Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast
Results 76 to 100 of 186

Thread: Ja bih, ali mi ne može bit

  1. #76
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako mu osmijehom neutrališeš nervozu, to može biti iz dva razloga.
    Prvi - da tebi ne kvari dan.
    Drugi- da njemu popraviš dan.

    Čemu pribjegavaš da ga zavedeš, da ga zadržiš...da ostanete skupa u ljubavi?
    Da ne ulazim u pećinu sa argumentima, ali imala bih još šta dodati. Samo ti ukazujem da ona apsolutna istina i otvorenost koju si pomenula, devastira svaku vezu, kako ti sama reče, kao sapunicu.
    Nije isto, ponekad, staviti masku, ili patološki manipulisati i lagati partnera. Nije isto!!!
    To pokušavam da ti objasnim svo vrijeme.

  2. #77
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Noir View Post
    Ako mu osmijehom neutrališeš nervozu, to može biti iz dva razloga.
    Prvi - da tebi ne kvari dan.
    Drugi- da njemu popraviš dan.

    Čemu pribjegavaš da ga zavedeš, da ga zadržiš...da ostanete skupa u ljubavi?
    Da ne ulazim u pećinu sa argumentima, ali imala bih još šta dodati. Samo ti ukazujem da ona apsolutna istina i otvorenost koju si pomenula, devastira svaku vezu, kako ti sama reče, kao sapunicu.
    Nije isto, ponekad, staviti masku, ili patološki manipulisati i lagati partnera. Nije isto!!!
    To pokušavam da ti objasnim svo vrijeme.
    Ono što je funkcionalno za jednu vezu, može biti apsolutno disfunkcionalnu za drugu.
    Ja ni u jednom trenutku neću osporiti da si ti na osnovu svog iskustva došla do tog saznanja, i vjerovatno si ti sa svojim partnerom ostvarilila funkcionalnu vezu što je odlično.
    Međutim, ono što ne smiješ zaboraviti da smo svi mi različiti psihološki profili, da naši parteri su na različitim nivoima emocionalne inteligencije.

    Za mene ovo izgleda kao sračunati potezi namjerno urađeni (boli me glava popiću tabletu), a ne oni prirodni gdje te sklop emocija ponesu u zagrljaj, poljubac, dodir sa partnerom.

  3. #78
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne govorimo o tome, ja sam te samo pitala, da li si ikada manipulisala na bilo koji način u vezi, ili osjetila da partner sa tobom manipuliše?
    I skustvo nije samo moje, već i tvoje...govorim o našem iskustvu.
    Lažu svi, neću reći i ti, da se ne uvrijediš, ali ne valja pretjerivati u prezentiranju čiste veze, koja se temelji na asolutnoj istini, a ti je pominješ.
    Daleko je to od ove teme, ne pričamo o patologiji i minhauzenima, nego o apsolutnoj istini, koju stalno pominjemo, a slabi smo da bi se nosili sa njom. Niko nije apsolutno iskren i čist. Nisi ni ti.

  4. #79
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    S obzirom da ti sve gledaš kroz sebe i to poistovjećuješ sa svima, mislim da riječ implementiraš nije loša u ovom kontekstu.
    Moj decko Radoica mi je dao 45 min lufta prije negoli se posvetim pranju sudja i na zalost - 40 min sam potrosio na iscitivanje ove recenice, pokusavajuci da skontam sto htjede reci. Na zalost, nije mi poslo od lijeve ruke.

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Ti i dalje postovječuješ i stavljaš sve muškarce na tvoj nivo mišljelja ali zaboravljaš da kao što sve žene nisu iste, tako su različiti i muškarci.
    Vjerovatno mi neces vjerovati, ali slazem se s tobom. Postoje muskarci koji imaju istu duzinu penisa, ali to ne znaci da ga koriste na isti nacin. Isto tako i zene - mogu imati obimne grudi, ali to ne znaci da sve one twerkuju na isti nacin. Mislim da si htjela reci da se posvecenoscu samoizgradnji osvaja ta razlicitost, to sto nas cini specificnom soobom, koja se izdigla iznad blata prosjecnosti i jednakosti. Slazem se!
    Imam neke dvije komsinice, to je za ne vjerovat koliku sisu imaju. Ova prva bas se vidi da ne vjezba previse i iako joj lijepo stoji - za 5,6 godina ima da jojs sisa opadne kao lisce na jesen. A ova druga - to twerkuje, to skakuce, to pusta komsijama da se igraju snjom. I toeto - iste startne pozicije, isti ih tata pravio, a dva razlicita razvojna procesa.

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Šta ćeš ja sam jedna jako ružna, debela , nesigurna i neinteligentna djevojka, pa tim riječima 'maskiram slabasnu suštinu'.
    Precerujes sa samokritikom. Znas li koliko ima muskaraca koji vole ruzne, debele, nesigurne i neinteligentne djevojke? Masu, barem sto ih ja poznajem. Doduse, nisu svi na slobodi, ali polako.

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    PS: Ne znaš ništa o meni, a opet nalaziš sebi za pravo da mene učiš čega meni više ili manje treba u životu, dok si u gonjem postu rekao da su ti neophodne laži da bi nekog ko ti se sviđa zadržao u krevetu. Wow
    Prava si tigrica.
    Vecina ljudi je zla

  5. #80
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Ono što je funkcionalno za jednu vezu, može biti apsolutno disfunkcionalnu za drugu.
    Strap-on dildo?
    Vecina ljudi je zla

  6. #81
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,790
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,312
    Thanked in
    2,164 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Ti i dalje postovječuješ i stavljaš sve muškarce na tvoj nivo mišljelja ali zaboravljaš da kao što sve žene nisu iste, tako su različiti i muškarci.
    Prilicno sam siguran da je u pravu kad veli da su svi muskarci napaljeni. No koristi velike rijeci pa ti se cini da ima svrhe polemisat. Nije ljubav samo drzanje za ruku, ruka moze jos ponesto da radi. Nista dok ne postanu malo ljepljive, cisto da se mozes igrat kolanicu panicu.

  7. #82
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Boginja, jesi se sexala kad sa frajerom prije nego si se uvjerila da te on voooliii?


  8. #83
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Boginja, jesi se sexala kad sa frajerom prije nego si se uvjerila da te on voooliii?
    mislim da je to kljucni problem odje. Racuna se ono "VOLIM TE" dan nakon sexa. Jer ako to rece prije sexa - laze. Ako rece odma polsije sexa - vjerovatno misli na majku sto ga je rodila
    Vecina ljudi je zla

  9. #84
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    1,656
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    839 Posts

    Default

    Ja razlikujem ljubaf i ljubav. Ljubaf je sve ovo sto ovdje rekosmo. Laganje, manipulacija, sex, postovanje, mazenje, radjanje,... Djeca kao refleksija zelje za besmrtnoscu u ovom svijetu.

    Al sta je ljubav? Ljubav je zudnja za ljepotom, za besmrtnoscu. Musko i zensko. Dva principa. Iz te ljubavi se rodise pjesme, misli i djela. Kako to Laza rece:

    A nasa djeca pesme su moje,
    tih sastanaka veciti trag;

    Sto jedan grk rece, mnogima spomenike i hramove zbog djela njinih digosmo ali nikom zbog potomstva njihovog. Je li to besmrtnost? Ova besmrtnost je ujedno i zudnja za ljepotom koliko vidim.

    E sad kad tu ljubav preslikamo na ovo sto olako zovemo stvarnoscu dobijemo ljubaf. Sto ste bremenitiji u ljubavi to ce te biti srecniji u ljubafi. Jednog dana ovo F ce da se izgubi.

    Tada valjda nece biti potrebe za laznim predstavljanjem i dopadanjem. Malo odoh u off @safra me podsjeti al ne zamjerite. Prolece mi kroz glavu.

    Sent from my GSXR1000 @ 299
    Last edited by Caesar; 06-10-15 at 12:13. Reason: type
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  10. #85
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Što gođ ko da napiše vjerovatno je i u pravu. jer smo mnogo različiti svi međusobno. Od nečijih komentara sam se naježio, a od nečijih naglo popravio raspoloženje.
    Ali nekako najviše bode u oči dijalog djevojaka @Noir i ove druge sa bogohulnim imenom Ova prva je dobar psiholog i vidi se da za nju skoro da i nema tajni kad je muška ćud u pitanju. Solidan odraz inteligencije i pronicljivosti. Dok druga djevojka predstavlja mojeg favorita u svijetu ženskih čeljadi
    Nekako me ova njihova priča vratila u mladost. Kada je ovo bio sudbinski bitan problem u mom životu. I baš takve dvije "sorte" djevojaka su od svih drugih(bez vrijeđanja ostatka) izbijale u prvi plan.
    Danas to nije čest slučaj. Sve su "deformisane". I SKORO sve glume i rado gutaju tuđu glumu. Jednostavno rečeno....gluma je postala stvarnost bez koje se ne može. Dotle je došlo da ljudi javno priznaju da im je ponašanje namješteno i isplanirano. To pravdaju kao odbranom od manipulativnih sposobnosti drugih ljudi.

    Ljubav je gluma. Jer ako je ne biste glumili odmah biste je izgubili. Ovo je surova današnjica.

  11. #86
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,790
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,312
    Thanked in
    2,164 Posts

    Default

    Eeee, ali je sebi dao kredibilitet jer je rekao "solidan odraz inteligencije", a ne odličan, za primjer i tako dalje. To ukazuje na objektivnost, a ne na zadnje namjere.

    Za onu drugu svejedno ne moš mašit.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  12. #87
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Ljubav je gluma. Jer ako je ne biste glumili odmah biste je izgubili. Ovo je surova današnjica.
    Nema Nihila odavno na forumu, inace ovakve teme mu ne bi promakle, a na ovakve tvrdnje (uglavnom istinite, nazalost) bi nam glave pootvara odje, sve kulturno i diplomatski, odnosno filozofski
    Kad kazem uglavnom istinite, mislim na to da ljubav NIJE gluma, ali se do nje najcesce tako dolazi, jer upoznavanje, priblizavanje nekom o kom pojma nemas i sl ne ide bas uz apsolutnu iskrenost, niti ima smisla ikakvog. Bio bi frik.. potpuna iskrenost nije za ljude koje jedva poznajemo. Sto smo im blizi i sto nam one vise znace u zivotu, to smo iskreniji prema njima, mislim da je to savrseno logicno i ispravno. A u pocetku tu je kurtoazija, formalnost, odmjerenost u mnogim stvarima koje bi potpuno drugacije "rijesio" sa nekim koga znas u dusu..
    Al ako gluma opstane i u ljubavi, onda je kamena ta ljubav, bogome. Ne znam da li uopste moze tako da se zove onda, jer bi iskrenost trebala da je sami temelj ljubavi i da je bez nje ona nemoguca. Ali nikad nisam postavljao neka rigidna pravila voljenja i nevoljenja, ljudi vole na najludje i najcudnije moguce nacine i neiskrenost u brojnim situacijama moze biti opravdana..


  13. #88
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Možda bi onda umjesto gluma, odgovarajuća riječ bila igra.
    Samim tim što je čeljade predviđeno da se mijenja i da na njega utiču drugi, tako ne postoji jedan reper ili način kako bi stvari trebalo da se odvijaju ili završe. U tom slučaju ne moramo ni reć da je to opravdana neiskrenost nego možda i želja da se stvari promijene.
    Čitav život mu onda dođe igra, ne?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  14. #89
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    ma samo iskreno tad i vise sexa i vise para i sve mada dacu duzi odgovor posle posjete stoltenberga

  15. #90
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Bio bi frik.. potpuna iskrenost nije za ljude koje jedva poznajemo. Sto smo im blizi i sto nam one vise znace u zivotu, to smo iskreniji prema njima,

    Naravno.


    Quote Originally Posted by guest View Post
    Nej .ebat jer je po tvojoj definiciji pronicljivi psiholog koji vidi tvoju namjeru ovim laskanjem. Jel takoj?

    Ti to nešto polaziš od sebe izgleda.Čim imaš oko da vidiš kako čovjek ne može da ima neko dobro vidjenje pri opisima a da to nije uvlakački.Ne moraš da koristiš tu toliko puta ponovljenu frazu "nej .ebat".Predosadna je i izlizana.Budi orginalan.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #91
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,266
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    532
    Thanked in
    387 Posts

    Default

    Otvaram sad vrata od ulaza komsinici kad ona ni pe ni ses no veli nej.ebat. Alo jadna, ne bi ja sve da ti oces!
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  17. #92
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja bih je zalijepila.

    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  18. #93
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Rkcem u celo, ili kako?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  19. #94
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    238
    Thanks Thanks Given 
    1,096
    Thanks Thanks Received 
    441
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Koliko poznajete osoba koje se predstavljaju u potpuno drugačijem svjetlu, nego što ih znate (konkretno kad su veze u pitanju)?
    Recite nešto o tim profilima ličnosti (godište, zanimanje, kakva je porodica u kojoj su rasli, kako društvo gleda na njih i sl.)
    Znam ih dovoljno da shvatim kako nijesu u pitanju samo usamljeni slučajevi. Iz mog iskustva, najviše se foliraju one osobe što u startu naglašavaju kako se nikad ne foliraju. To su uglavnom inteligentnije osobe koje umišljaju da mogu na neodređeno održavati lažnu sliku o sebi. Najmanje se foliraju priglupe, ograničene osobe koje ionako smatraju da su naj -naj, pa i nemaju potrebu da grade lažni imidž.

    Suština:

    You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time

  20. #95
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Rkcem u celo, ili kako?
    Ja sam ti više damuta no rakuta...ako si to htio da me pitaš.

    Послато са GT-I9070



    "Tiha voda brijeg roni..."

  21. #96
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ima i s tim nacina.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  22. #97
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post

    Šta ćeš ja sam jedna jako ružna, debela , nesigurna i neinteligentna djevojka, pa tim riječima 'maskiram slabasnu suštinu'. :lolblue:
    ti si meni baš lijepa...

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Al sta je ljubav? Ljubav je zudnja za ljepotom, za besmrtnoscu. Musko i zensko. Dva principa. Iz te ljubavi se rodise pjesme, misli i djela. Kako to Laza rece:

    A nasa djeca pesme su moje,
    tih sastanaka veciti trag;
    ja volim kao što bane ninu voli... i pjesmu joj je napisao.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. #98
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Lijepo bogami...izbrisah knjigu imena nAćas.Da ve zamolim nemojte više,no se držite teme.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  24. #99
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve bi ih banovala...
    OT - Ja bih, al mi ne može bit

  25. #100
    Join Date
    May 2013
    Posts
    45
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ja imam drugara koji je prije, nekad lagao da se zove Sasa. Zato sto je Musliman i kao takav dosta puta nije imao prolaz kod nasih djevojaka. .
    Moja komsinica je desetak dana izlazila sa takvim tipom, da bi joj onda radnik iz pekare rekao da se zove drugacije, da je Albanac i da je ozenjen. Bar je na vrijeme saznala, sto se ne bi moglo reci za drugu koja je za muzeve neobicne sklonosti saznala kad su dosli da ga uhapse za silovanje.
    O sitnim lazima, pretjerivanjima i uljepsavanjima da i ne govorim, to je skoro pa uobicajeno. Skoro svi cemo se truditi da makar sakrijemo svoje losije osobine, a i to je nekakvo zavaravanje.

Page 4 of 8 FirstFirst 12345678 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Može li...
    By Raquel in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 17-01-12, 07:35
  2. Može li ovo funkcionisati
    By funestis in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 29-03-08, 17:46
  3. Šta se sve može naći ...
    By Iggy in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 22-11-05, 14:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •