Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 91

Thread: Odabir fakulteta

  1. #26
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ja sam zavrsio ETŠ i studirao ETF koji nisam zavrsio (polozio 75% ispita) i napustio.
    Ja nisam od onih koji ce reci zavrsi ETF i sve si automatski rijesio sto se tice posla i situiranosti.
    Kao i za svaki ''dobar posao'' u CG (rad za EPCG, Telenor, Telekom, banke, osiguravajuca drustva itd) ce ti trebat neki oblik ''veze''.
    Cinjenica jeste, i zbog cega zavidim svojim bivsim kolegama sa faksa, da su manje vise svi udomljeni u pomenutim firmama. Bez veza tu nisu mogli doci. neki ce priznati neki ne. Jedna velika vecina njih apsolutno ne radi posao za koji su uceni, dosta njih bukvalno i ne radi nista a primaju dosta lijepe plate (>1000eur).
    Ako oces da budes jedan od njih onda nikako nemoj poci mojim stopama Mada mozda cu i ja jednog dana odluciti da ga zavrsim, da nadjem vezu i udomim se u neku firmu ka kolege Zbog para naravno.

    Ali jedno sam naucio i suvereno branim taj svoj stav. Ako budes htio da radis nesto sto jako volis onda ti nece ni ETF ni veza previse pomoci.
    Jednostavno u ovoj drzavi je vrlo ogranicena ponuda poslova.
    Last edited by autodijagnostika; 03-09-15 at 13:28.

  2. #27
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Podrzavam pricu da se dosta ljudi zaposli preko veze. Ali isto tako moram skrenuti paznju da firme kao sto su EPCG, Telenor, Telekom, banke, osiguravajuca drustva itd. nijesu u drzavnom vlasnistvu i da ne prastaju greske. Tako da ako ne znas znanje ides kuci druze, i na tvoje mjesto dolazi 50-100 ljudi bez veze.

    U drzavnim firmama podrzavam da moze da radi covjek koji pojma nema o materiji i da parazita. U privatnim firmama vjeruj mi na rijec ne drze te ako nijesi koristan.

    Koliko sam samo magistara i visokoskolaca kuci poslao... Istih tih sto su sin ovoga i brat ovoga, i sinovac od punice onoga sto ce nam zavrsit ono... eee
    One Ring to Rule them all...

  3. #28
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post
    Ja sam zavrsio ETŠ i studirao ETF koji nisam zavrsio (polozio 75% ispita) i napustio.
    Ja nisam od onih koji ce reci zavrsi ETF i sve si automatski rijesio sto se tice posla i situiranosti.
    Kao i za svaki ''dobar posao'' u CG (rad za EPCG, Telenor, Telekom, banke, osiguravajuca drustva itd) ce ti trebat neki oblik ''veze''.
    Cinjenica jeste, i zbog cega zavidim svojim bivsim kolegama sa faksa, da su manje vise svi udomljeni u pomenutim firmama. Bez veza tu nisu mogli doci. neki ce priznati neki ne. Jedna velika vecina njih apsolutno ne radi posao za koji su uceni, dosta njih bukvalno i ne radi nista a primaju dosta lijepe plate (>1000eur).
    Ako oces da budes jedan od njih onda nikako nemoj poci mojim stopama Mada mozda cu i ja jednog dana odluciti da ga zavrsim, da nadjem vezu i udomim se u neku firmu ka kolege Zbog para naravno.

    Ali jedno sam naucio i suvereno branim taj svoj stav. Ako budes htio da radis nesto sto jako volis onda ti nece ni ETF ni veza previse pomoci.
    Jednostavno u ovoj drzavi je vrlo ogranicena ponuda poslova.
    Ja upadoh u Telenor bez ikakve veze, tako da ne demotivisi narod nego im reci da prate konkurse na sajtove istih.

    Isto tako bih podijelio iskustva da od zaposli.me i prekoveze.me nisam dobio nikad ni jedan jedini poziv od poslodavca a ne znam broj konkursa na koje sam se prijavio tu.
    Njak Njak Njak

  4. #29
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Podrzavam pricu da se dosta ljudi zaposli preko veze. Ali isto tako moram skrenuti paznju da firme kao sto su EPCG, Telenor, Telekom, banke, osiguravajuca drustva itd. nijesu u drzavnom vlasnistvu i da ne prastaju greske. Tako da ako ne znas znanje ides kuci druze, i na tvoje mjesto dolazi 50-100 ljudi bez veze.

    U drzavnim firmama podrzavam da moze da radi covjek koji pojma nema o materiji i da parazita. U privatnim firmama vjeruj mi na rijec ne drze te ako nijesi koristan.

    Koliko sam samo magistara i visokoskolaca kuci poslao... Istih tih sto su sin ovoga i brat ovoga, i sinovac od punice onoga sto ce nam zavrsit ono... eee
    Tako je slazem se, kod privatnika nema zezanja.
    Ali kod Telekoma, Telenora i slicnih su stvari ipak malo drugacije postavljene od onih malih privatnika koji odma micu lose radnike.
    Pored toga mogucnost greske inzninjera je vrlo mala (ogradjujem se ovdje od ljudi koji rade ekonomske i pravne poslove). Sva tehnika je proizvedena u inostranstvu, kompletne sisteme isporucuju strane kompanije i sve je automatizovano.
    Naravno pomenute firme ce uvjek prije zaposliti lice sa iskustvom nego nekog bez iskustva a sa vezom. Nadam se makar da je tako.
    A imam i kolega za koje znam da nisu neznalice i paraziti a koji su radili na odredjeno u pomenutim firmama tipa po 2 god pa dobijali otkaze.

  5. #30
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gorostas View Post
    Ja upadoh u Telenor bez ikakve veze, tako da ne demotivisi narod nego im reci da prate konkurse na sajtove istih.

    Isto tako bih podijelio iskustva da od zaposli.me i prekoveze.me nisam dobio nikad ni jedan jedini poziv od poslodavca a ne znam broj konkursa na koje sam se prijavio tu.
    Jesi imao iskustva i koliko dugo radis u Telenor?
    Posto radis eto u Telenor podijeli iskustva kolega, jesu li bas svi upali srecom kao ti?
    I da, nadam se da volis posao koji radis kod njih.
    Last edited by autodijagnostika; 03-09-15 at 13:51.

  6. #31
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Nisam imao relevantnog iskustva, ali idemo u off topic, bitno je da pomenuta kompanija zaposljava i bez veze. Nisam jedini primjer koji je imao takvo iskustvo, i sestra mi se zaposlila tako, i drug... ne kazem, mozda je i neko sa vezom, ja samo mogu za sebe da garantujem.
    Njak Njak Njak

  7. #32
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,106
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Neki komentari nemaju veze sa realnim stanjem stvari, kao i obično na ovom forumu.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  8. #33
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Na zaposli.me vam je plus ako ste sa UDGa, ako se dobro sjecam kreirali su ga 2 studenta sa UDGa i u pocetku su samo bile firme sto imaju veze sa Vesom i roditelja studenata sa UDGa, ne znam koliko je odmaklo ne pratim.
    rm -rf /

  9. #34
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    44
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Odabir fakulteta

    Evo mi se drug sa 8 godina skole zaposlio u vodovod i poslije godinu dana dobio resenje za stalni posao.

    Zato se licno pobrinuo Vučelić jer mu je ovaj jedan od jacih aktivista za izbore.

    Znam jos jedno 5-6 likova isti slucaj, sve isto samo sto poneki imaju srednju.

    Drugarica ne moze da se zaposli u osnovnu skolu a luče sve desetke dok s druge strane rade neke kante i kanalizacije preko veze.

    Bas gasi.


    🏻 Tapatalk 🏻
    Last edited by McManaman; 05-09-15 at 00:28.

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,764
    Thanks Thanks Given 
    88
    Thanks Thanks Received 
    3,266
    Thanked in
    1,814 Posts

    Default

    Što je poenta tvojeg posta ? Da ne treba učiti školu nego upoznavanje nove ljude?
    Drugu poentu ne vidim, a ako je ova imaš isčašeno mišljenje...

    Poslato sa pisaće mašine Note 4 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  11. #36
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    To je situacija vecinom za drzavni posao, ali kad covjek pogleda, kakva ti je perspektiva raditi drzavni posao za 300e sa srednjom ili 400-450 sa fakultetom (pricam o uobicajnim radnim mjestima). Ima beneficija kod drzavnog posla, ali ko misli porodicu da planira i gradi karijeru, neka ga ne pogadja to sto se marko janko zaposlio u drzavnu instituciju jer on tamo s fakultetom ima manju platu od salterskog radnika u banci npr.... a agent prodaje neke iole ozbiljnije firme izvlaci plate vece od ministarskih koje idu do 1000e.
    Njak Njak Njak

  12. #37
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,418
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ontopic...Sto se etf-a tice...nauci ti drug DA UCIS...kad naucis da ucis i da se posvetis necemu,nece ti matematika ni fizika biti problem...etf je zahtjevan fakultet,i moras biti spreman da radis, i to redovno...
    Kompletan servis vaseg racunara,
    Profesionalno,brzo,najpovoljnije !!!
    067/765-470 (16h-21h)

  13. #38
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Bitnije pitanje je ako već oće ETF, da li da ide na akademske ili primijenjene studije? Za akademske se zna (ili je makar važilo) da su teže ali ne znam koliko je to svrshihodno za budući posao kod nas.!?
    Ubijeđen sam da poslovi koji se nude kod nas ne zahtijevaju obimno poznavanje matematike.
    Ja sam bio na akademske a bogme već sad poodavno, kažu da se u međuvremenu dosta toga promijenilo.
    Evo Đosla je frešak pa nek da savjet.

  14. #39
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Lociran
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zna li neko šta znače ovi predmeti na rang listu za upis u elektro fakultet? Jesu li to ocjene iz srednje iz određenih predmeta ili?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Click image for larger version. 

Name:	rang_lista.jpg 
Views:	69 
Size:	3.3 KB 
ID:	134174  

  15. #40
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Lociran
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Djosla View Post
    Ontopic...Sto se etf-a tice...nauci ti drug DA UCIS...kad naucis da ucis i da se posvetis necemu,nece ti matematika ni fizika biti problem...etf je zahtjevan fakultet,i moras biti spreman da radis, i to redovno...
    Oću i moram, pokušaću da se udubim u sve to što me bude čekalo i kad se samo tome posvetim nadam se da će biti dobri rezultati. :sneakiness: I ovo što reče #autodijagnostika, kakvi su tvoji ustisci i možeš li da odgovoriš na ovo moje predhodno pitanje o rang listi?

  16. #41
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Matematika na akademske je bila teška zato što su profesori sa PMF-a bili težine , ja nisam položio matematiku 4-statistiku i vjerovatnoću i dijelom zbog nje nisam ni nastavio studiranje.
    i da zbog C++ kod Igora Djurovića, nikad nisam volio programiranje jbg
    Ipak smatram kao i Đosla da može neko i iz elektro škole da savlada sve te teže predmete. Ima nekoliko drugova koji su ga završili, ne u roku ali jesu.
    Težak ispit čini profesor. Možda su se ti stari izmijenjali pa je zbog toga nešto lakše.

  17. #42
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos Master View Post
    Zna li neko šta znače ovi predmeti na rang listu za upis u elektro fakultet? Jesu li to ocjene iz srednje iz određenih predmeta ili?
    Vidiš da su to predmeti sa treće i četvrte godine... pretpostavljam da se radi o matematici i fizici...
    sto se zaposlenja tiče, nekako mi smjer energetika zvuči perspektivno... Blazo Milov mi ovako deluje krajnje dobrodusno, pretpostavljam da će plate kod njega u elektranu biti dosta fine...
    ali čisto sumnjam da će se na ijednom od tih smerova steći znanje primenjivo u praksi... mislim da onaj električar sa srednjom školom i 10 godina staža ima 30 puta više znanja od mladog inženjera kome se mastilo na diplomu još nije osušilo... a i džaba ti diploma iz programiranja ako se konstantno ne usavrsavas...

  18. #43
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Lociran
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Samo sekund, buni me to akademske... Ja kad se upišem na fakultet je li u redu da počnem sa ovim "osnovnim studijama"? Ili je to dvoje isto? :applause:

  19. #44
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    http://www.etf.ucg.ac.me/studije.php?strana=osnovne
    ja koliko znam, dok sam bio i kasnije ovaj studijski program ''Primijenjeno računarstvo'' je nešto što je bilo znatno lakše od ova dva gornja programa sa puno manje matematike i opterećivanje studenata.
    Ko je iole htio da uči moga je završit bez problema. To ih je uvjek upisivala masa od po 200 i plaćalo se. To je bilo kao neka viša škola.

    Ona gornja dva programa su ozbiljnija stvar, pravi fakultet koji ne upisuje veliki broj studenata. Samim tim puno teže i ne završavaju svi u roku koji upišu.
    Mnogo matematike, teški predmeti poput fizike, osnova elektrotehnike, teorije električnih kola, elektromagnetike, telekomunikacije, programiranje itd.

    Stereotip, studenti koji završe i imaju 4 godine studija tj specijalističke (osnovne su 3 godine i dobijaš po Bolonje bečelor diplomu), to je nekad bilo zvanje inzinjera VII-1 stepen je uvjek kod poslodavaca bio prvi izbor jer ti ljudi koji to završe imaju više mozga za rešavanje različitih problema.
    To je tačno međutim to znanje koje se stekne na studije elektronike, telekomunikacija i računara je manje više potpuno nepotrebno za rad u kompanijama koje posluju na CG tržište.Ali nikoga to ne zanima. Izmučeni mladi inžinjeri uvjek čekaju dobar, dobro plaćen posao. Tako da ih baš briga što su učili, bitno je da predahnu sa učenjem i opučanjem.
    Čak što više možda na ove studije primijenjenog računasrtva se više i kompaktnije studentima pruža u neka znanja potrebna za rad u ovim kompanijama.
    masu kolega sa 4 godine a koji rade za ove kompanije mi je kazalo da sve što su učili i mrčili po 5,6 i 7 godina na ETF ima đavola ne treba nego su morali anovo da uče tematiku vezanu isključivo za novije informatičke vještine.
    Tu su prije svega poznavanje računarskih mreža koje su karakteristične za mobilne i telekomunikacione operatere, onda bolje poznavanje Linux distribucija, servera, baza podataka i sl.

    Stvarno ne znam koliko se to ozbiljno danas izučava na ETF, i na onim težim i lakšim studijama, ali to ej u principu nešto što te pitju na prijemu za posao koliko poznaješ i koliko imaš iskustva u radu.

    E sad ako oćeš i voliš programiranje, to je nešto što u principu možeš i bez studiranja ali ćeš opet morati da učiš i čitaš.
    I morao bi podrobnije da se informišeš kakvim programiranjem želiš da se baviš.
    Jer ako oćeš da praviš sajtove to nema prviše veze sa pravljenjem programa za mikrokontrolere u pravoj elektronici, a oćeš diplomu onda upiši primijenjene studije.
    Ako oćeš iz hobija da pak programiraš čipove, da se zezaš sa Arduinom ili Raspberijem onda upiši akademske i ići ćeš kod Profe Mijanovića koji će te donekle uputiti što treba da radiš.


    Stoga izvagaj što ti je prioritet, što voliš i đe sebe vidiš.

    A neko gore dobro reče. Energetika u CG je perspektivnija tako da nemoj ni to zaboraviti.
    Last edited by autodijagnostika; 05-09-15 at 22:56.

  20. #45
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Lociran
    Posts
    623
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ha, pa ima li kakve budućnosti od opštih smjerova ako sam posle njih neiskusni inžinjer sa masu bespotrebog znanja? :nonchalance:

    Imaš li možda ikakvu ideju ili informaciju gdje bi mogao da se zaposli neko ko je završio ETR smjer na ETF? Koje kompanije obično traže takve ljude?

  21. #46
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,106
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by autodijagnostika View Post


    Stoga izvagaj što ti je prioritet, što voliš i đe sebe vidiš.
    Ja sam imao želju da budem astronaut, da istražujem svemir i zbog toga sam upisao ETF. Ne šalim se.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  22. #47
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos Master View Post
    Ha, pa ima li kakve budućnosti od opštih smjerova ako sam posle njih neiskusni inžinjer sa masu bespotrebog znanja? :nonchalance:

    Imaš li možda ikakvu ideju ili informaciju gdje bi mogao da se zaposli neko ko je završio ETR smjer na ETF? Koje kompanije obično traže takve ljude?
    Pa ima, rekoh ti gore. Uvjek je bio i čini mi se i danas je prvi izbor kod poslodavaca ako si završio 4 godine na ETF-u jer oni smatraju da si sposobniji i da više znaš. To je jednostavno stereotip koji traje 50 godina.
    Jer ko prođe onoliko matematike, integrala, diferencijalnih jednačina, Furijeovu i Laplasovu transformaciju itd itd je sigurno neko ima mozga za rešavanje težih problema.

    Traže ih svi, istina je da inžinjer sa specijalističkim diplomama od 4 godine teško može da bude bez posla. Pitanje je samo đe će upanut. Imao sam kolega koji su imali sve 10-tke a nisu uspjeli da se zaposle u dobrim firmama đe su dobre plate a ima i onih sa prosjekom 7 koji su recimo vezama i vezicama dogurali do šefovskih pozicija sa platama nerealno visokim za današnje okolnosti.

    Ako upišeš ETF nemoj s elibit ni da prepisuješ jer to su radili i najbolji studenti sa kojima sam ja studirao. Pazi se samo da te ne uhvate
    Niko te na posao sjutra neće pitati jesi li prepisao usrani zadatak iz Teorije električnih kola.

  23. #48
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    Ja sam imao želju da budem astronaut, da istražujem svemir i zbog toga sam upisao ETF. Ne šalim se.
    Ja sam kao osnovac htio da budem pilot vojnih aviona.
    Međutim nisu mi dali roditelji i bili su u pravu. Država j već bila otišla u k....
    Kako su ratni avioni prepuni tehnologije elektronika i računari sa druge strane su mi bili logičan izbor.

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ja sam kao mali htio da budem arheolog ali nijesam jer se moralo u beograd. Pa sam zelio da postanem novinar i zavrsim politicke nauke. Bolje da sam heroin ubrizgavao te 4 godine vise bi mi se isplatilo, samo sam vrijeme i pare izgubio.
    Pravo, politicke, jezici... Samo gubljenje vremena.
    Sad ima toliko programa sa njemackom, austrijom itd. Da ako je neko dobar student moze aplicirati za stipendiju no problem
    One Ring to Rule them all...

  25. #50
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    220
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sam oda vi kažem ovaj momak što je rekao da treba veza je upravu.ja možda znam par ljudi koji su bez veze zapošljeni u Telenor i te dobre firme i imaju plate 1000+.Ali mnogo više sa vezom ih znam.Moja sestra od tetke pokoj joj duši završila je ETF računari(akademske studije) i to kao prve generacije sto su to završile(ne znam tačno koje godine al imedju prve generacije).
    Nikad nije radila svoj posao.Jednom je radila za kompjuter i primala 250 eura(sva srećna bila) imala je prosjek preko 8,5 osnovna srednja luča bez ikad ijedne 4 a ne 1 2 3.
    Tako šta reći o ovoj državi.
    Drugo otac mi je završio pravo i filozofiju u Beograd Čika Ljubina ulica.Imao je na filozofiji 8,36 na pravo 8,96.Predavao 2 godine i makao se.Sad je na birou rada u najnesrećnijoj zemlji svijeta.
    Treće ja smatram to primijenjeno račuunarstvo ne valja ništa jedino ako si slab đak pa eto da ga završiš.
    Imaš na PMF Informacione tehnologije to ti je kao ono na milov samo državno.
    http://www.pmf.ac.me/index.php?page=...jski_program=4
    VIdi predmete nema mnogo matematike ali ti je prolaznost 1/10 eventualno 1/7 ništa bolje od toga.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Odabir tableta...
    By Ben Dover in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 19
    Last Post: 08-11-14, 18:05
  2. Odabir Tv uredjaja
    By Fast_and_Furious in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 27
    Last Post: 29-06-14, 14:07
  3. Odabir psa za igru sa djecom
    By Kuronsek in forum Kućni ljubimci
    Replies: 48
    Last Post: 09-01-08, 23:25
  4. odabir partnera
    By make-a-wish in forum Ljubav
    Replies: 3
    Last Post: 31-03-07, 14:26
  5. Veliki odabir, u pm :)
    By Bunny Rabbit in forum Primorski
    Replies: 34
    Last Post: 17-03-04, 23:55

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •