Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 126 to 137 of 137

Thread: Koliko je zdravo nase drustvo?

  1. #126
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Kad pomenuste. Ispricao mi jedan lik koji zivi "blizu" mjesta dogadjaja, a poznaje komsije odma do placa dje se dogadjaj odigrao. ( ) Porodica je zasadila (ne znam koliko) hiljada kvadrata njive lubenica i kad su te lubenice dostigle velicinu, recimo, rukometaske lopte, neko je upao u njivu i svim, ali SVIM, lubenicama odrezao onu peteljku da se ne mogu dalje razvijati. I NIJEDNA LUBENICA NIJE UZETA. Ovi nisu imali pojma jer ovako izgleda sve ok, dok nije kasno...


    Btw Gando, ne prepiri se s narodom.
    Ovo je prava slika našeg društva.

    Gledam ljude kako iz kola izbacaju plastične boce i kese od raznih grickalica i dođe mi da plačem za svojom zemljom
    Šetam ovim groznim gradom i vidim javnu govornicu i odmah se sjetim koliko su naše izdržale dok ih stoka nije polomila
    Kad samo pomislim da smo dobili lijepi novi voz i šta mu naša stoka radi dođe mi da plačem za svojom zemljom
    Tačno po nekad zaželim da izumremo (osim lacmana) i da se u našu vjerovatno najljepšu zemlju u Evropi naseli neki normalni narod
    Last edited by Rakun; 10-02-16 at 01:01.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #127
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Važno je samo kako da ovi "sigurno izgube", a ne kako da mi izađemo iz svinjarije u kojoj živimo par decenija, iliti ne puknemo ko zvečke (načisto) jer, "samo da s' mi ovih najgorih riješimo, a onda čemo lako sa onim drugima, pa makar i pet puta gori, ma najgoriji bili...".

    bre, što volim što sam prirodno glup...

    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  3. #128
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I nravno opet se priča o starim boljkama srbizam,i povampirenje srbopripajajućeg pokreta. Koliko god naša opozicija bila jaka,svaka priča o vraćanju Crne Gore pod okrilje srbije je smiješna. A opet će dio ljudi pričati o ovome pred izbore. Koliko je zdrav um koji misli da može da se vrati neki stari poredak u bivšoj Jugi iako je to već završena priča. Još jedni izbori, još jedno dodvoravanje šefova, glavonja i političara.
    Da li je neko od vas ikada primijetio da ljudi koji se obogate za vrijeme vladavine jednog sistema, imaće i dalje to bogastvo. Njima je apsolutno svejedno kome će da daju para, sve dok god oni imaju svoj debeli džep. Malo je neobično da skidanjem velikih nepotističkih sistema, bogataši i dalje ostaju bogataši..neko manje, neko više ali meni nije poznato da se neko vratio na to da radi i živi od plate....
    Crna Gora...nadam se da neće biti sve crnja i gora

  4. #129
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve zafisi đe se svrstavamo, međ "bolesne" il "zdrave".

    DANAS JE TO OVAKO - Testirajte se koliko ste zdravi... skala zdravlja, imunološki test, test sposobnosti, . . .

    (((((((((TEST)))))))))
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  5. #130
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default



    Sent from my GSXR1000 @ 299
    Last edited by Caesar; 13-04-16 at 08:21.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  6. #131
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto, pričaju mi svjedoci večerašnji događaj.

    Cura, žena "zdravo" parkirala regularno auto ispred prodavnice, ušla unutra, zadržala se vrlo kratko, ali ipak nedovoljno da je mogla spriječiti par likova koji su joj munjevito slomili staklo na auto i ukrali torbicu sa sjedišta. Žena je srećom živa i zdrava, a za auto i društvo ti ništa ne znam.
    Do not Argue with Idiots! Useful Info and Health Tips
    https://www.youtube.com/watch?v=IrYtkADFaqs

  7. #132
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je slika i prilika našeg društva. umjesto da se ugledamo na neke sređenije sisteme mi gledamo krimi filmove. Nije mi jasno zašto ne kopiramo sisteme u kojima stvari funkcionišu.....i nije tačno da za sve treba para, ima dosta toga što se može uraditi a za šta je dovoljan zdrav razum

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Kakvo smo mi društvo u kojem ne postoji društveno-korisni rad za ove naše wannabe kriminalce? Pa naravno da smo nezravo i zrđalo društvo sa razmišljanjem da je dovoljna kazna zatočit nekog u prostoriju koja je rashlađena ljeti i zagrijana zimi, koja ima tv, playstation, dvd i ostale drkalice. Koja je tu logika razmišljanja? Pa naravno da će isti ti na tu robiju gledat ka na eskurziju, utočište, sklapanje novih poznanstava i poslova. Dajte tima istima lopatu i krampu od jutra do mraka i posle dvije godine samo gledajte kako se smanjuje broj povratnika. Jer može li bit veće kazne za Crnogorca da radi po cio dan? Robija na robiju.
    War. War never changes.

  9. #134
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,592
    Thanks Thanks Given 
    7,524
    Thanks Thanks Received 
    4,600
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Kakvo smo mi društvo u kojem ne postoji društveno-korisni rad za ove naše wannabe kriminalce? Pa naravno da smo nezravo i zrđalo društvo sa razmišljanjem da je dovoljna kazna zatočit nekog u prostoriju koja je rashlađena ljeti i zagrijana zimi, koja ima tv, playstation, dvd i ostale drkalice. Koja je tu logika razmišljanja? Pa naravno da će isti ti na tu robiju gledat ka na eskurziju, utočište, sklapanje novih poznanstava i poslova. Dajte tima istima lopatu i krampu od jutra do mraka i posle dvije godine samo gledajte kako se smanjuje broj povratnika. Jer može li bit veće kazne za Crnogorca da radi po cio dan? Robija na robiju.
    Iznenadih se i sam ali izgleda da postoji... Ne znam tačno za koje tipove osuđenika, ali u nk čiste grad, kopaju, izbacaju stari namještaj iz pojedinih opštinskih i državnih firmi i sl... Jedan drug koji radi u Opštini ih često nadgleda, baš ću da ga pitam konkretno za koji tip krimosa je to...
    #fakenews

  10. #135
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima ih što bi od lopate i krampa samohodnu haubicu napravili... treba se tu obazrivo biti.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  11. #136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,961
    Thanks Thanks Given 
    4,806
    Thanks Thanks Received 
    9,850
    Thanked in
    3,737 Posts

    Default

    Nadzor naravno. Ne znam kakav nadzor da je, je jeftinije od trenutnog stanja dje se struja pojacano trosi.

    @pumba

    Ajde pa javi, bas me zanima Nikakve price o tome nije bilo po novinama
    Last edited by BiTrAtE; 13-04-16 at 12:55.
    War. War never changes.

  12. #137
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Zdravije smo mi drustvo no sto neki misle kekeke

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Neka je zivo i zdravo!!
    By Glenn_Q in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 12
    Last Post: 28-01-11, 19:56
  2. ''Zdravo za gotovo''
    By SnowQueen in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 27-10-07, 13:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •