Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast
Results 126 to 150 of 182

Thread: Postoje li Ateisti...

  1. #126
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidis ti gledas religiju kroz naslijedje sto je mozda i najiskreniji odgovor jednog teiste. Nalijedio si i sto ces sad ti... Jbg moras to postovat inace apokalipsa ili kako ti kazes islam preuzima il neko treci.

    Ukucaj na guglu "eksperiment majmuna i merdevine" objasnice ti na najprimitivnijem nacinu kako nastaju ljudi koji nikad ne dovode u pitanje svoje dogme i koji naslijedjuju svoju religiju... Molim te ne shvati ovo kao vrijedjanje jer mi to nije namjera.

    I jos bi samo dodao da evropu nece zahvatit nikakva islamizacija ili ateizacija jos dugo... A ateizam vec ima svoju religiju i ona se zove nauka. Da se ja pitam imao bi svaki univerzitet "kapele" i predmete meditacije i rada na unutrasnjem sebi!

    I zavrsavam ovim... Ateisti nisu pokret niti vrsta religije. Ateista je svako ko osporava postojanje ovakve manipulativne religije. Po rodjenju je svako agnostik i umjesto da je uredjeno da se do 17-18 godine ne vrse pritisci i manimulacije na nezrele ljude oni su od malena sa svega godinu il dvije krsteni i oznaceni, jos ako su im roditelji veliki teisti to dijete nema nikakvu sansu da bude nesto drugo. E SA TIM SE JA NE SLAZEM. Mora se dati izbor i prezentovati mu se informacije o postojecim vjerovanjima pa ko sta izabere...
    Last edited by Crka; 17-11-15 at 06:55.
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  2. #127
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zatucanim teistima ce i dijete sjutra bit takvo, dali mu izbor ili ne. To je taj mentalni sklop.

  3. #128
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Crka, izvrces moje rijeci kako ti odgovara i to po drugi put. Mada mislim da ne kapiras. To je taj mentalni sklop. I sto znaci ovo "mentalni sklop", izadjem ulicom da prosetam, pet, sest puta cujem taj izraz.
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  4. #129
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Crka, izvrces moje rijeci kako ti odgovara i to po drugi put. Mada mislim da ne kapiras. To je taj mentalni sklop. I sto znaci ovo "mentalni sklop", izadjem ulicom da prosetam, pet, sest puta cujem taj izraz.
    Ispisao sam ti dosta i dovoljno da te podstakne na razmisljanje... A za ostalo imas google pa trazi...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  5. #130
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    Zatucanim teistima ce i dijete sjutra bit takvo, dali mu izbor ili ne. To je taj mentalni sklop.
    Zatucanost nema veze od toga jesi teis il ateist... I tamo i amo ima losih i dobrih ljudi...

    Rijetko se susrece teist a da je otvorenog uma. Mada ne trebamo zaboravit da dok su komunisti bili na vlasti da su svi bili ateisti... Kako vitar puse tako se i grane savijaju...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  6. #131
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    Slazem se... Ali ljudi vole da svrstavaju ljude u neke tabore, valjda nam je to urodjeno i lakse tako razmisljamo nemam pojma...

    Ali svako ko iole koristi svoj mozak je agnostik - sto ne moze bit dokazano i potvrdjeno nema neki definisan stav al ako si ateista ne znaci da si zatucan poricanjem boga... Ateisti se samo bore da osvijeste teiste da bog kako ga religije predtsavljaju sigurno ne postoji... A da li postoji tamo neko ili nesto sto je pokrenulo sve ovo... Ko to zna...

    Al batica kojo sjedi na oblaku i docekuje preminule duse i cera jedne u pakao a druge u raj ne postoji!

    Religija je jedan obican TOR dje se odgajaju poslusni podanici kojima se zabranjuje da dovode u pitanje bilo sta vezano za datu religiju.

    Ljudi su od kad znaju za sebe imali nesto u sta su vjerovali jer im je zbog nedostatka znanja bilo najlakse da objasne neke pojave!

    Danas tipa znamo da nismo centar univerzuma i da velika kornjaca ne nosi zemlju po kojom setamo...
    Upravo tako.

  7. #132
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    Zatucanost nema veze od toga jesi teis il ateist... I tamo i amo ima losih i dobrih ljudi...

    Rijetko se susrece teist a da je otvorenog uma. Mada ne trebamo zaboravit da dok su komunisti bili na vlasti da su svi bili ateisti... Kako vitar puse tako se i grane savijaju...
    Naravno, no velim za ove što odma djeci guraju pod nos.

  8. #133
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Jer što je civilizacija? To nisu pruge, avioni, sateliti, mobilni telefoni...to je prije svega uređeni sistem u kome postoje jasno definisana pravila ponašanja. Civilizacija je jedan dobro uređeni tor a istorija nas uči da kad se crne ovce u toru namnože isuviše civilizacija propada. Sad je vrijeme propasti hrišćanske civilizacije.
    Meni je indikativno ovo što Crka kaže, da ateisti imaju nekakvi kao zadatak da osvješćuju ljude, to mi je malo jezivo. To je, dakle, pokret, to nije stav, to je organizovana grupa ljudi sa jasno definisanim ciljem. Nekakva religija bez Boga. Viđećemo, to jest, nećemo to doživjet, ali naši unuci će možda to viđet, oće li novi evropski tor bit islamska civilizacija ili ateistička. Jači kači tako da...
    Civilizacija=tor, samo sto nekada civilizovanije zvuci. Tor je tor, my friend, krstili ga mi ovako ili onako.. A oduvijek smo blejali kvalitetno. Da li ce ciniti da se osjecamo lagodnije ili ne u tom toru, nebitno.. A najveci od svih su nasi umovi.

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    I zavrsavam ovim... Ateisti nisu pokret niti vrsta religije. Ateista je svako ko osporava postojanje ovakve manipulativne religije. Po rodjenju je svako agnostik i umjesto da je uredjeno da se do 17-18 godine ne vrse pritisci i manimulacije na nezrele ljude oni su od malena sa svega godinu il dvije krsteni i oznaceni, jos ako su im roditelji veliki teisti to dijete nema nikakvu sansu da bude nesto drugo. E SA TIM SE JA NE SLAZEM. Mora se dati izbor i prezentovati mu se informacije o postojecim vjerovanjima pa ko sta izabere...
    Po rodjenju svako nije ni agnostik ni vjernik ni ateista .
    Svako ima izbora a nekada oni na koje je veci pritisak i koji su kako kazes oznaceni, mogu lakse da iskoce. Zavisi od licnosti naravno, ali cini mi se da su najmanje skloni bilo kakvom osvjescivanju oni koji se u bilo kojem sistemu osjecaju srednje lagodno, tj plutaju kao .ovno po vodi.. Ali izbor uvijek postoji.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  9. #134
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    Po rodjenju svako nije ni agnostik ni vjernik ni ateista .
    Naravno da je svako po rođenju agnostik tj. ne zna ništa. Tek kasnije dolazi do ispiranja mozga od strane vjernika ili do saznanja da Nevidljivi Svemogući Humanoid ne postoji

    Ne vidjeh da je Raquel objasnila "Zašto NE "
    Last edited by Rakun; 18-11-15 at 17:55.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  10. #135
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pegasus View Post
    ovo, eto, nije tacno tako da Fedon diskusija nema smisla jer ide u nedogled. ateisti ne prate iskljucivo logiku jer se uz nju trazi i dokaz da bi argument bio validan, ma koliko ta premisa imala logickog smisla. ako dokaza za nesto nema, onda nastaje odsustvo od vjerovanja u isto (to nesto).
    Nepostojanje je nedokazivo.
    Kako ja ne mogu dokazati nepostojanje Nevidljivog Svemogućeg Humanoida tako ni ti ne možeš dokazati nepostojanje Đeda Mraza.
    Čikam vjernike da probaju da dokažu da Đed Mraz ne postoji

    Dakle, ne mogu dokazati nepostojanje Nevidljivog Svemogućeg Humanoida
    ALI
    Mogu dokazati nepostojanje dobrog Nevidljivog Svemogućeg Humanoida
    Mogu dokazati nepostojanje pametnog Nevidljivog Svemogućeg Humanoida
    Mogu dokazati nepostojanje poštenog Nevidljivog Svemogućeg Humanoida
    Mogu dokazati nepostojanje Nevidljivog Svemogućeg Humanoida koji nije svemoguć

    i šta vam ostaje ?
    Last edited by Rakun; 19-11-15 at 04:27.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #136
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Naravno da je svako po rođenju agnostik tj. ne zna ništa. Tek kasnije dolazi do ispiranja mozga od strane vjernika ili do saznanja da Nevidljivi Svemogući Humanoid ne postoji
    Da se preciznije izrazim- Mozda po nasim kriterijumima, sklonosti etiketiranju i uoblicavanju pojmova. Sam po sebi, nije ni ovo ni ono, dok ne dodje do ispiranja mozga, tj poistovjecivanja sa etiketama.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  12. #137
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    Da se preciznije izrazim- Mozda po nasim kriterijumima, sklonosti etiketiranju i uoblicavanju pojmova. Sam po sebi, nije ni ovo ni ono, dok ne dodje do ispiranja mozga, tj poistovjecivanja sa etiketama.
    Agnostik je svako ko ne vjeruje u stvari prije nego li ima dokaza o tim stvarima. Tako da dijete kad se rodi je u situaciju da otkriva nove stvari i dokaze o svom i njihovom postojanju.

    Ne znam da li je primjer dijetete najbolji al eto nek neko navede bolji...

    Ja ne mislim da su agnostik i ateista dvije odvojene stvari vec dva razmisljanja jednog bica na dvije teme.
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  13. #138
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Vjerovatno sam slabo objasnio sta sam htio reci, ali nebitno za temu.
    Pozdrav
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  14. #139
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam agnostik.

    Uglavnom, agnostici smatraju, kao što se zna, da se ne može dokazati postoji li bog ili ne. Ono što mi znamo jeste da će se voditi vječita rasprava o tome. Možda će se saznati "posle" (mislim na "onaj svijet", ako ga uopšte ima), a možda uopšte i nema boga.

    Da dodam da sam čitao o ljudima koji su doživjeli kliničku smrt i razgovarao sa onima kojima su bliži doživjeli istu. Iznosili su veoma interesantne stvari, kojima sam se ja, moram priznati smijao. Šta je posledica tih stvari... ko zna.

  15. #140
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Seeing is believing
    One Ring to Rule them all...

  16. #141
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  17. #142
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post
    Steta sto vjernici nemaju u svakodnevnom zivotu toliko razvijenu imaginaciju koliko imaju u vjerujucem...

    Dal je moguce da neko u eri dje spustamo sonde na asteroide i robote na planete imamo i dalje ljude koji vjeruju u likove koji obitavaju po oblacima?

    Dal je realno da niko od tih likova nije nikad se upitao dal u sta to on vjeruje i uzeo da istrazi malo... Samo da uzmete da istrazite sta je "milanski edikt" koji se dogodio 333godine bice dosta da vam zagolica mastu.

    Niko od ateista nije postao ateist od rodjenja... Mi se svi radjamo u vremenu teista i toliko agresivne kampanje da je to fascinantno. Svi ateisti su u nekom periodu zivota se zapitali "o cemu tacno pricaju ovi teisti"

    Znanje ce vas sve osloboditi a neznanje porobiti!
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  18. #143
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crka View Post
    Steta sto vjernici nemaju u svakodnevnom zivotu toliko razvijenu imaginaciju koliko imaju u vjerujucem...

    Dal je moguce da neko u eri dje spustamo sonde na asteroide i robote na planete imamo i dalje ljude koji vjeruju u likove koji obitavaju po oblacima?

    Dal je realno da niko od tih likova nije nikad se upitao dal u sta to on vjeruje i uzeo da istrazi malo... Samo da uzmete da istrazite sta je "milanski edikt" koji se dogodio 333godine bice dosta da vam zagolica mastu.

    Niko od ateista nije postao ateist od rodjenja... Mi se svi radjamo u vremenu teista i toliko agresivne kampanje da je to fascinantno. Svi ateisti su u nekom periodu zivota se zapitali "o cemu tacno pricaju ovi teisti"

    Znanje ce vas sve osloboditi a neznanje porobiti!
    Bog kojeg predstavlja biblija je mnogo čudan i dosta je u bibliji nelogičnosti. Isto važi i za kuran, koji je praktično prepiska biblije. Svaka religija predstavlja boga na svoj način, al' obično se kaže "bog je jedan", odatle može doći neki zaključak, što nije naravno dokazano - da postoji bog koji je jedan za sve i koji nema nikakve veze sa bilo kojom religijom (deizam), već su ove religije samo želja čovjeka da istražuje i da riješi neke pojave koje nije mogao, isto tako da se prikaže kao pametan i dobar, kao recimo Isus i Muhamed (ako su uopšte ikad postojali) koji su širili svoje učenje. Isto kao danas kad bi neko osmislio novi sport i počeo da se reklamira i da širi taj sport... ko zna, možda bi taj sport i zaživio.

    Kažem opet, možda i postoji bog koji nema nikakve veze sa bilo kojom religijom, a možda i ima veze na neki način, a možda ga uopšte i nema. Nikakvih dokaza nema. A neće ih ni biti.

    Jedino što mi znamo jeste da Zemlja nije ravna, da nije stara 5000-10000 godina itd. Al' to ipak ne dokazuje da nema boga, već samo dokazuje da postoje nelogičnosti u bibliji. Dakle, bog ne mora biti i možda i nije biblija, ako me razumijete.

  19. #144
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vojvoda09 View Post
    Bog kojeg predstavlja biblija je mnogo čudan i dosta je u bibliji nelogičnosti. Isto važi i za kuran, koji je praktično prepiska biblije. Svaka religija predstavlja boga na svoj način, al' obično se kaže "bog je jedan", odatle može doći neki zaključak, što nije naravno dokazano - da postoji bog koji je jedan za sve i koji nema nikakve veze sa bilo kojom religijom (deizam), već su ove religije samo želja čovjeka da istražuje i da riješi neke pojave koje nije mogao, isto tako da se prikaže kao pametan i dobar, kao recimo Isus i Muhamed (ako su uopšte ikad postojali) koji su širili svoje učenje. Isto kao danas kad bi neko osmislio novi sport i počeo da se reklamira i da širi taj sport... ko zna, možda bi taj sport i zaživio.

    Kažem opet, možda i postoji bog koji nema nikakve veze sa bilo kojom religijom, a možda i ima veze na neki način, a možda ga uopšte i nema. Nikakvih dokaza nema. A neće ih ni biti.

    Jedino što mi znamo jeste da Zemlja nije ravna, da nije stara 5000-10000 godina itd. Al' to ipak ne dokazuje da nema boga, već samo dokazuje da postoje nelogičnosti u bibliji. Dakle, bog ne mora biti i možda i nije biblija, ako me razumijete.
    Biblijski Bog vuče tako genijalne poteze, takvu mudrost ima da ta genijalnost šarmira i oduševljava. Naravno da u stručnoj terminologiji kad se govori o religiji riječ MANGUP i ne postoji. Ali s obzirom na skučenost mog vokabulara ja moram reći da je mangupski šarmantan

  20. #145
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vojvoda09 View Post
    Kažem opet, možda i postoji bog koji nema nikakve veze sa bilo kojom religijom, a možda i ima veze na neki način, a možda ga uopšte i nema. Nikakvih dokaza nema. A neće ih ni biti.

    Jedino što mi znamo jeste da Zemlja nije ravna, da nije stara 5000-10000 godina itd. Al' to ipak ne dokazuje da nema boga, već samo dokazuje da postoje nelogičnosti u bibliji. Dakle, bog ne mora biti i možda i nije biblija, ako me razumijete.
    Kažem opet, možda i postoji Đed Mraz koji nema veze sa Koka Kolom, a možda i ima veze na neki način, a možda ga uopšte i nema.
    Nikakvih dokaza nema, A neće ih ni biti

    Jedino što znamo jeste da loša djeca ne dobijaju grumen uglja. Al' to ne dokazuje da nema Đeda Mraza, već samo dokazuje da postoje nelogičnosti u nekim legendama.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #146
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Kažem opet, možda i postoji Đed Mraz koji nema veze sa Koka Kolom, a možda i ima veze na neki način, a možda ga uopšte i nema.
    Nikakvih dokaza nema, A neće ih ni biti

    Jedino što znamo jeste da loša djeca ne dobijaju grumen uglja. Al' to ne dokazuje da nema Đeda Mraza, već samo dokazuje da postoje nelogičnosti u nekim legendama.
    Recimo da bog postoji, on ne mora biti onaj iz biblije, niti iz kurana... Al' mi to nećemo znati, a znamo da postoje nelogičnosti u bibliji, to je očigledno, dovoljno je da se pročita. Al' nama agnosticima to nije dokaz za nepostojanje boga, razmisli zašto, napisao sam na početku ovog "reply". Isto nam nije biblija dokaz za postojanje boga. Naučnici "dokazuju" da bog ne postoji jer njihova istraživanja (koja su u većini tačna) idu protiv biblije i ostalih tih knjiga, što je normalno jer je biblija dosta nelogična. Al' naučnici nikad neće ići "direktno" na boga (ako ga ima), mogu samo na boga iz biblije i ostalih knjiga, a možda taj svemoćni nema nikakve veze sa tim knjigama, što onda dovodi do pucanja u prazno.

  22. #147
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  23. #148
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Obaranje postojanja boga po bibliskom ili kuranskom ucenju je od krucijalnog znacaja za napredak covjecanstva.

    Ono skroz sta je nekad hriscanstvo prolazilo to je sad zadesilo islam i islam ce napredovati i rafiti isto ono sta su hriscani radili i kako su zatupljivali svoj narod samo da bi se ono sirilo.

    Cilj je boriti se da se sve stege koje nas kontrolisu degradiraju do tih mjera da ce postati sekte.

    Postoji samo jedna prava religija a to je majka priroda i postoji samo jedna prava kuca za molitvu a to je ova planeta zemlja. Svi smo mi isti i svi zasluzujemo da zivimo srecni i da uzivamo u plodovima majke prirode i tehnoloskim blagodetima!

    Ovo je utopija ali jbg tome treba da se tezi! Nikome nije potrebno da ga neki fratar,pop ili imam kljuca u glavu i objasnjava sta je ispravno a sta ne. Edukacija i samo edukacija!!!
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  24. #149
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    8
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post
    Nemam ništa protiv Dawkinsa naravno, ali moram priznati da me iritira ovo.

    Nema tu ovakav, onakav, takav vjernik, ovakav, onakav, takav ateista. Ili si vjernik ili si ateista ili pak agnostik.

  25. #150
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Atejista mi mio, ma koje vjere bio.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

Page 6 of 8 FirstFirst ... 2345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Teisti i Ateisti da objasne
    By Bole62 in forum CdM Arhiva
    Replies: 340
    Last Post: 30-09-15, 19:59
  2. Ateistički simboli
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 6
    Last Post: 01-05-13, 18:32
  3. Ateisti vs. vernici
    By ms. in forum Religija i filozofija
    Replies: 399
    Last Post: 10-10-11, 19:21
  4. Ateistička filozofija morala
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 105
    Last Post: 12-04-11, 20:30
  5. Vjernici i zločin vs. Ateisti i zločin
    By Rakun in forum Religija i filozofija
    Replies: 424
    Last Post: 26-01-11, 15:51

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •