Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 186

Thread: Ja bih, ali mi ne može bit

  1. #26
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,003
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    ljudi te vole ili ne vole onakvog kakav jesi , ne vidim poentu glumljenja nekog ludila i lazinjanja da bi predstavljao drugu osobu a ne sebe ... prije ili kasnije sve izadje crno na bijelo


    ali prije svega mislim da je tu najveci problem KOMPLEKS . Nas narod je bolestan narod, a opet ne za se ko je gori , ti sto se pale i primaju na imovinsko i materijalno stanje ili ti sto lazinjaju da imaju a nemaju ili oni sto se stide sto nemaju... Tema je bas onako siroka


    ps. sto se tice muzike , najjaca mi je ona DRS legenda , mozda je i nadjem na net ako je budu izbacili ... dosta ljudi glumi neku prefinjenost, modernost, kao slusa se samo strana kvalitetna muzika , a kad se popiju dvije tri casice zapjevaju svi narodnu

    ps. u okruzenju svom blizem nemam takvih jer se nesto jezim od foliranata pa se4 i ne druzim sa istim
    Last edited by Stivi; 02-10-15 at 11:10.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  2. #27
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Gluma kratkorocna koja vodi do nekog brzog cilja je po meni opravdana. Kod tih musko-zenskih odnosa to je sex. Ali je lose ako iz te ''zezancije'' se rodi nesto vise pa postanete rob svojim lazima.

    Ja imam drugara koji je prije, nekad lagao da se zove Sasa. Zato sto je Musliman i kao takav dosta puta nije imao prolaz kod nasih djevojaka. Tako da je bilo tu nekih komicnih situacija kad mu ime pogrijesimo.

  3. #28
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,266
    Thanks Thanks Given 
    2,760
    Thanks Thanks Received 
    2,631
    Thanked in
    1,274 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Gluma kratkorocna koja vodi do nekog brzog cilja je po meni opravdana. Kod tih musko-zenskih odnosa to je sex. Ali je lose ako iz te ''zezancije'' se rodi nesto vise pa postanete rob svojim lazima.

    Ja imam drugara koji je prije, nekad lagao da se zove Sasa. Zato sto je Musliman i kao takav dosta puta nije imao prolaz kod nasih djevojaka. Tako da je bilo tu nekih komicnih situacija kad mu ime pogrijesimo.
    pa dobro mogao se preimenovat u Safet i taman Saša ništa ih slagao ne bi
    She is only here to annoy herself!

  4. #29
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,039
    Thanks Thanks Given 
    3,966
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    što se manje opterećujem time zašto neko "ovo" i zašto neko "ono", manje me glava boli.
    što se tiče nečijeg predstavljanja u što boljem svjetlu po pitanju materijalnih stvari, onog preko puta može jedino da zaboli (ili šta već) to foliranje ako mu je stalo do tih istih stvari.
    koga to ne zanima, pomisliće "viđ ovu avetinju".

    eto tako.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. #30
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da vratim nazad...

    Računaju li se virtuelne prevare...ono, lažno predstavljanje, sve delija do delije, ili Apolon do Apolona a u rl tuga Božija...ili tužne žene ispod prelijepih avatara...zavodnice koje u rl mirišu na priganice u flekavim šlafrocima, i viklerom na šiškama...bez zuba naravno? -.-
    Ili se ne računa to?
    Last edited by zvoncica; 10-10-15 at 12:25. Reason: brisanje citata

  6. #31
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,824
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Koliko poznajete osoba koje se predstavljaju u potpuno drugačijem svjetlu, nego što ih znate (konkretno kad su veze u pitanju)?
    [/B]Recite nešto o tim profilima ličnosti (godište, zanimanje, kakva je porodica u kojoj su rasli, kako društvo gleda na njih i sl.)
    [/COLOR]
    Pa znam ponekoga. Obicno su u pitanju mladji ljudi, bez porodice i slabijeg opsteg obrazovanja. Izbjegavam ih jer su nesigurni u sebe, a samim tim i u ono sto rade. U vezi ne znam kakvi su. Nije iskljuceno da su skroz normalni kad osjete neku sigurnost ali to je lutrija. Zavisi sve da li je strah da se ne dopadnu uslovljen drustvom i aktuelnim trendom ili je samo rijec o jako izrazenom prirodnom strahu, koji da se ne lazemo svi mi imamo donekle. Ako je ovi prvi strah izbjegavao bi ih u sirokom luku. Ovaj drugi strah, pa sve zavisi koliko partner vidi potencijala u njima, te stoga odluci da li im se vrijedi posvetiti u tom vodjenu ka sigurnosti.



    Sent from my GSXR1000 @ 299
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  7. #32
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,529
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Imao sam kolegu na fax koji je vječito sa sobom vukao ključ od Mercedesa.
    Onaj elektronski, hromirani, sa velikim znakom.

    S tim što je on samo neđe našao ili nabavio ključ, a Mercedesa naravno nije ni očima vidio, a kamoli vozio. Pije kafu, na sto telefon i taj ključ. Radi kolokvijum, na sto telefon i ključ. Stoji i priča s tobom i igra se s ključem. Dešavalo se indeks da zaboravi - ali ključ nikad.

    Vjerujem da ga i dan danas nosi.

    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  8. #33
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Mislila sam da je tema o nečemu drugome. :redface:

    Jako sam nepovjerljiva, iako možda tako ne djelujem. Tako da ti što sve predstavljaju idealno su mi prvi sumnjivi, (kao ove idilične slike vrijednih i zgodnih cura i momaka u seoskim krajevima sa raznim životinjama - da, da... kako da ne, sve je bajno i lako i sigurno miomirisno) jer nema toga.

    Bježim od onih što se bahate, pogotovo od onih koji pokazuju novac tako očigledno (imali ga stvarno ili se folirali), a bilo je par takvih slučaja da žele da me zaslijepe svojim dobrim materijalnim stanjem.

    Doduše znam i par onih koji misle da su savršeni, nije da se predstvaljaju tako radi nekog cilja, stvarno misle da jesu, ali to je onda druga priča, zar ne?

    I da, koja ispade rasa na kraju?
    Last edited by the_lady_marianna; 02-10-15 at 14:08.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  9. #34
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zadržao bih se u krugu forumaša........
    Na telefonu se dogovaramo gdje da se nađemo, a on će meni....." Ne znam hoću li dolazit sa kolima(i kaže marku kola) ili sa motorom(i kaže koji je motor)
    Drugome dođem na bukvalnih 40 metara od kuće da nešto preuzmem(slučajno sam znao gdje on tačno živi, a on to nije znao) i dođe tip sa motorom

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ljepse je zhenama pricati o njima... I pricati im sta cete da im radite i koliko dugo...
    One Ring to Rule them all...

  11. #36
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Odlicna tema...
    nikad, ali bas n-i-k-a-d nijesam pred djevojkom glumio nekog ili nesto sto nijesam... jedino ako sam imao samo sex u planu, a to se valjda ne racuna, i svaki put bih ostao suvog k... jednostavno, ako mi se djevojka bas svidja uvijek razmisljam kako i sto dalje... sto bih nakon tog foliranja...
    ne samo da sebe ne prikazujem u laznom svijetlu, nego odmah na startu otkrijem gotovo sve mane- niceg se ne stidim, to sam pravi ja, pa ako joj se svidim, svidim...
    Evo me remark preduhitri- kolko sam se prica naslusa o foliranju preko fb... djevojka u glavu lutka, okaci takve slike, ali na njima zaboravi tijelo od cetvrt tone... i onda kad se upoznaju bude veselo...
    dok ovo kucam ne skida mi se osmjeh sa lica... prije nekoliko godina, u Sutomore, dok smo sjedjeli u lokal parkira se audi 6, u totalnom fullu, i iz njega izlazi drug kojeg smo cekali... koji nema dva eura da ih jedan o drugi protrlja... skockao ee, sredio, i odma bacio na srbijanke... Ljudi moji, tako se jedna od njih primila na njega bila, 2 godine ga je smarala, isao je kod nje u Srbiju, upoznal ga sa roditeljima, slala mu po 15 poruka dnevno.. mucenica... ehhh...
    Last edited by karamazov; 02-10-15 at 18:33.

  12. #37
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    RIJETKO = VRIJEDNO
    SKROMNOST je RIJETKA!

    Nije bogat onaj koji mnogo ima već onaj kome malo treba. Prepoznaju se takvi kada sazriju dovoljno.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  13. #38
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ljepse je zhenama pricati o njima... I pricati im sta cete da im radite i koliko dugo...
    Potpuno si u pravu.Mada bi najljepše bilo da tu priču totalno pokori radnja a ne da se obruka čovjek da ne može djevojku posle ni za zdravlje da pita. :mrgreen:



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Potpuno si u pravu.Mada bi najljepše bilo da tu priču totalno pokori radnja a ne da se obruka čovjek da ne može djevojku posle ni za zdravlje da pita. :mrgreen:
    Pricamo o prici a ne o radnji Za to imamo druge teme.

    Kod nas u Nk ima jedna izreka sto se tice brukanja :

    One Ring to Rule them all...

  15. #40
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pričamo o priči koja je usko povezana sa radnjom,molim lijepo.Drugim riječima da se momče ne zanosi znanjem i umijećem(na priču)....



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #41
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    ne samo da sebe ne prikazujem u laznom svijetlu, nego odmah na startu otkrijem gotovo sve mane
    Uprava policije plače za ovakvim građanima.
    Vecina ljudi je zla

  17. #42
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Prica se dešava u kasarni u Baru. Dvojica momaka odbrojavaju 004. A ja ljubomoran na njih jer sam imao 357 Zato ću sad i da ih otkucam )

    Prvi veli ovako(inače momak iz zetske ravnice)........"Kad ja izađem odma idem kod stRIIIka da mu uzmem mercedes. Parkiram ga ispred kafića. $ednem za šank i naslonim glavu na ruku. Pa kad ona debela zlatna narukvica počne oči da vadi đevojkama".

    A ovaj njemu odma kontrira(inače momak iz Čačka)....."Kad ja pođem kući odmah ću počet kosu da puštam. Pa brale moj kad se vratim vamo sa dugom kosom(pokazuje rukom do sredine leđa) ima da ih sve po.ebem".

    Naravno da sam odmah prestao biti ljubomoran

  18. #43
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Br-Pg
    Posts
    204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prva tema u kojoj sam se pronashao dugi niz godina Tako sam ja izlazio sa Evom...E kako sam se bio zaljubio,mislim da je to bilo prvi put u zhivotu
    Upoznao sam je kad sam shetao mog malog pincha,a ona svoju dogu.To je bila ljubav na prvi pogled.Sunce sija i hladno napolju,a njena kosa se presijava na suncu,ljepshu kosu u zhivotu vidio nisam!Nisam bio lijen i prishao sam joj pa kako bude Tako ja njoj pridjem i kazhem:Izvini,mozhesh li da skinesh naochare? Ona se nasmijala i kad sam vidio zube samo shto nisam u nesvijest pao!Lijepi prirodni zubi i jedan cirkon na jedinici bljesnu od sunca.Pruzham joj ruku i kazhem "Zdravo,ja sam Nemanja" a ona meni "Eva,drago mi je".To je tako fino izgovorila da sam morao da joj kazhem "Od danas sam ja tvoj Adam".Malo smo prichali i razmijenili brojeve telefona.Izlazlili smo nekih mjesec i po kad smo prvi put imali seks.To mi je najbolji seks do tada bio.Kad se sjetim kako sam odlijepio za njom bio.Iskreniju osobu od nje nisam u zhivotu sreo.Nikad nishta nije skrivala kad je srecna kad je nervozna kad je tuzna sve sam znao.I posle nekih devet mjeseci ona meni poshalje poruku kako mora da mi kazhe neshto.Nisam mislio da ce da raskine i da je nashla nekog bas nisam mogao da pretpostavim o chemu se radi.Ishlo nam je dobro,bili smo zajedno na zimovanju i uchio je da skija mada je ishchashila nogu bila te zime ali sam je ja pazio jer sam osjecao krivicu.Dogovorimo se da pijemo kafu i odem ja sjednem i pitam je o chemu se radi?Ona bijashe sva nervozna da nisam znao kako da se postavim i rekao sam joj "Ako si trudna,reci mi.Nije nikakav problem ja te volim i volish ti mene.Ona kazhe "Kasni mi ali nisam trudna,radila sam test".I ja onda pa shta je majku mu *****?A ona meni "Moje pravo ime je Mileva."Ja samo shto se nisam ugushio!Devet mjeseci ona mene lagala i mutila i posle svega shto sam uradio za nju ovako da mi vrati.Samo sam joj rekao da cemo civilizovano popit kafu i izaci iz lokala i da nam je to zadnji put da smo se vidjeli.Posle je slala poruke zvala molila ali a-a,lagala si me i nema vishe.Tako smo se rastali a sad vidim da joj na fejsu stoji Eva.Nikad nisam mogao da predjem preko toga.A s jednom shto sam se kratko dopisivao sve slike mi slala sa nekakve retrike i kad smo se upoznali ona sva u bubuljice i reko sam nikad vishe dopisivanje prije nego je vidim.

  19. #44
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Znao sam jednu Milevu, bila je dobra p.
    Ja se cesto lazno predstavljam u grad. Nekad sam Milan, nekad Petar, nekad Joksim, Spasoje, Milidrag...Kazem da sam iz Pljevalja (nemam nista protiv Pljevljaka, cak sam i znao jednog iz vojske) i da radim u komunalno, ali kao sef smjene, ne ovaj obican radnik. I znam cesto da stavim na sto nokiju koja ima memoriju samo za 2 slike, pa onda dajem okolnim djevojkama da slikaju mene i drustvo tim telefonom.
    I mogu vam red da djevojke ne bjeze od takvih momaka. Cak i broj ostave.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,981
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Slične sličnog traže...

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  21. #46
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,780
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Obicno su te ribe sa seljackim imenima ustvari dobre p***e.


    Ja sam zdrugom ima trip jedno vrijeme, kad sjedimo u kafanu, sve narucujemo skupa pica, a na sto obadvojici 3310. šo znam, nisu ribe prilazile, mada su nas cudno gledale, racuna li se to?
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  22. #47
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JungleBoy View Post
    Znao sam jednu Milevu, bila je dobra p.
    Ja se cesto lazno predstavljam u grad. Nekad sam Milan, nekad Petar, nekad Joksim, Spasoje, Milidrag...Kazem da sam iz Pljevalja (nemam nista protiv Pljevljaka, cak sam i znao jednog iz vojske) i da radim u komunalno, ali kao sef smjene, ne ovaj obican radnik. I znam cesto da stavim na sto nokiju koja ima memoriju samo za 2 slike, pa onda dajem okolnim djevojkama da slikaju mene i drustvo tim telefonom.
    I mogu vam red da djevojke ne bjeze od takvih momaka. Cak i broj ostave.
    Ne znam sprdas li se ali ja cesto znam da im slozim pricu kako sam skor dobio unapredjenje i da sam sef smjene u Lakovica... nakon sto sam godinu dana punio kese na kasu i jos godinu i po radio u magacin... a u pricu znam da budem jako uvjerljiv, tako da ih svaki put ubijedim u to, jos kad vide da nosim Samsung od 10 eura...
    i potvrdhujem tvoju pricu- stvarno znaju da daju broj...
    otac mi ima golfa trojku, bas staru... napala je rđa sa svih strana, cuknuta je na par mjesta i staklo drzi sravciger... najgora trojka u pg, bez lazne skromnosti...
    najveci mi je merak da sa takvim golfom podjem na kafu ispod stadiona... kad zamelje dizel ka teaktot i izbaci oblak dima...

  23. #48
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,824
    Thanks Thanks Given 
    1,661
    Thanks Thanks Received 
    2,053
    Thanked in
    845 Posts

    Default

    Mrzi me pisati duze al bih preksinoc u gradu posle ihaaaaaa... Smjestise nas pored nekih riba. Ova jedna boginja. Druga ruznjikava, kako to u zenskim parovima uvijek biva jel. Sjetih se ja prve da mi iskoci nedje na fejsbuku i ja je zeni tada pokazah kao prototip bozanske ljepote. Magistrirala veli. Optimalno rekoh, da probam jesam li zardjao.

    Krenu prica iz zajebancije da zivim u Njemackoj, a za srecu kao ucim sad njemacki pa sam bio bas uvjerljiv. Radim i zivim u Frankfurtu od rane mladosti. Psiholog po struci u Deutsche Bank AG. Behavioural finance. Inace mi to blisko po stvarnoj struci i interesovanjima. Sjecam se, ja velim, u PG diskoteke Zinon i nekog kafica sto ga zvase Grinvic. Posle 15 minuta pade njena ruka na moju. Onako ko da nece. Profi, nenametljivo. Zalijepi se. Vidim ja odnio vrag salu, reko momci pakujte se, moram doma roditeljima starim i bolesnim. Ne shcase ova pashchad sto me izvedose da propuste zajebanciju. Reko sacu ja nju profi da stavim na dismiss. Poceh sa kako tako lijepa i pametna cura u trideset i nekoj nema muza, momka, mache, kuche, papagaja barem? Velim ja da mora da je u pitanju severe brain damage. Jok, ne pomaze nista, sve sto kazem ona se valja od smijeha. Ruku ne pusta. Ovi se moji onda sazalise i pobjegoh nekako. Bilo mi krivo posle, reko da joj objasnim sve al se predomislih. Bila je odvec profi.

    Sent from my GSXR1000 @ 299
    Last edited by Caesar; 04-10-15 at 12:35.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  24. #49
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    ..............
    Krenu prica iz zajebancije da zivim u Njemackoj, a za srecu kao ucim sad njemacki pa sam bio bas uvjerljiv. Radim i zivim u Frankfurtu od rane mladosti.
    ...................
    haahahaaaaaaaaaaa E ako je ovo "proslo"... Onda, zaista... Mogu i svedocanstvo iz osnovne da bace o klin...

    Hvala Lepo

  25. #50
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Trebao si se napiti dobro Cezare, povesti je nedje i iskakati se posteno

    Ujutro se ne sjecas nista... A ako se ne sjecas nije se ni desilo
    One Ring to Rule them all...

Page 2 of 8 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Može li...
    By Raquel in forum Politika generalno
    Replies: 4
    Last Post: 17-01-12, 07:35
  2. Može li ovo funkcionisati
    By funestis in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 29-03-08, 17:46
  3. Šta se sve može naći ...
    By Iggy in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 22-11-05, 14:52

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •