, prepisao mi je doktor da kupim jednog srbina da ga drzim da se navikavam jer nije dobra situacija ako nastavim.

    Sve dok se ne psujemo dobro je i forum je strasna stvar i nikad dosadno

    Ljepotica i zvijer hmm dobar termin


    @NSX

    Pricali smo o situaciji u CG. Strankinje si drugacije, a inace Crnogorci su otrov za strankinje.


    Vidim isprozivase me gore za starlete, ako nijeste skontali to je satiricno receno u nedostatku bolje sprdnje
    Last edited by zvoncica; 12-02-16 at 01:30.
    One Ring to Rule them all...

  18. #168
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ne prozivamo te djaole, no debatujemo Ko ti je kriv kad si naopak pa si sam na jednu bandu a svi drugi na suprotnu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #169
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Naslov topica je "lijepa žena-ružan muškarac"

    Svaki muškarac koji je neko duže vrijeme sa nekom curom/ženom propada. Život nam uzimate
    Muškarac je prije veze kao mačak prije februara (ni debeo ni mršav, u vrhu snage i sjajne dlake), a tokom veze kao mačak u februaru (više liči na avet no' na mačka)

    Što mi jednom prilikom reče otac i jedan stric
    "Ženi se, što da je samo tebi lijepo"
    Last edited by Rakun; 12-02-16 at 01:44.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nedje sam citao da je to radi hormona.. Kao lucimo vise zenskog hormona i oksi necega za srecu...

    Ne da proruznjaju nego da se dobija na kilazi, da postanu pasivniji, seksualni nagon slabiji itd...
    Valjda je to normalno sts li
    One Ring to Rule them all...

  21. #171
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,205
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Zaimljivo koliko se naglaska na klase stavlja, uzdignutost i nedodirljivost nekih osoba, price o autima i cudima , razlozima zasto je neko sa nekim a ustvari mi smo ti mucenici koji sve to gledaju sa strane i daju mu snagu. Zeljeli priznati ili ne dokle god nas to zanima , dokle god obracamo paznju, primjecujemo i komentarisemo, nismo iznad toga.. Naprotiv, samo kevcemo za drugima kao pekinezeri.. Mucenici. Kome je dobro-dobro je, pa sta nas boli ona stvar ko je skim i zasto? Sve to vise o nama govori i ogranicenom i uslovljenom misljenju(priznali sebi ili ne), jer koga ne zanima taj ni ne vidi. Ne razmisljanju nego misljenju jer malo ko umije da razmislja ali sve sto vidimo i nacin na koji vidimo je samo odraz nas samih- nista vise. Da li sam iznad toga? Ne i gadim se sebi kada mi se neki komentar bilo koje vrste javi , a javi se , ali makar se prepoznam i postidim. Ako ne danas, sjutra.. Sa druge strane, volim zene, njihove pokrete, miris, korak, osmjeh.. Volim i kada imaju neku fizicku manu koju ne pokusavaju zamaskirati sminkom ili cime vec ,upravo se time nagrdjujuci. U ovom zalosnom vremenu gdje nam televizija diktira sta je lijepo( priznali to sebi ili ne) , ne brinite pepeljuge, vase vrijeme je doslo. Samo budite...jednostavno zene. A mi muskarci bezjajni, iskompleksirani drkajmo na starlete, pjevacice i ove ostale , nemam pojma kako se zovu sto oponasaju- tv trend, in , pink, celebrity trt mrt i kukajmo gdje su kvalitetne zene.
    Salim se.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  22. #172
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,973
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    335 Posts

    Default

    treba svi manAkenke da ozenimo
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  23. #173
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    pa da uzivaju svi...

  24. #174
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Posle ih iznajmljujete kad vi dosade
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  25. #175
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,973
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    335 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Posle ih iznajmljujete kad vi dosade
    to je postao unosan biznis u CG

    prisustvovao sam jednoj proslavi dje je bilo par da kazem biznismena koji su doveli "poslovnu pratnju" , platili curice i doveli ih da riljaju i piju a njima da se kaze aaooooo sa kakvom su ribom dosli, a zena im doma sjedi . I to je malo tuzno, mada se ne zna ko je tu tuzniji oni ili te djevojke
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

Page 7 of 8 FirstFirst ... 345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lijepa i njegovana kosa!
    By Biki in forum Ženski kutak
    Replies: 167
    Last Post: 19-01-23, 00:49
  2. Lijepa mjesta za fotografisanje
    By Kliker17 in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 7
    Last Post: 29-08-12, 21:55
  3. Evo i ova mala lijepa AMOK slavi rodjendan....
    By Thomas_O_Malley in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 33
    Last Post: 15-10-06, 13:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •