Page 4 of 22 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 76 to 100 of 528

Thread: Iphone 6s

  1. #76
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    245 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Da pogotovo iPhone 4 na IOS 8. Leti

    Poslato sa pisaće mašine Note 4 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Je li moguce da ti koji se razumijes poredjas i4 sa novijim samsunzima???
    Ps ne postoji i4 Na iOS 8


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #77
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,289
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Lupio sam bezveze telefon i verziju softvera.
    Kada smo se uhvatili toga iPhone 4 na IOS 7 je spor, odziv nikakav, baterija jadna, dok je na isti iPhone na IOS 6 leti.

    Poenta je bila da čak i Apple kod kojeg sve klizi poslije nekog vremena usere softver na telefon namerno ili slučajno.




    Poslato sa pisaće mašine Note 4 dual sim
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Last edited by Bugi; 01-09-15 at 00:28.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #78
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    245 Posts

    Default

    Pa logicno,svaki tel,svaka stvar ima svoje vrijeme...a naravno sve se vrti oko profita


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #79
    Join Date
    May 2013
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Kad bi ajfon korigovao cijene,stavio sd slot i pojacao baterije na njih mislim da bi se androidi i wp izbacili iz upotrebe skroz

  5. #80
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    245 Posts

    Default

    A ne vjerujem jer opet kazem da svaki uredjaj ima svoga korisnika,npr mene je wp odusevio,za skoro 2 mjeseca Nokia 1020 nije zabagovala nikako....ima mjesta za nadogradnju ali na dobrom su putu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #81
    Join Date
    May 2013
    Posts
    322
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    wp je skoro kao ios,meni se iskreno android zgadio vise,a sto se tice wp imam lumiu 530 ja ne mogu da vjerujem koliko je taj telefon brz a u kojem je cjenovnom rangu i kakve su mu specifikacije

  7. #82
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,214
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    http://www.kolektiv.me/52824/tri-loe...ne-6s-modelima

    Sent from my LG_G3 using Tapatalk

  8. #83
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Motorista View Post
    Kad bi ajfon korigovao cijene,stavio sd slot i pojacao baterije na njih mislim da bi se androidi i wp izbacili iz upotrebe skroz
    Daj druže ne zajebavaj. Iphone pravi dobre telefone ali po ničemu nisu ispred proizvođača na android os-u. Na osnovu čega to tvrdiš? Što to ima spektakularno na iphone telefonima da to nema konkurencija?

  9. #84
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    770
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    apple pravi software za jedan uredjaj (iphone) i taj softwer je prilagodjen tom uredjaju perfekto i radi perfektno stabilno. Sama pomisao da i6 radi sa 1gb rama i duplo slabijim procesorom nego na (flagship androide) a leti ali prosto leti i jede dosta androida, dokazuje koliko je bitan softwer kod jednog uredjaja... e problem je sto je android na 5000 uredjaja i jednostavno nije dobro optimizovan i nije savrsen sistem, i sto nekad nece raditi tako stabilno i dobro kao softwer koji se pravi ciljano samo za jedan uredjaj .

    predonost androida je sto je otvoren , i sto mozes da radis sto hoces na njega, dok iphone je dosta zatvoren ali pruza stabilnost i siguran rad uredjaja.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  10. #85
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    770
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Daj druže ne zajebavaj. Iphone pravi dobre telefone ali po ničemu nisu ispred proizvođača na android os-u. Na osnovu čega to tvrdiš? Što to ima spektakularno na iphone telefonima da to nema konkurencija?
    nisam pristrasan, i korisitm i android i iphone ...

    ali evo par stvari dje je iphone ispred andorid uredjaja


    - stabilnost (konkretno gledam na topic Viber , svi korisnici su se o jadu zabavili zadnje mjesec dana, a to je jedna u moru aplikacija sa problemima) dok na iphone nesto instalirasah i zaboravis
    - dizajn (mene se svidja ova jednostavnost i dobar materijal)
    - cijena (apple prodaje skupo uredjaje ali dobra stvar je sto deze cijenu i jednostavno posle godinu vrijedi 50e manje) , za razliku npr. od S6 i svih flagship androida , koji su prije mjesec ipo bili po 700e a sad se vec prodaju po 420-430e a za godinu polovan ispod 300e
    - baterija
    - ko voli igrice , ni jedna igrica se ne moze porediti sa ios-a sa igricom na android .
    i ima tu josh dosta razloga ...


    ali sve u svemu i jedni i drugi imaju mane i prednosti ...
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  11. #86
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Xaxaxa a kakva je to stabilnost u pitanju? Evo ja imam viber i nikada problem nisam imao, dizajn iphona je smijurija za novce koje se prodaje, mnogi ga jeftiniji telefoni šiju sa dizjanom pd huaweia, sony-a, htc-a, samsung edge. Koja je to prednost trajanja baterije obraza ti?

  12. #87
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,936
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    - Ja sam na androidu, nikakav problem ni sa jednom aplikacijom.

    - Hvalis se baterijom kod Iphona???

    Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6040X using Tapatalk 2
    Renault

  13. #88
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    770
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Sto znam ja sam zadovoljan ni na jedan telefon nisam imao ovakvu bateriju, a promijenio sam ih dosta...

    inace 6+




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  14. #89
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    770
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Xaxaxa a kakva je to stabilnost u pitanju? Evo ja imam viber i nikada problem nisam imao, dizajn iphona je smijurija za novce koje se prodaje, mnogi ga jeftiniji telefoni šiju sa dizjanom pd huaweia, sony-a, htc-a, samsung edge. Koja je to prednost trajanja baterije obraza ti?
    ja sam napisao da se mene svidja klasican dizajn, a iphone to ima , lijep je u ruku kad se uzme, lezi knap...
    kad smo kod dizajna , zasto je S6 kopija i6 ? aluminijum, ivice, raspored dugmadi,zvucnik sve , samo sto su postavili staklena ledja
    kakva stabilnost ? jesi li koristio iphone ?

    realno android moras s vremena na vrijeme ugasit upalit , desavaju se forceclose, pocne battery drain, stalni neki update-i, ...
    drugo dje god kliknes ulazi momentalno, bili to pozivi ili imenik sa 1000brojeva, ili poruke ili bilo sto ... otkljucavanje je isto momentalno posebno sa otiskom prsta
    Last edited by Stivi; 01-09-15 at 10:29.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  15. #90
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Da, inače je iphone poznat po dobroj bateriji... E svašta se ođe može pročitati. Možemo uporedit moj android i tvoj iphone kad god hoćeš što se tiče brzine čisto da ti pokažem da čak je i brži :P

  16. #91
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    245 Posts

    Default

    Opet pocela prica ciji je veci...
    Svako koristi sto mu odgovara naravno,meni se licno mnogo bolje iOS pokazao od androida


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #92
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jedva cekam da ga vidim :-)
    Last edited by fifaronaldo; 01-09-15 at 21:33.

  18. #93
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    770
    Thanked in
    333 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Da, inače je iphone poznat po dobroj bateriji... E svašta se ođe može pročitati. Možemo uporedit moj android i tvoj iphone kad god hoćeš što se tiče brzine čisto da ti pokažem da čak je i brži :P

    eo ti gore SS sto se tice baterije, da ne bude da lazemo, ako tebe bude posle 38h i 7.32h koristenja aktivnog (ekran, pozivi internet) sa konstantnim mobilnim internetom lte i wifi(to nikad ne gasim) baterija bila na 49% ti mi to slikaj i postavi odje SS . DOGOVORENO ?

    Quote Originally Posted by Majx View Post
    Opet pocela prica ciji je veci...
    Svako koristi sto mu odgovara naravno,meni se licno mnogo bolje iOS pokazao od androida


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    potpis , tacka . Niko nikoga ne primorava da nesto kupuje i koristi , svako bira sto mu najbolje odgovara.
    Last edited by Stivi; 01-09-15 at 10:39.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  19. #94
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,821
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,289
    Thanked in
    1,832 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    eo ti gore SS sto se tice baterije, da ne bude da lazemo, ako tebe bude posle 38h i 7.32h koristenja aktivnog (ekran, pozivi internet) sa konstantnim mobilnim internetom lte i wifi(to nikad ne gasim) baterija bila na 49% ti mi to slikaj i postavi odje SS . DOGOVORENO ?
    Stivi momče ovo je jednostavno nevjerovatno. Nakon 7 sati na svim testovima baterija ode, a tebi je na pola=?
    Ja ovo dobijam ali na Super Ultra POwer Save mode...
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  20. #95
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Baterija mu traje 5 dana sa normalnim korišćenjem. :lolblue:

  21. #96
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,969
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    770
    Thanked in
    333 Posts

    Default Iphone 6s

    2 dana koristenja telefona , gazenja ... iphone 6+ vj moze da potvrdi moju pricu jer ima jos korisnika 6+ odje na forum
    zato sam i napisao najbolja baterija ikad . Ovo gore je tel vise bio na wifi nego na mobilan net i pricano je dosta , tako da vj. je dosta od ovih 7h usage potroseno na tel razgovor .Ovo je origi SS sa mog telefona, nemam vala nikakvu potrebu nikoga odje da impresioniram, telefon koristim za sebe ne za marka, janka i sl...



    Ps. Evo trenutno stanje bat pa kazite da ne valja , na S5 mi je u ovo vrijeme bila na 50%


    Last edited by Stivi; 01-09-15 at 12:53.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  22. #97
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Kad se vrši komparacija između iosa i androida po pravilu se upoređuju apple i samsung koji je čuven po zaserivanju androida mada ga i lenovo u stopu prati sa seljačkim UI-jem zatrpan kič kineskim temama . Google partneri koji prvi dobijaju novi Android na prilagođavanje nemaju nikakve probleme sa baterijom i fluidnošću. Čisti primjer HTC i LG, G3 32/3 radi savršeno na 5.0, od kad sam ga apdejtovao naišao sam na par beznačajanih bagova sa kojima mogu da živim. Viber zna da zeza po nekad, moram da dva puta prevučem da primim poziv ali to nije do androida i telefona neo do aplikacije. Bilo je bagovitih Vibera i za iOs a na OsX su ga po 3x sedmično krpili. Ne postoji savršen telefon , ali kad uzmem neki drugi i kao kreten upirem na kameru da ga probudim pa onda trežim sa strane power taster shvatim šta je LG napravio sa tasterima na zadnjoj strani i knock-om. Meni je iPhone bez JB telefon kao svaki telefon, android i bez roota je više od telefona. Jedno vrijeme sam nosio 5s i G3 zajedno. Da se ne zajebavamo, G3 i G4 su skoro pa savršeni telefoni. Huawei honor 7 , savršen telefon, p8, nova xperia, bruka ...

  23. #98
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    7,776
    Thanks Thanks Given 
    140
    Thanks Thanks Received 
    457
    Thanked in
    245 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stivi View Post
    2 dana koristenja telefona , gazenja ... iphone 6+ vj moze da potvrdi moju pricu jer ima jos korisnika 6+ odje na forum
    zato sam i napisao najbolja baterija ikad . Ovo gore je tel vise bio na wifi nego na mobilan net i pricano je dosta , tako da vj. je dosta od ovih 7h usage potroseno na tel razgovor .Ovo je origi SS sa mog telefona, nemam vala nikakvu potrebu nikoga odje da impresioniram, telefon koristim za sebe ne za marka, janka i sl...



    Ps. Evo trenutno stanje bat pa kazite da ne valja , na S5 mi je u ovo vrijeme bila na 50%


    Ovo vala i ja mogu da potvrdim s tim da sam na mobile data po citav dan,sto fb,viber...

    Jedino mi je na Note 3/4 bila baterija bolja ali opet tu su negdje...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #99
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Zalud vam slike svi vele bez punjača iphone korisnici ne izlaze ni do wc-a

  25. #100
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,939
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    1,812
    Thanked in
    657 Posts

    Default

    6+ ima znacajno bolju bateriju od 6, tako da to ne treba mijesati.

Page 4 of 22 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iphone 3 16gig 150e extra ocuvan ili mijenjam za Iphone 3gs uz moju doplatu.
    By Poker Face in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 12-02-17, 19:42
  2. Mijenjam iPhone 6 , space grey, 16 Gb, 15 dana koriscen, kao nov, full pack, za iPhone 6, 64gb
    By addiCtion in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 6
    Last Post: 03-12-14, 04:39
  3. Replies: 1
    Last Post: 23-02-12, 20:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •