Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 101 to 112 of 112

Thread: Aliexpres 11.11

  1. #101
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,540
    Thanks Thanks Given 
    2,172
    Thanks Thanks Received 
    998
    Thanked in
    440 Posts

    Default

    Nemoj jos koji dan moras nedelju dana sacekat od kad dobijes broj

  2. #102
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.aliexpress.com/store/1186519

    Nikako, ali nikako ne kupovati od doticnog. Zaznuo me je za Doogee F5 iako sam ga pre kupovine pitao hoce li ga poslati ili ne. Cak i kada sam porucio, nisam odmah platio, opet sam ga pita hoce li slat ili ne, i ubedjivao me je i da ce poslati bez problema. "Poslao" je dan pred istek roka. Ja nisam ni proveravao, udjem posle 10-tak dana da vidim dje je paket (NL posta) kad nema informacija. Odem da provjerim taj broj post track, kad dobijem poruku da tracking number nije validan....i posle nekoliko dana natezanja da ce poslat za par dana, itd....otvorim dispute i dobijem poruku juce da ce poslati do kraja nedjelje. Ok, napisem mu ja, imas jos 4 days i 18 hour da ga posaljes, taman do kraja nedjelje kad vidim jutros on prihvatio dispute i izvinjava se....
    DAKLE IZBJEGAVANJE U SIROKOM LUKU !

  3. #103
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,113
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Popravka Servis View Post
    http://www.aliexpress.com/store/1186519

    Nikako, ali nikako ne kupovati od doticnog. Zaznuo me je za Doogee F5 iako sam ga pre kupovine pitao hoce li ga poslati ili ne. Cak i kada sam porucio, nisam odmah platio, opet sam ga pita hoce li slat ili ne, i ubedjivao me je i da ce poslati bez problema. "Poslao" je dan pred istek roka. Ja nisam ni proveravao, udjem posle 10-tak dana da vidim dje je paket (NL posta) kad nema informacija. Odem da provjerim taj broj post track, kad dobijem poruku da tracking number nije validan....i posle nekoliko dana natezanja da ce poslat za par dana, itd....otvorim dispute i dobijem poruku juce da ce poslati do kraja nedjelje. Ok, napisem mu ja, imas jos 4 days i 18 hour da ga posaljes, taman do kraja nedjelje kad vidim jutros on prihvatio dispute i izvinjava se....
    DAKLE IZBJEGAVANJE U SIROKOM LUKU !
    Ista - ALI ISTOVJETNA priča! Ma viđi ti njega! Fukarica) Razradio sistem! A pogledaj mu rejting! Na prvi pogled - reko bi čo'ek, ovaj će ga u ruke iz Kine donijet)) A za ovo je i Aliexpres kriv podjednako! Nemoguće da ne znaju da ovo radi.

    Sent from my C6802 using Tapatalk
    Using Tapatalk

  4. #104
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    152
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam narucio od ovih. - http://www.aliexpress.com/store/405007

  5. #105
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    203
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cyberkurajber View Post
    Ista - ALI ISTOVJETNA priča! Ma viđi ti njega! Fukarica) Razradio sistem! A pogledaj mu rejting! Na prvi pogled - reko bi čo'ek, ovaj će ga u ruke iz Kine donijet)) A za ovo je i Aliexpres kriv podjednako! Nemoguće da ne znaju da ovo radi.

    Sent from my C6802 using Tapatalk
    A kako da znaju kad maj*un Kineski izbrise oglas i izbaci novi. Feedback je onda 0, stavi dobru cijenu i ko se upeca - upecao se. Sad vidim za ovaj telefon F5 izbacio novi oglas, 2266 porudzbi, feedback 0. Dao 2000+ laznih brojeva za pracenje. Ubrzo ce izbrisati oglas. A garant nece svih 2266 ljudi ispratiti do kraja kad kako i sto. Nek 2260 njih otvori dispute i Aliexpress svima vrati novac, ostace onih 6 kojima ce isteci Buyer protection time. 6 * 140 = 840 eura. Za Kineze i vise nego odlicna zarada. Dok ovi iz Aliexpressa to provale, ojadi on masu ljudi. Druga bi stvar bila kada bi 10-100-1000 ljudi odjednom kontaktirali Aliexpress Web Regulatory i napisali zalbu, onda bi ga oni suspendovali, sto opet ne znaci da ne bi otvorio novu radnju (na zenu,cerku ili svalerku) i odradio to ponovo. Samo sto je, nazalost, ova brojka od 6 ljudi mnogo veca....
    Eto ukratko "Kineska prevara"

  6. #106
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,113
    Thanks Thanks Given 
    187
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Popravka Servis View Post
    A kako da znaju kad maj*un Kineski izbrise oglas i izbaci novi. Feedback je onda 0, stavi dobru cijenu i ko se upeca - upecao se. Sad vidim za ovaj telefon F5 izbacio novi oglas, 2266 porudzbi, feedback 0. Dao 2000+ laznih brojeva za pracenje. Ubrzo ce izbrisati oglas. A garant nece svih 2266 ljudi ispratiti do kraja kad kako i sto. Nek 2260 njih otvori dispute i Aliexpress svima vrati novac, ostace onih 6 kojima ce isteci Buyer protection time. 6 * 140 = 840 eura. Za Kineze i vise nego odlicna zarada. Dok ovi iz Aliexpressa to provale, ojadi on masu ljudi. Druga bi stvar bila kada bi 10-100-1000 ljudi odjednom kontaktirali Aliexpress Web Regulatory i napisali zalbu, onda bi ga oni suspendovali, sto opet ne znaci da ne bi otvorio novu radnju (na zenu,cerku ili svalerku) i odradio to ponovo. Samo sto je, nazalost, ova brojka od 6 ljudi mnogo veca....
    Eto ukratko "Kineska prevara"
    Prije će bit da šuruju zajedno... Ali dobro. To je ukratko to)

    ZA NAUK SVIMA!

    "U ekran gledaj Stanislave, nemoj da ti objašnjavam - šta rade policajci! U ekran gleedaaj!"

    Radovan III


    Sent from my C6802 using Tapatalk
    Last edited by Cyberkurajber; 04-12-15 at 17:35.
    Using Tapatalk

  7. #107
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,178
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Na milijardu ipo kineza mora bit fukare pogledaj ovuda koja je razmjera pa ce ti biti jasno
    neko ko nezna kad bi stavijo vakuum kadu prije mufalice , dal bi se sjeebo ???

  8. #108
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica/...
    Posts
    2,245
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by valentino rossi View Post
    Na milijardu ipo kineza mora bit fukare pogledaj ovuda koja je razmjera pa ce ti biti jasno
    Tamo su fukare ali kod nas su NESOJI. Toga nema bez kod nas...

  9. #109
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    9ti dan čekam da mi sa Gearbest.com pošalju telefon. Sjutra ću tražiti refund ako ne krene

    Poslato sa tranje
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  10. #110
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica/...
    Posts
    2,245
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    9ti dan čekam da mi sa Gearbest.com pošalju telefon. Sjutra ću tražiti refund ako ne krene

    Poslato sa tranje
    Jesi li siguran da je bio in stock? Cudi me to, mora da je oneplus x ili redmi note 3...

  11. #111
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Meizu-mx5
    Bio je in stock crni i naručio sam.
    Poslije 5 dana dignem ticket i ništa i dalje stoji na processing
    Juče odem na live chat u ispričam se sa support on, gde mu kažu da imaju bijeli na stanju a crni ne. Ja im rekao pošaljite bijeli i oni kažu od 1 do 2 dana.
    Napisao sam da ako ne pošalju do 5. do kraja radnog vremena, dižem dispute da mi se novac vrati i složili su se.


    Problem je što sam naručio drugom pošiljkom 3 maske, bateriju, rezervni punjač i neke futrole...

    Poslato sa tranje
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  12. #112
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,155
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Samsungova EVO micro sd kartica stigla prije 3 dana a narucena 11.11.
    Za sad sljaka sve kako treba, preko 10gb nakaceno na nju i nije zastekala

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

Page 5 of 5 FirstFirst 12345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •