View Poll Results: UEFA Champions League 15/16 winner?

Voters
104. You may not vote on this poll
  • Barselona

    21 20.19%
  • Bajern Minhen

    8 7.69%
  • Mančester Siti

    0 0%
  • Juventus

    9 8.65%
  • Real Madrid

    20 19.23%
  • Atletiko Madrid

    15 14.42%
  • Čelzi

    7 6.73%
  • Mančester Junajted

    6 5.77%
  • PSŽ

    4 3.85%
  • Milan ili Inter

    14 13.46%
Page 107 of 107 FirstFirst ... 75797103104105106107
Results 2,651 to 2,672 of 2672

Thread: UEFA Champions League 2015/2016

  1. #2651
    Join Date
    May 2016
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Before kick-off, Diego Simeone said Casemiro was Real Madrid's most important player and he was proved right.

    The midfielder won most balls - 15 - and only lost nine.He was also the most accurate player when passing the ball with 90.8 per cent arriving at their destination.

    To top it all, he also covered the most ground of Los Blancos' players with a distance of 13,144 metres during the game
    .


    Kakav igrac!

  2. #2652
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ako je onaj Realov gol bio iz ofsajda, onda nema ni greške Savića. Momak je odigrao sigurnu utakmicu, ne znam što oće ljudi od njega više..
    Ma nije ofsajd samo malo A postoji odje par pacijenata po kojima nas fudber nikad ne moze odigrati dobro. Savić nije oci na ledja

  3. #2653
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Čester View Post


    Kakav igrac!
    Koke nije pretrcao bez kilometar vise.

  4. #2654
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Da nije bilo Savica sinoc Atletiko bi primio 3 komada. Ja ga uvijek osporavam kao igraca, ali sinoc je bio najbolji na terenu.

  5. #2655
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da je na pr. Himenez cuvao Ramosa kod gola,tvrdim da niko u Cg ne bi pricao kako je Himenez kriv za prvi gol. Ali jbg mi smo takav narod,najmrznije nam je ovo nase i najsladje je nasima trazit manu.

    @medo,dje su i sta rade nasa 3-4 druga sa foruma kojima je omiljena recenica bila " Savic kanal" ?

  6. #2656
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,332
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    543
    Thanked in
    364 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    Koke nije pretrcao bez kilometar vise.
    15 oduzetih lopti uz 91% tačnost pasa.Kazemiro je čovjek sezone.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  7. #2657
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Je li realno da niko ne pomene Krosa,doktora sredine terena ?!

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  8. #2658
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Isto ka sto se ne moze reci da je Savic lose odigrao, ne moze se reci ni za Oblaka. Ni vidjoh nijednog navijaca Atletika, eo koliko gledam da ga je iskritikova, no sve ovi 'neutralni' sto se prze. Da im njih dvojice nije bilo do produzetaka sigurno doslo ne bi jer Real je imao 3put opasnije sanse za gol od Atletika.
    Inace jedna za pamcenje

  9. #2659
    Join Date
    May 2016
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    15 oduzetih lopti uz 91% tačnost pasa.Kazemiro je čovjek sezone.
    Njegova igra na sredini terena je donijela prevagu u sezoni. Kad je on poceo da igra, Real je poceo da pravi rezultate. Definitivno igrac sezone, po meni. Uz Navasa. Zizu je... ZIZU

  10. #2660
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Markys View Post
    15 oduzetih lopti uz 91% tačnost pasa.Kazemiro je čovjek sezone.
    Makse...Milan ga je trazio prije 5 godina, ali im je bilo mnogo 20-30 miliona, koliko li...

    Inace Kros ,Kasemiro i Modrić imaju Workrate +passing+defense. Bas kompletni igraci. Cim je usao Isco imjesto Krosa, odma je pocela promaja kroz vrata naroda.

  11. #2661
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ne zna ovdje niko ništa o fudbalu. Srećom, imate mene da vam olakšam razumijevanje ove drevne igre.

    Realu je sinoć utakmicu dobio Luka Modrić. Momak igra 120 minuta finale Lige Šampiona, protiv ekipe koja igra najjači visoki presing na svijetu i napravi 0 (nula) grešaka igrajući na poziciji zadnjeg veznog, koja je najteža u fudbalu (ko je ikad igrao, zna da tu mogu da igraju samo najveći majstori).

    Kazemiro ima potpuno drugu ulogu. On je ono čega Atletiko Madrid ima za izvoz, tako da je samo održavao balans na sredini. Modrić je doktor ove igre, najbolji vezni igrač na planeti što su vam oči gledale. Sad moram da se izvinim moon-u što mu nisam vjerovao, ali momak je bio skroz u pravu kad mi je pričao da neće mnogo proć, a da će se Real Madrid klet u njega. Bog.

    Vidim pominje se kako se Ronaldo nije vidio, a niko da razmisli okle Bejlu onoliko prostora da đuska protiv jedne ekipe kao što je Atletiko. Ronaldo udvojen čitav meč, konstantno dva igrača na njemu. Volio bih da vidim toga majstora koji bi se sa 31 godinu naigrao protiv takvog smaranja. Niđe veze priča...

    Najprijatnije iznenađenje sinoć je partija Karaska (makar za mene). Odigrao je najboljih 75 minuta od kad postoji. Sa druge strane, Benzema se posrao u sve što je nogom dotakao. Ja ga volim, ali pod hitno moraju neku konkurenciju u napadu da mu dovedu, jer momka klasično boli ku*ac.

    Grizman bezopasan. Malo srce. Nije smio da izabere stranu kod penala, nego raspalio po lopti alla Peđa Mijatović. Ono su situacije u kojima se postaje igrač. Failovao momak najstrašnije. Ko zna kako bi sve završilo da je dao penal u prvih 3 minuta drugog poluvremena. Ali, steglo se srce i sad mu je kasno.

    Zidan kiksao kad je zamijenio Krosa, zamalo mu se to obilo o glavu. Još jednom moram da pomenem Lukasa Vaskeza. Kakva partija, bez ikakvih kompleksa + kad su došli penali on uzima da šutira PRVI i pogađa. On je bio sve ono što Grizman nije sinoć, iako je ovaj drugi talentovaniji fudbaler. Između ostalog, najviše mi je drago zbog njega, Zidana, Karvahala, Kazemira i Luke Modrića.

    Kovačić u debitantskoj sezoni postao šampion Evrope. Sad može nazad u Inter komotno, da uzme desetku i bude igrač, kapiten i trener onim kanalima.

  12. #2662
    Join Date
    May 2016
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kazemiro je poluseoznu odigrao u Kastilji, kao pozajmljen igrac, a na ljeto je kupljen za 6 miliona. Naredne godine bio u Porto na kaljenje, na jednosezonsku pozajmicu uz buy back klauzulu, koja je iskoriscena (7.5 miliona placeno Portu). Sjajan potez, SJAJAN.
    Last edited by Čester; 29-05-16 at 16:11.

  13. #2663
    Join Date
    May 2016
    Posts
    151
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    ...
    Modric je konstantan, najvazniji igrac Reala definitivno... Ne sjecam se kad je odigrao losu utakmicu. Ali, da Zizu nije isforsirao i, donekle, rizikovao sa Kazemirom sredina ne bi bila ovo sto jeste. Jednostavno je momak donio prevagu, uz Modrica, Navasa i Ronalda, u odlucujucem dijelu sezone. Naravno, tu su i Karvahal, Kros, Bejl, Ramos... Ipak, cinjenica je da Kazemiro doprinio MASOVNO... Ne samo ove godine, nego i 2014. Sjetimo se utamice protiv Borusije. Da momak ne udje, bruka...

    Sto se Vaskeza tice, cijele godine pricam da odavno zahvalnijeg igraca nijesam vidio.

  14. #2664
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Da je na pr. Himenez cuvao Ramosa kod gola,tvrdim da niko u Cg ne bi pricao kako je Himenez kriv za prvi gol. Ali jbg mi smo takav narod,najmrznije nam je ovo nase i najsladje je nasima trazit manu.

    @medo,dje su i sta rade nasa 3-4 druga sa foruma kojima je omiljena recenica bila " Savic kanal" ?
    Nijesu znali šta će pa rekoše kriv je za gol... :mrgreen:
    #fakenews

  15. #2665
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A dje je sad Jakuza, sjecam se proslog prelaznog roka dje se sprda sto je Real platio da vrati Kazemira... a oni za cetri puta vise uzeli Snajderlina haha

    Sent from my HTC M8 using Tapatalk
    "Quiera la Decima, la Undecima y la Duodecima" - Zidane 2003.

  16. #2666
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Ne zna ovdje niko ništa o fudbalu. Srećom, imate mene da vam olakšam razumijevanje ove drevne igre.

    Realu je sinoć utakmicu dobio Luka Modrić. Momak igra 120 minuta finale Lige Šampiona, protiv ekipe koja igra najjači visoki presing na svijetu i napravi 0 (nula) grešaka igrajući na poziciji zadnjeg veznog, koja je najteža u fudbalu (ko je ikad igrao, zna da tu mogu da igraju samo najveći majstori).

    Kazemiro ima potpuno drugu ulogu. On je ono čega Atletiko Madrid ima za izvoz, tako da je samo održavao balans na sredini. Modrić je doktor ove igre, najbolji vezni igrač na planeti što su vam oči gledale. Sad moram da se izvinim moon-u što mu nisam vjerovao, ali momak je bio skroz u pravu kad mi je pričao da neće mnogo proć, a da će se Real Madrid klet u njega. Bog.

    Vidim pominje se kako se Ronaldo nije vidio, a niko da razmisli okle Bejlu onoliko prostora da đuska protiv jedne ekipe kao što je Atletiko. Ronaldo udvojen čitav meč, konstantno dva igrača na njemu. Volio bih da vidim toga majstora koji bi se sa 31 godinu naigrao protiv takvog smaranja. Niđe veze priča...

    Najprijatnije iznenađenje sinoć je partija Karaska (makar za mene). Odigrao je najboljih 75 minuta od kad postoji. Sa druge strane, Benzema se posrao u sve što je nogom dotakao. Ja ga volim, ali pod hitno moraju neku konkurenciju u napadu da mu dovedu, jer momka klasično boli ku*ac.

    Grizman bezopasan. Malo srce. Nije smio da izabere stranu kod penala, nego raspalio po lopti alla Peđa Mijatović. Ono su situacije u kojima se postaje igrač. Failovao momak najstrašnije. Ko zna kako bi sve završilo da je dao penal u prvih 3 minuta drugog poluvremena. Ali, steglo se srce i sad mu je kasno.

    Zidan kiksao kad je zamijenio Krosa, zamalo mu se to obilo o glavu. Još jednom moram da pomenem Lukasa Vaskeza. Kakva partija, bez ikakvih kompleksa + kad su došli penali on uzima da šutira PRVI i pogađa. On je bio sve ono što Grizman nije sinoć, iako je ovaj drugi talentovaniji fudbaler. Između ostalog, najviše mi je drago zbog njega, Zidana, Karvahala, Kazemira i Luke Modrića.

    Kovačić u debitantskoj sezoni postao šampion Evrope. Sad može nazad u Inter komotno, da uzme desetku i bude igrač, kapiten i trener onim kanalima.
    Slazem se, tako da ne treba da izlazim iz kuce danas.

  17. #2667
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,675
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Lukas Vaskez je baš kesa, taman igrač za klupu ili prvotimac u Hetafe. Drugi produžetak, pred kraj, dolazi mu lopta i njega cvika srce i od straha prima loptu i puca napamet, naravno tu su stotinke u pitanju i blokiraju ga. Umjesto iz prve da je odigrao pas Iscu i ovaj dao gol, ili iz prve šutnuo, on se razmišlja. Tu se vidi jesi li ili nisi. Srećom ne igra cijele utakmice da se vidi sav taj kesasti potencijal, ovako i dalje moze da maže oči navijačima Reala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  18. #2668
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,074
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    563
    Thanked in
    393 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Sad moram da se izvinim moon-u što mu nisam vjerovao, ali momak je bio skroz u pravu kad mi je pričao da neće mnogo proć, a da će se Real Madrid klet u njega. Bog.
    samo da udje u zapisnik ko je u stvari najveci poznavalac drevne igre na forumu i sire... pa nekoliko praznih mjesta.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  19. #2669
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kovacic je doveden da zamijeni Modrica za godinu dvije, i to ce da se desi. Trebao bi ove godine u Sevillu ili Viljareal na pozajmicu da se razigra, i onda da gasi sve. Najveci talenat kojeg sam ikada vidio. Prokleti Thohir, Mancini, Moratti, i sve ostale interove straćare.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  20. #2670
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Iskoristiću to što mogu da otključam temu, čisto da čestitam Realovim navijačima osvajanje lige šampiona...(nijesam mogla prije zaključavanja da pišem, tj nijesam imala net)....mrsko mi je da čitam kako Roki nema pojma, samo se nadam zlatnoj lopti-zaslužena bi bila 100%... a što se Savića tiče, ne mogu reći da mi je žao što nije osvojio CL ali mi je milo što je dobro igrao....uostalom ja uvijek vjerujem u kvalitete koji su ga preporučili jednom Atletiku, kao što vjerujem i u Jovetine kvalitete koji su ga preporučili u neke od boljih evropskih klubova da igra..ne može tamo svako pa vi vičite da su kese i da nemaju pojma...HALA MADRID
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 107 of 107 FirstFirst ... 75797103104105106107

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Fantasy Premier League 2015/2016
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 77
    Last Post: 15-05-16, 21:08
  2. UEFA Champions League 2014/2015
    By desert de Lleó in forum Fudbal
    Replies: 4135
    Last Post: 07-06-15, 14:36
  3. UEFA Champions League 09/10
    By Vlado in forum Ostali sportovi
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-09, 16:08
  4. UEFA Champions league
    By Barbarian in forum Ostali sportovi
    Replies: 546
    Last Post: 11-06-05, 11:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •