Page 159 of 198 FirstFirst ... 59109149155156157158159160161162163169 ... LastLast
Results 3,951 to 3,975 of 4933

Thread: Novi izbori i kako do njih?

  1. #3951
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Nije njeno da misli je li nešto po zakonu ili nije, njeno je da sluša i uradi šta joj se kaže. Ako se ispostavi da nešto nije bilo po zakonu, ministar će za to odgovarati i ona nema što da se śekira.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  2. #3952
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by high View Post
    http://www.cdm.me/politika/kontrola-...-politikanstvo

    Koja sprdnja!

    Ova Starovlah neće da dostavi podatke komisiji koja je formirana radi kontrole izbora.....JER.... ona štiti naše privatne podatke od komisije.
    A ko štiti naše privatne podatke od nje?? Ko nju kontroliše? Samo Djukanović??

    Pa dobro.....bar su konačno ukapirali ko šteluje podatke.

    Ih koliko takvih nelogičnosti ima. Ja se nadam da se ne čudiš te ih ima vazdan koji nelogično podržavaju. Žive od toga...

  3. #3953
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default



    Je li moguce? Kako lose :lolblue:
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  4. #3954
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post


    Je li moguce? Kako lose :lolblue:
    ovaj je mnogo bolji, prelomi Mašane haha no vjerovatno nemaju autorska prava pa moraju karikirat.


  5. #3955
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Nije njeno da misli je li nešto po zakonu ili nije, njeno je da sluša i uradi šta joj se kaže. Ako se ispostavi da nešto nije bilo po zakonu, ministar će za to odgovarati i ona nema što da se śekira.
    Ne lupaj gluposti

    Quote Originally Posted by high View Post
    Nisam. Pitanje se je toliko logično da je meni jedino čudno kako već svi iz opozicije nisu pitali isto.
    Zamisli da ti neko kaze "ajde odrzavaj ovu zgradu, tako da sve bude cisto, ali ne smijes da otvaras oci od kad udjes u zgradu" To je logika o kojoj pricas.

    Nevjerovatno je koliko shvatate stvari zdravo za gotovo samo na osnovu pisanja novina.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  6. #3956
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Voter registration information is public record in Florida with a few exceptions. Information such as your social security number, driver’s license number, and the source of your voter registration application cannot be released or disclosed to the public under any circumstances. Your signature can be viewed, but not copied. Other information such as your name, address, date of birth, party affiliation, and when you voted is public information.

    http://dos.myflorida.com/elections/f...public-record/

    Evo vidio sam skoro svaka država u US ima javni pristup glasačkim informacijama.

    Ja neznam kakve su to priče i kako iko može da sazna vara li se na izbore ili ne.
    Last edited by Ego_and_his_own; 24-08-16 at 01:19.

  7. #3957
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Jeidno ako se narod sam organizuje vidis li da opozicija ima sto frakcija i nece da se ujedine.
    Bi li se ti ujedinio sa ljudima za koje smatras da su plaćeni iz džepa onog kojeg pokušavaš da smijeniš? Povjerenje je nikakvo među opozicionim partijama i grupacijama, teško mi ih je i krivit'.

    Samo da nama fino DPS i DF oslabe, ne mora ni pas' DPS ove izbore, i ljepše će ić' sve. Možda skapira narod da ni Crnogorci ni Srbi ne jedu đecu druge strane, pa i da "druga strana" zapravo i ne postoji.
    Last edited by LostInHollywood; 24-08-16 at 01:55.

  8. #3958
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Ne lupaj gluposti


    Zamisli da ti neko kaze "ajde odrzavaj ovu zgradu, tako da sve bude cisto, ali ne smijes da otvaras oci od kad udjes u zgradu" To je logika o kojoj pricas.

    Nevjerovatno je koliko shvatate stvari zdravo za gotovo samo na osnovu pisanja novina.
    Ne znam sad zajebavaš li se ili si ozbiljan. Da si ti u pravu a ne ja, ona sad ne bi bila suspendovana i ne bi se protiv nje vodio disciplinski postupak
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  9. #3959
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    "Mini-star" Danilović može zatražiti i IP adrese forumaša ... i, po logici stada, može ih dobiti? ...kako je bolesno uvrežena kod nas podanička svijest da je nekakav Mini-star
    oličenje nebeske volje ...:disgust:

    ...ali, poenta nije u tome... Mini-starje okupio družinu svojih preplaćenih kompanjona pod firmom nekakvog koordinacionog tijela ...kojima bi da dijeli podatke o građanima...
    ...i građanska javnost veli MUUU ...
    ...ja lično ne bih da mojim podacima barata družina koja je pala s Mansa, ne bi li nas sačuvala od zdravog razuma... 3,14
    I poslije Vanje Ranja
    I poslije Ranje tranja


    Sent from my COW using Tetrapack

  10. #3960
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default Novi izbori i kako do njih?

    A ne smeta kada to drugi rade. Mozda jer si na "pravoj" strani, ili sam prijavljujes svoje aktivnosti radi nekih poena.
    Mi privatnosti odavno nemamo, pa me ne zanima koristi li ih "prava" ili "pogresna" strana. Ali je malo licemjerno pricati o zastiti podataka danas, a 20 godina se cuti o tome.

  11. #3961
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Mi privatnosti odavno nemamo, pa me ne zanima koristi li ih "prava" ili "pogresna" strana.
    ...izvini, nijesam te odma pozna...:encouragement:

    ...i dalje mislim da, kad je u pitanju privatnost građana, ne postoji "prava" i "kriva" strana ...bez obzira ko "poentira" ...
    I poslije Vanje Ranja
    I poslije Ranje tranja


    Sent from my COW using Tetrapack

  12. #3962
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Ni ja tebe iskreno. Jer nekako ne bi "krive" strane do danas, a danas ste svi nekako postali "svjesni" datog problema.
    Cudo jedno

  13. #3963
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ..."kriva" strana su nekompetentni ljudi u "koordinacionom tijelu za podizanje rejtinga Daniloviću" ... i ja ne želim da ono barata ličnim podacima ... ni mojim ni tvojim ...ende
    I poslije Vanje Ranja
    I poslije Ranje tranja


    Sent from my COW using Tetrapack

  14. #3964
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Mislim da je Becic veoma dobar za kampanju i da ce tu neku svoju pricu uspjet da proda mnogima.
    Nov je, nit smrdi nit mirise po nacionalnom pitanju, dosta dobro izgleda i fura taj neki optimizam.
    Ocekujem da ostvari znatno bolji rezultat nego Pozitivna prije 4 godine
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  15. #3965
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur forever View Post
    ..."kriva" strana su nekompetentni ljudi u "koordinacionom tijelu za podizanje rejtinga Daniloviću"
    Koliko sam shvatio, oni pokušavaju da očiste birački spisak od ljudi koji nemaju pravo glasanja, je li tako? A kako da se to uradi bez baratanja ličnim podacima .... mojim .... i tvojim ?

  16. #3966
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    I treba naglasit da je cenzus od 3% zesca prepreka za sve velike stranke (citaj DPS) i prosto je nevjerovatno da to nijesu izmjenili sve ove godine. Uz to Albanci i Hrvati mogu po jednog poslanika da osvoje (ne znam zasto Muslimani i Bosnjaci to ne smiju) tako da za osvojit vecinu ti treba najmanje 45%.
    Kad prodje ova era DPSa bit ce bas velikih natezanja oko pravljenja svake vlade
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  17. #3967
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Kako zakljuci da je prepreka 3%? I manjine? Kakve veze ima kad su Hrvati, Albanci i Bosnjaci na strani DPS-a?

    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    One Ring to Rule them all...

  18. #3968
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LostInHollywood View Post
    Koliko sam shvatio, oni pokušavaju da očiste birački spisak od ljudi koji nemaju pravo glasanja, je li tako? A kako da se to uradi bez baratanja ličnim podacima .... mojim .... i tvojim ?
    ...i ja sam tako shvatio... ali, od koga su oni pozvani da barataju podacima? ...od mene?...tebe? ...jesmo li ih đe birali? ...

    ...ne, njih je pozva Danilović po kriterijumu "sve moj do mojega" ...
    I poslije Vanje Ranja
    I poslije Ranje tranja


    Sent from my COW using Tetrapack

  19. #3969
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Mislim da je Becic veoma dobar za kampanju i da ce tu neku svoju pricu uspjet da proda mnogima.
    Nov je, nit smrdi nit mirise po nacionalnom pitanju, dosta dobro izgleda i fura taj neki optimizam.
    Ocekujem da ostvari znatno bolji rezultat nego Pozitivna prije 4 godine
    ...ostvariće sličan rezultat ka Pozitivna prije četiri godine ...ovoga puta na konto SNP i Demosa ...
    ...a imaće još bolji rezultat za četiri godine ... u novoj Pr(o)elaznoj vladi...:glee:
    I poslije Vanje Ranja
    I poslije Ranje tranja


    Sent from my COW using Tetrapack

  20. #3970
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    I treba naglasit da je cenzus od 3% zesca prepreka za sve velike stranke (citaj DPS)
    ...meni se čini da oni cenzus prelaze bez većih problema? ... prije će bit da je problem za malene stranke (citaj SVE OSTALE) ...pa se neke udružuju u putujući cirkus (čitaj DF) ...
    ...a neke su sklone samospaljivanju (čitaj URA, Demos, SDP) ...
    I poslije Vanje Ranja
    I poslije Ranje tranja


    Sent from my COW using Tetrapack

  21. #3971
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Mislim da je Becic veoma dobar za kampanju ...

    Nov je, nit smrdi nit mirise po nacionalnom pitanju...

    E, bas zbog toga ce lose da prodje....nas narod ne voli takve "Medojevic style" politicare...ili - ili...pa makar i srbin bio
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  22. #3972
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur forever View Post
    ...i ja sam tako shvatio... ali, od koga su oni pozvani da barataju podacima? ...od mene?...tebe? ...jesmo li ih đe birali? ...
    Ja nijesam birao ni ovu Starovlah, pa šta ćemo sad?
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  23. #3973
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,722
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,882
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Primjer 1: Kupio ja neki artikal u Kips, kad isti dan uvidjeh da nisam dobro pazario. Sa sacuvanim racunom podjoh da zamjenim robu. Nije problem, ali treba im moj JMBG, bez toga nema izmjene. Odakle im pravo to da traze?
    Primjer 2: kupio sam auto i radim prevod na sebe, izmedju ostalog drzavna sluzba (poreska uprava) mi trazi fotokopiju licne karte iako imam biometrijsku. Zasto me dodatno maltretiraju bez razloga?
    Primjer 3: nedrzavna institucija koja radi tehnicki pregled vozila takodje radi fotokopiju licne karte. Odakle im pravo da imaju u bazi podataka ime, prezime i JMBG koji se veze uz tu osobu?
    Itd, itd, ...
    Poenta: vrlo lako se odricemo prava na tajnost licnih podataka, zapravo odustanemo kada vidimo da se lakse prepustiti (licno sam zbog navedenih primjera ,,dizao frku'', koja se uglavnom zavrsavala sa ,,izvini, ali mi moramo ovako...'') i sada najedanput frka sto ministar (ne obicni gradjanin) treba da provjeri podatke? Ajoj...

    Sent from my Motorola 8400

  24. #3974
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    904
    Thanks Thanks Given 
    167
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    140 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glodur forever View Post
    ...i ja sam tako shvatio... ali, od koga su oni pozvani da barataju podacima? ...od mene?...tebe? ...jesmo li ih đe birali? ...

    ...ne, njih je pozva Danilović po kriterijumu "sve moj do mojega" ...
    Dobro ti je Dejan odgovorio. Mi smo birali samo poslanike moj glodure, bar smo ih zvanično mi birali. Kako si ti to zamislio? Od šaltera pa do ministara svaku osobu narod da izabere?

  25. #3975
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    E, bas zbog toga ce lose da prodje....nas narod ne voli takve "Medojevic style" politicare...ili - ili...pa makar i srbin bio
    Upravo to. Sve neki "gradjani", traze "gradjansku" opciju, a kad im dodje neki Srbin koji bi predstavljao "gradjansku" opciju ne valja im. E zajebi ti to. "Gradjanski" ali Crnogorac. Kako ne.

Page 159 of 198 FirstFirst ... 59109149155156157158159160161162163169 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Invicta - novi muski rucni satovi (njih vise)
    By aresMD in forum Ostali oglasi
    Replies: 23
    Last Post: 01-01-13, 21:50
  2. Eventualni novi izbori - siroka rasprava : )
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 25
    Last Post: 25-08-11, 18:37
  3. Replies: 3
    Last Post: 26-03-10, 20:38
  4. kako da kreiram novi e-mail account na t-com-u
    By Koma[MFHN] in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 28-01-10, 13:02
  5. Kako instalirati novi Windows Installer?
    By Innuendo in forum Software
    Replies: 4
    Last Post: 18-03-07, 22:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •