Page 30 of 147 FirstFirst ... 202627282930313233344080130 ... LastLast
Results 726 to 750 of 3661

Thread: M:box - mtel flash internet paketi

  1. #726
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,245
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Pisao sam im pa su me zvali, njihova cura koja je glavna za call centar. Nemam Mtel, cekam da dodju do mene.

    Svako pisete im i zamolite da vam odgovore pismeno na dato pitanje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #727
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Da kucnem oba servisa (net i tv) rade odlicno ali tehnicka podrska...Majko sveta kako su nestrucni (mislim na ove operatorke). Pa u T-Com su barem znali da beknu nesto, odje sto GOD da pitas proslijedjuju dalje serviserima koji te zovu 48-72h posle. Ja mislim sati da ih pitas koliko je, proslijedili bi dalje po automatizmu. Naime kako sam promijenio TV, izvadio sam onu karticu, stavio je u novi TV i trebao sam da proskeniram kanale opet. Prije kad sam cackao nesto na starom TV-u, znam da sam imao neku Unifity opciju da odaberem i onda proskeniram i sve bude kako treba. Ali sad nisam mogao da nadjem tu opciju i pozovem call centar. Kazem im problem i unaprijed ih zamolim da ne proslijedjuju dalje no da mi prebaci drugog operatera ako ona ne zna, jer je problem SITNICA najobicnija. Dobijem odgovor da oni nemaju mogucnost prebacivanja tako haha no da moraju serviserima proslijedit koji ce me kontaktirati. Ja popizdim tu, je li realno reko da ste tako nestrucni, pa je li se vama svodi posao na to da samo prebacujete probleme serviserima, ona poce da trtlja nesto te spustih slusalicu nisam moga slusat vise... Sam sam rijesio problem pola sata posle toga, a momak iz tehnicke podrske Mtela me danas zove (3 dana posle) da pita u cemu je problem i njemu sve ovo ponovim sto sam napisao gore, reko je li moguce da su vam tako nestrucni operateri da najvecu glupost ne umiju da rijese no moraju vas da cimaju. Coek se smije, veli znam, sve znam...

    Uglavnom, citava procedura je da se za zemlju boravka postavi Germany i onda se dobije ova opcija Unitify ili kako li vec, i proskeniraju se kanali za 10 sekundi i sve bude kako treba. Nevjerovatno jbt da te sitnice ne znaju... Dobra stvar je da sve radi kako treba pa ih ne zovem cesto inace bi pizdio cini mi se vise masu no kod Telekoma.
    Last edited by BiTrAtE; 19-10-16 at 09:48.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  3. #728
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Pisao sam im pa su me zvali, njihova cura koja je glavna za call centar. Nemam Mtel, cekam da dodju do mene.

    Svako pisete im i zamolite da vam odgovore pismeno na dato pitanje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Na koju adresu si im pisao?
    Daj me nauči šta da im napišem, da bih posle imao ,,dokaz" ako me ispale sa javnom IP.
    Kažeš nemaš Mtel i da čekaš da dodju do tebe, pa je li to si se prijavio već (potpisao ugovor) za njihov Net ili ih uopšte nema u tvojoj okolini?

    Poslato sa Huawei P8 lite

  4. #729
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Da kucnem oba servisa (net i tv) rade odlicno ali tehnicka podrska...Majko sveta kako su nestrucni (mislim na ove operatorke). Pa u T-Com su barem znali da beknu nesto, odje sto GOD da pitas proslijedjuju dalje serviserima koji te zovu 48-72h posle. Ja mislim sati da ih pitas koliko je, proslijedili bi dalje po automatizmu. Naime kako sam promijenio TV, izvadio sam onu karticu, stavio je u novi TV i trebao sam da proskeniram kanale opet. Prije kad sam cackao nesto na starom TV-u, znam da sam imao neku Unifity opciju da odaberem i onda proskeniram i sve bude kako treba. Ali sad nisam mogao da nadjem tu opciju i pozovem call centar. Kazem im problem i unaprijed ih zamolim da ne proslijedjuju dalje no da mi prebaci drugog operatera ako ona ne zna, jer je problem SITNICA najobicnija. Dobijem odgovor da oni nemaju mogucnost prebacivanja tako haha no da moraju serviserima proslijedit koji ce me kontaktirati. Ja popizdim tu, je li realno reko da ste tako nestrucni, pa je li se vama svodi posao na to da samo prebacujete probleme serviserima, ona poce da trtlja nesto te spustih slusalicu nisam moga slusat vise... Sam sam rijesio problem pola sata posle toga, a momak iz tehnicke podrske Mtela me danas zove (3 dana posle) da pita u cemu je problem i njemu sve ovo ponovim sto sam napisao gore, reko je li moguce da su vam tako nestrucni operateri da najvecu glupost ne umiju da rijese no moraju vas da cimaju. Coek se smije, veli znam, sve znam...

    Uglavnom, citava procedura je da se za zemlju boravka postavi Germany i onda se dobije ova opcija Unitify ili kako li vec, i proskeniraju se kanali za 10 sekundi i sve bude kako treba. Nevjerovatno jbt da te sitnice ne znaju... Dobra stvar je da sve radi kako treba pa ih ne zovem cesto inace bi pizdio cini mi se vise masu no kod Telekoma.
    Nas su za ugradnju zvali jedno 10 puta nakon sto su ugradili. Srecom jos nije bilo potrebe da ih zovem zbog nekog problma.

    Sent from my ZUK Z2131 using Tapatalk

  5. #730
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,245
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by radja View Post
    Na koju adresu si im pisao?
    Daj me nauči šta da im napišem, da bih posle imao ,,dokaz" ako me ispale sa javnom IP.
    Kažeš nemaš Mtel i da čekaš da dodju do tebe, pa je li to si se prijavio već (potpisao ugovor) za njihov Net ili ih uopšte nema u tvojoj okolini?

    Poslato sa Huawei P8 lite

    email: korisnicki.servis[ludo-a]mtel.me i officeinfo[ludo-a]mtel.me

    Ja sam jednostavno ovako napisao: Cuo sam da klijentima ne dodjeljujete javne IP adrese, ovo mislim da je zakonom definisano da mora svako izlaziti na internet sa javnomIP adresom. Ovo je vjerovatno i razlog zasto ne radi port fowarding kod vas? U nastavku napises da zelis pismeni odgovor na email i pored toga sto znas da se svi njihovi razgovori snimaju, jer ce te zvati i reci da bi brze davali odgovor zovnu klijenta, ti im reci ne zuri mi se za tu jednu recenicu, mogu odgovoris i za 7 dana.


    Prijavio sam se jedno 4 puta (u Lakovic je bio stand, mada je to bila po mom misljenju vise anketa nego zahtjev ili neki pred-ugovor). Nema ih jos kod mene, bas danas rade na jednoj sahti preko puta kuce (provlace kablove i spajaju), pitah momke i rekose da rade za Mtel, kako je to druga firma (pod izvodjac) ne znaju kada ce tacno krenuti sa servisom. Posto ja ne zelim da placam Telekomu skupe usluge za 4 Mbps kada mogu kod Mtel-a da dobijem za iste pare 15 ili 25 Mbps i ne zuri mi se previse, za sada pozamljujem internet i dovoljno da mogu da otvorim forum, po neki youtube, dok filmove skidam na poslu (50 Mbps )

  6. #731
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ok. Hvala ti.

    Poslato sa Huawei P8 lite

  7. #732
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    334
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako da pokrenem snimljene emisije sa mtel-ovih kanala..?
    To je tako i kod vas ili ja nesto grijesim?
    Snimao sam par emisija na hard disk, medjutim kad ga spojim na laptop on ih ucita ali ne mogu da vidim sliku, nema ni tona..

  8. #733
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    107
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by maxrot View Post
    Kako da pokrenem snimljene emisije sa mtel-ovih kanala..?
    To je tako i kod vas ili ja nesto grijesim?
    Snimao sam par emisija na hard disk, medjutim kad ga spojim na laptop on ih ucita ali ne mogu da vidim sliku, nema ni tona..

    Misli da to nece da moze,mos samo na taj uredjaj dje si snimio da gledas

  9. #734
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    604
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    8 Posts

  10. #735
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Podgorica, Tivat
    Posts
    1,373
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je fora sa pregledom format. Ne vjerujem da je enkriptovan. Probaj preko vlc-a da pustis ili preko media player classica.

    Sent from my Lenovo P70 using Tapatalk

  11. #736
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    imam hdd eksterni od 500 gb, ali mi ga ne poznaje ovaj risiver. Kako treba da je formatiran?

  12. #737
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    ntfs ili fat32 (preporucljivo fat32), ne smije da ima particije

  13. #738
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    470
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Postoji li neka inicijalizacija iz menija?

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  14. #739
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    jok,meni je sam prepoznao, mada tamo u PVR mozes da vidis podatke o prikljucenom disku,eventualno da promjenis ntfs/fat32
    mada bih ti ja preporucio da koristis flesku, sa hardom imas preveliki lag kad nesto pauziras (vjerovatno ga resiver prebaci u neki stand-by, pa dok se mehanika diska pokrene)... ali kao sto napisah u drugoj temi,strkitno da kablovsku, ovaj softver je daleeeeeeko od idealnog za snimanje/pauziranje/premotavanje,prilicno sam se razocarao u taj segment
    Last edited by smfilip; 24-10-16 at 11:12.

  15. #740
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    http://www.cdm.me/tehnologija/mtel-p...iksnim-mrezama

    Buc, svaka cast!
    Mada mogli su i ove Duo korisnike ispostovat :P Fixni mi telefon stvarno ne treba nista, a njihova sim kartica jos manje. Mada cu razmislit da li za 5e vise da imam dodatne 15 mbps, pa neka ih fixni i mobilni za uvar.
    I fala onoj raboti da se neko vise sjetio da ucini nesto i za postojece korisnike!
    Last edited by BiTrAtE; 31-10-16 at 12:48.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  16. #741
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Svaka im čast.

  17. #742
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    oni djeluju kao najozbiljnija firma i umiju fino da izvagaju.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  18. #743
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Podgorica, MNE
    Posts
    1,881
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dobra ponuda mtela za trio pakete , samo cudno da nijesu povecali brzinu interneta i za duo korisnike ....

  19. #744
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    335
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Idem jos malo da pogledam za jedan tv za sobu, uzecu ako bude jedan od 70e plus cu dodati kablovsku, ne kosta me previse...

  20. #745
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    a za duo mozemo da placemooo

  21. #746
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    PV
    Posts
    3,522
    Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    mtel na fb brise svako pitanje zasto duo korisnici ne dobijaju nikakve benefite... zivjela demokratija

  22. #747
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ja ako ne bude morao da se potpisuje novi ugovor, tj ako bude mogao da se nastavi postojeći, ću da pređem sa DUO 3 na ovaj ALL, 5e razlike. Mada mislim da ce trazit novi ugovor da se potpisuje a to nece da moze stvarno
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  23. #748
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To im je i cilj da se uzme što skuplji paket (da uvale korisniku ono što im ne treba i još to da naplate) zato i nema ništa za korisnike duo paketa.
    I oni igraju prljavo kao i t com sa pretplatom za fiksni koji se najčešće i ne koristi. Nikad nećemo dočekati vrijeme da se bira izmešu boljeg provajdera, umjesto toga biramo manje zlo.

  24. #749
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja cu uzet ovaj paket od 18€ 8mbps, mislim da je to ok ako internet bude radio 80% kao adsl.

    Mogli su stavit neki obicni paket od 15mbps za 20€ no sto ces skim imamo posla dobro je i ovo...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #750
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,656
    Thanks Thanks Given 
    746
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    162 Posts

    Default

    Radice ti vecinu vremena. I to 8/1 je 4 puta brze od ADSL, a za manje para.

    Ah da, sada su sa 8 podigli na 15 Mbps u trio paketu od 25 eur.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 30 of 147 FirstFirst ... 202627282930313233344080130 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Novi Telenor internet paketi
    By Kris in forum Operatori
    Replies: 1
    Last Post: 23-04-11, 09:44
  2. i:p: mtel internet
    By shajo in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 20-02-11, 19:00
  3. Mtel internet na Netbook for mobile internet
    By nmuric in forum Internet
    Replies: 3
    Last Post: 07-03-10, 01:42
  4. Internet paketi....
    By <[ nIkI ]> in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 28-08-05, 12:00

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •