Quote Originally Posted by samson View Post
Nisi normalan.
Sto cu kad uzivam da gledam Farmu i Parove. Omiljeno mi je kad se probudim da sjednem, pijuckam kafu, uzmem daljinski upravljac i stisnem broj 5. Kadar je usmjeren na Staniju u vecini slucajeva jer seta sa nekom djevojkom po dvoristu imanja i prica svoju tuznu pricu u rijalitiju. Zaista je nevjerovatno koji sok ta djevojka prezivljava, ponekad i torturu od nekih farmera! Niko od njih ne vidi da ona tamo siri ljubav, pozitivnu energiju, ima nesto pametno da kaze, pravi show... Seta imanjem i prica svoju tuznu pricu uz osmjeh, jednostavno je lavica cim to moze sve da podnese a da se nasmije. Ja kad to vidim prosto moram da posaljem par glasova za nju, sve u skladu sa mojim skromnim mogucnostima...
Kada maknu kadar sa nje, prebacim na kanal 27 jer je u toku emisija Upoznajte Parove. Tu gradjani hvale svoje favorite, neke ukucane i kude a ponekad i naruce neku pjesmu jer tamo ima nekoliko vrsnih pjevaca poput Ere Ojdanica, Nemanje Nikolica, Ekrema Jevrica. Omiljeno mi je kad naruce pjesmu "sumadija" a Era zagrmi "Sumadijooo, Sumadijoo ko bi tebe ostavioo". Kad to cujem spreman sam i u rat sa idem ako treba.
Ima jos dosta toga ali o tom potom.


Sent from my iPhone using Tapatalk