Page 82 of 198 FirstFirst ... 327278798081828384858692132182 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 4933

Thread: Novi izbori i kako do njih?

  1. #2026
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ja gledam na ove sto su presli kao hemoterapija da je SDP odradio. Odstranili su Kancer...

    Mozda grijesim... Lako cu se izboriti sa greskom ako je to slucaj.

    Ali gresku kao sa pozitivnom napraviti necu. Ideoloski sam najblizi SDP-u pa URI. Ali ako u Uru samo u Nk znam milion hiljada posto 3 spavaca, neki ce biti na poslanickoj listi 100% sta ima sto ne znam?

    Zapad je podrzao Krivoga. Poslije raspada partije nema covjeka u medijima. Skoro sam saznao dje je sve bio i sa kim, i vilica mi je pala.

    Ja preko svega mogu preci. Glasao sam pozitivnu na parlamentarne i Lekica na predsjednicke, e mogu vala i procrnogorsku opciju jednom probati... Gore biti ne moze
    One Ring to Rule them all...

  2. #2027
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa ja ti kazem nemam problema da glasam koaliciju SDP-URA ako bude postojala volja i sansa da se obori DPS.Ali isto tako nema potrebe da se pere krivi na taj nacin.On je kao precutao pljacku drzave samo radi nezavisnosti i ulaska u NATO.
    E onda je lijep patriota moram priznati.
    aj popij casu jaja

  3. #2028
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nije to tako jednostavno. Prije kongresa da se pobunio i krenuo da izlazi iz koalicije makli bi ga. Jer kao sto vidis dobili su par poslanika i 2 ministra. Ko zna jos kako bi ga namjestili. Neki od najblizih saradnika Krivoga su ga ostavili itd.
    Vjerujem da je znao na cemu je napustio bi on koaliciju dobrano prije ovoga.

    Meni je sve jasno bilo za izbore u PG. Snaga kojom je DPS napao SDP i izdaja poslije toga...

    Valja probat
    One Ring to Rule them all...

  4. #2029
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije ta pljacka pocela na ignore u PG no prije 15 godina.Koliko su oni u koaliciju i prije.
    Kako god oce ali nemojte ih prat.
    aj popij casu jaja

  5. #2030
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ako ikad bude pao DPS, biće priča da su se svi žrtvovali i trpjeli radi suvereniteta i NATO-a.

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Najvise iz razloga sto je i sama drzava svojevremeno zbrisana sa karte svijeta odlukama te nelegalne skupstine, a sto je sve uskraceno drzavotvornom narodu tim odlukama nema potrebe da nabrajam.
    Objasni mi samo zašto skupština treba uzimati u obzir odluke nelegalne skupšine. Ne razumijem tu logiku. Imamo li mi danas to što je bilo uskraćeno? Odluke te skupštine nijesu na snazi ni de jure ni de facto, ali skupština treba da obori te odluke?

  6. #2031
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    DEMOKRATE su mladi Srbi kojim ce trebati par godina da sazriju i postanu gradjani.

    Да ли ово значи да Срби нису грађани?
    Мада овдје многи заступају ``грађанске концепте`` али да нема Срба.

  7. #2032
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Pa to i jeste sustina-da maknemo Srbe pa ce se sve srediti Ako cemo pravo jedino su Srbi opozicija,svi drugi su na vlasti.
    Evo kaze Lekic ne moze Pozitivna u opozicioni blok???? Ne moze Pozitivna koja je prije par nedelja zvanicno podrzala vlast ali moze SDP Krivokapicev koji ne na vlasti evo 20 godina.
    Sad ce se SDP napraviti mucenickom partijom jbt sto su u te fotelje sjedjeli sa gadjenjem i prezrenjem ali sto ce,morali su radi Crne Gore.
    Sad se sjetio da je svaki treci euro potrosen u CG iz kredita i sad mu je naumpalo da se izbori kradu a da su svi organi lokalnih samouprava agenture drzavne bezbijednosti.
    I to oni mrtvi ladni,gledam i slusam onog Sabovica ma ka da je iz zatvora izasao posle 20 godina robije na koju ga je DPS osudio zzbog borbe za pravdu i istinu,nevjerovatno.
    Nevjerovatno.

  8. #2033
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    shvatite kako hocete. Zamislite paradoksalnu situaciju. Skupstina iz 2015te
    -nastala politickom korupcijom, bez uporista i povjerenja naroda, bez dozvole naroda, sa naoruzanim cuvarima ispred kojima narod ne vjeruje, sa relativnom grupom protivnika ispred
    treba da ponisti odluke Podgoricke skupstine
    -cije poslanike je sumljivim nacinom izbora postavila druga drzava, koji nemaju uporiste i podrsku naroda, sa naoruzanim cuvarima ispred skupstine

    sjajno. Definitivno potez koji trebaju da naprave. Rekoh nedje nemojte da za 100 godina nekondrugi vice "nikad vise 20xx"
    Definitivno me nijeste razumjeli, nijesam mislio na ovu skupstinu koja je do vecine dosla na krajnje sumnjiv nacin, napisao sam da nema volje da to urade, jer im tako stanje odgovara, imali smo mi i legitimnijih skupstina od ove.

  9. #2034
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RoNN|3 View Post
    Ako ikad bude pao DPS, biće priča da su se svi žrtvovali i trpjeli radi suvereniteta i NATO-a.

    Objasni mi samo zašto skupština treba uzimati u obzir odluke nelegalne skupšine. Ne razumijem tu logiku. Imamo li mi danas to što je bilo uskraćeno? Odluke te skupštine nijesu na snazi ni de jure ni de facto, ali skupština treba da obori te odluke?

    Zato sto je najvisi organ ove drzave biran dikektno od naroda i treba da se poniste i sve odluke proistekle iz odluka podgoricke skupstine bez obzira ko ih donio. Recimo jasnu bi poruku uputili da kralj koji je zasjeo na stolicu Svetog Petra Cetinjskog nije kako se nazivao ujedinitelj, vec je obicni okupator, okupator koji je ovu drzavu lisio crkve, sto je danas tempirana bomba u temelje ove drzave.

  10. #2035
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Pa to i jeste sustina-da maknemo Srbe pa ce se sve srediti Ako cemo pravo jedino su Srbi opozicija,svi drugi su na vlasti.
    Evo kaze Lekic ne moze Pozitivna u opozicioni blok???? Ne moze Pozitivna koja je prije par nedelja zvanicno podrzala vlast ali moze SDP Krivokapicev koji ne na vlasti evo 20 godina.
    Sad ce se SDP napraviti mucenickom partijom jbt sto su u te fotelje sjedjeli sa gadjenjem i prezrenjem ali sto ce,morali su radi Crne Gore.
    Sad se sjetio da je svaki treci euro potrosen u CG iz kredita i sad mu je naumpalo da se izbori kradu a da su svi organi lokalnih samouprava agenture drzavne bezbijednosti.
    I to oni mrtvi ladni,gledam i slusam onog Sabovica ma ka da je iz zatvora izasao posle 20 godina robije na koju ga je DPS osudio zzbog borbe za pravdu i istinu,nevjerovatno.
    Nevjerovatno.
    Па је ли ти знаш што су политичари, то су смећари, калкуланти, интерсџије.
    Једина разлика је који ће од њих бити добар и за народ а не само за себе јер не постоји поштена и праведна особа у политици, запамти то.
    Ја се надам само да ће доћи особа која и нека узима и за себе али умјерено, не буде првокласни криминалац као овај и да има на уму народ и да ради и за њих , јер од нечијиг добра само он може имати. Нажалост овај наш премијер је толико упетљан са највећим криминалцима са ових простора и све и да оће , не смије се одвојити од њих.
    Е какав ли је то живот , пи.

    Sent from my HTC One_M8
    Sate sate sate

  11. #2036
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GrobarPodgorica View Post
    Да ли ово значи да Срби нису грађани?
    Мада овдје многи заступају ``грађанске концепте`` али да нема Срба.
    Promasio si temu.

    Gradjanska je jedno a nacionalisticka partija drugo.

    Pokusacu da ti objasnim :

    Gradjanska je partija svih nas bez obzira na vjeru ili nacionalnu pripadnost. Glasaci ovih partija nikada nece osporiti himnu, jezik ili zastavu posto su gradjani zemlje ciji su ovo simboli. Primjer gradjanske partije je upravo SDP koliko ga god pljuvali i mrzjeli posto u toj partiji ima Muslimana, Bosnjaka, Albanaca, Hrvata a svima je isto da su gradjani Crne Gore i ne osporavaju postojanje ili drzavotvornost iste.

    Nacionalisticke stranke su stranke kao sto je NOVA koje zastupaju intrese samo jedne nacionalne grupacije u ovom slucaju Srba. Sto bi bilo normalno da u CG ima na hiljade drzavljana Srbije sa duplim drzavljanstvom pa imaju pravo glasa. Ali ne, oni zastupaju intrese Crnogoraca koji se deklarisu kao Srbi i ne priznaju ni drzavu ni zastavu ni himnu.

    E da bi CG mogla naprijed ovakve partije treba izbrisati ili ih svesti na marginu (sto se upravo desava).
    Demos se sa Danilovicem zamotao u celofan gradjanskog, a privatno glasacima prica to je sve dok ne obalimo Mila, poslije ce Srbi dobiti sve sto traze, vraticemo trobojku, raspisacemo referendum za Nato, vraticemo srpski u skole.
    Ista je prica malog Becica.

    Kao sto rekoh chetnik zamotan i celofan je i dalje ******...


    E sad sto je prelazak SDP-a u opoziciju dobar?

    Jednostavno oni ce biti presudni imali 2-3-5 poslanika i to se vec zna. Posto su pored URE jedina partija koja zastupa intrese Crnogoraca mogu uslovljavati Srpske partije da ce obaliti vladu i vratiti DPS, ako zabudale previse.

    Nista vise ne mrzim od DPS, to je preraslo u patologiju.

    Ali bih radije vidio Mila da vlada cijeli zivot nego da mi unutrasnju i spoljnu politiku kroje Mandic i Knezevic...
    Last edited by Gandalf_White; 08-02-16 at 01:23.
    One Ring to Rule them all...

  12. #2037
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    Nista vise ne mrzim od DPS, to je preraslo u patologiju.

    Ali bih radije vidio Mila da vlada cijeli zivot nego da mi unutrasnju i spoljnu politiku kroje Mandic i Knezevic...
    Dakle kad se saberu Srbi i depeesovci ispada da mrzis 80% stanovnistva u CG

  13. #2038
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,718
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,228
    Thanked in
    2,128 Posts

    Default

    Nisko. I matematički netačno. Eto dps ima 40% podrške, Srba, po popisu, ima ispod 30%. Sve i kad ne bi dps bio pun Srba (što se stalno i potencira), to je ispod 70% stanovništva. A i Mandić i Knežević nisu Srbi, nego ništarije. Ono su šta je najisplativije za njih.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #2039
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Imao sam noćnu moru, sanjao sam da su na svim temama u ovom podforumu samo postovi od opmne, kurogane i ovizionizi.

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Dolazi nam turbulentan period, bice mnogo toga zanimljivog....
    Uvijek sam mislio da će DPS kad osjeti da im vlast isklizava iz ruku, na ulice puštiti svoje kerove čiji će zadatak biti da zastrašuju narod i uvode anarhiju. Nadam se da griješim, ali ukoliko se nekim slučajem desi da ne griješim, treba imati u vidu da ste i vi aktivisti DPS-a dio tog naroda i da ćete biti u istom loncu.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  15. #2040
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Dakle kad se saberu Srbi i depeesovci ispada da mrzis 80% stanovnistva u CG
    Ne ali bih rekao da ne podnosim jedno 20%

    DPS ima glasace koji moraju glasati, zbog posla ovoga ili onoga... To je 80% njihovog glasackog tijela. Tih ljudi mi je zao...

    Ovo ostalo 20% je onaj najgori sljam, koji glasaju radi kompleksa, onoga sto su pokrali i radi toga sto su tu dje su radi DPS-a.

    Medju njima je dosta sledbenika Amfilohija. A malo je Srbova koje ja ne volim. Samo one sto vlazhe na pricu o velikoj srbiji i rusiilji
    One Ring to Rule them all...

  16. #2041
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    130
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo vidim i na ovom forumu, pred izbore počinje operacija zavijanja SDP-a u celofan opozicione Milka čokolade.
    Ali uglavnom, to je trajalo samo do izbora, nakon toga slijedi razočarenje zavijača a "viši" državni interesi zavijenog SDP-a odvijaju ga i udaljavaju od čokolade kako bi laganim koracima opet uskočio u teglu NUTELE.

    Onda slijedi šatro razočarenje.Nesto sto se godinama ponavlja.

    "Ja ću biti posljednji koji će ostati da brani ono što ste stvorili predsjendiče Đukanoviću. Kad svi odu, ja ću da branim vaša dostignuća."

  17. #2042
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Ivan Brajovic...Rijetko odvratan tip.

  18. #2043
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Potpisujem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #2044
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Vujica Lazovic, maleni celavi goblin. Najodvratnije i najglibavije stvorenje
    One Ring to Rule them all...

  20. #2045
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Agon View Post
    Evo vidim i na ovom forumu, pred izbore počinje operacija zavijanja SDP-a u celofan opozicione Milka čokolade.
    Ali uglavnom, to je trajalo samo do izbora, nakon toga slijedi razočarenje zavijača a "viši" državni interesi zavijenog SDP-a odvijaju ga i udaljavaju od čokolade kako bi laganim koracima opet uskočio u teglu NUTELE.

    Onda slijedi šatro razočarenje.Nesto sto se godinama ponavlja.

    "Ja ću biti posljednji koji će ostati da brani ono što ste stvorili predsjendiče Đukanoviću. Kad svi odu, ja ću da branim vaša dostignuća."
    Gledaj malo sire. Mala ali mala je sansa da mogu da dobiju isbore bez SDP. Cak sam 95% siguran da se to nece moci i bez DF-a. Ono sto igra ulogu u narednim izborima je manjinski izborni zakon. Imas 5 poslanika koji dolaze po specijalnom zakonu. To je normalno 32 do 40k glasova, ali je u njihovom slucaju, mislim 12 do 16k. I po trenutnoj situaciji uvijek ce glasati za DPS ako se ne pojavi konkretna a ne ista teoretska DPS multikulturalna prica. Generalno bi trebalo da sad ponude opstinu Tuzi i traze da se to potpise. Kad tad ce i DPS to uraditi, ali ako se to potpise izbija se veliki adut Forci da objasni biracima neke stvari. Ista je prica kao i sa NATO.
    Cak i da DPS ode u opoziciju, tesko da moze da kaze a mi sad nismo ni za NATO ni za opstinu tuzi. Nastao bi haos, po njih naravno. Trebale bi im godine da se oporave. Isto tako potpisati i da solana nece biti izgradjena, vec da ce se vratiti u polsovne svrhe berbe ponovo. Isto vazi i za Valdanos.
    Dok god se ovo ne obeca, i to napismeno, sad u narednih mjesec, opet ce na opozicionu pricu dobiti glasove, koje ce kasnije dati DPS-u.
    Evo vam ga rooki pa neka vam kaze da se to potpise prije izbora, koliko bi lako bilo nacionalnim partijama albanaca da objasne zasto koaliraju sa DPS-om
    Last edited by Hell Raiser; 08-02-16 at 13:08.

  21. #2046
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,701
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Vujica Lazovic, maleni celavi goblin. Najodvratnije i najglibavije stvorenje
    ne mislis ozbiljno Gando...

  22. #2047
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ja sam najozbiljniji... Kakav je to podmuklac i prevarant, pi pi pi
    One Ring to Rule them all...

  23. #2048
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=dFc-HtlJCE8


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #2049
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    a neka mu je rekao, nagrdio ga je. sav se potresao da je sastanak otkazao, kad je to doslo od tolike velicine
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #2050
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,675
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Vujica Lazovic, maleni celavi goblin. Najodvratnije i najglibavije stvorenje
    Niko nije ljigaviji od Brajovica. U principu svi iz SD-a, kako clanovi tako i glasaci. Postenije bi im bilo glas da daju DPS-u nego sto se prave mutavi.
    Necemo sad pominjat doajene ljigavosti Knezevica, Radunovica i Milutina Djukanovica jer se za njih zna, ali ovo je neki novi nivo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 82 of 198 FirstFirst ... 327278798081828384858692132182 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Invicta - novi muski rucni satovi (njih vise)
    By aresMD in forum Ostali oglasi
    Replies: 23
    Last Post: 01-01-13, 21:50
  2. Eventualni novi izbori - siroka rasprava : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 25-08-11, 18:37
  3. Replies: 3
    Last Post: 26-03-10, 20:38
  4. kako da kreiram novi e-mail account na t-com-u
    By Koma[MFHN] in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 28-01-10, 13:02
  5. Kako instalirati novi Windows Installer?
    By Innuendo in forum Software
    Replies: 4
    Last Post: 18-03-07, 22:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •