View Poll Results: Da li želiite da imate djecu?

Voters
138. You may not vote on this poll
  • Da, sa zadovoljstvom!

    77 55.80%
  • Ne, ne želim, moja sloboda nema cijenu!

    6 4.35%
  • Da, ali samo ako se steknu uslovi!

    24 17.39%
  • Nijesam razmišljao o tome, ali možda jednog dana...

    1 0.72%
  • Ne zasad... ali ko zna, možda promijenim mišljenje....

    13 9.42%
  • Ne pada mi na pamet, djeca su dosadna!

    3 2.17%
  • Želim jer se to očekuje od mene!

    1 0.72%
  • Ne razmišljam o tome uopšte!

    2 1.45%
  • Bih i želim, ali kako?! Kriza, muka...

    5 3.62%
  • Nijedna opcija mi ne odgovara....

    14 10.14%
Multiple Choice Poll.
Page 26 of 51 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast
Results 626 to 650 of 1255

Thread: Roditeljstvo, da ili ne?

  1. #626
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    opet se ljutiš na Harija???? ja se slažem s njim i ja bih svskoga milijardera lako milionerom načinjela, sa zadovoljstvom
    Kako da se ne ljutim?
    Prvo izjavi kako je on u svojoj kuci kralj, car, šta li sve ne (nick mu je takav, razumijem ja to) a da mu se žena pita ''samo'' oko nekih sitnica poput one šta će se raditi, a onda izvali ovako nešto. Meni to liči da su ga žene baš s*ebale u životu, da prostiš (u svakoj šali ima pola zbilje, vala). A onda bi mene da ženi? Boga mi se ja ne bih nosila ni sa čijim traumama. Kad se ja budem udavala, ući ću očišćena od prošlosti u to a ne sa razočaranjem i repovima.

    Nego, evo slušam himnu CG, pa mi ni ovaj komentar nije trebao.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  2. #627
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Momci u početku traže curu koja
    nije lopata
    nije qrva koja ga vara

    ako osjećaju da im ide "zadnji voz" traže curu koja
    nije lopata
    nije qrva koja ga vara


    Zaključak :
    mi ne mijenjamo svoje standarde kako vrijeme prolazi tj. nismo licemjeri kada su veze u pitanju
    Nije bash tachno... Momci dok su mladji, generalno trazhe dobru ribu, koja bi valjalo da umije slozhit prosto proshirenu rechenicu... Kasnije se stvari mijenjaju...

    Naravno ako ne mogu smuvati dobru ribu, onda se zadovolje sa onim shto mogu... Tako da bih rekao da smo podjednaki licemjeri...



    Sent from tapatalk
    #fakenews

  3. #628
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post

    Evo konkretan primjer... Na proljece mi je 10 god mature, od djevojaka iz odjeljenja se udalo vishe od pola, od momaka ozhenilo 0 i slovima NULA... Mozhda malo ekstreman sluchaj, ali situacija je slichna u cijeloj generaciji... Ja bih volio da je to tako jer su zhene imale vishe "srece" pa nashle prave ljubavi ranije, a momci su eto samo baksuzi... No realnost je da se dobar dio djevojaka udao jer im "prolazi voz", a dobar dio momaka raskinuo duge veze jer se josh nijesu "izhivjeli"... I o tome treba shto vishe da se pricha, inache se nishta nece promijeniti na bolje... Djeca se od malena programiraju da prate odredjene shablone ponashanja koji su potpuno pogreshni... Sad je to postalo josh izrazhenije jer smo sistematski preplavljivani folkom i kichom...
    Objasnio covjek. Idemo dalje.

  4. #629
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Evo konkretan primjer... Na proljece mi je 10 god mature, od djevojaka iz odjeljenja se udalo vishe od pola, od momaka ozhenilo 0 i slovima NULA... Mozhda malo ekstreman sluchaj, ali situacija je slichna u cijeloj generaciji...
    Malo čudna računica
    Za koga su se udale te djevojke kada su momci ostali neženje ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  5. #630
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,516
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    nisu za vrsnjake vjerovatno...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  6. #631
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Malo čudna računica
    Za koga su se udale te djevojke kada su momci ostali neženje ?
    Mora da su za boce plina.

    I da priča o cijeloj generaciji ovo je preglupo pitanje, a ne samo o svom odjeljenju.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  7. #632
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    nisu za vrsnjake vjerovatno...
    Bez starca nema udarca ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #633
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,619
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Momci od 35-40 uzimaju ove od 25-28. Njima zadnji voz da nesto mlado ugrabe, a situiraniji su no momci od 25-28 god. Svima dobro.

  9. #634
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,516
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Bez starca nema udarca ?
    ne znam šta podrazumijevaš pod ovim "starac".
    nothing comes from violence and nothing ever could

  10. #635
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imam neki cudan osjecaj da se Rakunu slabo dize.
    prije par nedjelja mi se ozenio brat. 41 godibu a ona 27. Odlican su i prelijep par, izgleda nekoliko godina stariji od nje ali sasvim ok, ljepse nego da su vrsnjaci. Jos ima i ljubavnicu, treba to izdrzati.
    Last edited by Nero; 25-11-15 at 16:04.

  11. #636
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Kako da se ne ljutim?
    Prvo izjavi kako je on u svojoj kuci kralj, car, šta li sve ne (nick mu je takav, razumijem ja to) a da mu se žena pita ''samo'' oko nekih sitnica poput one šta će se raditi, a onda izvali ovako nešto. Meni to liči da su ga žene baš s*ebale u životu, da prostiš (u svakoj šali ima pola zbilje, vala). A onda bi mene da ženi? Boga mi se ja ne bih nosila ni sa čijim traumama. Kad se ja budem udavala, ući ću očišćena od prošlosti u to a ne sa razočaranjem i repovima.

    Nego, evo slušam himnu CG, pa mi ni ovaj komentar nije trebao.
    Sve si pogresno shvatila Ako sam nedje napisao to "car, kralj, kraljica,portir.... u svojoj kući" vjerovatno se odnosilo na to dok je co'jek samac. Tada je odgovoran samo za sebe i za sve se śekira ka' robijas za drzavu. Sto se tice trauma, e to sto jes jes, a tamo dje ljedja gube lordovsko ime sve je izgrebano od silnih trauma i śekirancije zbog i od raznija zena. Zenidbu s tobom nijesam pominjao ( bigamija zabranjena) već to da sam davno htio da se igramo roditelja ali....

  12. #637
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nero View Post
    Imam neki cudan osjecaj da se Rakunu slabo dize.
    Mada mislim da bi bio u pravu kada bi bila tebi najbliža u pitanju dovedi je da provjerimo
    Quote Originally Posted by Nero View Post
    prije par nedjelja mi se ozenio brat. 41 godibu a ona 27. Odlican su i prelijep par, izgleda nekoliko godina stariji od nje ali sasvim ok, ljepse nego da su vrsnjaci. Jos ima i ljubavnicu, treba to izdrzati.
    Usrećila se ta koja je uzela 13 godina starijeg momka
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #638
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,516
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Usrećila se ta koja je uzela 13 godina starijeg momka
    koja je razlika u godinama prihvatljiva za tebe?
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. #639
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    219
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Mada mislim da bi bio u pravu kada bi bila tebi najbliža u pitanju dovedi je da provjerimo

    Usrećila se ta koja je uzela 13 godina starijeg momka
    Sto se ljutis? Samo navedoh da imam takav osjecaj, vec si zasa u godine, reka bih da nijesi fizicki aktivan jer visis po forumu i razbijas glavu oko religije i ostalih gluposti, pa zbog toga razumijes.
    Sto se mene tice ja ti mogu poslat broj jedne koleginice, zajedno smo u kancelariju, ima oko 105-110 kila. 24 godine ima, bi li joj moga sto?

    Znas li ti kakav mi je brat. 2 metra u njega, bivsi sportista, robijas, 110 kilograma ciste istetovirane misicne mase. Veli mi da ce samo da joj napravi dvoje troje djece i da je onda mrsakne, a ona mucenica luda za njim

  15. #640
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Plava soba.
    Posts
    13,652
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    224
    Thanked in
    166 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sve si pogresno shvatila Ako sam nedje napisao to "car, kralj, kraljica,portir.... u svojoj kući" vjerovatno se odnosilo na to dok je co'jek samac. Tada je odgovoran samo za sebe i za sve se śekira ka' robijas za drzavu. Sto se tice trauma, e to sto jes jes, a tamo dje ljedja gube lordovsko ime sve je izgrebano od silnih trauma i śekirancije zbog i od raznija zena. Zenidbu s tobom nijesam pominjao ( bigamija zabranjena) već to da sam davno htio da se igramo roditelja ali....
    Ne. Odnosilo se na tvoje bračno stanje, jer si pominjao i svoju suprugu.
    Znam da nijesi pominjao ali sam morala da te isprovociram, da ne bi bilo da opet neke stvari saznajem nakon 5 i kusur godina. I da svi saznaju prije nego ja. Ovo je prvi put da mi se dešava da neko ima strah od mene po tom pitanju, iako zna da mi je (samo) jedan od karaktera u toj famoznoj knjizi.
    Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.

  16. #641
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Nero, kad je brat mršakne, neka mi se javi, ja sam gabaritna ka' koleginica ti i imam 34 godine.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  17. #642
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ja samo brinem gdje mi je komsija... Svaki put kad je "nestao" na duze vrijeme, vazda je neka frka bila... pa i u ovom smjeru..
    Hvala Lepo

  18. #643
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Naravno da može ali to razmišljanje je svojstveno žemskama

    Žemske u početku traže momka koji je
    zgodan
    šarmantan
    pametan
    ima posao
    nije "previše" dobar

    ako osjećaju da im ide "zadnji voz" traže momka koji
    nije gabor
    može biti i dobar

    --------------------------------

    Momci u početku traže curu koja
    nije lopata
    nije qrva koja ga vara

    ako osjećaju da im ide "zadnji voz" traže curu koja
    nije lopata
    nije qrva koja ga vara


    Zaključak :
    mi ne mijenjamo svoje standarde kako vrijeme prolazi tj. nismo licemjeri kada su veze u pitanju
    mislim Rakune da mnogo idealizuješ svoj pol! Što nije ništa strašno, imaš pravo, ali eto da ti rečem i ja kao što ti je rekao drug Medo, u dolje citiranom postu...
    Inače uopšte nije poznata praksa po CG da se starim momcima NA NEVIDJENO dovode nevjeste iz susjedne nam zemlje?! Toliko o njihovoj doslednosti...(mada iskreno, ne bih te slučajeve posmatrala drugačije nego kao pojedinačne i čudne, ali ih ima)

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Mozhe bit da ljudi imaju predrasude, al isto tako mozhe bit da bolje znaju kako im se drushtvo ponasha, nego shto to zna ostatak foruma koji sa tim osobama nikad nije imao kontakt...

    To shto su na forumu svi savrsheni i imaju shiroka shvatanja, obichno nema dodira sa realnoshcu... Josh forumashice vecinu iznesenih stavova shvataju kao atak na zhene generalno, pa se brane iz petnih zhila...

    Nije nishta loshe i nenormalno shto zhene kako stare mijenjaju prioritete, mijenjaju ih i mushkarci... Niko nije rekao da su starije zhene koje potenciraju udaju i djecu loshe osobe, loshe je to shto se zbog pritiska drushtva mijenjaju i prave izbore koje inache ne bi pravile... Zhmureci pred tom chinjenicom i braneci ih od onih koji ih ne napadaju vec samo konstatuju stanje, ne vodi nichemu... Ponkad zvuchi grubo kad se pomene konkretan sluchaj, ali sam ubjedjen da iza toga stoji kritika upucena drushtvu, a ne pojedincu...

    Evo konkretan primjer... Na proljece mi je 10 god mature, od djevojaka iz odjeljenja se udalo vishe od pola, od momaka ozhenilo 0 i slovima NULA... Mozhda malo ekstreman sluchaj, ali situacija je slichna u cijeloj generaciji... Ja bih volio da je to tako jer su zhene imale vishe "srece" pa nashle prave ljubavi ranije, a momci su eto samo baksuzi... No realnost je da se dobar dio djevojaka udao jer im "prolazi voz", a dobar dio momaka raskinuo duge veze jer se josh nijesu "izhivjeli"... I o tome treba shto vishe da se pricha, inache se nishta nece promijeniti na bolje... Djeca se od malena programiraju da prate odredjene shablone ponashanja koji su potpuno pogreshni... Sad je to postalo josh izrazhenije jer smo sistematski preplavljivani folkom i kichom... Dosta puta nesvjesno i sami doprinosimo tome... Uhvatio sam sebe par puta da pitam drugarice koje nijesam duzhe gledao "jesi se udavala?" i onda u sebi kazhem wtf, odakle to izadje, banalan primjer ali podsvjesno stvara pritisak... Zato umjesto da gubimo vrijeme u raspravi postoje li ti mistichni, nesavrsheni ljudi, takozvani vanforumci, bolje da se okrenemo predlozima kako promijeniti stvari na bolje...




    Sent from tapatalk
    Meni je, vidiš, čudno što ti vrijeme sklapanja braka momaka i djevojaka iz tvoje generacije posmatraš kao neki "slučaj"....Aj mi objasni kakva su tvoja očekivanja i šta bi po tebi bilo normalno? Kad bi vi trebali da stupite u brak? Govorim o tvojoj generaciji? Svi u isto vrijeme?
    Zašto misliš da su te đevojke "potrčale da ne ostanu neudate" a ne prosto srele čovjeka svoga života (koji sticajem okolnosti nije iz tvoje generacije) i poželjele da provedu život sa njim?

    Mene samo to fascinira, što sve nešto posmatrate kroz neke mikroskope, te kad se udaju, te ako se ne udaju....tee sve su neki eksperimenti...

    Da li dozvoljavaš da neke djevojke (recimo ja) imaju kroz primjer lijepog braka svojih roditelja želju da jednom kada sretnu čovjeka svog života zasnuju brk i rode djecu....slobodno mogu reći da je to u svim mojim planovima za budućnost bila vrlo bitna stavka, jednako kao posao koji radim i volim i jednako kao škola koju sam završila...ništa niej bilo prioritetno...i eto, desilo mi se da sam ga srela sa 19 godina...nije mi bilo bitno da se udam, jednostvno smo se zabavljali i uživali, a onda i dobili jedno pa drugo dijete...
    Istovremeno moja prijateljica i kuma je JEDINI cilj u životu vidjela u braku i djeci....ali JEDINI...ona je cijeli život učila da kuva (više je to volejla nego da uči) da bi svome mužu imaginarnom i djeci spremala jer to joj je zadovoljstvo i sreća jedina....i vjerovao ili ne NIKAD se udala nije, sad mogu da kažem da i neće jer je sad pomalo i kasno...

    Imam sestru 40+ koja je uvijek govorila da bi voljela da joj se dogodi ljubav i brak (nema ništa protiv njega), ali je sve činjela da do toga ne dođe, jer koliko je lijepo imati djecu, toliko je ona malo vjere imala u sebe da će biti dobra žena i majka...pri tome nije karijerista...radi, ima svoj posao, običan i normalan i djeca od brata su joj sve na svijetu i ima običaj da kaže (pošto je vjernica) da je vjerovatno ona nesposobna da bude majka jer bi joj u suprotnom bog namjestio priliku da to postane...

    Eto dva slučaja u mom bliskom okruženju, kuma i sestra (ne rodjena, ali nemam rodjenu pa mi je ona na istom mjestu kao rodjena) djevojaka različitih koje eto nijesu potrčale da se udaju a jedna je umirala od želje a drugu je bilo baš briga oće li ili neće....
    Da, rekla mi je moja sestra da joj mnogo smeta kad se svi iz njenog okruženja na poslu trude da je upoznaju sa nekim momcima, kad joj drže predavanje oko udaje, kad joj prvu rečenicu ujutro upute ima li kakav momak i kad ćeš se udavati, kad se neko ženi i udaje iz sektora svi ulijeću u kancelariju sa željama "samo tebe još da udamo".... i onda ona od muke samo što ne pukne jer je to nervira, vjerovatno složi facu, a kolege komentarišu "eto, kako je teška postala, ne smiješ joj više ništa reć, a kako je bila mirna i fina đevojka kad je došla u firmu prije 23 godine, vesela, raspoložena nasmijana..."

    Čisto da ti iz ženskog ugla približim...a oko tih cura iz generacije, smatram potpuno normalnim što se pola đevojaka od 28 ili 29 godina udalo...momci će se oženiti kad nađu svoje srodne duše...meni ništa niej čudno, zapravo to želim da kažem...jer bi onda trebalo i svoju generaciju da uzmem za primjer....ne znam nijednu drugaricu i druga iz srednje ili sa folklora da nema djecu od 20+ godina (osim dva para koji ne mogu da imaju djecu)...što je to?
    EDIT- zaboravih da dodam, da smo zapravo pisali o sličnim stvarima, tj o predrasudama, kao što si i sam rekao, svoje generacijske drugarie prvo pitaš jesi li se udala, maltene protiv svoje volje i svog senzibiliteta, veliš nametnuto nam je...pa što su to nego predrasude?

    EDIT II- e, nešto folk ne smatram krivcem za ranu udaju....možda za stil života, rezonovanja bolesna i još bolesnije prioritete...čak vjerujem da je brak kao insitucija u krizi upravo zbog ekspanzije kiča i turbo-folk kulture!
    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Nije bash tachno... Momci dok su mladji, generalno trazhe dobru ribu, koja bi valjalo da umije slozhit prosto proshirenu rechenicu... Kasnije se stvari mijenjaju...

    Naravno ako ne mogu smuvati dobru ribu, onda se zadovolje sa onim shto mogu... Tako da bih rekao da smo podjednaki licemjeri...



    Sent from tapatalk
    Ovo citirah zbog druga Rakuna jer sam saglasna i jesmo, isti smo licemjeri, definitivno

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Sve si pogresno shvatila Ako sam nedje napisao to "car, kralj, kraljica,portir.... u svojoj kući" vjerovatno se odnosilo na to dok je co'jek samac. Tada je odgovoran samo za sebe i za sve se śekira ka' robijas za drzavu. Sto se tice trauma, e to sto jes jes, a tamo dje ljedja gube lordovsko ime sve je izgrebano od silnih trauma i śekirancije zbog i od raznija zena. Zenidbu s tobom nijesam pominjao ( bigamija zabranjena) već to da sam davno htio da se igramo roditelja ali....
    :mrgreen: Ne vadi se sad voliš da se sigraš s vatrom pa posle nijesam rek'o, jesam rek'o
    A što je to prosidba kad đevojci ponudiš da se igrate tate i mame???? Ja, $edok!
    Last edited by zvoncica; 25-11-15 at 19:30.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #644
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    mislim Rakune da mnogo idealizuješ svoj pol!
    Potencijalni peškir :friendly_wink:
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Inače uopšte nije poznata praksa po CG da se starim momcima NA NEVIDJENO dovode nevjeste iz susjedne nam zemlje?! Toliko o njihovoj doslednosti...(mada iskreno, ne bih te slučajeve posmatrala drugačije nego kao pojedinačne i čudne, ali ih ima)
    To nisu sami odlučili već su im goveda od rodbine nametnula
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  20. #645
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    hahahhaah Rakune, ja to nijesam rekla Latentni, veli se moderno
    Ali to ne mijenja činjenicu da nijesu dosledni
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #646
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ali to ne mijenja činjenicu da nijesu dosledni
    Ti koji dovode Malisorke su oni koji žive po raznim katunima i Malisorke im dovodi rodbina da prestane sa natezanjem koza i krava.
    Mada neženji nema života van grada sem ako neće da izludi
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  22. #647
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Lakse ih nadju ovi na katun cini mi se. Dovode iz drugog sela, albanke, raspustenice i udovice.

    Dok singlashi iz grada padnu u neku letargiju, oblache se kao djedovi od 70, pricha neka teska, igraju shaha sa penzosima umjesto da idu nedje da upoznaju kakvu zhenku.

    Ja podrzavam dovodjenje Albanki, kamo srece da ih jos dolazi.
    Po zapadu narucuju nevjeste iz Rusije, Vijetnama, Tajlanda itd.
    Kao kinder jaje salje ti slike i sve, ali ne znas dok ne izjedes onu cokoladu sta te ceka
    One Ring to Rule them all...

  23. #648
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    koja je razlika u godinama prihvatljiva za tebe?
    +-5 godina
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  24. #649
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,516
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    +-5 godina
    ok... samo mi nije jasno sad da se nadju dvoje koji se nikad vjencavali nisu, on recimo 50, a ona 45. bolje psa uzet...
    ja znam bracni par. kad su se uzeli, ona je imala 21, a on 30. zrelija je bila tada nego neke od 25, 26. iznenadjena sam bila tada. super funkcionisu.
    s druge strane, moj drug 36, a djevojka mu 25. e to je vec posebna prica koliko je ona nezrela.

    al nema pravila... bar ja tako mislim.

    A obojica izgledaju dobro, nije vidljiva sad razlika tipa da pored sebe vode djevojcice.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #650
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Cetvero djece ispod nista
    Tu es mon héro!

Page 26 of 51 FirstFirst ... 1622232425262728293036 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Trudnoca, porodjaj, materinstvo, roditeljstvo....
    By Cruella in forum Ženski kutak
    Replies: 103
    Last Post: 29-05-09, 08:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •