Results 1 to 16 of 16

Thread: Operacija krajnika

  1. #1
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,081
    Thanks Thanks Given 
    1,283
    Thanks Thanks Received 
    255
    Thanked in
    128 Posts

    Default Operacija krajnika

    Da li mi moze neko reci gdje je najbolje operisati krajnike u CG? Je li radio neko ovo skoro ? Podjelite iskustva, zamolio bih vas.

    Hvala unaprjed.

    Sent from my G630-U20 using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  2. #2
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    idi na ct.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #3
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    cetinje kod dr.todorovica a ima on i privatno u budvi.069051617.boljega nema.

  4. #4
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,081
    Thanks Thanks Given 
    1,283
    Thanks Thanks Received 
    255
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Hvala na odgovorima. Vec sam cuo za njega, al reko da provjerim i odje za svaki slucaj.
    Hvala.

    Sent from my G630-U20 using Tapatalk
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  5. #5
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    here and there
    Posts
    299
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Doktor Vladimir Knezevic.

    Sent from my SM-N910C using Tapatalk

  6. #6
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    Hvala na odgovorima. Vec sam cuo za njega, al reko da provjerim i odje za svaki slucaj.
    Hvala.

    Sent from my G630-U20 using Tapatalk
    dr.todorovic je extra i najbolji u svom poslu,bez premca,i napravi tu operaciju rutinski.nemoj da gatas jer je stvarno najbolji,meni je kcerki operisao krajnike,to ti se radi u bolnici na Cetinju.svakako kontaktiraj ga i to je to.:redface:

  7. #7
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,081
    Thanks Thanks Given 
    1,283
    Thanks Thanks Received 
    255
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Hvala, hvala
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  8. #8
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    ja sam i za dr Barjaktarovic U HN....on je profesor stariji i sjajan stručnjak, davnašnji doduše samo ne znam da li radi samo privatno ili i u državnoj bolnici....ja sam dijetew u Meljine vodila ali tad je to bila državna bolnica
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #9
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    e nekad meljine a sad je katastrofa,moras donijet sve sa sobom od zavoja do svega ostalog....

  10. #10
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam ih operisao ovdje prije 2godine, lagano sam podnio. Operacija krajnika nije zahtjevna pa nisam razmisljao ko ce ti bolje uraditi, nisu ti doktori tek tako dosli da operisu. Meni je bitnije bilo da sam sto blize kuci zbog lakoce dolaska/odlaska i kontrola. Operisao me nacelnik
    klinike dr. Mirko Popovic, u bolnici sam bio 3 dana a potpuno se oporavio za 15. Od kad sam ih izvadio preporodio sam se, stalno su govorili ne vadi ih oni stite a ja po 6 upala godisnje, svaki put antibiotici septolete, propolis, lozenge, zalfija itd. Sladoled, hladna voda, gazirano izbjegavao u sirokom luku, ni vazduha svjezeg nisam smjeo da se nadisem Sad ljeti pijem vodu koja je na granici smrzavanja, sladolede jedem zimi, pazim se upola manje i hvala bogu nikakvih problema nemam.

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

  11. #11
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,081
    Thanks Thanks Given 
    1,283
    Thanks Thanks Received 
    255
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vidovicb View Post
    Ja sam ih operisao ovdje prije 2godine, lagano sam podnio. Operacija krajnika nije zahtjevna pa nisam razmisljao ko ce ti bolje uraditi, nisu ti doktori tek tako dosli da operisu. Meni je bitnije bilo da sam sto blize kuci zbog lakoce dolaska/odlaska i kontrola. Operisao me nacelnik
    klinike dr. Mirko Popovic, u bolnici sam bio 3 dana a potpuno se oporavio za 15. Od kad sam ih izvadio preporodio sam se, stalno su govorili ne vadi ih oni stite a ja po 6 upala godisnje, svaki put antibiotici septolete, propolis, lozenge, zalfija itd. Sladoled, hladna voda, gazirano izbjegavao u sirokom luku, ni vazduha svjezeg nisam smjeo da se nadisem Sad ljeti pijem vodu koja je na granici smrzavanja, sladolede jedem zimi, pazim se upola manje i hvala bogu nikakvih problema nemam.

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
    Isto ovako i meni djevojka (za nju i pitam, ja srecom nemam problema sa krajnicima ) preslikani problemi, upala bar jednom u dva mjeseca, bilo sta ladnije (sok, sladoled, vazduh, voda) ni u snu... sad je jos pocelo vatat i povracanje od toga, pa joj je prekipilo i podjosmo kod doktora.

    @Zvoncice
    I mi smo za Meljine, jer nam je to prakticno pored kuce. Prvenstveno zato sto treba ostati 3 dana.

    U Meljine bi operaciju izvodila dr. Zorica Glamocanin, zna li neko mozda za nju ?

    edit: U svakom slucaju operacija bi bila pocetkom marta, tako da imamo jos malo fore da razmotrimo dje ce to uraditi.
    Last edited by Shadow'91; 07-02-16 at 19:30.
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  12. #12
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ta dr.Glamocanin je takva da je ne preporucujem nikome....da ne detaljisem ovdje dalje,samo vam prijateljski kazem dalje od Meljina uopste.obicna operacija moze bit neobicna(iskustvo iz porodice) da ne pominjem kako je potrebno kupiti svu sanitetsku opremu i donijeti u bolnicu prije operacije....
    -ja sam licno poucen losim iskustvima odlucio da svoje dijete odvedem tamo dje rizik od svega mogu smanjit na minimum,a to je dr,Todorovic na Cetinju.i bilo je kako je i rekao tako je i uradio,jedan dobar covjek,izvrstan doktor.svakako da svako odlucuje dje ce ic,ovo je samo moja dobronamjerna preporuka kroz iskustvo.

  13. #13
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,081
    Thanks Thanks Given 
    1,283
    Thanks Thanks Received 
    255
    Thanked in
    128 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    ta dr.Glamocanin je takva da je ne preporucujem nikome....da ne detaljisem ovdje dalje,samo vam prijateljski kazem dalje od Meljina uopste.obicna operacija moze bit neobicna(iskustvo iz porodice) da ne pominjem kako je potrebno kupiti svu sanitetsku opremu i donijeti u bolnicu prije operacije....
    -ja sam licno poucen losim iskustvima odlucio da svoje dijete odvedem tamo dje rizik od svega mogu smanjit na minimum,a to je dr,Todorovic na Cetinju.i bilo je kako je i rekao tako je i uradio,jedan dobar covjek,izvrstan doktor.svakako da svako odlucuje dje ce ic,ovo je samo moja dobronamjerna preporuka kroz iskustvo.
    Hvala, hvala
    svaka preporuka je dobrodosla, zato se i oglasih odje, da vidim kakva iskustva su drugi imali

    Najvjerovatnije ce biti tako kako ti predlazes, cisto pitah za Meljine jer nam je blizu. Al sta da se radi, tri dana gore i nije strasno, kad coek zna da ide kod dobrog doktora.
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  14. #14
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Todorović je stvarno stručnjak, od mnogih sam čula...Na Cetinje dolazi i dr Jaćimović, sa VMA bar je dolazio i njega hvale jako kao stručnjaka što potvrdjujem kroz lični primjer i primjer svog brata, osim nekih zamjerki koje nemaju veze sa stručnosću, samo ne znam operiše li krajnike...znam da jeste ORL hirurg, ali ne znam baš da li sam ikad čula da je nekome krajnike izvadio
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  15. #15
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    Da li mi moze neko reci gdje je najbolje operisati krajnike u CG? Je li radio neko ovo skoro ? Podjelite iskustva, zamolio bih vas.

    Hvala unaprjed.

    Sent from my G630-U20 using Tapatalk
    ima li te? Operisa li krajnike i je li sve ok? Đe si bio, ko ti je radio, kako si prošao?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  16. #16
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Shadow'91 View Post
    Da li mi moze neko reci gdje je najbolje operisati krajnike u CG? Je li radio neko ovo skoro ? Podjelite iskustva, zamolio bih vas.

    Hvala unaprjed.

    Sent from my G630-U20 using Tapatalk
    Na Ct i nemas problema.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Operacija krajnika u CG?
    By cvxcomputers in forum Medicina
    Replies: 56
    Last Post: 29-03-22, 08:25
  2. Operacija bruha
    By ada_ja in forum Medicina
    Replies: 0
    Last Post: 21-07-13, 14:39
  3. Operacija ociju?
    By Sh0ne in forum Medicina
    Replies: 13
    Last Post: 21-11-12, 14:07
  4. Operacija nosa u CG
    By Blade Runner in forum Medicina
    Replies: 22
    Last Post: 20-11-12, 04:27
  5. operacija nosa
    By Cuore in forum Medicina
    Replies: 52
    Last Post: 21-10-11, 00:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •