Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 51

Thread: Sloboda misljenja?

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Sloboda misljenja?

    Evo sad na TV IN pogledah ono njihovo "nedeljno popodne", ne znam kako se zove. Gost je bio clan organizacije The Books of Knjige, valjda cetinjanin. Prije nego je zavrseno njegovo gostovanje pitao je "mogu li da kazem gradjanima dvije, o ovome referendumu i kako da glasaju", ili tako nesto, na sta je voditeljki, valjda misleci da se zna sta ce i kako da kaze choek (ne znam kako se zove, nije gajo, nije popaj i nije zonjo, no onaj cetvrti), klimnuto glavom. Ovaj je otkopcao kosulju ispod koje je bila majica "NE" i rekao "e ovo treba da glasate, ovo je majica protiv droge..." i program je iz istih stopa prekinut. Navodno, nestalo je struje.

    Je li ovo sloboda misljenja na televiziji IN?

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sprdas li se to da se takvo sto desilo?

  3. #3
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    over the rainbow...
    Posts
    549
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ocigledno da nije..mada nista iznenadjujuce,malo gdje je ima..
    The taste was sweeter...

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    gdje stignem
    Posts
    1,965
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    alo jel' to moguce? Vrh,svaka mu cast.....nego se bojim da ce sjutra "slobodni mediji" pisat kako je umjetnik dobio batine od nepoznatih napadaca sa Cetinja
    I lost my watch….now I’m lost in time

  5. #5
    Join Date
    May 2006
    Location
    ...U...DuBoKoM,PlAvOm,MoRu... :)
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Arrow

    Kakav kralj
    ...Unbreak my heart,Say you'll love me again,Undo this hurt you caused...



  6. #6
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne mogu da vjerujem. baš jadno pi
    Kako Vaša bolest ?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Mozda ti je neko preprichao, ali ja sam gledao emisiju i nije se tako desilo... Goran je na kraju gostovanja rekao "Da li mogu da poruchim gledaocima kako, za koga i sa chim da glasaju", na sto se voditeljka zahvalila na gostovanju... Onda je Goran pitao "Jel to znachi da mi ne das da kazem" i ona je rekla da to nije tema emisije i da ne dozvoljava... Nakon toga je on rekao da poruku ima ispisanu na majci i da ce pokazati i ona je to cutke odobrila.. Pocheo je da zavrce majicu i kada je dosao nedje do polovine stomaka to je zastao, jer je majica skroz crna bila i do tada nije bilo ni jednog slova, a kamera je skroz bila zumirana na njega i tu mu je voditeljka rekla da je blefirao i da nema nista i krenula sa odjavom njihovog gostovanja... Onda je nestala struja i kada su se vratili u studio svi su se smijali i Goran je rekao da je to zbog toga sto je htio da pricha o referendumu... Tek kada mu je voditeljka drugi put rekla da i nije imao nista da pokaze, ovaj je zavrnuo skroz majcu i pokazao "NE" i odmah objasnio da je ovo majca protiv droge i objasnio iz kojeg je to perioda, a da on ne mora da govori nikome kako da glasa jer "Pravi Crnogorci znaju sto je ispravno"...

    Evo gledao sam i Tiha Vujovica i ove sad iz Juventasa i opet je nestajala struja, a niko politiku nije pomenuo...
    Last edited by Igi; 07-05-06 at 14:56.
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  8. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Brlja
    Posts
    6,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ao ljudi dajte stvarno. ako ste dobili info makar to uznmite sa rezervom i recite da vi nijesite gledali jer je ovako stavrno smiješno
    Kako Vaša bolest ?

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upalih tv kad je "dosla struja", na poziv coeka koji me zvao da mi preprica sto je bilo prije toga. Tako da se to "ne" moralo vidjet i prije "dolaska struje". Za ocekivati je da ce onaj koji to pravda nestankom struje jos jednom "ugasit" struju da bi moglo da se pravda sa "eo vidish - opet". Dobro znam felu koja radi to, radio sam ja s takvima godinama. Ima toga na obje strane.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Mogli su bez problema i zumirat voditeljku i pustit je da odjavi jer niko nije nista pricao osim sto je Goran zavrcao majcu... Bice repriza, pa obratite paznju sto se desilo, a ja sam chak mislio kad je dosla struja da booksovci nece ni bit u studio... Tek nakon toga sam vidio NE i svu onu pricu poslije...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I sto je on htio da kaze sa tim NE (koje je u vezi droge) u kontextu ovog referendumskog ludila?

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sick-Boy
    I sto je on htio da kaze sa tim NE (koje je u vezi droge) u kontextu ovog referendumskog ludila?
    E, da, najavio je da ce da kaze gradjanima sto da glasaju na referendum, i zavrnuo kosulju, a to sto ispod te kosulje, zaboga, pise "NE", to je sasvim slucajno i od prije 5 godina.

  13. #13
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    E, da, najavio je da ce da kaze gradjanima sto da glasaju na referendum, i zavrnuo kosulju, a to sto ispod te kosulje, zaboga, pise "NE", to je sasvim slucajno i od prije 5 godina.
    i sasvim slucajno NE protiv droge

  14. #14
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Crna Gora ponovo !
    Posts
    1,053
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tako je bilo, gledao sam isto. Jeste li se poradovali da imate 1 vise o 40 % Nemaaaa, pa, pa , papila maca SRJ i ovu skrupubakolanjiastu drzavu. I sve da ce privatna bit, gore ne mogu zhivjeti nikako, vise izolovan ne mogu biti, goreg predsjednika ne mogu imati, pa vala ce mi se drzava onda zvati Crna Gora prije nego neka petljavina sa Srbijom koja je ratovala 3 put u zadnje 15 godina. Ovaj sto po statistici ocekuju 2008, neka prodje bez nas, neka ih tamo ... DA !

    Quote Originally Posted by Igi
    Mozda ti je neko preprichao, ali ja sam gledao emisiju i nije se tako desilo... Goran je na kraju gostovanja rekao "Da li mogu da poruchim gledaocima kako, za koga i sa chim da glasaju", na sto se voditeljka zahvalila na gostovanju... Onda je Goran pitao "Jel to znachi da mi ne das da kazem" i ona je rekla da to nije tema emisije i da ne dozvoljava... Nakon toga je on rekao da poruku ima ispisanu na majci i da ce pokazati i ona je to cutke odobrila.. Pocheo je da zavrce majicu i kada je dosao nedje do polovine stomaka to je zastao, jer je majica skroz crna bila i do tada nije bilo ni jednog slova, a kamera je skroz bila zumirana na njega i tu mu je voditeljka rekla da je blefirao i da nema nista i krenula sa odjavom njihovog gostovanja... Onda je nestala struja i kada su se vratili u studio svi su se smijali i Goran je rekao da je to zbog toga sto je htio da pricha o referendumu... Tek kada mu je voditeljka drugi put rekla da i nije imao nista da pokaze, ovaj je zavrnuo skroz majcu i pokazao "NE" i odmah objasnio da je ovo majca protiv droge i objasnio iz kojeg je to perioda, a da on ne mora da govori nikome kako da glasa jer "Pravi Crnogorci znaju sto je ispravno"...

    Evo gledao sam i Tiha Vujovica i ove sad iz Juventasa i opet je nestajala struja, a niko politiku nije pomenuo...
    Liberal !

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro
    Posts
    15,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    chatnick, hehehe nisi se ni potrudio da kazes da ti je neko prepricao, no ispade da si ti gledao no srecom ima jos nekih koji gledaju :P
    /me stetan
    Amor dolor est!
    Amor vincit omnia!
    obavezno, ali obavezno pogledati ---> http://www.svjetlopisi.com/cg/cg.html

  16. #16
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    upalih tv kad je "dosla struja", na poziv coeka koji me zvao da mi preprica sto je bilo prije toga. Tako da se to "ne" moralo vidjet i prije "dolaska struje". Za ocekivati je da ce onaj koji to pravda nestankom struje jos jednom "ugasit" struju da bi moglo da se pravda sa "eo vidish - opet". Dobro znam felu koja radi to, radio sam ja s takvima godinama. Ima toga na obje strane.
    Informacija da su postajali problem sa strujom u zgradi Chelebic je tacna.
    Last edited by Strani Placenik; 07-05-06 at 16:20.

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Strani Placenik
    Informacija da su postajali problem sa stujom u zgradi Chelebic je tacna.
    Hvala Misko

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^the books of knjige^
    Tako je bilo, gledao sam isto. Jeste li se poradovali da imate 1 vise o 40 % Nemaaaa, pa, pa , papila maca SRJ i ovu skrupubakolanjiastu drzavu. I sve da ce privatna bit, gore ne mogu zhivjeti nikako, vise izolovan ne mogu biti, goreg predsjednika ne mogu imati, pa vala ce mi se drzava onda zvati Crna Gora prije nego neka petljavina sa Srbijom koja je ratovala 3 put u zadnje 15 godina. Ovaj sto po statistici ocekuju 2008, neka prodje bez nas, neka ih tamo ... DA !
    Sunce... vidimo se dvaesidrugoga

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Trainspotting
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ada, nije valjda i on jedan od ovih liberala kojima se smucila ideja nezavisne CG, gledajuci sta su sve ovi novi suverenisti (nekadasnje srbende) ucinili od nje?

  20. #20
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    2,606
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    Sunce... vidimo se dvaesidrugoga
    Znaci, ipak ces ostat u CG?
    "Postojaće Crna Gora dok je Lovćena i Durmitora, dok je mora pod Barom i Kotorom, dok je Sunca i dok je Grahovca!"

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,313
    Thanks Thanks Given 
    275
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest
    I onda je doslo do prekida programa i odmah se krenulo sa marketingom. Znaci nije nestala struja IN televiziji. Nego je emisija naprasno prekinuta i nastavilo se sa marketingom.
    I meni je ovo cudno.Ako su bili problemi sa stujom kako pustise marketing?

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zemlja drndalija
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    хах... ови наши срби су чудо... толико им мало времена треба да извитопере ствари, да нијесам глед'о чак бих и повјеровао... и могу замислит сјутрашњи "ДАН" и кад га онај из нпр. Горње Мораче узме ђе нема сем један канал и онда нормална реакција: опсује премијера и лупеже пар пута и за двије недјеље поносно заокружи НЕ.
    тек кад то пренесу разни курири, прессови сл. шовинистички медији...

  23. #23
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ewan
    хах... ови наши срби су чудо... толико им мало времена треба да извитопере ствари, да нијесам глед'о чак бих и повјеровао... и могу замислит сјутрашњи "ДАН" и кад га онај из нпр. Горње Мораче узме ђе нема сем један канал и онда нормална реакција: опсује премијера и лупеже пар пута и за двије недјеље поносно заокружи НЕ.
    тек кад то пренесу разни курири, прессови сл. шовинистички медији...
    A jeste, sve je primjer postenog i nepristrasnog novinarstva Vijesti, Republika, kojima pristrasnost izbija uvijek na naslovnim stranicama, kojima nepristrasnost izbija tako sto njihov fotoreporter drzedi po cijelu noc na nekom skupu bloka za zajednicku drzavu da bi tako uhvatio nekog starca od 80 godina sa osmjehom bez zuba i tako predstavio ideju za zajednicu kao nazadnu i morbidnu.... i tako ko o cemu "biiiiP' o postenju....

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    zemlja drndalija
    Posts
    309
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by phenomenon
    A jeste, sve je primjer postenog i nepristrasnog novinarstva Vijesti, Republika, kojima pristrasnost izbija uvijek na naslovnim stranicama, kojima nepristrasnost izbija tako sto njihov fotoreporter drzedi po cijelu noc na nekom skupu bloka za zajednicku drzavu da bi tako uhvatio nekog starca od 80 godina sa osmjehom bez zuba i tako predstavio ideju za zajednicu kao nazadnu i morbidnu.... i tako ko o cemu "biiiiP' o postenju....
    добро не кажем да вијести и република није пристрасне, али мислим да требаш погледат данашњи ДАН и видјети изјаву неког из СДП-а мислим како је пренесена и закључит' да су предходно поменути перје за ДАН.

  25. #25
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,139
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...evo se i od zajebancije napravi tema, ozbiljni diskutanti se polomiše oko struje, a crnoga Mašana više niko i ne spominje ...

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Da li je svejedno ...?
    By nihil in forum Sex i erotika
    Replies: 53
    Last Post: 26-04-05, 15:12
  2. ZAKON O OSTVARIVANJU SLOBODA I PRAVA NACIONALNIH MANJINA
    By Plannco Rufius in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 56
    Last Post: 30-01-05, 19:01
  3. Sloboda
    By InDiJaNkA in forum Ljubav
    Replies: 47
    Last Post: 18-12-04, 18:31
  4. (Naj)vaznije
    By nihil in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 126
    Last Post: 30-04-04, 10:28
  5. » STARINARNICA IDEJA, MISLJENJA, STAVOVA I ....
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 25-02-04, 16:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •